Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) harbalazs


harbalazs
újonc

Sziasztok! Használ közületek valaki VTI imaget? Nekem a másik vu+ on az volt azon működött a műsor megállítás tekerés felvétel!
Köszönöm!

(#10702) csab2 válasza DeSanto (#10699) üzenetére


csab2
veterán

Nem igazán értem a problémát.
Beltérid (boxod) van, vagy közvetlenül a TV-n akarod nézni a UPC Direct-et?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10703) Gaben92


Gaben92
őstag

Ha valakit esetleg érdekel "összecigánykodtam" ma a Skylink Live TV Kodi app alapján egy UPC Direct Now Kodi addont. Innen le lehet tölteni: [link]

Feletelpíted, megadod a belépési azonosítód és a jelszavad és, hogy hova generálja le a fájlokat. Aztán PVR IPTV Simple kliensnek megmondod hol vannak a fájlok és készen is vagy. Megy a Live TV és a videotár is.

Nekem először angol hangsávval indult aztán mikor váltottam akkor behalt a hang, viszont újraindítás után magyarul jött be minden.

Ha valakinek van otthon Apple TV-je kipróbálhatná mert én az enyémtől 900km-re vagyok aztán kíváncsi vagyok. :U

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10704) Gaben92 válasza Gaben92 (#10703) üzenetére


Gaben92
őstag

Beszéltem a fejlesztővel, azt mondta nyugodtan csináljak saját forkot mert neki igazából csak plusz meló. Közben észrevettem, hogy én még az 1.5-ös verzióval dolgoztam, szóval lehúztam a legújabb 1.6.6-ot ami alapján elkészült a végleges UPC Live TV Kodi addon. :K

GitHub-on fent van, csak le kell tölteni és telepíteni.

Ami változás az előző "nyers" verzióhoz képest történt:
- Teljes magyar fordítás leszámítva 3-4 szöveget mert őszintén szólva fogalmam sincs mit csinál a funkció és nem akartam félrefordítani.
- Miután az addon legenerálja az m3u és epg fájlt automatikusan kitölti neked az IPTV plugint ha lusta vagy.
- Ha valami miatt nem menne az m3u/epg generálás akkor az addonon belül is elérhető az élő műsor (erre van egy külön csúszka a Videótár részen)
- Ami korábban működött az most is működik, tehát Élő TV és videótár 1 hétre visszamenőleg, csatornaikonok és teljes EPG akár 1 hétre előre
- Van egy "Library/Könyvtár" nevű extra funkció még alpha státuszban ami fogalmam sincs mire jó. Jelenleg minden üres, lehetséges, hogy nem megy UPC Direct alatt, vagy csak valamit módosítani kellene hozzá.

Tapasztalatokat, észrevételeket (helyesírási hiba, valaki rájön mire jó amit nem fordítottam le) szívesen veszek, de még mindig nem igazán értek a pythonhoz. :B

Képek:


[ Szerkesztve ]

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10705) vpanangin válasza Gaben92 (#10703) üzenetére


vpanangin
senior tag

Engem érdekel.

Van UPC Direct NOW hozzáférésem, Apple TV 4K boxom. Csütörtökön és pénteken otthon leszek, nekilátok. A kérdéseimet majd privátban teszem fel, mert lesznek. Ha nem zavarok. Egészen a program telepítésének kezdetétől. Instrukciókkal már boldogulok a készülékeimmel.

(#10706) Gaben92 válasza vpanangin (#10705) üzenetére


Gaben92
őstag

Közben amúgy rájöttem, hogy Apple TV 4k-ra nincs hivatalosan Kodi. :U Jailbreak kell hozzá (amit nem tervezek) vagy developer account.

Valahogy ez nálam kimaradt mert amúgy Infuse-t használok. Laptopon viszont teszteltem, ott működik rendben, meg elvileg minden eszközön mennie kellene amire fel lehet tenni a Kodit.

Nekem van otthon egy QNAP TS251+ NAS, szóval majd azon próbálkozom meg vele.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10707) Baros05


Baros05
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Sokat olvastam itt a fórumon is és az ügyfélszolgálattal is beszéltem már, de kicsit összezavarodtam.
Amit szeretnék az kártyás megoldás, nincs feltétlen szükségem boxra.
Amit mondott az ügyfélszolgálat:
- a kártyán kívül nekem kell az utolsó csavarig mindent beszereznem, parabola, stb.,
- a kártyás verziónál sűrűn változik a csatornakiosztás,
- nem segítenek feltenni, beállítani.
Erősen próbáltak rábeszélni a boxos verzióra, de nem nagyon szeretném ezt a megoldást.
Nem vagyok túl jól informált műholdas TV terén, mert sose volt a családban, így elég nagy a homály a fejemben. Igaz, amit állított az ügyfélszolgálat? Ha igen és nekem kell mindent beszereznem, akkor le tudnátok írni, hogy 2 db TV-hez milyen eszközökre lenne pontosan szükségem?

Előre is köszi nektek!

(#10708) molvany válasza Baros05 (#10707) üzenetére


molvany
senior tag

Helló,

1. Igaz, amit az ügyfélszolgálat mondott.
2. Kapod a Kártyát vagy Kártyákat ( + 1 társkártya ) és onnantól a többi rád marad.
3. Kell egy tányér, hogy mekkora azt a környékeden utánna érdeklödsz (nekem Németországban 57 cm -es van ), Sokak szerint ez kicsi, nekem semmi bajom vele.
4. Kell egy fej ( LNB ) legalább 2 kimenetellel ha 2 TV - re szeretnéd. Megfelelö hsszúságú koax kábel.
5. Vagy veszel saját beltérit, vagy ha a TV-d tudja kezelni a Kártyát, akkor Modult veszel.
6. A csatorna kiosztásnak semmi köze a Kártyás verzióhoz. Nekem 2 Kártyám van ( 6 - 7 éve ?? ) semmi gond ha éppen valamit " pakolni kell ". Ha 6X+ - nál fiatalabb vagy, akkor már a kisújjadban fog lenni :D

Egyelöre talán ennyi.

WhatsApp :+491737182060

(#10709) NyalokAA válasza Baros05 (#10707) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Abból amit első körben fogsz rálocsolni , hogy legyen adásod alsó hangon 1 évig tudnád nézni a szolgáltatást és a kültérire is vállalnak 1 év garanciát :U boxos bekötés esetén

Kártyásnal ami kell
1db parabola antenna+tettszés szerinti tartó
1db twin fej
x m koax kábel
x db csatlakozó\toldó
2db ci+ modul ( amennyiben támogatja a tv-d az s2 szabványt ) ha nem 2db beltéri nálunk az Amiko Mirat szokták keresni legtöbben

ha ezek megvannak jöhet a fekete leves szerelés hold találás majd a tv-k hangolása :D
Nem akarok károgni , de a mai világban az embereknek sokszor a kábel végének megblankolása már problémát szokott okozni , de ha van egy kis lelkesedés technikai érzék rengeteg idő megoldhatod magadnak is persze :K

[ Szerkesztve ]

(#10710) golya87


golya87
őstag

Sokszor volt már itt fórumon szó az ügyfélmegtartó akciókról, de ez mégis dúrva.
Most ~4k-t fizetek havonta. De egy év hűséggel valami (MAX?) egy éves HBO csomaggal, Go-val 3k-ért maradhatnék. :Y
Vagy kevesebb csatornával ugyanúgy valami HBO csomaggal, Medium HD-ban 1900-ért.

(#10711) rosszcsont88 válasza golya87 (#10710) üzenetére


rosszcsont88
tag

3honapig akcio utána bevasalják rajtad az árát triplán
3000 alap+3000 HBO

[ Szerkesztve ]

(#10712) golya87 válasza rosszcsont88 (#10711) üzenetére


golya87
őstag

A hölgy ilyet nem említett, hogy az első három hónapban. De igazából mindegy is, sajnos egyelőre okafogyottá vált az előfizetésem.

(#10713) Skuzzy válasza Clever0 (#10670) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Szia, az LG software-hez valami támpontot tudnál adni? név vagy link vagy kulcsszó?
köszönöm.

(#10714) Skuzzy


Skuzzy
csendes tag

Bocs a kérdésért, biztos volt már tárgyalva.
Nagyon régóta Cryptoworks-ös UPC kártyát használok egy Linux-os itthoni gépben oscam+ usb-s kártyaolvasóval. Ezzel a kártyával még fizetem az STB-t is teljesen feleslegesen. Azt kérdezném, ha váltanék csak kártyára, ami Irdeto-s, azt is be tudom lőni oscam alá?
Köszönöm

(#10715) golya87 válasza Skuzzy (#10714) üzenetére


golya87
őstag

Csak kártyás az szvsz nem Irdeto, de be lehet lőni, nekem úgy ment.

(#10716) Clever0 válasza Skuzzy (#10713) üzenetére


Clever0
senior tag

(#10717) Skuzzy válasza Clever0 (#10716) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

köszönöm

(#10718) Skuzzy válasza Clever0 (#10716) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

köszi neked is

(#10719) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A UPC Direct androidos app eddig sem volt felhasználóbarát, de most épp néztem, hogy kivették az oldalra scrollozható csatornalistát (ami egyébként baromi kényelmetlen volt, de jobb, mint most a semmi). Most elvileg az a legegyszerűbb, ha elindítok egy élőt és bal oldalt fektetett nézetben pörgethetők a csatornák.

Illetve most a Dunán nem tudok visszajátszást indítani édesanyámnak, amit eddig vissza lehetett nézni, nálam nem megy se mobilon, se tévén, se PC-n.

Persze örüljünk, hogy ilyen is van!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10720) Gaben92 válasza tylerddd (#10719) üzenetére


Gaben92
őstag

A médiatár ahogy észrevettem ad-hoc jelleggel működik. Mikor dolgoztam a Kodi bővítményen akkor még ment az Eurosport 1-2-vel a visszajátszás, aztán aznap délutánra lehalt és azóta halott (mondjuk 2-3 napja nem néztem). Ha böngészőből se tudod visszajátszani akkor nem az app hibája.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10721) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Egy fészbúkos hirdetés szerint RTL Most + elérhető.

Augusztus 5-i tartalom a fészbúk oldalukon, de

Kedves Z.....! Sajnos még nincs pontos információnk az RTL Most kódokkal kapcsolatosan. Amint lesz, közzé fogjuk tenni itt a Facebook oldalunkon, javasoljuk, jövess minket ezután is.

:D

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#10722) 19ati93 válasza Gaben92 (#10720) üzenetére


19ati93
senior tag

Rengeteg nem megy még most se.

(#10723) Skuzzy válasza Clever0 (#10716) üzenetére


Skuzzy
csendes tag

Köszi még egyszer, baromi hasznos volt. Megőszültem volna, ha két műhold összes csatornájából a tévén kellett volna egyesével kiválogatni és sorba rendezni a nézhetőeket :-)

(#10724) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Nálam alig megy néhány csatorna, nagyon sok nincs jelet ír :F Nálatok rendben van?

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10725) Szirtimorc válasza tylerddd (#10724) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Nálam is rossz volt, de most mintha menne.
Már kezdtem morogni, hogy megint mehetek ágat vágni.

(#10726) AstraCDX válasza tylerddd (#10724) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nálam is ez volt .
Én meg a múlt heti vihar katasztrófa után voltam kénytelen állítani egy kicsit a tükrön .
Aztán most is megszűnt a jel .
Azt hittem, nem húztam meg rendesen a csavarokat, és újra elmozdult a tükör .
De neeem .
Vagy eltakarta előlünk valami a műholdat, vagy a feladás állott meg, vagy a UPCD szórakozott ismét .

(#10727) tylerddd


tylerddd
veterán

Köszönöm! Én csak nagyon alap dolgokat csináltam, teljes áramtalanítás, antennakábelen meghúztam a csavart (viharoknál ki szoktam húzgálni, gondoltam lehet nem tekertem be rendesen) és utána nem sokkal rendbe jött. Most, hogy ezek segítettek-e azt nem tudom ... :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10728) masvilagx3 válasza Gaben92 (#10704) üzenetére


masvilagx3
tag

Szia

Feltettem a upc direkt now kiegészítőt.Kodi 18.8.
Lenne par kérdésem.
Most amazon fire stick-n használom ,de elég gyenge. Alig indulnak el ,szaggatt.
Esetleg másik lejátszóval nem lenne jobb?
Vagy dobjam el a fire sticket?
Előre is köszönöm
Szép estét

[ Szerkesztve ]

(#10729) masvilagx3 válasza masvilagx3 (#10728) üzenetére


masvilagx3
tag

Közben kiderult a hiba nalunk van.a wifi gyenge sajnos.
A két pont közé tettem egy erősítőt es faszán megy.
Köszi a kiegészítőt
Életet mentett:)

(#10730) g_g_g


g_g_g
őstag

Sziasztok!

Egy HUMAX UD-FOX/HD típusú beltéri egység a következő jelenséget produkálja.
Egyfolytában ez "pörög" a kijelzőn.

Délután még rendben működött, kikapcsoltuk, majd mikor újra bekapcsoltuk már ez a jelenség fogadott.
Áramtalanítottam, nem segített.

Mivel lehetne még próbálkozni (reset?), hogy életre tudjam kelteni?

Előre is köszi (a gyors) segítséget :R

(#10731) g_g_g válasza g_g_g (#10730) üzenetére


g_g_g
őstag

Megoldódott, egyszer csak kikapcsolt a beltéri.
Utána bekapcsoltam és most jó.
Fene se érti, de a lényeg, hogy most működik.

(#10732) The Goth válasza g_g_g (#10730) üzenetére


The Goth
tag

Cseréltesd ki. Ha nem tudod hol van UPCD forgalmazó a környékeden, akkor hívd az üfsz.-t, hogy adják meg a hozzád legközelebbi címét. Ha tudod hol van, akkor nem kell őket felhívni, csak besétálsz, és ki fogják cserélni. (személyes tapasztalat) Természetesen a tartozékaival, dobozában kell bevinned. Szerződés, ilyesmi nem kell, az benne van nekik a gépben.

Szerk.: Annak a jele, hogy döglödik. Ha újra előfordul inkább cseréltesd.

[ Szerkesztve ]

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#10733) #81556480


#81556480
törölt tag

Üdv!

Pár napja semmit nem játszik le élőben a UPC app TV-n,

(C004) Hiba
A csatornát nem lehet lejátszani.

Ötlet?

(#10734) g_g_g válasza The Goth (#10732) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszi.
Az az igazság, hogy volt már többször cserélve a beltéri (összen 3 db van a házban), de mindig azt mondják, hogy már csak másik használtra tudnák cserélni,nincs új beltéri.

[ Szerkesztve ]

(#10735) Biqci válasza #81556480 (#10733) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nekem csak Comedy Central nem megy, de se mobilon app-ból, se a laposon böngészőből. Az egyik a kevésből amit nézek/néznék...

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10736) #81556480 válasza Biqci (#10735) üzenetére


#81556480
törölt tag

na ugyanez. csak comedyt nézek. most azt csinálom hogy 1-2 műsor elindul visszajátszásról, aztán hagyom had menjen random. De mondjuk az m1-sem megy ( hála az égnek)

(#10737) Biqci válasza #81556480 (#10736) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ha, tegnap berágtam emiatt rendesen. A sok szemét propaganda mind jó, az m1 is. Ja, kipróbáltam most is a CC-t, nem mükszik :(

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10738) gregory91 válasza g_g_g (#10731) üzenetére


gregory91
senior tag

Szerintem meg "frissíteni" akart szegény,csak nem hagytad. :D
Eddig azért nem láttad mert még nem áramtalanítottad(gondolom így ment a háttérben).Szerintem ha megismétled ugyanúgy, akkor megint látni fogod,akkor várj vele mert abba hagyja majd. :D

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#10739) molvany válasza #81556480 (#10736) üzenetére


molvany
senior tag

Ha nem nézed ( hála az égnek nem megy / saját szavaid ) akkor miért téma ez neked és ide ?

WhatsApp :+491737182060

(#10740) tylerddd válasza #81556480 (#10733) üzenetére


tylerddd
veterán

Én édesanyámnak indítanám a szokásos török sorozatát :Y de nem indul az sem, a Dunán lenne. Most megnéztem, semmilyen visszajátszás nem indul onnan, de élő sem. Tévén, PC-n és mobilon se megy.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10741) #81556480 válasza molvany (#10739) üzenetére


#81556480
törölt tag

m1 SEM megy mint írtam, tehát amint első témába vágó hozzászólásom is írja az applikációról kérdeztem, de látom magadra vetted, pedig el is mehettél volna mellette :C

(#10742) Biqci válasza #81556480 (#10741) üzenetére


Biqci
aktív tag

Hurrá! Nekem működik a Comedy. Mindenhol. Most. De miért most? És meddig? :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10743) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

stream adatsebeségét kell megemelni hogy minöségi kép legyen akár HDba vagy akár 4K ba... jöhet a 4K beltéri ... sok DVB S lecserélni DVB S2 8PSK készülékre...

(#10744) #81556480 válasza Biqci (#10742) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nálam is rendbe jött! :R

(#10745) Biqci válasza #81556480 (#10744) üzenetére


Biqci
aktív tag

Szuper! Akkor mehet a buli! :DD

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10746) bacsaba


bacsaba
csendes tag

Sziasztok!
Használja valaki a directnow szolgáltatást, másnál is elsötétül a kép ha rákattintok valamelyik
csatornára?Egy két csatorna müködik rendesen, úgy mint m1 m5 meg még egy pár csatorna,
ez így elég gáz.

(#10747) 19ati93 válasza bacsaba (#10746) üzenetére


19ati93
senior tag

Én szoktam, de ilyet még nem tapasztaltam, viszont sokszor van hogy azt írja egy-egy csatornánál hogy a lejátszás most nem elérhető.

(#10748) bacsaba


bacsaba
csendes tag

Köszönöm!

(#10749) castiels


castiels
addikt

UPC direct live app hogy áll LG tv-re?

(#10750) tszabi


tszabi
tag

Sziasztok!
A Direct now-ban nálatok a Eurosport1-et vissza lehet nézni? Én hiába választom ki a listából, utána üres tartalmát hoz fel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.