Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) Akybron válasza Custer (#8500) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tán holnap, mikor Aky nem 22:00-kor kerül gép elé :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8502) Setzka


Setzka
tag

Nézd Droid :DDD [link]

CyPress

(#8503) Akybron válasza Setzka (#8502) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mitől lett ilyen undok hangja a raksinak? :))

73&DX HA5OJN

(#8505) Setzka válasza tEh_nite (#8504) üzenetére


Setzka
tag

Elvileg mi ma nyomjuk custerékkal legalábbis nagyon remélem már!!!

CyPress

(#8506) dr0id válasza Setzka (#8502) üzenetére


dr0id
csendes tag

ns :)

párszor ott is elgurult a gyógyszerem :))

tEh_nite:
várhatóan szombaton lesz a mi meccsünk.

[ Szerkesztve ]

Silence! I kill you!!

(#8507) old gray válasza Setzka (#8502) üzenetére


old gray
addikt

OMG egy jelenet 10x megismételve. :Y Így egy kill-ből akár frag-moviet is lehet készíteni:D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8508) Setzka válasza old gray (#8507) üzenetére


Setzka
tag

Jo hát ilyen bu..i a programom ami van, 10mp minimum :DDD

CyPress

(#8509) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

ágrajzba bevésve a noshow-ok meg egyéb problematikák végetti nemjátszások = go play, ezt már 1 nap alatt bőven le lehet nyomni

[ Szerkesztve ]

(#8510) old gray


old gray
addikt

Wow a BB vs MM meccs 2. mapja durva volt, 1 frag döntött. :Y

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8511) dr0id válasza dr0id (#8496) üzenetére


dr0id
csendes tag

egy QcK+ lett belőle, nagyon jó választás szerintem!

Silence! I kill you!!

(#8512) taky1984


taky1984
tag

Az tény hogy elég gyenge lett ez a Qc.A múltkori 1on1 sokkal jobb volt.Pedig azt sem lehet most mondani hogy nem járnak az emberkék irc-re.Azért köszönjük meg Nitének hogy próbált segiteni!Legközelebb inkább egy 1on1 partyt kéne rendezni,hátha az könnyebben lefolyna.Érdekelne valakit???Jó lenne ha összejönne legalább annyi player mint az 1. 1on1 partyn.Nekem az tetszett a legjobban.Ha összejönne azért úgy kéne hogy aki jelentkezik az játsza is le a meccseit,ne keljen hetekig könyörögni senkinek!

[ Szerkesztve ]

(#8513) Setzka válasza taky1984 (#8512) üzenetére


Setzka
tag

Hát szerintem nem lesz aki levezesse ez után :DD

CyPress

(#8514) 1up


1up
csendes tag

Sztem a vasárnap délutáni/esti CTF-et kéne feléleszteni, jó móka volt. Lenne elég ember most rá, és az is jó, hogy látlak titeket irc-n is... gondolom főleg a QC miatt, de így a kupa végeztével megne próbáljatok leszokni a feljárásról :((( :))

Peti

(#8515) gamerpeter


gamerpeter
tag

jah ctf nagy fun és azért is joötlet mert egyszerübb leszervezni,csak össze kell beszélni ircen,mert nite szerintem sem akar mostanában kupárol hallani ;]

(#8516) Setzka


Setzka
tag

Valakinek van Logitech g 35 fülese?

CyPress

(#8517) Custer válasza gamerpeter (#8515) üzenetére


Custer
tag

+1
ctfbeé nisbenne vokk :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8518) Setzka válasza Custer (#8517) üzenetére


Setzka
tag

+1
jövök :K

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8519) Custer


Custer
tag

warpig + blood kerestetik! #ut3.hun

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8520) taky1984


taky1984
tag

Na jövök én is ctf-ezni,ha lehet még.Majd irjatok!Amúgy vagyok már én is csak volt pár nap meló,ami miatt még a gépet sem volt időm bekapcsolni.Volt is elvonási tünet rendesen :DDD .6-7 órán keresztül irtottam a népet bermin egyhuzamban :K .Csak bermin több mint 600 freget lőttem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8521) Custer


Custer
tag

ctf hosted cup

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8522) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

blood baszod, bermi helyett irc és fejeljetek össze suszterékkal mert mostmá leakarom zárni az egészet de nem mutatna jól hogy a "bronzmeccsért" nem voltak képesek játszani 1esek, szal vmi dátumot találjatok ki és go

más, mivel a belső fórumot direkt nem olvassátok, ottvanaza 5n5ctf kupákolás cb-n, minden adott ha akartok indulni még ha csak fun szinten is szal majd azt is találjátok ki hogy legyen-e belőle vmi.

(#8523) Custer


Custer
tag

jaja :) a napokban elérhetőek voltunk! :P

és jó lenne ha több magyar csapat is jönne ctf-re, nem csak mi. Bár lehet lesz még 1 magyar banda...

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8524) taky1984


taky1984
tag

Na ok,akkor mondjuk ma este 18:00 és 19:00 közt,ha jó nektek.Meg persze ha Warpig is elérhető lesz,mert mostanában nem láttam :D.Azt hittem hogy ez csal 1 ilyen kis házi ctf lesz,de most nézem hogy ez vctf,meg 5vs5.Lehet nem is leszünk annyian,ezt meg kell beszélnem a többiekkel,mert nem nagyon rajong 1-2 ember a vctf-ért.

[ Szerkesztve ]

(#8525) old gray válasza taky1984 (#8524) üzenetére


old gray
addikt

Most ez VCTF, nem sima CTF? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8526) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

nemtudom mi a faszt nézel de nekem nagy fehér betűűkel fekete alapon az virít ott hogy: UT3 CTF 5on5

(#8527) kabalababa válasza tEh_nite (#8526) üzenetére


kabalababa
tag

Lehet, hogy most CTF, de amikor legutóbb néztem tegnap, akkor még vCTF volt kiírva.

(#8528) Custer


Custer
tag

igen, valóban vctf volt kiírva, plusz a jelentekző menüben teamsize: 2v2. De már javítva lettek 5on5 nwCTF-re

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8529) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

jolvanakkor :)

(#8530) old gray válasza tEh_nite (#8529) üzenetére


old gray
addikt

:))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8531) gamerpeter


gamerpeter
tag

(#8532) Akybron válasza gamerpeter (#8531) üzenetére


Akybron
aktív tag

Gratulálok! :R

73&DX HA5OJN

(#8533) old gray válasza gamerpeter (#8531) üzenetére


old gray
addikt

Impresszív! :K

Tényleg sokat fejlődtetek, szal respect, megérdemeltétek! :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8534) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Setzka is lenyom már Duelben... :)
Evvan, sokat fejlődött itt mindenki... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8535) kabalababa válasza Ferdzsoo (#8534) üzenetére


kabalababa
tag

Kivéve én nem fejlődtem nagyon, nem sokat játszok. :)

(#8536) Setzka válasza Ferdzsoo (#8534) üzenetére


Setzka
tag

Ja hogy már egy kicsit bemákoöltam kis mapon, ma gyere nagyra vagy valamikor ,ott esélyem nincs ellened ugyse!!!

CyPress

(#8537) Akybron válasza kabalababa (#8535) üzenetére


Akybron
aktív tag

Meg én sem.
Szerintem nincs olyan ember, akit duelben elverek :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8538) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Jót játszottunk tegnap, nagyon szoros volt. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8539) Setzka válasza Ferdzsoo (#8538) üzenetére


Setzka
tag

Jöhetnél sürübben!

CyPress

(#8540) old gray


old gray
addikt

Warpig-el mi a helyzet? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8541) taky1984 válasza old gray (#8540) üzenetére


taky1984
tag

Dezertált :DD

(#8542) Ferdzsoo válasza taky1984 (#8541) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Komolyan nem tudom koforok-ot hova tenni.
Valjuk be a rockettel és a flakkel nagyon jól bánik. De amint csökken a létszám egyre gyengébb. Pajzsokat nem ismeri és hátra megy mindíg. Pontlövőkkel 0.
Viszont 4 meccsből 3 szor nyert DM-en.
Nem tudom hova tenni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8543) Akybron válasza Ferdzsoo (#8542) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ne tedd sehová, hagyd ahol van :DD , neki ilyen a játékstílusa.

73&DX HA5OJN

(#8544) RoLy.hu válasza Ferdzsoo (#8542) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Mostmár játszanom kell ezzel a gyerekkel , lassan egy élő legenda lesz itt a PH fórumon

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#8545) Ferdzsoo válasza RoLy.hu (#8544) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az a baj nem fogsz, mert akkora NOOB hogy nem is eredeti a gaméja, de még ha az lenne sem áll ki senkivel 1on1-be mert ott nem lehet folyamatosan hátbalőni az ellent... Meg a rakéta annyira nem nyerő nagy távolságoknál...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8546) Setzka válasza Ferdzsoo (#8545) üzenetére


Setzka
tag

Én már hivtam duelra,jött is megisvertem ,ha én megverem akkor bárki!

CyPress

(#8547) Ferdzsoo válasza Setzka (#8546) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nagyon elverted, vagy azért kellett küzdeni?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8548) Setzka válasza Ferdzsoo (#8547) üzenetére


Setzka
tag

hát nem volt nehéz ! elég volt szinte a sniper :DD
Ja a decken persze az a home mapja. aztán, bone... ott szoros volt az elsö 5 perc amig eszembejuttott a rakétályát szednem kell. Meg ugye nincs hozzá szokva hogy néha nincs fegyver...

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8549) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Jót játszottunk tegnap Yolekaa-val, majdnem kikaptam.
Sajnos átlagos lett az UT-s tudásom hozzátok képest már. :(
Huh pedig egy 2-3 éve mi volt... ;]
A mészáros már a múlté :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8550) taky1984 válasza Ferdzsoo (#8549) üzenetére


taky1984
tag

:DD hát ja,ha jönnél sűrűbben akkor te is sokat fejlődnél még.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.