Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) Ferdzsoo válasza old gray (#8699) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nite a művész
Blood a tuccer
Setzka a szigorú

így elsőre--

ti meg yolival kínaiak vagytok.--- :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8702) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nemtom láttátok e de sike-t banolták innen végleg, próbáltam kérdezni a modikat miért?, eddig nem válaszoltak.

Közben üzent nekem hogy nem tud ezentúl itt írni, szóval ne itt üzenjetek neki.
Szomorú, nemtudom mi történt...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8703) yoleeka válasza Ferdzsoo (#8702) üzenetére


yoleeka
tag

Nekem már eldicsekedett vele tegnap :D

Igazából annyit mondott hogy összeveszett valamelyik moderátorral privátban kb elküldte anyukához, és hasonló szép dolgok. Erre a moderátor kitette a szűrét. Azt mondta van valami fórum, ahova be kell írniuk a moderátoroknak hogy kit, miért bannoltak, mennyi időre, stbstbstb. De állítólag ott meg sem említik, szal kb a moderátor visszaélt a helyzetével, ha ez így van, ahogy Sike mondja. Mivel bíró nem vagyok, igazságot nem tudok tenni, ezért ez van. Igazából nem örülök neki. :( Valami "így (ezért) moderálunk" topic, amit csak a moderátorok használhatnak, írni nem lehet bele halandó embernek. Kerestem tegnap a topicot, de sajna nem nagyon találtam.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8704) kabalababa válasza yoleeka (#8703) üzenetére


kabalababa
tag

Szerintem erre gondolsz.

(#8705) Ferdzsoo válasza yoleeka (#8703) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Megkérdeztem, és ezt mondták: katt

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8706) Custer


Custer
tag

rendesen bekeményítettek a pupákok :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8707) Ferdzsoo válasza old gray (#8699) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

SIke, most redukáltak fél év ban-ra ha utána nem szólsz be...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8708) taky1984


taky1984
tag

Na Feri úgy fest a dolog hogy megúsztad 1 fél éves eltiltással,pls becsüld ezt meg! ;) Gáz lenne ha megválna tőled ez a fórum.

(#8709) Akybron


Akybron
aktív tag

Na ilyen az UT-m, mikor a pingem felmegy 1000 fölé

73&DX HA5OJN

(#8710) kabalababa válasza Akybron (#8709) üzenetére


kabalababa
tag

Juj, ez így tényleg játszhatatlan.

(#8711) dr0id válasza Akybron (#8709) üzenetére


dr0id
csendes tag

hasonló cipőben evezünk, csak nálam mások az okok.

Silence! I kill you!!

(#8712) Ferdzsoo válasza Akybron (#8709) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah ez szép... :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8713) Akybron válasza Ferdzsoo (#8712) üzenetére


Akybron
aktív tag

Igen, nagyon :D Pár percig ilyen, utána megy tovább tök jól a következőig. Valószínűleg a szolgáltató rendszere nem bírja az esti megnövekedő forgalmat, a felhasználók "kinőtték" az infrastruktúrát.
A "Five minutes reamin" szöveget is kétszer mondja :DDD

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8714) Akybron


Akybron
aktív tag

ILYEN és ILYEN kombókat tudok lőni ezzel a pinggel :DD

Itt legalább nem ugrált a kép (valószínűleg a ping értéke allandó volt)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8715) Ferdzsoo válasza Akybron (#8714) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát ez no komment! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8716) taky1984 válasza Akybron (#8714) üzenetére


taky1984
tag

Nagggyon zsiiiir!!! Ilyen cambokkal megtod lepni az ellent mint álat :DD

(#8717) Akybron válasza taky1984 (#8716) üzenetére


Akybron
aktív tag

De ezt csak én látom így, a többi játékos rendesen látja. Azaz a gömböt kilövöm, sugárral meglövöm, robbanás, elkezdek futni, majd megfordulok.
A játék a mozgást és a lövés hangját a saját gépen azonnal végre hajtha, viszont a lövedék csak a ping idővel később jelenik meg a képernyőn, a robbanás hangja is.
A videóban még futás előtt hallod a gömb lövés és a sugár lövés hangját. Mikor a robbanás megtörténik, akkor én már rég nem nyomom az egér gombját.

Mellesleg az ellenfelek már rég nem ott vannak, ahol látom őket :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8718) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

@bannp0w4h: látjátok, 1el több ok h totalunreal-on csiripeljetek és ne itt a világ legeldugottabb sarkában ahol azt se tudják mi az az ut ;)

(#8719) Custer válasza tEh_nite (#8718) üzenetére


Custer
tag

igen, de ez a fórum legalább működik ;)))

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8720) gamerpeter válasza Custer (#8719) üzenetére


gamerpeter
tag

:C mond meg neki gomba

(#8721) Ferdzsoo válasza tEh_nite (#8718) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ponthogy van az isten háta mögött és itt van élet.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8722) L4rs


L4rs
tag

Sziasztok!
Olvastam egy apróhirdetésben, hogy nem volt aktiválva a játék.
Ez mit takar?

(#8723) Custer válasza L4rs (#8722) üzenetére


Custer
tag

sztem h nem volt még használva a cd-kulcs

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8724) Ferdzsoo válasza Custer (#8723) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

De igazából hulla mindegy hogy volt e használva vagy nem, ha megkapod a CD-vel együtt.
De mértnem veszed meg ujjonan. nincs 1k. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8725) gamerpeter válasza L4rs (#8722) üzenetére


gamerpeter
tag

nem volt aktiválva? :U sztem steamen nem aktiválta arra gondol.

(#8726) L4rs válasza Ferdzsoo (#8724) üzenetére


L4rs
tag

Újonnan átdolgozott borítós van 1k körül, nem? Én pedig széééép, első kiadást szeretnék.
Ezek szerint ugyan úgy megy a telepítés, mint UT2004-nél, többször is fel telepíthető, több multi account hozható létre. Igaz?

gamerpeter: A steamen nem aktivált alatt azt érted, hogy steam-en is vette, vagy a DVD-t is kell steamen aktiválni?

Régen játszottam már, de most kedvet kaptam, azért gondoltam, hogy beruházom rá, de nem akarok használhatatlant venni.

Köszönöm segítségetek. :)

(#8727) gamerpeter válasza L4rs (#8726) üzenetére


gamerpeter
tag

az ut3 akármelyik kiadását akárhányszor lehet telepíteni és akármennyi account létrehozható.

steamhez annyira nem értek, mert nem nagyon használom, de(ugy értettem) ha jól tudom a dobozos keyedet is fel tudod használni steam-en.

(#8728) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

steam: ha arról beszél h nem volt aktiválva akkor azt tudom elképzelni hogy kapott egy game_key-t amit lehet aktifválni steam-en és ez után letölthető a game és megtod nézni a gamehez tartozó cdkulcsod, ergó ő se tudja a cdkulcsot ha még nem aktiválta be a gamekey-t, minden egyéb verzió = átbaszás
megj.: minden ilyen steam key csak 1xer használható fel ergó ha már meg lett nyitva akkor érvénytelen s azt ki is fogja írni ha megpróbállod beírni invalid etc

mert hacsaknem ismered és egy úri lelke van, a cdkulcsot mindentöl független leírja magának és ha tudja 1xerre több embernek adja el u azt akik aztán meg lesznek áldva a kulcsal. ha 2nél többen használják egyszerre u azt minden valószínűséggel a masterserver le fogja blockolni úgy mint 2k4ben, azzal a külömbséggel ut3ba addig amig nem tiltják a kulcsot 1 u azon szeróra nem tud felmenni u azt a kulcsot használló játkos(ok)

az h magát a cd-kulcsot is be lehet aktiválni steam és erre mondja h nem volt még aktiválva kalap kakit nem jelent/ér = átbaszás

[ Szerkesztve ]

(#8729) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

és már megint ide vagyok képtelen szólni a gwm ifjúsága felé (kivéve setzka aki feljövöget szinte mindig):

elkezdődött a cb-s tdm és ezen a héten lehet 26.áig v meddig megcsinálni ki mikor hol merre tud játszani de ha nemlesz az egészből semmi vagy ilyen kínlódás lesz a tagokkal felvenni a kapcsolatot akkor azok akik nem járogattak/nak fel ircre kivétel nélkül ki lesznek rúgva a klánból

(#8730) Setzka válasza tEh_nite (#8729) üzenetére


Setzka
tag

Hát jogos.. inkáb no komment mindenki szarik bele.. ill. majdnem..

CyPress

(#8731) Termigáßor válasza Setzka (#8730) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Déjà Vu...

Jobbára ártalmatlan...

(#8732) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Mostanában nem nagyon játszottam...azóta minden inditásnál kéri a cd-key-t a nicket meg a pass-t az ut.
Mi álitodhatott el? Na nem mintha zavarna csak irogatni meg miegymás....

(#8733) Setzka válasza G Bedtime St (#8732) üzenetére


Setzka
tag

Jó kérdés..Passz

CyPress

(#8734) Custer válasza G Bedtime St (#8732) üzenetére


Custer
tag

ha játszol starcraft 2-t, akkor az a bűnös :)
nekem is csinálta ugyanezt, plusz minden sc után újra kellett tennem hang-drivert, mert mikrofonom nem működött. Leálltam sc-vel, megszünt a probléma :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8735) G Bedtime St válasza Custer (#8734) üzenetére


G Bedtime St
tag

huu akkor jo drágán megvetted az sc2 és most ott pihen a polcon? :DD ;)
azt h nem játszottam ugy értettem nem volt bekapcsolva a gép.......lassan fejbol megy a cdkey :)

(#8736) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

régen nekem is volt ilyen hogy állandóan kéregette a key-t de már nem tudom hogy csináltam meg :((

(#8737) Custer válasza G Bedtime St (#8735) üzenetére


Custer
tag

nem vettem meg, de utánanéztem, és kegyetlen dolgokat művel az eredeti gém is (főleg a menüben:D ).
majd csak ha lejjebb megy az ára, akkor veszem meg :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8738) Termigáßor válasza Custer (#8737) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

... ehh benéztem azt hittem az UT3 áráról van szó

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#8739) Custer válasza Termigáßor (#8738) üzenetére


Custer
tag

990 huf sok v wtf? :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8740) Setzka


Setzka
tag

Huu de csendd van már egy honapja... :F

CyPress

(#8741) Akybron


Akybron
aktív tag

Az X-Ray-nek mi baja van szerintetek?

73&DX HA5OJN

(#8742) Termigáßor válasza Setzka (#8740) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Csend az van. részemről meló 1000-el. Az a kevés "skill" is elszivárog. Szerintem egy épkézláb (stand) kombót se tudok lőni már :DDD (na jó egy hete még felnéztem bermire, nem volt senki, átmentem golyófogónak 2k4-be)

Veletek mizu?

(#8739) Custer:
pont ezt kérdeztem én is csak rájöttem hogy nem az ut3-ról volt szó, ezért töröltem.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#8743) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#8742) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én 2k3-azok, isteni. :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8744) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#8743) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Én is feltettem próbaképp. Tényleg más a hangulata. De leginkább a fegyverek kinézete és a hangok különböznek. Olyan arcade játéktermi hangulata van valahogy... De pl a shock rifle elég ügyetlenül néz ki a 2k4 után. Meg a combo robbanás is fura. A minigunnak viszont talán jobb a hangja. Az lg is tetszik. Shieldgun kicsit hangos de brutál :) Raksi, flakk is rendben van, talán picit nagyok. Az assault rifle csúnyácska. A link gun is otromba kicsit. A menü elég gáz kevés opció van. A zene viszont dinamikusabb. Bár azt meg úgyis kikapcsolod, de én most bekapcsolva hagytam (botok ellen bohóckodni), és tényleg megdobja a hangulatot. Szóval összességében nekem a 2k4 kidolgozottabbnak látszik (az is mivel a 2k3-ból fejlesztették tovább) nemcsak a több játékmód miatt.

Ja próbáltam előcsalogatni az állítólagosan hosszabb szaltós dodge jump-ot, (elvileg a levegőben kell a guggolást nyomni az ugrás előtt) de minden igyekezetem ellenére csak ugyanúgy tudtam mozogni mint a 2k4-ben. Talán az ugrások kicsit magasabbak de nem vagyok benne biztos. (annyira biztos nem mint az ut3-ban vagy az ut99-ben)

Jobbára ártalmatlan...

(#8745) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#8744) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Játszunk már egyet. Írj rám itt vagy akárhol, TIPTOP demo szerveren szoktam lenni. Egyedül ott van élet... :K
2k3 ban az LG sokkal használhatóbb mint az UT3-ban a sniper-

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8746) Custer


Custer
tag

jó lenne egy 2010-es 1v1 huncup...:)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8747) gamerpeter válasza Custer (#8746) üzenetére


gamerpeter
tag

jolenne egy wc aranybol

(#8748) Setzka válasza Custer (#8746) üzenetére


Setzka
tag

Ja.. meg minden :K

CyPress

(#8749) Setzka


Setzka
tag

Valaki leforditaná nekem?

Howdy.. I was browsing people near me and i unearthed you and you seemed interesting :>

CyPress

(#8750) taky1984 válasza Custer (#8746) üzenetére


taky1984
tag

Ja az jó lenne! Úgy is elég rég volt már. :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.