Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7451) Kareszovics válasza old gray (#7450) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bízom benne, hogy szándékosan nem értetted amit írtam. :) :U

ON: visszaraktam az UT-t XP XP3-ra. Steam-es 2.1-es Titan Packkal, szebben megy mint valaha. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7452) old gray válasza Kareszovics (#7451) üzenetére


old gray
addikt

Mié'? A motor szépségét mutatja, nem? :DDD Írj a készítőnek hogy tegyen be egy spectator módot és akkor live gyönyörködhetsz az oljamező unreal engine általi megvalósításában. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7453) Kareszovics válasza old gray (#7452) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hagyjuk...

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7454) old gray válasza Kareszovics (#7453) üzenetére


old gray
addikt

Elég hamar feladtad. :P

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7455) Akybron válasza old gray (#7454) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ő arra gondol, hogy nem csak a "holp pack"-ból választott, és még "azt is iniben lebutítom ut99 minimál beállításnál rosszab kinézetre" pályákat akar látni, hanem a játszhatóság mellett még izlésesen tele van pakolva látványelemekkel is (túlzásba sem kell esni).
Az olajkút szép, csak ebben a formában nem Map, hanem Demo.

73&DX HA5OJN

(#7456) old gray válasza Akybron (#7455) üzenetére


old gray
addikt

Vágom, hogy miről beszél csak direkt húzom az agyát. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7457) Akybron válasza old gray (#7456) üzenetére


Akybron
aktív tag

Az más, ebben az esetben itt sem voltam :))

73&DX HA5OJN

(#7458) old gray


old gray
addikt

Nem kell szívózni másokkal UT3-ban mert a klánod (ha van weboldaluk) így járhat: [link] :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7459) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Hihetetlen mennyire elszaporodtak az aimbotterek.
Tegnap 20 percen belül 3 különböző taggal találkoztam, volt hogy egyszerre ketten is ugyanazon a szerveren aimbottal nyomták.
Undorító és gusztustalan elrontani más játékélményét. Ki is léptem abban a szent pillanatban. :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7460) old gray válasza Ferdzsoo (#7459) üzenetére


old gray
addikt

Tudom, Frapsal fel is vettem. Már ha a Bermudáról van szó...

Az egyiket Jimmyfenomenomnak hívják...szóltam SysErr-nek de nem úgy tűnik mintha érdekelné a dolog. :U

Megoldás: irc és gyere privát szerverekre. Amúgy nehogy azt hidd, hogy csak azok csalnak akikről egyből észreveszd, hogy aimbotter, mert látszik a mozgásán, a játékán, hogy noob. Sokkal rosszabb amikor egy haladó/profi csal..sokan vannak hidd el. Vagy ha nem is aimbotot használ, de a radar be van kapcsolva, tudja, hogy mennyi HP-d van, hogy hol vagy és hogy hány %-ban látod őt / célzol rá. Enyi pont elég, hogy lealázzon. :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7461) Ferdzsoo válasza old gray (#7460) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én azokat álltalában ki se szúrom, de aki csak szalad egyenesen és képtelen mellélőni illetve nem is lát és headshot, nah az nem nehéz kiszúrni.
A haladókkal már nehezebb a dolog.
A legkönnyebben a minin meg a shafton lehet észrevenni az aimbotot, mert ha a linkel folyamat eltalán hihetetlen gyorsan meghalsz. A többi annyira nem észrevehető...
Jah meg persze az hogy bejön 15 forban vagyok és 2 perc múlva már 3-al megy és volt öszvissz 3 halála...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7462) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

udvozlet angliabol minden kedves ut-tarsnak!!!!

kiugrottam 4napra melozni . voltam londonban most valami burringtonba vagyok :)
botrany nepseg, teglahazak es fish and chips......
1up-nak uzenem kosse fel a gatyajat.. :D

(#7463) 1up válasza G Bedtime St (#7462) üzenetére


1up
csendes tag

Peti

(#7464) old gray válasza 1up (#7463) üzenetére


old gray
addikt

:D

OCZ ramot ne vegyetek, gyárilag vírust tartalmazhatnak:

Szakszerű fordítás. :C

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7465) Akybron válasza old gray (#7464) üzenetére


Akybron
aktív tag

Én anno "elakadtam" a Binux optikai rendszert tartalmazó gépnél, ezt a memo-t abba a gépbe kell tenni. :C
[A kép a gépről]

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7466) old gray válasza Akybron (#7465) üzenetére


old gray
addikt

Ez nagyon jó! :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7467) old gray válasza G Bedtime St (#7462) üzenetére


old gray
addikt

4 nap meló? Milyen munkát lehet annyi idő alatt elvégezni? :)

"botrany nepseg, teglahazak es fish and chips......"

:DD

1UP-nak amúgy fel van kötve, elég fejlődőképes a gyerek meg neki volt ideje gyakorolni amíg te melóztál, szal Goat nem lesz ez egyszerű meccs... :U
Remélem streamen nézhetjük majd vagy specben. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7468) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

SpeedTreeLeaves=False
SpeedTreeFronds=False
És még is vannak levelek. Valaki tudja miért?

(#7469) G Bedtime St válasza old gray (#7467) üzenetére


G Bedtime St
tag

4 nap meló? = kiállitás (ez is meló) s mán itthon is vagyok..

1up sztem porig aláz(ol) , egyépként jo is lenne mert kicsit elbiztam magam, hogy végig mákoltam az összes meccset. :)
megyek is gyakszizni.

(#7470) s3ctorrr


s3ctorrr
csendes tag

szasztok én még uj vagyok az ut3ban. bár már május óta megvan, még csak a napokban fedeztem fel a játék szépségét :D és az lenne a problémám hogy amikor felrakom az 1.2es patchet akkor ilyen fura lesz a játék grafikája. nem jönnek ki rendesen a színek..nagyon látszik ez pl a fekete színeknél itt is van két kép hogy mire gondolok:

http://kepfeltoltes.hu/view/091014/UT3_2009-10-14_22-13-49-31_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/091014/UT3_2009-10-14_22-10-43-51_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

tudom elég gázak a képek de a lényeg remélem átjön. plusz még annyi hogy azt a bizonyos zöld "lasssító zselét" sem jeleníti meg (és még sok mást sem) :S

mi lehet a megoldás ? amikor csak felrakom naturba akkor simán megy high grafikán ezek nélkül a bakik nélkül, a patchekkel meg ien sz*r lesz. már idegesítő én nem ezért a minőségér fizettem, remélem megértitek. a választ előre is köszi ha meg nincs rá megoldás hát így jártam. bie :)

Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

(#7471) s3ctorrr válasza old gray (#7108) üzenetére


s3ctorrr
csendes tag

jah qpad ct sem rossz én 1100as sensen játszok 400dpin úgy hogy a windows sense az hatoson van. az nemtudom mennyire számít utban kicsinek. én razer mantis controlt használokmár bő két éve. max ötezerér már tudsz is venni , vagy olcsóbban.

Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

(#7472) Custer válasza s3ctorrr (#7470) üzenetére


Custer
tag

Elöször is szedd le a legfrissebb peccset innét! Ezzel némi teljesítménynövekedsét is elérsz jópár bug kijavításán kívül. Amugy ez nem hinném, h javítana a képhibáidon, sztem próálj meg drivert frissiteni. A 3 legfrisseb nvidia drivert nem ajánlom (feltéve ha nvidiád van), mindegyikkel befürödtem.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7473) dr0id válasza s3ctorrr (#7471) üzenetére


dr0id
csendes tag

Üdv pH! :D

Talán ismernek innen páran, nekem ismerős pár név.. :p

s3ctorrr veled instáztam délután, nem? :)

[ Szerkesztve ]

Silence! I kill you!!

(#7474) s3ctorrr válasza dr0id (#7473) üzenetére


s3ctorrr
csendes tag

de :O üdv akkor jol nyomtad :D mondom is magamba hogy "fuh a köcsög német mien jol tolja:D" nemtom honnan vettem hnémet vagy na mind1 :D mindenesetre örvendek :D

Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

(#7475) Akybron válasza s3ctorrr (#7471) üzenetére


Akybron
aktív tag

Az érzékenységet inkább egérhúzás-centiméter/360°-os fordulatban szeretem meghatározni, így nem kell foglalkozni a programok számaival :)

73&DX HA5OJN

(#7476) s3ctorrr válasza Custer (#7472) üzenetére


s3ctorrr
csendes tag

köszi a tippet a patch-et már szedem amit linkeltél, és a legujabb nvidia drivert szedtem le 1 napja a képjavulás reményében. azelőtt az eggyel azelőtti driver volt fennt a 190.38-as .

Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

(#7477) 1up válasza G Bedtime St (#7462) üzenetére


1up
csendes tag


:(
gg, grtau

Peti

(#7478) G Bedtime St válasza 1up (#7477) üzenetére


G Bedtime St
tag

gg :R

(#7479) Custer válasza 1up (#7477) üzenetére


Custer
tag

kikaptáűl te núúúb ?:D

Shotokat meg küldjétek vazze, mert picsánrugás lesz :)) (custer@totalunreal.hu)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7480) old gray válasza Custer (#7479) üzenetére


old gray
addikt

Egy igazán pozitív komment. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7481) Akybron válasza Custer (#7479) üzenetére


Akybron
aktív tag

Én elküldtem :DDD

73&DX HA5OJN

(#7482) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

SpeedTreeLeaves=False
SpeedTreeFronds=False
És még is vannak levelek. Valaki tudja miért?
Erre valaki??????

(#7483) Custer válasza Akybron (#7481) üzenetére


Custer
tag

tudom aky, nem is neked szólt. Tisztivel ti vagytok az egyedüliek, akik szó nélkül elkülditek, másoknka könyörögni kell...:( :(((

Best: fogalmam nincs. lehet még valahol máshol is ki kell kapcsolni

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7484) old gray válasza szinesz.bob (#7482) üzenetére


old gray
addikt

Gondolom azért nem válaszolt senki mert nem tudjuk a választ. :))

Esetleg megpróbálhatod a játék telepítési könyvtárában is átírni, nem csak a ../my documents/... helyen. Vagy esetleg a játékon belül nincs ilyen opció? (fejből nem vágom hirtelen..)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7485) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

OK! Köszi.. már mindenhol és mindent átírtam...(csak ott nem ahol kellene :) ) Régebben nem volt ilyen gondom.
Lehet újrateszem az ut3-at már 1,5 éve nem volt talán megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#7486) Akybron válasza szinesz.bob (#7482) üzenetére


Akybron
aktív tag

Utána kéne olvasni részletesebben, de ha emlékeim nem csalnak, akkor kétféle képpen lehet növényzetet csinálni Unreal Engine-ekben.
-van ez a speed-tree technológia, kifejezetten növényzet készítéshez. Ez az, amit nem ismerek én sem.
-hagyományos módszer: "maszkolt textúrával".
Az utóbbi módszerrel csinált növényzetre nem hat az opció, ez esetben a motor nem is tudja megkülönböztetni mi a növény, hiszen egy általános módszer.
(A drótkerítés is így "készül", azt meg csak nem kéne eltüntetni :DD )

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7487) Akybron válasza Akybron (#7486) üzenetére


Akybron
aktív tag

Egy link, itt okosodhatsz :) (Meg majd én is)
http://www.speedtree.com/

73&DX HA5OJN

(#7488) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

custer a képek lemaradtak de Tiszti azt mondta csinált :)
szo remélem elküldi:) már jövök neki 1 sörrel.

(#7489) szinesz.bob válasza Akybron (#7487) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszi! A képek szépek! :)

(#7490) Custer


Custer
tag

!!! UT3 HunCup !!!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7491) Alkarcsont válasza Custer (#7483) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Elküldtem én is!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7492) szinesz.bob válasza Custer (#7490) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Na és hogy folytatódik a kupa? A csoportokból hány ember jut tovább? Lesz-e vigaszág? Vagy nekem már ennyi volt?

(#7493) Custer


Custer
tag

vigaszág, csak olyan kupákon szokott lenni, ahol egyenes kiesés van az elejétől kezdve. Csoprptmeccsek után az első 3 jut tovább. többiek gondolkodhatnak, hol cseszték el:))
OC-n énis igy leszek, no para :)

playoff már keményebb lesz, minimum 3 mapot kell játszani, és kettővel kell nyerni. Szal akár a végtelenségig lehet játszani egy meccset :D

[ Szerkesztve ]

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7494) szinesz.bob válasza Custer (#7493) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Köszi a választ,bár ezt előbb is kérdezhettem volna.

(#7495) old gray válasza szinesz.bob (#7494) üzenetére


old gray
addikt

Gyertek a #levi.pickup-ra TDMezni!!! Tényleg durva meccsek vannak... a tegnapi is nagyon fájt. :D De érdemes !add-olni, mert lehet fejlődni. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7496) yoleeka


yoleeka
tag

mennék ha kölcsönöznél egy qrva videokartyat.. :D volt egy 8800 gts-em, ami 2 hete elszállt... meg volt elotte egy 30k-s buli, szal most nekem kuss van fizuig :S de egy 5850-es atit veszek... :D aztan jovok, es kb nem csinalok semmit, mert addigra mindenki olyan skilles lesz hogy en logo farokkal setalok hazaig :)

Hugom gépe meg mindenre jo csak jatszani nem :D

[ Szerkesztve ]

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#7497) Custer válasza old gray (#7495) üzenetére


Custer
tag

éjjel szoktam pickup-olni, olyankor több olyan arc van, akiktől lehet tanulni. Napközben csak csóri lengyelek meg 1-2 fun arc szokott játszani...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7498) old gray válasza Custer (#7497) üzenetére


old gray
addikt

Jó neked, hogy még éjfélkor vígan addolsz. :P

Csóri lengyelek? Na ezt majd irc-n elmesélem az eX csatin. ;] :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7499) Custer válasza old gray (#7498) üzenetére


Custer
tag

nyugodtan. Ha játszanál oc-n, meg itt-ott, tudnád h milyen egy kretén banda az öszes. Egyedül has jó arc, meg talán sew és bastor. De a többiről inkább nem is beszélnék....

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7500) old gray válasza Custer (#7499) üzenetére


old gray
addikt

"Ha játszanál oc-n, meg itt-ott, tudnád h milyen egy kretén banda az öszes."

Itt-ott? Az is hol van pontosan (de OC-n kívül)? :DDD

Jah amúgy rengeteg lengyellel játszok, nem tudom mi a különbség az OC-s lengyel az itt-ott játszó lengyel és azok között, amelyikekkel én találkozok, elmagyaráznád? Mert úgy veszem észre, hogy én ehhez tudatlan vagyok. Világosíts fel kérlek óh nagy OC mester :DDD

Komolyra fordítva a szót: nem kell bemutatni őket. Némelyik troll, némelyik korrekt, az állításod durván általánosítás, te sem örülnél ha csóri magyarnak hívnának az összes többi játékossal egyetemben. :K

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.