Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) MrChris válasza Sinisi (#750) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nem igazán értem, vágásban emlékeim szerint (10 éve :D ) mindent meg tudtam csinálni. Most Vegast használok, ahhoz jobban értek :D

(#752) Sinisi válasza MrChris (#751) üzenetére


Sinisi
senior tag

Úgy szeretnék vágni mintha egy 100cm-s vonalzónak a 20-30cm-ig terjedő részét megtartanám, az 50-60cm között lévő szakaszt szintén, és a többire nincs szükségem, azokat vágnám ki.

A felvett hangot szintén nem szeretném megtartani.

(#753) Sinisi válasza MrChris (#751) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ha felpattintom ezt a vegast, a leírtakra van öteled, hogy vitelezhetem ki vele?

(#754) MrChris válasza Sinisi (#753) üzenetére


MrChris
nagyúr

Van persze! Ahova a kurzort teszed a sávon ott nyomsz egy S-t, elvágja, ami nem kell arra az event-re katt és Del, majd összehúzod.

(#755) Sinisi válasza MrChris (#754) üzenetére


Sinisi
senior tag

Az S-re elvágja.Az event-nél egy új ablak nyílik fel és a csúszkán ha klikket nyomva tartom akkor egy szaggatottvonalból álló téglalapot tudok húzni de ahogy elengedem az eltűnik.

(#756) MrChris válasza Sinisi (#755) üzenetére


MrChris
nagyúr

Cut.

(#757) Sinisi válasza MrChris (#756) üzenetére


Sinisi
senior tag

Addig eljutottam, hogy az a részt amit levágtam ki tuodom törölni és így ha 2X S-ezek akkor a "2 S" közé eső részt ki tudom törölni. Ez így már jó lezs!
A hangot hogy tudom kiszedni?

(#758) MrChris válasza Sinisi (#757) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ha jól értem akkor a hangot külön kell választani a videótól. Klikk az eventre majd U ez megszakítja a kapcsolatot a videó és audió rész között, ekkor már törölhető külön az event hangja.
Ha fordítva, párosítani akarod akkor Groupot kell létrehozni. Klikk a video eventre majd shiftet nyomva tartva klikk az audio eventre és G. Amúgy meg jobb gombra előjön a menü és onnan ki lehet keresni a Group-t és abban vannak az erre vonatkozó lehetőségek.

(#759) Sinisi válasza MrChris (#758) üzenetére


Sinisi
senior tag

Siker! köszönöm-köszönöm!!!

(#760) Sinisi válasza Sinisi (#759) üzenetére


Sinisi
senior tag

Most, hogy ezen végigmentünk a wines movie makerrel is megy a dolog.
Abban tévedtem, hogy azt gondoltam, hogy úgy működnek a videószerkesztők is mint a hangvágók.
Azoknál ugye csak kijelöli az ember egérrel a megdolgozni kívánt részt és delete vagy amit akar...
Így már értem, hogy mi a csízió :D (legalább is ilyen alap dologban) köszönöm még egyszer!

(#761) MrChris válasza Sinisi (#760) üzenetére


MrChris
nagyúr

Nincs mit. Elég sok fikcsije van ennek a proginak, főképp mikor megjön az étvágy :D Amúgy a Sony Vegas címszó után érdemes beírni a googleba amit szeretnél és rengeteg tutorial van. Persze van amihez plugin kell...

(#762) Sinisi válasza MrChris (#761) üzenetére


Sinisi
senior tag

Annak idején amikor azt hittem, hogy kb. bmelyik vágóval megoldható szerintem próbáltam ezt a terméket is. Ha jól emlékszem a top 10 legelején foglalt helyet az ajánlottak között (mint az adobe-éjé is). Akkor mivel gyorsban kellett (volna) csak általános tutorialokat néztem, jól le is sokkolt, hogy milyen sokrétűek ezek a progik! De olyan peches voltam a vidik választásában, hogy az általad írt pár sorig nem jutott el egyik sem (vagy olyan türlemetlen voltam, hogy áttekertem, mert nem a legrövidebb műfaj egy ilyen téma bevezető bemutatása)...

(#763) Falovas


Falovas
aktív tag

Sziasztok!
Segítséget, vagy inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy 4K-ás videót milyen minimális technikai háttérrel tudnék Sony Vegasban szerkeszteni, renderelni?
Milyen processzor, Ram, videókártya szükséges a 4K-ás videókhoz?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
:U

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#764) MrChris válasza Falovas (#763) üzenetére


MrChris
nagyúr

Szerintem 4k-t egyenesben nem nagyon fogsz tudni valós időben, akadozás nélkül szerkeszteni, max nagyon erős cpu-val és jófajta amd kártyával. Ha pár effektet is bevetsz szerintem az is elhasal. De! a Vegasnak van az uhd tartalmakra proxi lehetősége az Options/Preferences/Video panelon az 'Automatically create vide...Ultra HD media' bepipálásával. Ekkor a használt 4k fájlból készít egy 720p-s proxi fájlt és azt használja a Preview-kor. Az eredetiből renderkor, vagy képkocka mentéskor dolgozik. Így gyengébb géppel is tudsz uhd-t szerkeszteni.

Nálam sajnos még ez sem segít, ezért magam készítek proxi fájlt az általad javasolt xmedia recode-al 800x450-es méretben eredeti képsebességgel 2mbps-al. Majd ezen dolgozom, mikor végeztem, lementem a munkát, fájlkezelővel kicserélem a 'kicsi' fájlokat az igazira és úgy nyitom meg, majd renderelem. Ezt nagyon sokan így csinálják, a preview ablak úgy se nagy.

Két részre lehet osztani a gpu támogatást, egyik a preview, másik a render. Preview esetén az opencl effekteket támogatja kb bármelyik kártyával, persze minél jobb annál több effektet bír. Az opencl-ben az AMD jóval jobb az NV-nál. Amd-nél a pixelshaderek száma, nv-nél a cuda magok száma az elsődleges.
Renderkor bonyolultabb a helyzet, ez is további két részre osztható, egyik az effektek leszámolása, másik a kodek támogatás. Előbbi aszem ugyan úgy történik mint a preview-nál, elvileg bármelyik kártya jó. Viszont a Vegas gpu kártyával csak a MainConcept AVC-t támogatja, ezen belül is az NV esetén gtx4xx, 5xx, AMD-ből 5xxx, 6xxx. Az újabbak már nem, hiába pipálod be, hogy gpu legyen a render, ekkor a kodekkel csak a CPU dolgozik, ez elég baj, mert nagyon sok számítást igényel, ez teszi ki a derekát a renderelésnek. Hogy még bonyolultabb legyen az egyik kedvelt fx a Neat video is nagyon válogatós verziószámtól függően. A Vegas saját fx-ei nagyjából használják a gpu-t, meg a new blue openfx-ek is, de pl a twixtor, mercalli már nem.

Nekem egy régi gépem (xeon e5430) van és csak a kártyát cseréltem le a még mindent támogató legjobb NV régi fajta kártyára ami a gtx 580. Itt vannak vele mérések. Mivel neat videoból 3.2-esnél újabbat nem tudok beszerezni ezért az elvileg még gyorsabb 'régi' AMD nem jöhetett szóba. Videó memóriából 1.5gb elég. RAM-ból 8GB nekem eddig elég volt, SSD mellett.

Még van egy másik lehetőség GPU-ra a prociba integrált pl. aszem az i5 3570K-ba integrált HD4000 IGP, ami a Sony AVC kodeket támogatja, viszont az effektekkel nem tudom hogy áll.
Legalábbis én eddig ezekre az ismeretekre jutottam.
Továbbiakat a Sony Vegas fórumon kérdezd.

(#765) Aureal válasza Aureal (#743) üzenetére


Aureal
senior tag

Erre vki vmit esetleg? https://mobilarena.hu/tema/videoszerkesztes_3/hsz_743-743.html

(#766) Falovas válasza MrChris (#764) üzenetére


Falovas
aktív tag

Köszi a választ, egyelőre csak elméleti szinten érdekel a dolog, mert 4k-hoz még nincs SD kártyám sem a fényképezőgépembe, de azért érdekel a téma, úgy látom nem csak a 4GB RAM lesz nálam a " szűk keresztmetszet".....

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#767) Falovas válasza Aureal (#765) üzenetére


Falovas
aktív tag

Próbáld ki, hogy pár kockát levágsz a film két végéből, így hátha vinné a lejátszód.
Vagy......
Vedd külön a hangsávot. Vagy az Avidemux-al , van amelyik tud olyat, hogy az Audion belül Save, hagyd Copyn a beállítást és így meglesz az eredeti hangsávod.
Bár ezt az XMedia Recode is megcsinálja, az elején kiválasztod, hogy csak audio, és hagyd "Másoláson".
Szóval valahogy vedd le a hangot, aztán konvertálgasd. Szóbajöhet a konvertáláshoz akár az Audacity is....
Ja a lényeg, hogy konvertálás után pedig készíts .mkv fájlt az MKVToolnix -al....

[ Szerkesztve ]

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#768) Aureal válasza Falovas (#767) üzenetére


Aureal
senior tag

MKVToolnixt még nem próbáltam de ez amúgy is MP4* video nem MKV. A tobbi stream copyt, meg audio sáv macerálást már megtettem, ua. az eredmény. Régebbről rémlett nekem vmi video debugger, de az még az AVIs időkben volt VirtualDubnál... :))

*Video: H.264/AVC 576x432 23.976fps [VideoHandler - MPEG4 Video (H264) (AVC (H.264), Main Profile, Level 3.0, 576x432, 23.976 fps)]
Audio: AAC 44100Hz stereo 127kbps [SoundHandler - MPEG-4 Audio (AAC, 44.1 kHz, 2 chn, 16 bit, 128.0 kbit/s)]

[ Szerkesztve ]

(#769) Falovas válasza Aureal (#768) üzenetére


Falovas
aktív tag

Az nem számít, hogy nem .mkv a videód, mkv -ét bármiből lehet csinálni, nagyon rugalmas a dolog, az ererdeti videósávod mellé pakolgathatod(1-2-perc) a lekonvertált hangsávokat addig amíg nem működik.....

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#770) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Meglehetősen elkezdett foglalkoztatni a fotózás és videózás, mint hobbi, de túl friss még ez a dolog, tapasztalatok nélkül vagyok itt, még csak most találtam egyáltalán programot. Az lenne a kérdésem, hogy ha alkalmasint feltölteném a videókat YT-ra és mondjuk a videókban lennének zenei aláfestések, akkor a zenét hogy kell megválasztani, vagy mi a teendő ahhoz, hogy felkerülhessen a videó anélkül, hogy leszedjék? (Zenei jogdíjjakra gondolok, mint pl Artisjus-díj) Kell érte valamit fizetni, vagy van valami szabályozás erre?

Köszönöm előre is!

(#771) MrChris válasza .Szaki. (#770) üzenetére


MrChris
nagyúr

YouTube fórum.

(#772) .Szaki. válasza MrChris (#771) üzenetére


.Szaki.
addikt

Köszönöm szépen, bocsi! :R

(#773) Falovas válasza .Szaki. (#770) üzenetére


Falovas
aktív tag

Nem kell foglalkozni a zenei jogokkal, mert csak annyi a következmény hogy kapsz egy értesítést, hogy kinek a tulajdonában van a felrakott zene. Azt is oda írják, hogy ha ezt a figyelmeztetést elfogadod, további teendőd nincs, tudomásul veszed, hogy a videód közben reklám jelenhet meg. De nem jellemző, csak mondjuk pár másodpercig megjelenik az eredeti klipp linkje. Próbáld ki, semmi komoly retorzió nincs. Ha mégis, akkor a legrosszabb esetben kiírják, hogy a videód mely országokban van letiltva. A legdurvább, amikor azt kapod, hogy a videód az egész világon le van tiltva. Na bumm, fogod, törlöd, vagy még azt sem...
Ami már komolyabb, az a tartalomra vonatkozik. A sokkoló videók felrakását kerüld. Első lépcsőben fél évig nem tölthetsz fel semmit. Enyhébb esetben ugyan ennyi ideig nem tehetsz fel egyéni indexképet a videódhoz. Letiltják a hosszú videók (15 percnél hosszabb) feltöltését.
Ha 3 hónapon belül kapsz újabb figyelmeztetést, (nem zenei jogdíjasat, attól nem kell félni) hanem kifogásolható a tartalom, akkor törlik a csatornádat is esetleg, de erről is kapsz figyelmeztetést. Szóval vigyázni kell az erotikus(a cicis videó még belefér) és a sokkoló vagy baleset videókkal, amikben halottak( főleg, ha közelről mutatják) vannak, esetleg. Amik felzaklathatják a nézőket és feljelentik a videódat.

[ Szerkesztve ]

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#774) .Szaki. válasza Falovas (#773) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Köszönöm szépen a részletes választ!

Ebben nekem még csak az nem tiszta, hogy a hirdetés az mit jelent? Felugrik a videó valamely sarkán az előadó zenéjének a linkje, vagy konkrétan a videó közepébe belevág egy videó reklámot?

(#775) MrChris válasza Falovas (#773) üzenetére


MrChris
nagyúr

Az is 'vicces' ebben a szerzői jogvédősdiben, hogy csináltam két perces videót ami alá a feleségem zongorázott Chopin-t és elemzés után három kiadót is talált akiknek ez jogvédett tartamuk. Addig nem tehettem közzé míg ezzel egyet nem értek. Ez az egész szánalmas meg persze undorító.

(#776) height


height
aktív tag

Sziasztok!!

Olyan programot keresek amivel 2-3 gigás videókat tudok egyesíteni, van ilyen ?

Köszönöm, ha válaszoltok!!

(#777) MrChris válasza height (#776) üzenetére


MrChris
nagyúr

Arra .mkv-t szoktak használni, vannak belőle free progik. Keress avi join cut-ra.

(#778) Falovas válasza .Szaki. (#774) üzenetére


Falovas
aktív tag

Csak felugrik egy kis ablak, a videódat nem bántják....

" Tudtam, tudtam... csak nem sejtettem!" "Értem én, csak fel nem foghatom! " https://www.juzaphoto.com/me.php?p=109773&pg=allphotos&srt=data&l=en

(#779) .Szaki. válasza Falovas (#778) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szuper, köszönöm szépen!

(#780) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy adott egy felvétel melyet összekellene fűznöm Pinnacle Studio 18ban, de a felvétel egyik fele álló, a másik fele fekvő.
Van valamilyen egyszerű, gyors lehetőség a Pinnacle Stuio 18ban az álló képeken lévő két fekete csík eltüntetésére?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#781) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !

Segitsetek lécci:
Hogy tudok Sony Vegasban több videót egyszerre elforditani, 180-fokkal ?

autóból forditva kameráztam, olyan a tartó... és vissza kellene forgatni, de elég sok van,
és nem akarom egyesével !
elöre is köszi a segítségeteket !
:R

(#782) elistvan válasza maxika2004 (#781) üzenetére


elistvan
senior tag

Én valami célszoftverrel egyesíteném a videókat (az nem kódolja őket újra) pl: avidemux és azt húznám be majd forgatnám el.

[ Szerkesztve ]

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#783) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Tudnátok ajánlani olyan programot amivel ilyet videókat tudnék csinálni (vagyis animációkat) zene alá amit szeretnék a youtura feltölteni.

Ilyenekre gondoltam:
meg egyáltalán ezt mivel lehet szerkeszteni?

Köszönöm előre is!

(#784) elistvan válasza fulton (#783) üzenetére


elistvan
senior tag

Adobe After Effects

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#785) fulton válasza elistvan (#784) üzenetére


fulton
addikt

Köszönöm

(#786) guelph1


guelph1
újonc

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni Powerdirector-nál miért nem látom szerkeszténél a videót? csak egy zöld mező jelenik meg. előre is köszönöm a választ

(#787) elistvan válasza guelph1 (#786) üzenetére


elistvan
senior tag

Valami kodek lehet, hogy nincs feltéve?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#788) guelph1 válasza elistvan (#787) üzenetére


guelph1
újonc

milyen kodeket kéne feltenni?

(#789) elistvan válasza guelph1 (#788) üzenetére


elistvan
senior tag

Az a videó típusától függ, hogy mivel kódolták. Más vágóprogramban sem jelenik meg rendeesen?

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#790) guelph1


guelph1
újonc

Nem, de úgy néz ki megoldodott

(#791) fricc_


fricc_
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Egy olyan programot keresek, amivel a legegyszerűbben meg tudnám csinálni a következőket.

Egy olyasmit szeretnék készíteni, mint amit mondjuk egy foci közvetítésen láthatunk a TV-ben. Jobb felső sarokban folyamatosan ott az eredmény, ha gól van, akkor megjeleníteni a GÓÓL feliratot, majd utána újra megy a film tovább.
Vagy egy másik példával élve valami ilyesmit John Wick Kill Count :-)

Nem szoktam komolyabban videót szerkeszteni (réges régen használtam Piancle-t, most avidemux-al vágok és kábé ennyi amire eddig szükségem volt) mondjuk hogy kezdő vagyok.

Ha lehet free kategóriába keresnék valami használhatót, de ha csak fizetős változat van, hát nincs mese akkor azt kell használni. Fontos szempont lenne (még), hogy kezdőként a progit viszonylag könnyen lehessen használni :-)

(#792) MrChris válasza fricc_ (#791) üzenetére


MrChris
nagyúr

Ingyenes a Windows Movie Maker, de bármelyik ami feliratozni tud. Szintén ingyenes a Davinci Resolve, feliratozni is tud, de kicsit jobban oda kell tenni a kitanulását, cserébe elég jól kontrollálható.
Vegast használok, abban is sokrétű a feliratozás, csak az ékezetekkel hadilábon áll, meg szintén oda kell figyelni, ki kell tanulni.
Ha komolyabb effekttel szeretnéd akkor kénytelen leszel After Effects-t használni, csak az már keményebb dió.

[ Szerkesztve ]

(#793) fricc_ válasza MrChris (#792) üzenetére


fricc_
tag

Köszönöm, ki fogom próbálni. :-)

(#794) Boond


Boond
addikt

***** ***** ***** **** **** *****

Most komolyan, mert kivettem egy mappát hogy megnézzek valamit, majd visszahelyeztem később, attól el tud romolni, teljesen? Talán félig meddig helyre állt, de ez azért így nem jó.

Vfx_plug vágtam(áthelyezés) ki és akkor nem volt egy átmenet sem. Amivel semmi gond nincs, de miután visszaraktam az után is furcsán működik/dőtt. Konkrétan nem is akarta mutatni őket/ sokkal kevesebbet... most meg mintha duplán mutatna dolgokat vagy franc tudja...

Ergo ebbe nem lehet belenyúlni.

Vagyis, arról, hogy régebbi de jó effekteket, vagy bármit változtasson az ember felejtsem el.

Vajon feliratokat, amik (title) létre lettek hozva, lehet átmenteni?

Corel Video studió x8

Az oké, hogy a projektfájlból átlehet emelni feliratokat... de vajon akkro is működne, ha a régebbi verzió nem lenne fent a gépen?

+ezzel effekteket nem lehet átmenteni áttűnésekét... mondjuk, azt lehet amúgy sem, mert mintha újra írták volna ezt a részt...

[ Szerkesztve ]

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#795) Boond válasza maxika2004 (#781) üzenetére


Boond
addikt

Corelben egyet megcsinálok, aztán másolom a tulajdonságokat. Gondolom ilyesmit lehet ott is.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#796) Boond válasza pibácsi (#734) üzenetére


Boond
addikt

"ki kell válogatni azokat, amik még eddig nem voltak benne és betenni, mivel írod, hogy eléggé lecsökkentették."

Én úgy nézem átírták vagy változtattak rajta aminek eredménye, hogy kevesebb/ más effektek, esetleg kimaradt 1.1 régi.

A gond, hogy ahogy nézem ezek dat fájlok, és nem is feltétlenül darabban, hanem egy akár többet is tartalmazhat. DE úgy látom visszafelé nincs lehetőség... csak gond lenne belőle... Nagy kár :(

A feliratok átmentése kimentése pl előző verzióból, vagy akár jelenlegiből viszont azért érdekelne, ha valaki próbálkozott ilyesmivel.

⭐K&H bank Ajánlással ⭐50.000 ft forint számlanyitási akció. ⭐Revolut meghívó linkemen keresztüli regisztráció esetén, ⭐6000 ft-ot ajánlok fel, a meghívott félnek - vagyis Neked. (ha érdekel, írj pm-et) Kérd PM-ben.

(#797) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Mivel tudnék hasonló kis számlálót tenni a videóra, mint ami ezen a videón is van?

Pontosan ugyan ez lenne a cél, mint ami ebben a videóban is szerepel, maximum vizuálisan máshogy nézne ki, egyszerűbb lenne (mondjuk egy arany négyzet, és mellette a szám, ami változik...stb.)

After Effecre gondoltam...egyszer már szerkesztgetem vele videót, eléggé megküzdöttem vele, mert nem vagyok túl járatos a témában. Jobb lenne valami egyszerűbb alkalmazás, amivel mondjuk fixen rá tudok tenni ikonokat a videóra és mellette kezelni a számokat, amik változnak.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#798) pibácsi válasza TazLeacher (#797) üzenetére


pibácsi
senior tag

Szia jer1cho!
A belinkelt oldal nem olvasható, így a példát nem tudom megnézni. Több videó szerkesztő is van, amivel megoldható, de kellene tudni, milyen videóról van szó: mpg, mp4, wmv, miniDV stb. és hogy progresszív, vagy váltottsoros, mert nem mindegyik szerkesztő tudja mind a kettőt. Alapból az idővonalra feltett videóhoz kellene egy Overlay képet betenni - vagy egy szines kockát - ami végigfuthat az egész videón, de lehet képenként is esetleg más-más színnel, majd e mellé a felíratozóval mindíg rendelni egy számot, amit szeretnél. Leírva bonyolultnak látszik, de nem az. Olyan szerkesztő kell, amiben van overlay lehetőség pl. Ulead Video Stud 11Plus, Akár a szines kockába is teheted a számokat. De lehet mini képeket is betenni.
Vagy az AVS Video Editor, stb. Vannak ennél körülményesebbek is (Adobe Premier, Edius, TMPGEnc) de ezek itt jól használhatók. Nem tudom, hogy ilyenre gondoltál?

Üdv. Pibácsi

(#799) TazLeacher válasza pibácsi (#798) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Valamit elronthattam...itt a videó linkje.

Tehát ami neki alul van, amivel számolja a bontott lapokat. A lehető legegyszerűbb megoldás érdekelne, mert tényleg analfabéta vagyok...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#800) pibácsi válasza TazLeacher (#799) üzenetére


pibácsi
senior tag

Látom, letöltöttem. Én nem ilyenre gondoltam. Amit javasoltam, az nem számol automatikusan, azt mindíg oda kell írni a megfelelő képhez. Hát elnézést.

Üdv. Pibácsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.