Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10151) jakabrudi válasza The Goth (#10150) üzenetére


jakabrudi
friss újonc

nyilvan okkal van benne a szenny CNN!Köszönöm kedves valaszod!!!ÜDV :C :C

(#10152) molvany válasza jakabrudi (#10151) üzenetére


molvany
senior tag

Az már látszik, hogy vérbeli cinikus akárki vagy. Azt pedig, hogy milyen csatorna van vagy nincsen benne az UPC Now - ban, azt esetleg próbáld meg magával az UPC - vel tisztázni, NE itt a fórumban :(

WhatsApp :+491737182060

(#10153) jakabrudi válasza molvany (#10152) üzenetére


jakabrudi
friss újonc

Grüss Gott,lieber Hovany!!!Mire való egy fórum,ha nem arra,hogy elmondjuk egymásnak a problémáinkat,észrevételeinket?Mi erröl a véleményed mint egy demokratikus valakinek?mFG

(#10154) Laca0


Laca0
addikt

Sziasztok!
Regisztrált már valaki a MyUpc-n? Kér egy ügyfélazonosítót és egy vezetéknevet. Mindkettőt jól beírom, mégsem fogadja el:
Az ügyfélszám és / vagy felhasználónév helytelen, kérjük, próbálja meg újra

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#10155) castiels


castiels
addikt

LG Smart TV-n Webos-on nem működik a UPC direct now?

(#10156) molvany válasza castiels (#10155) üzenetére


molvany
senior tag

Egy másik fórumban olvastam, hogy az LG kikerült a listából ( álítólag eredetileg benne volt / lett volna ).

WhatsApp :+491737182060

(#10157) castiels válasza molvany (#10156) üzenetére


castiels
addikt

remek.... :W

(#10158) BornToBePuli válasza Laca0 (#10154) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Igen

Read only felhasználó

(#10159) Laca0 válasza BornToBePuli (#10158) üzenetére


Laca0
addikt

Ma már nekem is sikerült. Nagyon tetszik az app! Gyors, szép és akadozásmentes a lejátszás. A nem élő adások lejátszásában villámgyors a tekerés, ugrás. Szóval pirospont a upcd-nek!
Egyszerre hányan lehet benne lenni 1 előfizetéssel?

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#10160) molvany válasza Laca0 (#10159) üzenetére


molvany
senior tag

Àllítólag egyszerre 5 eszközön lehet használni.

WhatsApp :+491737182060

(#10161) humigabi válasza Laca0 (#10159) üzenetére


humigabi
aktív tag

A UPC Direct Now leírásában 5 készüléket írtak az oldalukon. De ki kellene próbálni, mi történik ha egy hatodikkal próbálsz belépni.

:DD

humigabi

(#10162) Kispotter92


Kispotter92
kezdő

Nos sziasztok!
Tegnap lett UPC-m végre! Srác már 1 hete volt megnézni este 7 fele jött mondta majd jön másnap a kollégájával azt megcsinálják. Sajnos nagyon sok esős nap volt így felhívtam mindig jön-e vagy nem, de mondtam neki nem sürgős esőbe ne jöjjön. Ez ment 2 napig aztán mikor nem esett délelőtt felhívtam azt mondta jön. délután 5 re ért ide tök sötétbe jó nagy szél lett meg nagyon hideg és mire felmászott volna nekiállt esni szép nagy széllel. Mondtam neki napoljuk. Azt mondta nem ha már itt van megcsinálja, mert ha most nem máskor nem ér rá.. Aztán ketten nekiugrottunk. Beálltam segíteni neki, mert miért ne 2. meg villanyszerelő vagyok szóval nem ál távol tőlem ez.. Hát szépen faszán megáztunk mindketten a létrán meg megfagytunk.. Nem tudom mennyi pénzt keresnek ezzel, de tuti megvannak fizetve.. csillagpontig a padláson elhúztunk mindent utána ott meg toldókkal a régire a 4 új kábelt ráraktuk. És kb ennyi volt ment is minden elsőre.. Meglepődtem milyen pici a parabola volt a kocsiába egy telekomos is ami sokkal nagyobb. Meg is kérdeztem miért annyit mondott a UPC- nek elég simán stabil ezzel is, mert erősen ad. Bár tudtommal egy a műhold de mindegy ő tudja igaza volt mert a viharba tegnap is stabil volt. De elég sokáig álítgatta szóval annak ellenére majd lefújta a szél meg szétfagyott szegény a beállításra hagyott időt. Gondolom nem akar visszajönni hibára.. A kaon beltérit az LG tv Magic távirányítójával tökéletesen összetanítottam így teljesen jól megy vele a beltéri elég 1 táviránytó simán. Viszont ha kikapcsol a TV azt nem lehet megoldani, hogy kikapcsoljon vele együtt a box is? A v tudja a Simplik (HDMI-CEC-t) elviekben ez lenne az azt írja, de nem megy.

(#10163) humigabi válasza castiels (#10157) üzenetére


humigabi
aktív tag

Annyira nincs Lg tv-n, hogy a böngészőből nem tudom megnyitni, pedig a UPC Direct oldala tökéletesen megy, de a Now-ra kattintva csak üres fehér oldal.
Minden máson megy, ezen nem.

:N

humigabi

(#10164) molvany válasza humigabi (#10163) üzenetére


molvany
senior tag

Nálam ugyan ez van egy Androidos Sony TV - vel.

WhatsApp :+491737182060

(#10165) The Goth


The Goth
tag

Amúgy arra rájött már valaki, hogy hogyan lehet a böngészőben fixre állítani a felbontást? Appban simán be lehet, de a böngésző felületen mindig auto-n indul minden, és az messze nem a legjobb amit a sávszélesség indokolna. Ami még elfogatható is lehetne, ha bejeletkezésenként egyszer kéne beállítani, de konkrétan minden egyes csatorna/műsor indításánál be kell állítani. Vagy csak én nem találtam meg ezt a menüpontot benne?

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#10166) castiels válasza humigabi (#10163) üzenetére


castiels
addikt

Webos 4.0-án megy böngésző-ből de néha akadozik... Szerintem megcsinálják az appot webos-ra is.

(#10167) humigabi válasza The Goth (#10165) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szerintem hiába keressük erre a beállítási lehetőséget, nincs. Ezt egy kicsit sz@rul csinálták meg, talán majd orvosolják. Remélem!

:DD

humigabi

(#10168) molvany


molvany
senior tag

Iphone Mobilon valakinek már sikerült ?
Iphone 7 - de még nincsen alkalmazás ( app )

WhatsApp :+491737182060

(#10169) tylerddd válasza molvany (#10168) üzenetére


tylerddd
veterán

Most szedtem le próbaképp i6s-re és működik.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10170) molvany válasza tylerddd (#10169) üzenetére


molvany
senior tag

Akkor nálam van a hiba. ( de hogy mi ? )
Valószínű a külföld játszik szerepet. Bár az UPC Facebook oldalukon azt írták hogy az EU - ban működik.

WhatsApp :+491737182060

(#10171) Kispotter92


Kispotter92
kezdő

Sziasztok! Kb 1 hete lett upc viszont az eggyik beltéri olyat produkál, hogy gondol egyet és elmegy az adás. Nincs jel E52-32 ilyenkor a jelerősség jelminőség lemegy nullára és se kép se hang de a többi beltéri jó! Menübe lépkedve nagyon lassú ilyenkor. Kihúz bedug 5 percig jó aztán megint. Már meg sem javult kihúzásra sem. Aztán hagytam is tegnap meg hibátlanul ment egész este. Ez cserés lesz? Próbáltam gyári visszaállítást is, de mikor csinálta akkor is rossz volt.

(#10172) Santino válasza Kispotter92 (#10171) üzenetére


Santino
aktív tag

Szia!
Ne kínlódj vele, cseréltesd ki.

Asus RT-N18U & FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP

(#10173) rosszcsont88 válasza Kispotter92 (#10171) üzenetére


rosszcsont88
tag

tápegység hiba lesz

(#10174) NyalokAA válasza Kispotter92 (#10171) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

gyakori hiba hd-s humaxoknál , vidd be a legközelebbi forgalmazóhoz és kérj egy kaont mindenképpen .

[ Szerkesztve ]

(#10175) Baliboy1979


Baliboy1979
csendes tag

Sziasztok. Korabban mintha olvastam volna, hogy valamelyik enigma2 varianson van valami direkt upc adokhoz valo plugin ami elvegzi a csatornak rendszerezeset es frissiteset. Ha valaki tudja irja meg legyen szives. Koszi.

(#10176) Kispotter92


Kispotter92
kezdő

Sziasztok! Na kicseréltem a rossz humax boxot ez már jó! Viszont lenne kérdésem az én szobámban kaon van. Ami nagyon sokszor nem írja ki a műsor nevet. Nincs program információ. Ezzel lehet valamit tenni? Valamint aki magic remote távot használ sikerült valakinek info gombot előcsalogatni valahogy? Jó lenne, de nekem nem megy..

(#10177) xigris válasza Baliboy1979 (#10175) üzenetére


xigris
őstag

Szia! ha jól emlékszem openpli ben van benne de csak a július 24 utáni verzióban

(#10178) Laca0 válasza Baliboy1979 (#10175) üzenetére


Laca0
addikt

Én a Dogsettings nevű programmal szoktam rendezheti PC-n. FTP kapcsolattal tölti be és vissza a program a listákat. Nagyon kényelmes.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#10179) Baliboy1979 válasza xigris (#10177) üzenetére


Baliboy1979
csendes tag

Akkor ez kulon nem telepitheto plugin? Openblackholet hasznalok. Ezert nem cserelnem le a rendszert. Nagyszulokhoz allitottam volna be, hogy ne kelljen tavolrol mokolni mindig a csatornakkal manualisan.

(#10180) xigris válasza Baliboy1979 (#10179) üzenetére


xigris
őstag

Úgy tudom csak abba van benne

(#10181) Clever0 válasza xigris (#10180) üzenetére


Clever0
senior tag

(#10182) Kispotter92


Kispotter92
kezdő

Srácok én vonzom a selejtes UPC beltériket.. múltkor a humax most a kaon. Olyat produkál amit nem tudok hova tenni.. Ha nincs bekapcsolva a tv a beltéri egyszerűen nem indul el. Elindul a külső vinyó világít a zöld led majd elalszik a zöld led meg a vinyó is megáll utána pedig sötét kijelzővel elindul a vinyó és ennyi. Semmit nem csinál. Kihúz bedug és ugyanaz. Egészen addig amíg nem kapcsolom be a tv-t. Nem is lenne ezzel baj, de így programozott felvételt sem csinálja meg, mert lefagy vagy is nem indul el. Ha megy a tv mindíg indul. Olyan mintha kevés lenne a táp és valahogy a tv HDMI kábeléből szed annyi pluszt, hogy elindul, de gondolom ez hülyeség.. Ja és megpróbáltam a külső vinyó nélkül akkor sem indul el tv nélkül. Tv-n eco módot kikapcsoltam, hdmi simplinket is, de továbbra sem jó. Akasszak rá valami nagyobb tápot próbából vagy csere ez is?

(#10183) Bence008 válasza Baliboy1979 (#10179) üzenetére


Bence008
tag

AutoBouquetsMaker, amit keresel. Időzíthető, nálam pl. hetente 1x hajnalban lekeresi a UPC Direct csatornáit, de más szolgáltatókat is ismer. BlackHole alatt használom.

(#10184) castiels


castiels
addikt

LG Webos 4.0-ra nem lesz smart TV app a Live-ra? Elvileg a Samsungon már van.

(#10185) Baliboy1979 válasza Bence008 (#10183) üzenetére


Baliboy1979
csendes tag

Koszi az infot. Kozben ratalaltam es ki is probaltam.

(#10186) csab2 válasza castiels (#10184) üzenetére


csab2
veterán

Szerintem lesz, csak csúsznak vele.
Mindenesetre jelezd nekik, hogy lássák, minél többen akarják!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10187) lszlogal


lszlogal
senior tag

Ha hivatalos forgalmazótól hozok ki egy upc d kártyát, akkor ugyanazok az árak / csomagok / csatornakiosztás van mint amit megtalálok a upcdirect.hu oldalon? egy saját rendszert raknék össze, nem szeretnék sok-sok pénzt költeni a szerelésre, mivel minden eszköz megvan, ami szükséges (tányér, box, lnb)

[ Szerkesztve ]

(#10188) molvany válasza lszlogal (#10187) üzenetére


molvany
senior tag

Minden ugyan az ( legalább is a csatornák , csomagok részében. Nekem már 6 éve Kártyás ( + Társkártya ) van. Per pollanat egyik TV - ben a másik Kártya egy saját beltériben.

WhatsApp :+491737182060

(#10189) lszlogal válasza molvany (#10188) üzenetére


lszlogal
senior tag

Ugyanolyan szerződéskötés lesz - gondolom én - és majd valamikor küldik a számlát. Gondolom előrefizetős szolgáltatás, szóval ott helyben ki kell fizessem az első tört havidíjat.

A upcdirect.hu oldalon lehet aktiválni e-számlát, vagy ez csak közvetlenül a upcdirect.hu oldalon / telefonszámon megrendelt szolgáltatásokra vonatkozik?

(#10190) molvany válasza lszlogal (#10189) üzenetére


molvany
senior tag

A szerzödés ugyan az ( én is anno forgalmazónál vásároltam, nála írtam alá a szerzödést ).
Hogy akkor mindját kifizettem-e az elsö havidíjat, vagy késöbb jött, már nem tudom.
Most nem vagyok biztos benne, hogy elöre vagy utólag fizetem a számlát. Kb. a hónap elején jön a Díjnet értesítés és a hónap végén kerül levonásra ( 25 - 26. - án ).
A Díjneten keresztül fizetem, de a csoportos beszedést ( nekem az van ) ha nem tévedek a Bankodnál kell kezdeményezned.

WhatsApp :+491737182060

(#10191) lszlogal válasza molvany (#10190) üzenetére


lszlogal
senior tag

Köszönöm a segítséged, akkor majd jövőhéten meglátogatom az egyik partnert :) akkor csinálok egy fiókot a upcdirect.hu-n, és ott is látom a számlákat

(#10192) molvany válasza lszlogal (#10191) üzenetére


molvany
senior tag

Ha már lesz szerzödésed, érdemes egy fiókot létrehoznod. Már csak azért is, mert azzal tudod használni a nemrégen életbe lépett UPC Direct now - ot is. Vagyis + 5 alkalmazáson tudod még nézni a müsort a TV - mellett ( Mobilon, Táblagépen ).

WhatsApp :+491737182060

(#10193) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! A Marusys Vu+ Zero 4K-t fel lehet úgy okosítani, hogy pl. egeret meg billentyűzetet kötök hozzá és pl. böngészek a weben? Mennyire alkalmas erre a vas maga? 4K youtube videó sem fogja meg gondolom?! Arra gondolok, hogy próbáltam/láttam néhány media playert, Androidos boxot ilyen felhasználásra, de idegesítően gagyi volt, macerás, lassú stb.

Nézegettem róla videókat és előferdült ez a szolgáltató. Ez teljesen legális dolog?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10194) rosszcsont88 válasza tylerddd (#10193) üzenetére


rosszcsont88
tag

android vevö tudja csak ...
kodi XBMC DVB S2x vagy S2 beltéri ehhez hasonló box (gyenge a hardver) [link]
zero 4K egy sima mezei beltéri 1kártyaolvasó és 1db modul fogadóval,100mb/s a lan IPTV tuti nem tudja ! !

erre jók a kinai mediaboxok 4GB os
netflix és HBOgo-ra tökéletes
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#10195) tylerddd válasza rosszcsont88 (#10194) üzenetére


tylerddd
veterán

Ez érdekes. Nekem pont azért ajánlották, mert gyors csatornaváltós cuccot kerestem és elvileg ez Linuxos rendszer, több mókolt rendszer is elérhető rá. A linkelt oldalon is ott van a támogatott eszközök között. Ezért is gondoltam, hogy "extrázható" a készülék.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#10196) Laca0 válasza tylerddd (#10195) üzenetére


Laca0
addikt

Nagyon jó, gyors boxod van, de nem arra való. Nagyon szuper az enigma2 tévézésre, stream-elésre, felvételre és bizonyos szerveres feladatokra, de netezésre nem. Több okból sem.
Ha erre vágysz, akkor egy minipc linux-al vagy Windows-al a jó megoldás.

Rosszcsont88!
Kérlek ne reklámozd tovább azt az ipari hulladék PRISMCUBE RUBY boxot!!! Én beleugrottam a vásárlásba múltkor, amikor ajánlottad. Kidobott pénz! Ráadásul a szlovákok sz..rtak bele az egészbe!! Sok éve nem támogatja már a gyártó sem és az égvilágon semmi sincs hozzá! Beismerték, hogy vakvágány!

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#10197) Kispotter92


Kispotter92
kezdő

Sziasztok!
Mit lehet akkor tenni, ha a beltérim (Kaon) csak akkor hajlandó bekapcsolni, ha a tv is be van kapcsolva. Sajnos így a programozott felvételek nem indulnak el.. Kipróbáltam már minden HDMI portot a tv-n valamint a beállításokba is minden opciót kapcsolgattam már, de semmi. Ha kihúzom a HDMI kábelt simán be is kapcsol mindig meg, ha megy a tv akkor is. Ha nem megy a tv elindul a bekapcsolás HDD indul zöld LED világít majd elalszanak HDD megáll és ennyi sötétség és se tovább. Másik HDMI kábel kellene? Vagy mi lehet a baj?

(#10198) Szirtimorc válasza Kispotter92 (#10197) üzenetére


Szirtimorc
aktív tag

Szia!

Ezt valami HDMI-CEC kommunikációs hibának gondolom, ott kéne a beállításokban variálni valamit, leginkább kikapcsolni :)

(#10199) lszlogal


lszlogal
senior tag

Holnap reggel fogok besétálni egy UPC D értékesítőhöz. Kíváncsi vagyok, hogy mire jutunk.

(#10200) Kispotter92 válasza Szirtimorc (#10198) üzenetére


Kispotter92
kezdő

Azon már rég túl vagyok.. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.