Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8651) old gray válasza Ferdzsoo (#8650) üzenetére


old gray
addikt

[link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8652) kabalababa válasza Ferdzsoo (#8650) üzenetére


kabalababa
tag

Link
De úgy is jó szerintem, ha hozzáadod a kedvencekhez az ip-t.

(#8653) Ferdzsoo válasza kabalababa (#8652) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagyon nem jó, hibát dob ki bármilyen ip-t próbálsz hozzáadni. EPIC FAIL AGAIN. :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8654) old gray válasza Ferdzsoo (#8653) üzenetére


old gray
addikt

Az előzményekben is benne van, ha már játszottál a szerveren, csak jobban szét kellene nézned abban a kurvaegyszerű menüben. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8655) Ferdzsoo válasza old gray (#8654) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Számomra kurvamegbízhatatlan. Tegnap megint kidobott duplicated login detecteddel-

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8656) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Tegnap 2x-is kifagyott az UT3. No komment. (Nem a gép, mert ctrlaltdel-lel be tudtam zárni az UT-t.) Utána nekiálltam 2k3-azni. Érdekes az még SOHA nem fagyott ki nálam.
Hogy lehetett valamit ennyire elcseszni. Egy ennyire megbízható név mint az UT hogyan süllyedhetett idáig. Nemtudom szomorú sors ez... :(

A pingekről nem is beszélek. UT2k3-ban német szerevereken játszok 40-50es pingel és semmi késést nem lehet érezni. (Olyan mint UT3 ban a 10-15-ös kb.)
Ez is mitől lehet. Foggalmam nincs. UT3-ban 40-50-es pingnél már olyan késések vannak hogy ihaj. UT3-ban egy német szeró élvezhetetlen játékot nyújt...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8657) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#8656) üzenetére


gamerpeter
tag

hát hallod nálad nagy gondok lehetnek.nálam nem fagy az ut (max évente 1-2x) és német szerver is teljesen jo, jo nem mintha magyaron játszanék,de csak hajszállnyi külömbséget érzek.

(#8658) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#8657) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

2k3-al játszottál? Akkor nem tudod miről beszélek mert nincs viszonyítási alapod.
Én 4 évet toltam azt a gammát. Nah az sohasem fagyott ki. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8659) kovsol


kovsol
titán

az lenne a kérdésem, hogyha steamről töltöm le a UT3:Black Editiont akkor abban ben van a Titan Pack is már ? eddig mindig lemezről telepítettem, de most nem akarja beolvasni a meghajtó így töltöm le steammel

May the Force be with you!

(#8660) Fáraó válasza kovsol (#8659) üzenetére


Fáraó
őstag

Igen.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8661) old gray válasza Ferdzsoo (#8655) üzenetére


old gray
addikt

Esetleg csinálj egy új accountot.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8662) dr0id


dr0id
csendes tag

banolnak a szerverről mert csítelek :D:D hihetetlen milyen barmok vannak...

Silence! I kill you!!

(#8663) Setzka válasza dr0id (#8662) üzenetére


Setzka
tag

:D :D

CyPress

(#8664) Ferdzsoo válasza dr0id (#8662) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hogy nem hagynak csítelni mi? :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8665) taky1984 válasza dr0id (#8662) üzenetére


taky1984
tag

Ne aggódj engem is :DDD.De ne csodálkozz,akkora noobok vannak ott mint a ház.A bermin azokhoz képest pro gamerek vannak ;].Szal arra a következtetésre jutottam hogy a franciáknak még gyúrni kell 1 kicsit :)) (Aztán magukat is banolhatják :DD ).

(#8666) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah tudtam én még mit utálok az UT3-as TDM-ben.
No weapon stay a legnagyobb faszság ami létezik. (kurv@ra nem érdekel hogy Cup-okon is így van akkor is a legnagyobb faszság mi letezik. duelben oké egyedül.)
Soha nem megyek többet, mert olyan szinten felbaszom magam hogy nem éri meg.

Egyszer próbáljátok ki azzal, le kell szarni mi a Cup meg mi nem, sokkal de sokkal élvezetesebb a játék ha van weapon stay.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8667) Custer válasza Ferdzsoo (#8666) üzenetére


Custer
tag

hülyeség. only mini meg raksi miért jó???

sztem ez teszi izgalmassá, mert így nem lehet folyamatosan darálni, hanem kicsit "gazdálkodni" kell azzal, amink van, egymásnak dobálni a fegyvereket, stb. Persze könnyebb ezek nélkül, és talán így valakinek vonzóbb :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8668) Custer válasza Ferdzsoo (#8656) üzenetére


Custer
tag

:D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8669) dr0id válasza Ferdzsoo (#8664) üzenetére


dr0id
csendes tag

az. szemetek. :D

Silence! I kill you!!

(#8670) tEh_nite válasza Ferdzsoo (#8666) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

akkor ezt neked találták fel, ut3ba nem is olyan szar mint 2k4be :U

(#8671) taky1984


taky1984
tag

GWM tagok és akik már ismét tudják a server pw-jét!Légyszi skacok ne adjátok már tovább a pw-t,ez nem public server!Akit mi meghivunk az jöjjön!Sajnos volt már rá példa hogy olyan is volt ott akit egyáltalán nem látok szivesen (meg sztem nem csak én).

(#8672) old gray válasza Ferdzsoo (#8666) üzenetére


old gray
addikt

Nem tetszett, hogy tegnap enforcer-el meg link gun-al aláztalak? ;]

Blood: jó kérdés hogy ki adja ki a jelszavakat, de a gametracker szerint volt a szerveren olyan tag akinek nem kellett volna lennie. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8673) dr0id


dr0id
csendes tag

nah megvan az új mobilom! :))
[link]

[ Szerkesztve ]

Silence! I kill you!!

(#8674) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

mivelhogy gwm-ből senkit nem érek el ircen, oldalt meg csak azért se nézitek kénytelen leszek ide írni :((

ha ezt megnézitek van itt 1on1 2on2 4on4 minden mi szem s száj ingere és neme akartok e véletlen indulni?? (de akartok.)

4+1-en vagyunk rá ahol a +1 mint csere/beugró én vagyok s illő lenne indulni még ha ki is bukunk -care- :K

szal tessék fellépdesni irc-re és ut3.exe startup mellé mennyen a mirc.exe is ÉS ami a legfontosabb hogy nemártana ha belépnétek a klánba cb-n is, a how-to ott van a honlapunkon jelszóval linkkel mindennel ami kell.

szal gogogo szeptember 12ig ezt rendezzük le mert aztán elindul. 2on2re kötelező menni sztem, de a 4on4 se lehetetlen feladat csak ircircircircircircircircirc és irc

[ Szerkesztve ]

(#8675) Setzka válasza tEh_nite (#8674) üzenetére


Setzka
tag

Az kicsirt erös hogy senkit sem.. mivel nappal dolgozok mint az átlag emberek igy este ott vok.. :K

CyPress

(#8676) Neurotic16


Neurotic16
csendes tag

Üdv emberek, lenne egy kérdésem:
Úgy tudom az UT3 és az UT3 Black edition annyiban különbözik egymástól, hogy az utóbbiban benne van a Titan pack (ami lövésem sincs mit tartalmaz, de ez most mindegy), ez a pack úgy tudom ingyenes.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy ha veszek egy UT3-at boltban és feltelepítem steam-en abból egy UT3 Black edition lesz? Steamen majdnem hat ezer egy black edition, a cd galaxisban viszont az UT3 egy ezres, szóval nem mindegy hol veszi meg az ember :)

(#8677) taky1984 válasza Neurotic16 (#8676) üzenetére


taky1984
tag

Hát lehet nem 1-röl beszélünk,de nekem Black Edition van.Fekete vastag vas dobozos.3 lemez van benne:1. maga a játék,2. Bonus Content,3.Instruction Manual,Guide D'Utilisation ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#8678) Neurotic16 válasza taky1984 (#8677) üzenetére


Neurotic16
csendes tag

Hát steam-en az ember nem kap dobozt :) Boltban meg nem találtam Black editiont, neked honnan van?

Bár gondolom akkor maga a játék ugyanaz ezek szerint mint ami steamen van Black edition néven.

[ Szerkesztve ]

(#8679) kabalababa válasza Neurotic16 (#8676) üzenetére


kabalababa
tag

Ha beregisztrálod steam-en, akkor elvileg minden frissítést letölt hozzá, beleértve a Titan Pack-ot is.
Szóval elvileg így Black Edition lesz belőle. :)

Blood, a tied szerintem meg nem Black Edition.
Unreal Tournament 3 Collector's Edition

[ Szerkesztve ]

(#8680) taky1984 válasza kabalababa (#8679) üzenetére


taky1984
tag

Ja Ja. Nekem ez van,akkor sry.Amúgy Canadában vettem még meg.

(#8681) Neurotic16


Neurotic16
csendes tag

Hát akkor irány Kanada .... :) .... na jó mégsem. De jövő héten benézek a cd galaxisba egy ut3-ért. Vicces néha milyen árkülönbségek vannak steam és bolt között, igaz nem mindig a bolt javára, hát képben kell lenni :)

(#8682) dr0id válasza kabalababa (#8679) üzenetére


dr0id
csendes tag

ez de csini!

Silence! I kill you!!

(#8683) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

nemhalad a belépkedés cb-n srácok, asszem csak sike hiányzik mert yoleka nem tud játszani v fordítva. legalábbis ezt mondta blood

minden esetre aki itt látni véli magát, az mindentől független lépjen be cb-n is

(#8684) old gray válasza tEh_nite (#8683) üzenetére


old gray
addikt

Megtörtént.

De miért recruitment vagyok? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8685) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

me az 1 default csoport amig nincs beosztva az új embör azé ;)

[ Szerkesztve ]

(#8686) Akybron


Akybron
aktív tag

Kicsit off:
Valakinek van gts-datanetes ADSL-je? (Yoneked, IX. kerület)
Nálam újabban radikális ping változások vannak, de úgy, hogy egyszer teljesen normális a ping, 2 perc után 500-600, de akár 2-3000 is, majd kis idő múlva megint jó.
Modem jó, nem a gép gagyi, másik géppel is próbáltam, letöltés nincs.
Google ilyenkor 5-6 másodperc alatt jön be.
Persze játékra alkalmatlan. Lövök 2 gömböt, előre megyek, megfordulok, majd látom a gömbjeimet szembe jönni :)

73&DX HA5OJN

(#8687) taky1984 válasza tEh_nite (#8683) üzenetére


taky1984
tag

Ö nem azt mondtam hogy nem tud jönni,hanem hogy 3 műszakban dolgozik és lehet hogy nem tud mindig jönni.Vagy ha 1x nem tud jönni akkor egyáltalán nem tud jönni? :)

(#8688) yoleeka válasza taky1984 (#8687) üzenetére


yoleeka
tag

Mivel beszéltem nite-tal és ha a warok/meccsek hétvégén vannak, akkor nem okoz gondot, nagyobb probléma, ha hétközben vannak, mivel a 3 műszak miatt, akkor csak egy hetet vagyok este. :(

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8689) old gray válasza Akybron (#8686) üzenetére


old gray
addikt

Ha megnyugtat az én ISP-m körülbelül 3-4 hónapja szeret megtréfálni engem, napközben ill. a kora esti órákban kb. játszhatatlanul SZAR minden szerver, legyen az itthoni vagy külföldi. A gwm szerveren is átlag 40-50-es pingem van, periodikus packet loss-al (in loss). Egyszerűen képtelenség pontosan célozni. Olyan 22h körül javul valamit a helyzet, de messze nem tökéletes (ping javul, packet loss marad).

Nite: melyik server adverts mutator van a gwm szerveren :F

v1,7-el nekem nem sikerült a demokat megnézni. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8690) taky1984


taky1984
tag

Gwm-en megtalálod a server adverts-ot a top downloads-ban.[itt]

[ Szerkesztve ]

(#8691) old gray válasza taky1984 (#8690) üzenetére


old gray
addikt

Meglett időközben. Kissé áttekinthetetlen az a DL's rész..

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8692) Setzka


Setzka
tag

Aky vagy baba(vagy valaki) win 7 re hogy tudom ennek az alaplaplapnak leszedni a drivereit a hang már megvan de a többi nem...

Gigabyte GA-M61PME-S2

CyPress

(#8693) Akybron válasza Setzka (#8692) üzenetére


Akybron
aktív tag

Elmész a gigabyte oldalára, és letöltöd :)
bővebben:
Elmész IDE
Megnézed az alaplapod sarkát, hogy Neked REV 1.0, 1.3, vagy 2.x van.
Bal alsó sarok elvileg, ha nem találod, akkor a doksiban nézd meg, hol kell lennie. Az első néhány oldal egyikén szokott lenni.
A megfelelő REV drivers gombjára kattintva lesz két legördulő menü.
Download Type: ez driveren áll elvileg
Choose your OS: itt választod a win7 64 bitet
Alatta ott lesznek a cuccok.

Sata raid-nél elvileg neked az AHCI kell, hacsak nincs RAID-be kötött winyó rendszered, mert akkor a RAID kell.
Ha nincs Satás winyód, akkor elvileg egyik sem kell. Ha nem használod az AHCI módot SATA winyónál, akkor valószínűleg szintén nincs rá szükség.

Mikor felraktad a szűz win7-et, a chipset drivert tedd fel először, utána a VGA-t, hangot.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8694) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Nincs már bermuda dm szero?

(#8695) Ferdzsoo válasza szinesz.bob (#8694) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

van, csak nem látszik.
nekem fentvolt a kedvencek között, ott még most is fent van de 9999-es pingel, szal a browser úgy látja hogy nincs, de mégis lehet rá csatlakozni :-s Megint EPIC RULEZ

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8696) Ferdzsoo válasza tEh_nite (#8683) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagy arcok vagytok képeket is felraktatok... :D
Tök más már így arcot kötni a nevekhez... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8697) Setzka válasza Akybron (#8693) üzenetére


Setzka
tag

Kössz, zsír elvileg estére megis lesz ..

CyPress

(#8698) Custer válasza Ferdzsoo (#8696) üzenetére


Custer
tag

ja, olyan sittes fejük van ;))) (nekünk meg züllött, szal... :D )

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8699) old gray válasza Custer (#8698) üzenetére


old gray
addikt

Jah hát Setzka súlyos testi sértésért ült 5évet mert 1on1-ben kikapott egy noob-tól akit utána személyesen megkeresett és bosszút állt. Blood nemi erőszakért csücsült mert meg"+!"/%+ -ta Yoleeka-t (pedig Yoleeka élvezte is a dolgot, állítólag, de a bűn az bűn). Nite sima köztörvényes bűnöző, ő az enyveskezű keresztapa, a szervereket is lopja a tárhelyekkel együtt, mindig fizetés nélkül távozik. Mi meg olyan súlyos arcok vagyunk Yoleeka-val, hogy kép sem kell rólunk, a nevünk puszta említésétől is kaka-pisi a reakció. :DDD

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8700) taky1984 válasza old gray (#8699) üzenetére


taky1984
tag

Hát igen...ez van :DDD :DD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.