Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8301) taky1984 válasza tEh_nite (#8300) üzenetére


taky1984
tag

Na ez meg a másik,de el is felejtettem a regényirás közben ezt a dolgot.Szal sztem jobb is lenne ha lezárnánk ezt az egészet.Semmi kedvem az ilyen óvoda szintű vitákhoz,mindenkinek igaza van azt ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8302) Custer


Custer
tag

nah, 4 csapat már van elvileg. Várom a pm-eket. uccuuccu

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8303) Setzka válasza taky1984 (#8301) üzenetére


Setzka
tag

Szerintem az egész ehy nagy hahaha,mármint arrol amiröl vitáztatok.
:Y No comment

CyPress

(#8304) szinesz.bob válasza Custer (#8302) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Mikor lenne a 2v2?

(#8305) taky1984 válasza szinesz.bob (#8304) üzenetére


taky1984
tag

Mikor lesz legalább olyan 8 csapat,gondolom.Keress magad mellé valakit azt hajrá! :DDD

(#8306) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

Valahogy ki lehet szedni az UT 3-ból a zenét? UT 1-ben Volt egy külön Music mappa, és ott voltak .umx kiterjesztésben a zenék a pályákhoz, amit át tudtam konvertálni és azóta is megvan mp3-ban, továbbá UT2K4-ben is volt külön Music mappa ahol .ogg-ban vannak a zenék.

Itt viszont nem találok semmit.. Valaki esetleg egy tipp?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8307) Akybron válasza Apollyon (#8306) üzenetére


Akybron
aktív tag

C:\Unreal Tournament 3\UTGame\CookedPC\Sounds mappában (illetve ahová telepítetted) vannak, valamelyik UPK file-ban. Az editorban meg tudod őket hallgatni. Exportálni alapból nem tudod, erre keress rá neten (Kicsit bűvészkedni kell az editorral).
Még anno az Unrealgames.hu-ra fel voltak raxva a kiexportált zenék, és egy külön kiadott UT3 zenék album.
Igazából az utóbbi kéne neked, mert az UT3-ban egy zene több darabból van, és a játékbeli történések alapján váltogatja az UT, hogy melyik rész szól. Pl. a Deck 9 részes, 2 zene, 7 "eseményhang". Alapból szól az UT1-ből megismert zene, viszont ha sokáig nyugi van a pályán, átvált egy lassú zenei részre. Amikor valami különleges esmény van (pl. killing spree), akkor szólal meg a 7-ből az eseményhez tartozó (1-2 másodperc) hang.

Az album címe:
Unreal Tournament 3 The Soundtrack
Előadók
Rom Di Prisco and Jesper Kyd

Wikipediás leírás az albumokról

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8308) old gray


old gray
addikt

Csapattárs kerestetik! Privátban zaklassatok! :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8309) dr0id


dr0id
csendes tag

Jelentkeznék a kupára és keresném a párom. ;]

(Ha a vizsgaidőszak vége előtt indul el a kupa, nálam ki fog esni sajnos.)

[ Szerkesztve ]

Silence! I kill you!!

(#8310) old gray válasza Custer (#8296) üzenetére


old gray
addikt

Megvan a team: Yoleeka és én.

TAG: pH!..mi más? :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8311) old gray válasza old gray (#8310) üzenetére


old gray
addikt

Ez privát akart lenni. :B

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8312) Custer


Custer
tag

BEAST: amint lesz elég csapat (6-8), elkzedünk erről is beszélni.
Ha minden fasza lesz, későbbiekben is lehet csinálni ilyet, akár bonyolítani is lehet más módokkal, hisz ez csak FUN :R

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8313) old gray válasza Custer (#8312) üzenetére


old gray
addikt

Hány csapat van eddig?

A 2K4-es játékosokat (Sulaco, KisAMPi stb...) nem tudnád rábeszélni, részt vegyenek a cup-on?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8314) Custer válasza old gray (#8313) üzenetére


Custer
tag

2, de még 2 várható tőlünk.

sula már nem ut-zik, ampi nem tudom

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8315) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

valszeg én is jövök vkivel a .GWM-ből (valakivel aki kedveli a "2v1"-et :D) vagy ha mást nem majd berángatok vkit okosba hogy ne basszak ki velük ;)

(#8316) Custer


Custer
tag

edit: 4, de 2 még várható tőlünk.

:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8317) G Bedtime St válasza Custer (#8316) üzenetére


G Bedtime St
tag

azt lehet tudni, hogy nem jövö hétvégén lesz megrendezve? :)

(#8318) Custer válasza G Bedtime St (#8317) üzenetére


Custer
tag

pedig eddig nagyon úgy néz ki h akkor lessz..

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8319) taky1984


taky1984
tag

Sztem olyan 7-8 team-nek simán össze kéne jönni.Meg jó lenne,ha körverseny formája lenne a dolognak.Az sem baj,ha nem megy le 1 nap alatt.Mert ha lesz legalább 8 team,akkor az azért kicsit sok lenne 1 napra,de ti tudjátok.

Jó lenne lassan letisztázni,hogy akkor hány csapat is lesz.Szal aki jönni akar az kicsit kapkodja magát,mert meg kéne dumálni h mikor is legyen ez az egész!

[ Szerkesztve ]

(#8320) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Lenne egy indiszkrét kérdésem ini berhelést illetően: a 2k4-es PipedWeaponSwitch-nek mi a megfelelője ut3 alatt? (Arra kéne hogy egy gombbal tudjak váltogatni 2 fegyver között)

Ezt találtam a neten:

Bindings=(Name="SniperShockA",Command="switchweapon 9 | setbind KEY SniperShockB")
Bindings=(Name="SniperShockB",Command="switchweapon 4 | setbind KEY SniperShockA")

;The above will alternate between Sniper and Shock Rifle

Bindings=(Name="KEY",Command="SniperShockA")

Értelemszerűen kicseréltem a parancsokat és a KEY-t a kívánt billentyűre. Ám az történik hogy a játékot elindítva csak az első fegyvert választja ki. A játékból kilépve pedig azt látom hogy az ini fileban (UTInput.ini) a megváltoztatott bind visszaállt az előző értékre.

Tipp? Valaki?

UI.: természetesen a változtatásokat a C:\Users\<felhasználónév>\Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\ könyvtárban végeztem

UI.2: hf & gl mindenkinek aki részt vesz a 2on2 partyn! ;)

Jobbára ártalmatlan...

(#8321) szinesz.bob válasza taky1984 (#8319) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Az {MDA} bevetésre készen. :)
A mapokról valami infó jó lenne.

(#8322) Apollyon válasza Akybron (#8307) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi a választ:)

Tudom hogy több darabból van, mármint ismerem már az effekteket, nekem konkrétan csak a pályazenék kellenek, de így már meglesz, erre nem is gondoltam hogy így rákeressek kiexportálva:D

Köszi még1x

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8323) Tisztogato válasza Termigáßor (#8320) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

A válasz a kérdésedre.

Bindings=(Name="f",Command="PipeA")
Bindings=(Name="PipeA",Command="switchweapon 4 | switchweapon 9 | setbind f PipeB")
Bindings=(Name="PipeB",Command="switchweapon 9 | switchweapon 4 | setbind f PipeA")
Bindings=(Name="f",Command="PipeA")

(#8324) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Van egy kis problémám, kissé zavaró.

Eredetiben van meg a játék és ugye alapból magyar. Nos az én szemem jobban szereti az angolt, így az UTEngine.ini-ben átírom INT-re és így angol lesz. Viszont ezután már a felbontást és a Fullscreent is be kell állítanom mert ha átírom a nyelvet akkor leveszi 640x480-ra és Windowed módra és ha játékban állítom akkor Stopped Working-gel leáll. x64-es Windows 7-em van.
Ezek még rendben is vannak, mert ugye az iniben átírom őket és minden jó. Viszont a Főmenü háttere, ami animált és pályákat mutat iszonyat csúnya, úgy néz ki mintha a color depth leesne 16 színre és full gáz a felbontása, magát a játékot ez nem érinti csak a főmenü animált hátterét, ami viszont katasztrófa. Ha az .ini-t a "gyári" értékeken hagyom akkor a főmenü is is szép marad. Viszont ha bármit átállítok akkor ronda lesz a főmenü.

Mit kell átállítani az iniben hogy szép maradjon a főmenü?

Pontosítanék: a játék színét is leveszi és csúnya lesz.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8325) Apollyon válasza Apollyon (#8324) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Megoldottam...

Kitöröltem a kérdéses ini file-t, és létrehozott egy újat magától, immár angol nyelvű beállítással.. és ha átírok bármit is már nem lesz probléma.. Csak ennyit kellett volna :))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8326) Termigáßor válasza Tisztogato (#8323) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Köszi Tiszti, közben én is megtaláltam ezt a megoldást, de valamiért nálam nem működik. Próbáltam először unbindelni a korábbi beállítást és aztán beállítani az új bindet, ekkor egyáltalán nem működik a bindelt gomb. Úgyis próbáltam hogy meghagyom a régi beállítást de akkor meg csak a régi marad meg, és továbbra is csak egy fegyvert tudok kiválasztani.

Trágyadomb ez az UT3 programszinten is. (úgy hallottam a licenszelők is szívnak vele)

Jobbára ártalmatlan...

(#8327) Akybron


Akybron
aktív tag

Megvan a csapattárs, Setzkával indulok a 2v2 kupán.

73&DX HA5OJN

(#8328) Akybron


Akybron
aktív tag

Csapatnév:
starsborning
:))

73&DX HA5OJN

(#8329) Custer


Custer
tag

8 csapat van ezidáig. Várunk még kicsit, hátha beesik 1-2.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8330) Tisztogato válasza Termigáßor (#8326) üzenetére


Tisztogato
csendes tag

csak másold be amit írtam az ini-be én is ezt használtam .

(#8331) Akybron


Akybron
aktív tag

Fegyverdobás, ha valakinek még nem lenne beállítva

Dokumentumok\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTInput.ini

Bindings=(Name="H", Command="ThrowWeapon|teamsay *** KELL EGY FEGYVER? NESZE! VEDD FEL, MERT NEKED TETTEM LE. ***")

"H" helyére tetszőleges, másra nem használt gomb
A tájékoztató szöveg természetesen bármi lehet :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8332) Termigáßor válasza Tisztogato (#8330) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

csont ugyanúgy van. egyszerüen nálam nem megy. de ezért nem telepítem újra.

Jobbára ártalmatlan...

(#8333) old gray


old gray
addikt

Használ valaki firewall rules-t az UT3-hoz? Vagy csak simán átengeditek..esetleg tűzfal sincs? Mert mostanában elég érdekes dolgokat találok az active connections alatt, néha 60-70 kapcsolat is van, ezekből rengeteg outgoing UDP :80 :443-as portokon.

Hatása: lag és magasabb ping. Ha kilövöm ezeket akkor a rend helyreáll, csökken a ping és megszűnik a lag. :U

Tűzfal szabályt még tudnék is, mert össze lehet szedni, hogy milyen portokra van szükség a bejelentkezéshez (master szerver, gamespy, szerver querying stb..) de a szerverek nagyon széles tartományból használnak portokat. Arra gondoltam, hogy kellene egy script ami pl. a gametracker szerver listájából kigyűjtené az aktív UT3 szerverek adatait és ezeket fel lehetne használni a tűzfal-szabályhoz. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8334) tEh_nite válasza Akybron (#8331) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

és itt van olyan short cmd mint 2k4-ben?

pl "Nesze, %W ." és a %w helyére auto az eldobott fegyver neve kerül

(#8335) yoleeka


yoleeka
tag

Meg lehetne tudakolni mikor is lesz a kupa? Csak mert szombaton is mennem kell délutánra... Tehát sike és én a meccseket vasárnap tudnánk lejátszani. Amúgy szerintem lehetne nyugodtan vasárnapra szervezni az egészet, mivel pünkösd lesz és hétfőn is, vagyis senki sem megy melóba/iskolába.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8336) Termigáßor válasza Termigáßor (#8332) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Elég otromba megoldással, de végül működésre bírtam! Először játékban az egyik fegyvert bindeltem az adott gombokra. Majd kilépés. UTinput.ini szerkeszt, ment, readonly-ra állít. Végül játék indít, adott gombokat unbindel. Játék restart, és műkszik! Ne kérdezzétek miért csak így... :F

UI.: igen, próbáltam rendes módon is, hogy először a kérdéses gombokat unbindeltem, és utána szerkesztettem az ini-t de ebben az esetben egyáltalán nem működtek a gombok, az ini-ből pedig eltűnt az a sor ami a gombhoz bindeli az első Pipe-ot)

A kupára lehet menni nézőnek is? :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#8337) gamerpeter válasza Termigáßor (#8336) üzenetére


gamerpeter
tag

lehet! a belépőt én szedem :DDD

(#8338) Setzka válasza gamerpeter (#8337) üzenetére


Setzka
tag

Segitek,felezünk? :DD :DD

CyPress

(#8339) Setzka


Setzka
tag

Gondolom ismeritek!
[link]

CyPress

(#8340) Custer


Custer
tag

felőlem mehet vasránap/hétfőn. Nem tom, h nekünk jó-e (nekem züllött hétvégém lesz:) ), de legfeljebb lejátszuk a meccseket kedden v szerdán.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8341) old gray


old gray
addikt

Frag-Movie: Binary DMG

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8342) szinesz.bob válasza Custer (#8340) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Nekem is csak a szombat lenne jó..... Vagy utána hétfő kedd és szerda délután.

(#8343) yoleeka válasza szinesz.bob (#8342) üzenetére


yoleeka
tag

vagy meglehetne csinalni azt is mint a rendes kupakon, kiirjatok a parositasokat, aztan a meccseket meg letoljuk valamikor. nekem szombat melo miatt tuti nem jo, igy ugrott a kerti partym is :S de vasarnaptol mar okes a dolog.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8344) kabalababa válasza old gray (#8341) üzenetére


kabalababa
tag

Jó kis vid. :)

Nekem csak az lenne a kérdésem, amit már rég meg akartam kérdezni, hogy hogyan csinálják ezeket a nagyfelbontású vidiket úgy, hogy egyszer se látok akadást benne?
Amikor én veszek fel valamit, nincs olyan, hogy ne akadna, hiába csinálok töredezettségmentesítést az adott hdd-n.

(#8345) tEh_nite válasza old gray (#8341) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

fasza vid, meg van benne jópár alap 2k4-es map ^^ látszik azokon lehet igazán jókat lőni :) ;)

(#8346) old gray válasza kabalababa (#8344) üzenetére


old gray
addikt

Pedig a géped elég izmos ahhoz, hogy gond nélkül tudjál movie-kat kreálni. :U

Nekem sem nagyon volt gond (bár én inkább csak 1-1 jelenet miatt szoktam videót készíteni), a demorec-el rögzített demokat fraps-al felveszem (1920*1080 felbontásban) általában 60FPS-el majd egy egyszerű szerkesztő-progival, a video edit magic-el megszerkesztem és xvid codec-el tömörítem.

Igaz, én 2 hdd-t használok RAID0-ban.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8347) Custer válasza yoleeka (#8343) üzenetére


Custer
tag

az ötlet nem rossz.
Sztem körmérkőzés lenne a legjobb, így nem kell kiírogatni sem a meccseket, mindneki játszik mindenkivel, az eredményeket meg elkülditek Nekem.
De ez csak az én ötletem, várom a további javaslatokat!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8348) szinesz.bob válasza Custer (#8347) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Nekem megfelelni úgy.
Ja a mapokról esetleg valami info?

(#8349) old gray


old gray
addikt

Nem jön be a Grey Warden oldala. 1 órája még ment, mikor beléptem..mi lehet a gond? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8350) Akybron válasza old gray (#8349) üzenetére


Akybron
aktív tag

Most megy :)

73&DX HA5OJN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.