Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A topik célja, hogy a félresikerült üzleteket itt megbeszélhessék a felek, ha azt nyilvánosan szeretnék megtenni.

További tudnivalók >>>

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2217) KROK640 válasza GAbre (#2207) üzenetére


KROK640
veterán

A képek alapján a termék nekem bontatlannak tűnik.
Anno hasonló módon vettem a VGA-mat. Világos volt, hogyha kipróbálom vissza kell jelezni az eladónak, hogy jó, és abban a pillanatban gyakorlatilag lejárt mindenféle garancia. Ha másnap nem indul a kártya akkor buktam, az amúgy tiédhez képest sokszoros összeget.
Mivel én is bontatlan terméket vettem, kissé aggódtam a 3/3-as garancia (3 perc vagy 3 méter) miatt, de ezért vesszük ennyivel olcsóbban. (szerencsére ma is megy a kártya, de ha megállna - hiába gyártói oldalról még bőven garanciás - eszembe se jutna emiatt zaklatni az eladót)
Azt javaslom, hogy vagy a gyártói garanciával próbálkozz, vagy gondold végig, hogy mennyire jött be a roulette.

Az, hogy nem veszi fel a telefont és nehéz elérni, már egy teljesen más történet, de a történtek fejleményében kevéssé releváns.

ha biztos garancia kell, érdemes hivatalos shoptól venni, és akkor ezzel nem lesz gondod. (pont emiatt vettem az SSD-met nemrég az I betűs boltból, mert fontos volt a könnyen, gyorsan intézhető több éves garancia baj esetére)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.