Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#858) Redshape


Redshape
újonc

Üdv,

Eddig még nem futottam bele ilyen problémába, de most igen, és nem tudom rá a megoldást.

Adva van egy angol mkv videó, aminek 23.976 az fps értéke. Van egy magyar avi (25.000 fps) is, aminek a hangját rá akarom tenni erre az mkv-re. MkvToolnix Gui-ba berakom ezeket, az mkv-ból kiszedem ami nem kell, az aviból is csak a magyar hangot hagyom meg, az mkv videó fps-ét átrakom 25-re és összefésülöm őket. A kapott mkv-n viszont csúszik a hang, és nem tudom, hogy oldjam meg, hogy ne csússzón.

Már sokszor csináltam ilyet, és azoknál is állítani kellett az fps-t, de azoknál a magyar és az angol videó hossza megegyezett, most pedig nem, gondolom ezért csúszik a hang.

Próbáltam rájönni a csúszás mértékére, vlc-ben csúsztattam a hangot plussz, mínusz, de nem került sosem szinkronba. Pedig akkor MkvToolnix-ban a delay-hez beírtam volna, és akkor jó lenne.

Ezenkívül leszedtem programokat, goldwave, audacity, nandub, átalakítottam a hangot olyan hosszúra, mint a videő, de így sem jó.

Nem vagyok profi és még ilyen gondom sosem volt, szóval valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan tegyen rá a magyar hangot az angol videóra úgy, hogy ne csússzon? Hogyan induljak el? És milyen programmal? Mondom, a két videó hossza nem egyenló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.