Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10851) 19ati93 válasza #81556480 (#10848) üzenetére


19ati93
senior tag

Semmit nem kell fizetni.
Mikor legutóbb beltérit kellett cserélni sikerült otthon hagyni a régi kapcsolóját, de nem foglalkoztak vele.

(#10852) castiels


castiels
addikt

VH1 Classic van nektek?

(#10853) vpanangin válasza castiels (#10852) üzenetére


vpanangin
senior tag

Megszűnt, átalakult. Talán MTV '80-ra.

(#10854) Adama123


Adama123
tag

"A UPC Direct és a National Geographic együttműködésének köszönhetően mától Magyarországon is elérhetővé vált az egyik legnépszerűbb ismeretterjesztő csatorna videótára. Az exkluzív szolgáltatás elsőként a UPC Direct előfizetői számára érhető el, ők a UPC Direct Now applikáción keresztül bárhol, bármikor élvezhetik tartalmait."

link

(#10855) Pety


Pety
senior tag

Sziasztok.
Érdekelne,hogy tudja-e valaki mi a teendő meglévő szerződés esetén(hűség nyilatkozat már lejárt) ha az előfizető elhalálozott(édesapám) ?
Mi pedig szeretnénk tovább használni fizetni az előfizetést,tudom a myupc belépés azonosító + jelszót de egyszerűen sem számlát nem látok sem semmi nem működik a honlapon(mondjuk ez régebben sem volt másként amikor próbáltunk számlát fizetni).

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#10856) lalakov


lalakov
senior tag

Működik nálatok a Paramount Channel, VH1, MTV 80s, MTV 90s? Tegnap minden jó volt. Ma meg az fogad, hogy jelenleg nem elérhető. Gondoltam átették őket máshova, így beállítottam őket újra, de ott sincs kép és ott már azt írja, hogy rossz kártya van benne.

Felhívtam az Ügyfélszolgálatot. Bár nem részletezte az automata, hogy mely csatornák nem működnek, de tudnak róla és dolgoznak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#10857) Clever0 válasza lalakov (#10856) üzenetére


Clever0
senior tag

Másik fórumon is előkerült ez a probléma:
UPC Direct

(#10858) csab2 válasza lalakov (#10856) üzenetére


csab2
veterán

Nálam is ez van.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10859) Santino válasza Pety (#10855) üzenetére


Santino
aktív tag

Szerintem a halotti anyakönyv birtokában az ügyfélszolgálati irodában bármit el tudsz intézni. De mondjuk hívd fel őket, hátha nem kell bemenni, lehet online is intézhető.
Részvétem!

[ Szerkesztve ]

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#10860) oroszlan12


oroszlan12
tag

Sziasztok!olyan kérdésem lenne,h műholdas Upc direkt-et, lehet úgy használni ha egy HdHomerun vagy hasonló vevőt használok?
Mert szeretném használni a Tvheadend-et vagy a Plex-et tv nézéshez.
A válaszaitokat előre is köszönöm!

(#10861) rosszcsont88 válasza oroszlan12 (#10860) üzenetére


rosszcsont88
tag

van e hozzá univerzális softver +kártyaolvasó ami olvassa a kártyát

(#10862) oroszlan12 válasza rosszcsont88 (#10861) üzenetére


oroszlan12
tag

Szoftver a Tvheadend lenne vagy a plex.
Kártyaolvasó..az egy megfelelő beltéri egység lenne?
Semmi rálátásom a témára ezért kérdeztem mielőtt előfizetnék.

(#10863) rosszcsont88 válasza oroszlan12 (#10862) üzenetére


rosszcsont88
tag

ilyesmit vennék meeg
[link] [link]

(#10864) oroszlan12 válasza rosszcsont88 (#10863) üzenetére


oroszlan12
tag

Nagyon köszi!Akkor jó helyen keresgéltem eddig.

(#10865) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hogyhogy foghatóak a Filmbox csatornák? Valami kódolatlan hétvége van?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10866) newmoonlight válasza newmoonlight (#10865) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Válasz: igen. :K

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10867) Biqci válasza newmoonlight (#10866) üzenetére


Biqci
aktív tag

Nem tudjátok mi a fene van a mobilos app-al és a webes eléréssel. Semmi nem jön be, az app pl. azt írja ki, ha rákattintok bármelyik adóra: "Ez a műsor nem elérhető TVE-n" :F

Bocs, ez nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10868) oroszlan12 válasza Biqci (#10867) üzenetére


oroszlan12
tag

Nálam csak a Rtl Klub dob hibát.
Ezt hol lehet egyébként jelezni?

(#10869) Biqci válasza oroszlan12 (#10868) üzenetére


Biqci
aktív tag

Na az app már megy. Nem tudom mi lehetett a gond, mert egy kijelentkezés és újraindítás után működik. Webes felületen még nem tudom, de remélem ott is rendben van.
És tényleg, az RTLklub nálam sem megy, eddig észre sem vettem. Talán az ügyfélszolgálat tud választ adni... :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10870) oroszlan12 válasza Biqci (#10869) üzenetére


oroszlan12
tag

Írtam nekik.Kíváncsi vagyok a reakcióidőre.

(#10871) Biqci válasza oroszlan12 (#10870) üzenetére


Biqci
aktív tag

Én is :D
Dobd már majd be ide, hogy mit válaszoltak. Ha nem lesz titkos persze... :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10872) oroszlan12 válasza Biqci (#10871) üzenetére


oroszlan12
tag

A köv. választ kaptam 9:06-kor.
"Sajnálattal tájékoztatjuk, hogy az Ön által jelezett hiba központi jellegű, munkatársaink jelenleg is dolgoznak annak elhárításán."

(#10873) Biqci válasza oroszlan12 (#10872) üzenetére


Biqci
aktív tag

Köszi az infót :R
Bár úgy tűnik nem kapkodják el a hiba elhárítását... :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10874) Pety válasza Santino (#10859) üzenetére


Pety
senior tag

Sajnos Szegeden nincs irodájuk,illetve csak ilyen szervizpont van,de már én sem vagyok ott külföldön élek.
Felhívtam őket,beküldtem a halotti kivonatot és azt is írtam szeretném tovább vinni de azóta sem jelentkeztek.

[ Szerkesztve ]

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#10875) Pety


Pety
senior tag


Na ez itt ami fogad ha bejelentkezem,mindegy hova kattintok ugyanez marad... :(((

[ Szerkesztve ]

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#10876) garga01


garga01
senior tag

[link]
Nov. 6-tól lesz talán LG-re is applikáció.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#10877) castiels válasza garga01 (#10876) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#10878) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

uj ÁFSZ van
HBO max pack megszünt
HBO és cinemax külön csomagba van....
[link] [link]

(#10879) karl_fischer válasza garga01 (#10876) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Most telepítettem LG TV-re.

(#10880) lszlogal válasza karl_fischer (#10879) üzenetére


lszlogal
senior tag

Én is. Az app még több sebből vérzik, de remélem idővel használható lesz.

(#10881) castiels válasza lszlogal (#10880) üzenetére


castiels
addikt

Nem működik konkrétan....

Gyönyörű menü stb, de ha ráböksz a filmre hibát dob a visszajátszásnál.

Élő adás viszont szuper, azért piros pont. Mozi+HD, Super TV2 HD, kulturalt menü tehát le a kalappal.

A visszajatszásokat javítsák ki és ok. :R

[ Szerkesztve ]

(#10882) karl_fischer válasza castiels (#10881) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Még nem tudtam kipróbálni, még nincs UPC Direct-em. Most költöztünk, itt nincs semmilyen kábel, így csak műholdas tv jöhet szóba. A net is vezetéknélküli.

(#10883) karl_fischer válasza karl_fischer (#10882) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Vagy tudtok esetleg jobbat? :DD

(#10884) nyesteb válasza Pety (#10875) üzenetére


nyesteb
tag

Ha még nem sikerült volna megoldani, az ublock a hibás. Kapcsold ki és bejön minden...

(#10885) Pety válasza nyesteb (#10884) üzenetére


Pety
senior tag

Kikapcsolva az ublock is ugyanez a helyzet.
Mindegy megint beszéltem velük,majd küldenek csekket illetve kell küldenem egy kézzel írt levelet a címükre,hogy át szeretném íratni meg halotti anyakönyvi kivonat másolat stb.
Azért köszi!

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#10886) kulu22


kulu22
aktív tag

Sziasztok! Lehet, hogy láma kérdés: lehet a szolgáltatói boxon változtatni a csatornák sorrendjén?

(#10887) csab2 válasza kulu22 (#10886) üzenetére


csab2
veterán

Nem.
Viszont létrehozhatsz kedvenceket. A Humax UD-FOX beltérin 5 kedvencek listát hozhatsz létre, és ezekben úgy rendezed a csatonákat, ahogyan akarod.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10888) kulu22 válasza csab2 (#10887) üzenetére


kulu22
aktív tag

Köszönöm! Eddig csak saját beltérikkel használtam, viszont most rendelni szeretnék egy plusz boxot (a meglévő csomag miatt csak így lehet), és ahogy itt olvasom ezek már párosítva vannak a kártyákkal.

(#10889) castiels


castiels
addikt

Számlázáshoz ért valaki? Dupla hónapot számláznak?

(#10890) snooze válasza karl_fischer (#10879) üzenetére


snooze
veterán

üdv.milyen minöségüek a csatornák a tv-n?

GO Gunners!!!

(#10891) karl_fischer válasza snooze (#10890) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Szia. Még nincs előfizetésem, tegnap beszéltem a szerelővel. Jövő hétre ígérte a beüzemelést. Utána tudom kipróbálni az app-ot.

(#10892) snooze válasza karl_fischer (#10891) üzenetére


snooze
veterán

köszi.kiváncsian várom a véleményed,és azét is,aki már használja
nagy tv-n..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10893) oroszlan12 válasza snooze (#10892) üzenetére


oroszlan12
tag

Szia.én használom nagy Tv-n.A Hd adások szuperek amelyik nem hd szerintem simán megüti a kábeles szintet.

(#10894) snooze válasza oroszlan12 (#10893) üzenetére


snooze
veterán

applikácival használod vagy tányérral?

GO Gunners!!!

(#10895) oroszlan12 válasza snooze (#10894) üzenetére


oroszlan12
tag

Csak app-al.

(#10896) Debilon


Debilon
addikt

Üdv!

Szolgáltatói beltéri (DSR8111, bár szerintem mindegy) másnál is van, hogy a spektrum home és a film4-en csak fekete kép, és egy jó perc után lehet tovább lépni, de addig semmire sem reagál a beltéri bármit nyomok?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#10897) Szirtimorc válasza Debilon (#10896) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Nálam az M! sport ilyen. Csatornakeresésnél meg 30% körül lefagy, majd újraindul.

(#10898) karl_fischer válasza snooze (#10892) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Tegnap be is kötötték két tv-re, KAON beltérivel, szuper a minőség, működik a felvétel funkció 16 gigás pendrive-ra. Az LG tv app is működik, próbaképpen elindítottam egy filmet a Prime-on, egy héttel ezelőttről.

(#10899) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Apropó! Nekem is KAON (CO 3600) beltérim van. Két kérdésem lenne azokhoz, akik ugyanilyet használnak.

1. Ti ki szoktátok kapcsolni ezt a beltérit? Nekem (az energiatakarékossági beállítások miatt) 3 óra után kikapcsol, és újra bekapcsoláskor kell 20-25 mp, amíg betölti a csatornákat. Elég nehézkes így használni... Egyáltalán van említésre méltó áramfogyasztása bekapcsolt állapotban?

2. Gondolom szintén a kikapcsolással összefüggő(?) probléma, hogy az "átugrásra" kijelölt csatornákat elfelejti. (Már vagy háromszor kellett ezeket újrajelölgetnem.)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#10900) #81556480 válasza newmoonlight (#10899) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én csak most kaptam ilyen beltérit, mert bevittem egy hibás HUMAX HD-t, ami elvileg őskövület ehhez képest ( nekem 3 humax hd-m van nagyon rég óta). Eddig rengeteg bosszantó dolog van vele kapcsolatban:

- a tv elé lóg valamennyire, és ezért a távirányítót nem látja, csak ha közvetlenül rá irányítom fentről. HUMAX gond nélkül működöt ugyanitt.

- a műsorújság az adott csatornán csak az itt következő műsorokat mutatja, humaxnál minden látható csatorna mellett az éppen azon futó műsort mutatta, és mellette a következőket.

-távirányító katasztrófa számomra.

-műsorújságban rányomok egy csatornára , majd a back vagy a guide gombbal tudok kilépni. A HUMAX ujbóli okézással kilépett.

Minden téren visszafejlődésnek, butának érzem a humaxhoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.