Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-17 11:05:23

LOGOUT.hu

VoIP

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) mcll válasza tibor23 (#27099) üzenetére


mcll
senior tag

Szerintem az az éves 2000Ft senkit sem vág hanyatt. :) Mondhatni ingyen van. Szerintem ingyenest nem fog találni. Max Skype, vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#27102) Doosa


Doosa
aktív tag

Sziasztok!

Mint biztos sokan tudjátok a Microsoft leállotta - kvázi használhatatlanná tette - a dedikált skype telefonokat. :(((
Nagyszüleim hosszú éveken át használták ezt elégedetten. Most próbáltam átszoktatni őket egy okos telefonra, de nagyon nem áll nekik kézre, ezért szeretnék valami az eredetihez hasonló megoldást.

Valakinek van valamilyen dedikált VoIP telefonja? Vagy a VoIP adapterrel okosítsak fel egy normál telefont?

Havi 1000 percet telefonálnak csak vezetékes irányba. Én úgy számolgattam a StuntCalls megérheti. Lehet ennél jobb?

Előre is köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#27103) Stanlee válasza Doosa (#27102) üzenetére


Stanlee
őstag

Gigaset A510 IP-t hasznaljak innen sokan, vagy valami alap adaptert meglevo telefonhoz. Itt egy lista a VOIPos gigasetekrol: http://www.gigaset.com/at_de/telefone/voip-telefone/

En amugy valami DECT-es keszuleket vennek, mert kenyelmesebb.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#27104) kzs


kzs
tag

Következö gondom van a Rebtel-lel: tulsagosan mélyen beépül a tarcsazoba

Külföldön vagyok, és pillanatnyilag még a (magyar) probahetem él, elégedett vagyok vele, meg is hosszabitanam. De több orszagba telefonalok, és a rebtel automatikusan minden külföldi hivasnal felugrik, hogy rajta keresztül tarcsazzak. Elméletileg el lehet utasitani, de utana rögtön felugrik, ujra és ujra. Nem talaltam olyan opciot sem, hogy ideiglenesen ki lehessen kapcsolni az app-ot. A helyzet az, ha jelenleg külföldet akarom hivni, akkor le kell törölnöm a rebtel-t a telefonrol, aztan ha Magyarorszagot akarom hivni, ujra feltelepiteni... mondani sem kell, ez nem idealis.

Talalkozott mar valaki ilyennel?
Rendszer: Android 7.1, telefon: OP3

(#27105) ÁrPi2 válasza kzs (#27104) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Nem talaltam olyan opciot sem, hogy ideiglenesen ki lehessen kapcsolni az app-ot.

Pl. Jegelheted az appodat (" Freeze/defrost/launch apps in a single click") :
Pédául a Titanium Backup (root) nevü biztonsági rendszermentésre meg egyéb karbantartásra való progi Free verziójában is tud ilyet.

(#27106) kzs válasza ÁrPi2 (#27105) üzenetére


kzs
tag

Köszi a tippet: de van root nélküli megoldas?
(Ismerem a Titaniumot, meg is vettem régebben - de ez a telefon nincs rootolva)

(#27107) Zeki válasza kzs (#27104) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó neked hogy beépül. Nekem cseszik.
Androidja válogatja miben mit csinál.
Nézd meg, hogy a társítás megszüntethető-e, hogy pl. ne kezelje a telefonkönyvet.

(#27108) jozsi968 válasza Doosa (#27102) üzenetére


jozsi968
tag

Szia!
"Havi 1000 percet telefonálnak csak vezetékes irányba. Én úgy számolgattam a StuntCalls megérheti. Lehet ennél jobb?"

Szerintem, ha csak vezetékes irányba telefonálnak, akkor van jobb megoldás a Stuntcallsnál. Jelenleg 0.0030 € ~ 0.9375 Ft a tarifa, ami 1000 percnél 937 Ft.
Ha például FreeVoipDeal-t használnának, azzal a feltöltés után 120 napig ingyen hívhatnak vezetékest, s akár használhatnád Te is a mobilodról mobilhívásra! :)

(#27109) anadroid válasza jozsi968 (#27108) üzenetére


anadroid
senior tag

A Freevoipdealnél van egy megkötés: hét nap alatt nem több, mint 300 perc, ami ingyenes. Mindig az utolsó 7 nap számít.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27110) jozsi968 válasza anadroid (#27109) üzenetére


jozsi968
tag

Ha havi 1000 percet telefonálnak, akkor a heti 300 perces megkötés, gondolod probléma?! :DDD

(#27111) Zeki válasza jozsi968 (#27110) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet probléma, ha nem egyenletes az eloszlás.

(#27112) jozsi968 válasza Zeki (#27111) üzenetére


jozsi968
tag

Még ha így is lenne, akkor sem a stuntcalls a megoldás a vezetékes hívásra. Több dellmont klón is van, ami vezetékes irányba harmadannyiba kerül.

(#27113) Doosa válasza Stanlee (#27103) üzenetére


Doosa
aktív tag

Stanlee, jozsi968

Köszi a válaszokat!

Jól látom, hogy a freevoipdeal-en nincs hívószám kijelzés? A Gigaset-eken lehet egyáltalán beállítani?

(#27114) jozsi968 válasza Doosa (#27113) üzenetére


jozsi968
tag

Minden dellmont klónnál lehet hívószámkijelzést beállítani. :K

(#27115) Zeki válasza jozsi968 (#27114) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, a hívószámot eleve hozzá kell adni, arra jön az azonosító sms vagy hívás. Már regisztrációnál.

(#27116) Doosa válasza Zeki (#27115) üzenetére


Doosa
aktív tag

Ó hát ez kiváló, akkor tényleg tudom majd használni én is a nagyszüleimmel párhuzamosan :C

(#27117) anadroid válasza Doosa (#27116) üzenetére


anadroid
senior tag

Ha egyszerre telefonáltok, a másodszor kapcsolt hívás teljes hossza "büntetőtarifás".

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27118) tibor23


tibor23
senior tag

Véletlenül egy másik Dellmont accountot töltöttem fel a Hanstelnél, mint amit akartam. Irtam nekik, hogy eltévesztettem, át kéne tolni egy másikba, de még nem kaptam választ. Szerintetek menni fog? Vagy esetleg én is át tudom valahogy tenni? Freevoipdeal>>Stuntcalls lenne.

(#27119) anadroid válasza tibor23 (#27118) üzenetére


anadroid
senior tag

Nem. A téves feltöltés a viszonteladó által visszavonhatatlan. Esetleg próbálkozhatsz a Dellmont ügyfélszolgálatán.

Áttenni csak akkor tudnád, ha a Freevoipdeal account viszonteladói szintű lenne. Az account milyensége utólag nem változtatható, csak a létrehozáskor lehet viszonteladóiként létrehozni. Ekkor viszont nem lennének rajta ingyen napok.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27120) Doosa válasza anadroid (#27117) üzenetére


Doosa
aktív tag

Valamiből kiderül, hogy a másik fél "foglalja a vonalat"?

(#27121) Zeki válasza Doosa (#27120) üzenetére


Zeki
nagyúr

Persze, minden hívás nyilván van tartva. Magad is visszanézheted.

(#27122) asdf_ válasza Zeki (#27121) üzenetére


asdf_
veterán

Ő hívás megkezdése előtt szeretne szerintem, elkerülve a büntetőtarifát. No azt még nem lehet, tessek két külön accountot fenntartani, +10 eurót előre kifizetni talán nem hal bele senki ;)

(#27123) 8


8
senior tag

Gyors tapasztalatmegosztás:
HungaroFon eddig kiváló, pár hete használom. Minőség legtöbbször nagyon jó, van amikor csak elfogadható, de rossz sosem volt eddig, szétkapcsolást, szakadozást, problémát még nem tapasztaltam.
A webes admin felület rettentően fapados, de logikus.
Sehol sem találtam, hogy lejár-e az egyenleg valamikor, így abban reménykedem, hogy egy évig biztosan érvényes.

iPhone 6 Plus telefon, iOS 9.3.3, dellmont-féle YourDialer app (van esetleg más app is, ami kiírja a hívás percköltségét?)
Az app ősrégi felületű és grafikájú, de használható.
Wifin és Telenor Hello Data natolt mobilinternettel eddig szépen ment.

Tudom ajánlani, főleg a "még olcsóbb" fórumos tarifával!

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#27124) Zeki válasza 8 (#27123) üzenetére


Zeki
nagyúr

mobilevoippal is mükszik az.

(#27125) 8 válasza Zeki (#27124) üzenetére


8
senior tag

Tényleg!
Esetleg más, valami 21. századi app, ami jelzi az egyenleget/hívás percdíját?

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#27126) Zeki válasza 8 (#27125) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudok mást. Nem tudom milyen sip progik vannak, amikbe beírható a dellmont klónok/viszonteladók sip beállításai.
Nekem nincs ájfónom. Az asszony is már az aláírásomban szereplő rebtelt használja, azt lehet közösen használni. Igaz, egy lesz a híváslista.

(#27127) anadroid válasza 8 (#27123) üzenetére


anadroid
senior tag

Soha nem jár le az egyenleg a HungaroFonnál. Ha 0-ra fogyott és 1 évig úgy is marad, akkor zárolva lesz, de az is feloldható.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27128) 8 válasza anadroid (#27127) üzenetére


8
senior tag

Köszi :R (és a "még olcsóbb" tarifát is)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#27129) antal750 válasza 8 (#27128) üzenetére


antal750
aktív tag

Heló
Tehát ha feltöltöttem 5 euró - val az egyenlegem akkor lehet kérni a kedvezőbb díjszabást?

(#27130) anadroid válasza antal750 (#27129) üzenetére


anadroid
senior tag

Igen.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#27131) zagloba


zagloba
aktív tag

Rebtel másnál működik? Ma nem tudok vele hívni!

(#27132) Zeki válasza zagloba (#27131) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szia!

Működik.
Nem lehet hogy lejárt az 1 hét próbád?

[ Szerkesztve ]

(#27133) zagloba válasza Zeki (#27132) üzenetére


zagloba
aktív tag

Szia! Érdekes ma és a héten is valamelyik nap nem működött! Délelőtt nem tudtam beszélni vele! Délután volt amikor működött volt, h nem! Pedig net volt és újra is indítottam! Van még 1 napom, de bevan állítva a feltöltés!

(#27134) Zeki válasza zagloba (#27133) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én gond nélkül telefonálgatok. Mondjuk az éjjel jött le droidra egy frissítés.
Most vonta le a második hónapot, 6USD (1607Ft) volt.

(#27135) betyarr válasza Zeki (#27134) üzenetére


betyarr
veterán

no,mégsem 5 dolcsit von,ha automatán csinálja?

(#27136) Zeki válasza betyarr (#27135) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bizony nem.

(#27137) Zeki


Zeki
nagyúr

(#27138) tibor23 válasza Zeki (#27137) üzenetére


tibor23
senior tag

Attól tartok, ez elég lesz, hogy felszámolják a virtuális számokat, és akkor a Dellmontnak annyi.

(#27139) Zeki válasza tibor23 (#27138) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem, a dellmonttól eddig sem ment el normálisan sms a telekom irányába.
Itt más ismeretlenebb forrás trükkje van...

(#27140) LámaZ


LámaZ
addikt

Reenger + Zoiper

Ami zavar: ha autóban ki van hangosítva a telefon, nem mindig működik a kihangosító.
Sokszor várja, hogy felvegyem a telefont.

Ezért nem szeretem én sem ezt a beépülést a rendszerbe.
Emellett, van amikor nem lehet vele hívni, csak akkor ha lelövöm, majd újraindítom az appot.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#27141) zagloba válasza Zeki (#27134) üzenetére


zagloba
aktív tag

Nekem is tegnap vonta le a 6$-t! De azt vettem észre ha kikapcsolom a WI-FI-t a beállításban, nem működik pedig van mobilnettem 4G! Ha visszakapcsolom a beállításban tudok hívni! Ha csak a mobilnet és a vezetékes van beállítva nem hajlandó hívni hanem felajánlja, h sima hívás esetleg skype v valami máson keresztül akarok hívni. Pedig én mindig mobilnettel szeretnék hívni! :)

(#27142) Zeki válasza zagloba (#27141) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem tudom nálad mit hogy lehet beállítani, nálam az ötös droidon jó.

(#27143) zeon.hu válasza LámaZ (#27140) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam ezt wifi > mobilnet oda-vissza váltáskor csinálta, de E-robottal megoldottam: váltáskor a robot leállítja és újraindítja.

#?*@&!

(#27144) drpele


drpele
senior tag

FYI: a Groundwire és az Acrobits softphone is akciós jelenleg, mindegyik 50%-al le van árazva az alkalmazásáruházakban.

Promotion available from November 8 2017 00:00 UTC until November 15th 00:00 UTC

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#27145) 8 válasza drpele (#27144) üzenetére


8
senior tag

Használta ezeket valaki?
Megéri valami miatt kiadni értük pénzt? (az ingyenes voip kliensekhez képest)

A Groundwire-t próbáltam már, HungaroFonnal nem írja ki sem az egyenleget, sem az aktuális hívás percdíját (ezt be lehet vhogy állítani?)

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#27146) drpele válasza 8 (#27145) üzenetére


drpele
senior tag

Jelenleg is elégedetten használjuk a Groundwire-t családon belül.
Nagyon kevés SIP klienssel tudtunk megfelelő hangminőséget elérni a saját telefonjainkon, de a Groundwire e szempontból tökéletes. Illetve a másik szempont az akkuhasználat minimalizálása volt, ugyanis ezek a SIP kliensek nem tartanak fenn aktív kapcsolatot a háttérben, hanem ilyenkor átveszi a SIP regisztrációt az Acrobits SIPIS szervere, s PUSH üzenetben jelzi a kliens számára a bejövő hívást.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#27147) 8 válasza drpele (#27146) üzenetére


8
senior tag

Milyen telefonokkal használjátok?
G.729-et megvettétek benne?

(én egyelőre bejövő híváshoz nem voipozom... csak kimenő, saját gsm számomat küldve. Aztán később kitudja)

[ Szerkesztve ]

50.000Ft jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. Raiffeisen 55-60.000Ft, Curve €5 ajánlókód elérhető. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Privát üzenetben küldöm

(#27148) KTU válasza 8 (#27147) üzenetére


KTU
addikt

Három éve használom, nekem bevált.
Sokkal jobb választás mint a Bria havonta ha jól emlékszem 349,00 Ft, vagy évente 3 490,00 Ft -ért.

G.729 Annex A Codec-et is megvettem, "hang" nem igazán tetszik,
de BlueMobile olcsó csiganettel csak evvel lehet telefonálni.

Bár a régi, fekete GUI nekem jobban tetszik, van benne pár funkció amit gyorsabban elérek mint az újban. :U
(GUI, graphical user interface, grafikus felhasználói felület)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#27149) herdsman12 válasza KTU (#27148) üzenetére


herdsman12
őstag

11 hónap szabi?
Üdv

(#27150) drpele válasza 8 (#27147) üzenetére


drpele
senior tag

Samsung Galaxy S7-ekkel és Xiaomi MI 5S-el.
A Samsung sem volt kutya, de a MI 5S-en szinte minden klienssel sz@r volt a hang, leszámítva a Groundwire-t (meg a Grandstream Wave-et).

A bejövő hívás fogadása számunkra is csak az egymás közti (ingyenes) hívások miatt fontos.

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.