Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-15 16:19:12

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, kérlek, olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) Gaben92 válasza Biqci (#10950) üzenetére


Gaben92
őstag

Kodi és a Direct Now plugin (lásd pár hsz-el feljebb) ha megoldható. Tökéletesen működik és felhasználóbarátabb is a gyári appnál.

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10952) Biqci válasza Gaben92 (#10951) üzenetére


Biqci
aktív tag

Köszi a segítséget. Közben nézegettem a csatornákat és kiderült, hogy nem mind rossz arányú, de pl. a Comedy central, Viasat, Cool stb. az. Érdekes hogy miért ...
Utána olvastam, ez a Kodi igazán jó lehet, de hogy telepítsem fel a tv-re? Letöltöm pc-re, onnan át pendrive-ra és úgy a tv? Kicsit láma vagyok :D

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10953) snooze


snooze
veterán

ott valami nincs jol beállitva,nálam minden csatorna teljes képernyös..
a tv beállitás-kép-képernyö beállitásnál mire van állitva?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10954) Gaben92 válasza Biqci (#10952) üzenetére


Gaben92
őstag

Megmondom őszintén nem tudom milyen TV-ken fut a Kodi, azt pedig, hogy plugint lehet-e beléjük telepíteni végképp nem. Apple TV a normál platformon, Kodit kizárólag a Direct Now-hoz használok de nálam NAS-on fut. OkosTV nálam le van butítva. :DDD

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10955) Biqci válasza Gaben92 (#10954) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ez egy Samsung smart tv lenne amin tizen oprendszer fut, de nem tudom, hogy lehet-e külső forrásból valamit is feltelepíteni. Az a poén, hogy hiába volt az app a Samukra már régóta elérhető, de nem ezen. Csak ma találtam meg, mert pont olvastam egy cikket, hogy mostantól Lg tv-n és Androidos tv-n is van. Kíváncsi voltam és hurrá megtaláltam :D

snooze: az a helyzet, hogy semmit nem lehet állítani. Most nézem a History-t, ez fasza, hd és 16:9, átkapcsolok a Comedy-re, 4:3 :((

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10956) snooze válasza Biqci (#10955) üzenetére


snooze
veterán

a tv-n nem lehet állitani,hogy hogyan jelenjen meg a kép?

GO Gunners!!!

(#10957) Biqci válasza snooze (#10956) üzenetére


Biqci
aktív tag

Lehet, de az az általános megjelenítésre vonatkozik. Így azzal nem megyek semmire :)

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#10958) csab2


csab2
veterán

Azt hittem, hogy a UPC Direct Now appban minden tv adás visszanézhető 7 napig. Sajnos nem így van. :(

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10959) castiels válasza csab2 (#10958) üzenetére


castiels
addikt

Akkor hogy van?

(#10960) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

history2 megszünik teljesen ennyi volt

(#10961) humigabi válasza Biqci (#10957) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szerintem próbáld meg, mert ha Lg tv-n lehet állítani, akkor valószínű Samun is.

humigabi

(#10962) csab2 válasza castiels (#10959) üzenetére


csab2
veterán

A jelenleg összesen elérhető 83 csatornából csak 38 visszanézhető.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10963) snooze válasza csab2 (#10962) üzenetére


snooze
veterán

rtl2,vool,s+ is benne van a listában,de nem lehet a mobilappbol semmit visszajátszani..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10964) csab2 válasza snooze (#10963) üzenetére


csab2
veterán

Ez érdekes, mert az RTL2 és a Cool az alkalmazásban ugyan benne van a visszanézhető csatornák között, de nincs fent adat. Viszont a neten ez a két csatorna eleve nincs is benne a visszanézhető csatornák listájában.
Tehát az alkalmazás nem pontos.
S+ csatorna mi akarna lenni?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10965) snooze válasza csab2 (#10964) üzenetére


snooze
veterán

sorozat+..
amugy az lg tv alkalmazásba us benne vannak ezek,ott sem mennek..lehet hogy van több is,nem néztem végig mindegyiket..

GO Gunners!!!

(#10966) csab2 válasza snooze (#10965) üzenetére


csab2
veterán

A Sorozat+ sincs benne a visszanézhető csatornák listájában a neten. Úgy látszik az a pontos.
A Discovery viszont az alkalmazaásban nincs benne, a neten igen, de nincs adat.
Érdekes.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10967) 19ati93


19ati93
senior tag

Nálatok nincs gond a tv adással? Kb reggel 7-8 óta se kép, se hang. Szimplán "Nincs jel".
Beltéri is 00:00-tól számolja az időt azóta.. :DDD
Tegnap este 11 körül még müködött gond nélkül, azóta hozzá se volt nyúlva.

(#10968) Bence008 válasza 19ati93 (#10967) üzenetére


Bence008
tag

Itt minden oké.

(#10969) 19ati93 válasza Bence008 (#10968) üzenetére


19ati93
senior tag

Most tért magához. :D

(#10970) csab2 válasza csab2 (#10966) üzenetére


csab2
veterán

Jeleztem az ügyfélszolgáltanak. Visszajeleztek, hogy náluk is jelen van a probléma, továbbították az illetékes kollégáknak. Kíváncsi vagyok.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10971) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Tud valaki címe(ke)t Miskolcon ahol beltérit cserélnek újra?
Humax UD FOX HD -t kellene kicserélni mert a telefonos ügyfélszolgálat többszöri megkeresésére sem cserélik :( (állandóan "legyek a tévé közelében" hülye szöveget hintik el ami már idegesítő! Nem gyári beállítás kell, hanem beltéri csere, mert semmi nem használ!)
Köszönöm előre is! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10972) oroszlan12


oroszlan12
tag

Kérdésem lenne azokhoz akik LG-n használják a Direct Now-t,h a hang nektek nem csúszik egyes csatornáknál(pl. m4)?
Samsung-on ilyen gondom nincs.

(#10973) castiels válasza oroszlan12 (#10972) üzenetére


castiels
addikt

Időnként megáll az adás és fekete képernyő... Ez előfordul valakinek?

(#10974) TraceR válasza castiels (#10973) üzenetére


TraceR
tag

Én LG-n nézem, hangcsúszást nem vettem még észre (de mondjuk M4-et soha nem néztem még). Az hogy megáll az adás és fekete lesz a kép viszont előfordul nálam is, 1-2 naponta. Ha újra elindítom az appot a TV-n, akkor utána jó egyből.

(#10975) castiels válasza TraceR (#10974) üzenetére


castiels
addikt

Én is LG-n nézem remélem javítják.

(#10976) oroszlan12


oroszlan12
tag

Igen ezt kihagytam ilyen is előfordult már.
Akkor írjunk minnél többen a supportnak,h javítsák...

(#10977) oroszlan12


oroszlan12
tag

Írtam nekik.Konkrétan nem írták de még vszínü béta verzió.Foly.fejlesztik:DDD jött a válasz.

(#10978) Adama123


Adama123
tag

Jön az Aréna4 az UPC Directre is:

link

(#10979) humigabi válasza makoss (#10971) üzenetére


humigabi
aktív tag

Egyáltalán nem bosszantani akarlak, csak érdekes, az ország másik felén mennyire másképp működik a csere. Tegnap lehalt a Humax beltéri, ma bevittem ahhoz a UPC partnerhez, akihez az elműlt években mindig mentem, megyek, ha valami megoldani való van. Azt mondja, félóra múlva jöhetek, ad egy másikat felprogramozva. Mentem, adott, működik.

humigabi

(#10980) makoss válasza humigabi (#10979) üzenetére


makoss
addikt

Nálunk a legközelebbi kb 45 Km-re van :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#10981) noicenoice válasza Gaben92 (#10704) üzenetére


noicenoice
tag

Hogy lehet innen letölteni?

(#10982) Gaben92 válasza noicenoice (#10981) üzenetére


Gaben92
őstag

Jobb fent ott van egy zöld gomb, hogy "Code". Arra katt majd download ZIP. Miután letölti "plugin.video.sl-master.zip" lesz a neve. Nevezd át "plugin.video.sl.zip"-re és lehet is telepíteni. (Lehet megy átnevezés nélkül is, nem próbáltam.)

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

(#10983) csab2


csab2
veterán

A UPC Direct előfizetőinek száma beérte a Telekomét.
Forrás.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10984) Adama123 válasza csab2 (#10983) üzenetére


Adama123
tag

A Telekom építi le SAT szolgáltatását. Ahol elérhető az IPTV szolgáltatásuk, ott már egy ideje nem lehet Satra előfizetni, valamint meglévő Sat előfizetőiket is folyamatosan terelik át IPTV-re.

(#10985) kulu22 válasza Adama123 (#10984) üzenetére


kulu22
aktív tag

Azt mondjuk nem értem, hogy miért erőltetik az IPTV-t minden mással szemben.

(#10986) MDanny


MDanny
senior tag

Sziasztok,

Úgy látom, hogy felkerült a BBC Earth HD-re a 0653, 0D97 és a 1815 CAID, sajnos nem nyílik (még?). Eddig is rajta volt?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

(#10987) Adama123 válasza kulu22 (#10985) üzenetére


Adama123
tag

900 ezer körül van az előfizetőik száma, több mint a három műholdas szolgáltatónak összesen. Piacvezető tévés platform.

(#10988) kulu22 válasza Adama123 (#10987) üzenetére


kulu22
aktív tag

Azzal nincs is bajom, a technológára értettem, jellemzően sokkal rosszabb minőség mint egy normális (digitális) kábeltévés megoldás. Mint ahogy az IP telefon is, aztán ha áramszünet van, be sem tudod jelenteni ha nincs mobilod. Vagy segítséget hívni ha kell. Tudom, tudom... de azért idős embereknél nem ritka.

(#10989) csab2 válasza Adama123 (#10984) üzenetére


csab2
veterán

Igen, tudom.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10990) csab2 válasza Adama123 (#10987) üzenetére


csab2
veterán

Jóval több. A 3 műholdas szolgáltatónak összesen jelenleg 676 821 előfizetője van. Ha ehhez még hozzávesszük a Mindig TV előfizetőit (82 088, szintén csökkenő) is, még akkor is messze vagyunk 900 000-től.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10991) NyalokAA válasza csab2 (#10990) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

:U

[ Szerkesztve ]

(#10992) miroon


miroon
aktív tag

Sziasztok!

Pár hónapja költöztünk be a saját házunkba, ahol sajnos nincs elérhető kábeles tv szolgáltatás, vagy ami van az is horror áron, ezért egy másik d betűs :D szolgáltatótól igényeltem műholdas tv-t, amit 3 hónap alatt sem sikerült bekötniük, ezért gondoltam most, hogy akkor inkább upc lesz, mert árban is teljesen hasonló. Itt szeretném a segítségeteket kérni, mert elsősorban jó lenne ha smart kártyával tudnánk használni, de nem tudom hogy ennek milyen buktatói lehetnek hosszú távon.

Az alábbi lenne az elképzelésem,
- 2 tv menne smart kártyával
- 1 beltérivel

viszont a upcdirect.hu -n nem rendelhető beszereléssel ha smart kártyát is kérek, csak beszerelés nélkül. Ennek mi az oka? Mik a tapasztalatok? Olvasgattam itt a fórumot,hogy nem garantálják a smart kártyával való működést..amit persze megértek, mert nem a saját eszközük.

A legnagyobb problémám az az,hogy miért nem lehet beszereléssel kérni ha smart kártyát is kérek? :F

Köszi a segítséget és a tapasztalatokat!

iPhone 13 Midnight Black

(#10993) humigabi válasza miroon (#10992) üzenetére


humigabi
aktív tag

Szia!

A legnagyobb problémám az az,hogy miért nem lehet beszereléssel kérni ha smart kártyát is kérek?

Mert ők így találták ki, így nekik sokkal egyszerűbb, kényelmesebb.
Sajnos két smart kártyánál többet nem tudsz igényelni és beltérivel nem lehet keverni.
Pár éve beltéri előfizetés mellé akartam kártyásat is egy címre, a román "döntéshozó" nem engedélyezte, nem kellett nekik a plusz pénz. :W

Ezt online tv nézted, nem lenne megoldás a számodra?

humigabi

(#10994) miroon válasza humigabi (#10993) üzenetére


miroon
aktív tag

Köszi :R

Beüzemelés nélkül enged 1 média boxot kérni, és 2 smart kártyát az online felületük, ráadásul az első box és az első kártya 0 ft, csak a második kártyáért kérnek 500ft-ot havonta :DDD Sőt...még 4 kártyát is lehet kérni +1500ft-ért.

Nekem csak az a bajom,hogy veszek én külön parabolát,meg a hozzá szükséges dolgokat, de a tetőn azért nem fogok szaladgálni, meg gondolom azért viszonylag pontosan is kellene beállítani a tányért...

Az online megoldást is néztem, de sajnos a 3 tv-ből csak egy smart tv.

iPhone 13 Midnight Black

(#10995) snooze


snooze
veterán

üdv.lg tv appban az adások visszajátszásába nem lehet beletekerni?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#10996) castiels válasza snooze (#10995) üzenetére


castiels
addikt

De igen, görgővel. Magic remote.

(#10997) snooze válasza castiels (#10996) üzenetére


snooze
veterán

igen,közben megtaláltam..👍

GO Gunners!!!

(#10998) castiels válasza snooze (#10997) üzenetére


castiels
addikt

:R

(#10999) humigabi válasza miroon (#10994) üzenetére


humigabi
aktív tag

Bocsi, akkor mostanában változhatott, mert eddig nem lehetett boxot meg kártyát egy előfizetésben rendelni. A kártya is max kettő volt.
Nem okos tv-n chromecast, vagy egyéb okosító?

humigabi

(#11000) kulu22 válasza humigabi (#10999) üzenetére


kulu22
aktív tag

Még 3 hete sem lehetett. Nem arról van szó, hogy "készüléket" lehet max 4-et, de ez lehet settop box vagy CI kártya? Mindkettő párosítva van egyébként. Amikor legutóbb érdeklődtem, akkor csak kártyát ami másban is működik (ICE) csak olyan csomagban lehetett kapni ami csak egyetlen darabot tartalmazott, bővítési lehetőség nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.