Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3900) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Bár vagy tíz éve van UPC tányérosom, elég láma vagyok ebben a témában, csak használom azt kész (Direct+ előfizetésem van Philips 81111 DVR-el). Mostanság viszont sorra jönnek a gebaszok. Először csak annyi volt, hogy mikor elérte 75-80%-os telítettséget a digitális rögzítés tárhelye, nem volt hajlandó több anyagot rögzíteni, se időzítve, se direkt indítva, törölnöm kellett a régebbieket, hogy használhassam (ezzel még nagyon nem törődtem). Aztán a következő már az volt, ha elindítok egy rögzítés, akkor egyszerűen elmegy 6-7 csatorna is, azt írja "nincs jel", konkrétan pl. ha a Viasat3-on rögzítek valamit, nem tudom közben nézni se az AXN-t, se a Universalt stb... A rögzítés után ki kell húznom a hálózati csatlakozást és újraindítani, hogy visszajöjjenek az adott csatornák. Most pár napja viszont már ötletszerűen kihagy csatornákat, mikor egyenként léptetem, van hogy 5-6 csatornát is átlép, mintha nem is létezne, máskor viszont enged odalépni teljesen random módon.
Két kérdés a hozzáértőkhöz: Gondolom ez a mediabox hibája és nem a fejekkel vagy mással van a gond? A másik, ha DVR cserét kérek, milyen lehetőségeim vannak a Philipsen kívül? Ajánlják a HUMAX-ot, de nekem fontos, hogy egyszerre tudjak rögzíteni egy adást, és közben másik csatornát nézni, és ha jól tudom a HUMAX ezt nem tudja. Előre is köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.