Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) Termigáßor válasza RoLy.hu (#8448) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Az egy dolog hogy simán megy. De XP alatt +10-20 fps-ed van, amit azért már lehet érezni. A másik meg hogy xp alatt az egérmozgás sokkal közvetlenebb (-> wcafix / cplfix)

Másik érdekesség hogy az ut2004-nek van 64-bites verziója, és az meg win7(64bit) alatt repül (nálam +100fps!)

Sajnos az ut3-hoz már nem várhatunk 64 bites patchet. (másmilyet se nagyon...)

Jobbára ártalmatlan...

(#8452) old gray


old gray
addikt

Föld hívja Yoleeka-t!!!

Ma az utolsó nap és még van 7 meccsünk. Nem is olyan sok...cirka 5 óra latt végezhetünk is. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8453) taky1984


taky1984
tag

Föld minden ut s-nak,aki nevezett 2on2-re!Jó lenne,ha ma délután mindenki elérhető lenne!Le kéne most már nyomni a meccseket!!! :K

(#8454) yoleeka válasza old gray (#8452) üzenetére


yoleeka
tag

tegnap nem voltam elérhető, mivel pestre mentem korhazba, szoltam is bloodnak ha tud akkor szoljon neked. Hát ja, egyébként azonkivul hogy hetfore is lebeszeltuk a meccset gamerpeterrel meg zydarral, ők kib@szott jól el borderlands-oztak, és szartak jönni, szal az én felfogásom szerint az simán no show. Forfeit győzelem ide. Amugy ennyi erobol nem csak mi nem kerestuk a masikakat, hanem ok sem minket... :S vagyok ma egyebkent. :)

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8455) old gray válasza yoleeka (#8454) üzenetére


old gray
addikt

Ez a te magánvéleményed, független klántól és minden UT3-as témától. A szervezők majd eldöntik hogy mi van. Ha nincs rá szabály akkor meg csak ésszerűen döntenek.. :U

Én is vagyok ma de sörözés volt a spanokkal (overtime:D) így legyél résen, mert a tk és suicide esélyesek, hogy befigyelnek. :B hf :DDD Jó lenne mára egy wildcard. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8456) leonis


leonis
csendes tag

Keresek olyan játékost akinek megvan eredetibe az UT3 de a serial kulcsát nem regisztrálta be a steamen hanem az alap telepítőprogramban használja ahogy kézhez kapja. Megvenném tőle a serialt..

(#8457) Setzka válasza leonis (#8456) üzenetére


Setzka
tag

Hát nem tudom hogy találsz e ilyen játékost :(((

CyPress

(#8458) tEh_nite válasza leonis (#8456) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

1000ft-é vehetsz újat bótba ;)

(#8459) tEh_nite válasza yoleeka (#8454) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

hát ha van erröl vmi log email bármi ahol vmi nyoma van ennek felőlem mehet a 'noshow' is de ez nemsokat változtat a témán, mert ez ugye körmérközés ami a playoff felépítsét szolgálja, szal max másik párosba kerülnének mint egyébként, más hatása nincs

(#8460) Akybron válasza leonis (#8456) üzenetére


Akybron
aktív tag

Csak 990 :) , pl.: ITT

73&DX HA5OJN

(#8461) gamerpeter válasza yoleeka (#8454) üzenetére


gamerpeter
tag

noshow akkor lehetne ha előre kiirt (force-olt) warrol lenne szo.ha ilyen nincs akkor a rendelkezésre állo idö intervallumban kell lejátszani a meccset megbeszélés alapján. és ha ez nem történik meg akkor rögzitik le az idöpontot álltalában az utolso napra.az utolso nap tegnap volt (mi ittvoltunk) ugyhogy ne emlegessél szem noshowt ;] sikével beszéltem tegnap mondtam neki ha még van rá lehetősség akkor letolhatjuk még ma.az viszont nagyobb probléma sztem ,h nincs tulsok lejátszott meccsetek.

(#8462) Custer


Custer
tag

na mi ma 5-6körül elérhetőek vagyunk, lehet jelentkezni :D

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8463) yoleeka válasza gamerpeter (#8461) üzenetére


yoleeka
tag

tudom hogy beszéltél sikével, mivel aztán még 10-ig/fél 11-ig dueleztünk, én mondtam neki, hogy úgy érzem felesleges szólni, mivel ma amugy sem érek rá nagyon, és sok meccsünk hiányzik, akkor meg már nem tök mind1, hogy 4 vagy 5? esetleg ha feljöttél volna gamebe, akkor láthattad volna. részemről a dolog lezárva, hétközben sike nem nagyon ér/ért rá, most én. Na bumm ez van. Nekem valahogy fontosabb az IRL (In Real LIfe) mint egy játék. Kb a wowból is ezért nőttem ki.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8464) Custer válasza yoleeka (#8463) üzenetére


Custer
tag

gratulálunk!
yoleeka 2 hónapja nem wow-ozik, most ut-zni tanul... ;)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8465) yoleeka válasza Custer (#8464) üzenetére


yoleeka
tag

Má' egy éve nem wowozok folyamatosan, homár. :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8466) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

OT: szumma a meccsek fele hiányzik még, sztem legyen még +1 hét h több letolt meccs legyen és köv hétvégére már beforceoljuk a playoff-t állunk ahogy állunk

legalábbis onnantól kezdve már vége lesz a körmérkőzésdinek és az ágrajz szerinti haladásra koncentrállunk

[ Szerkesztve ]

(#8467) Akybron válasza tEh_nite (#8466) üzenetére


Akybron
aktív tag

Jó ötlet, támogatom. Én is el vagyok maradva 4 meccsel.

73&DX HA5OJN

(#8468) old gray válasza Akybron (#8467) üzenetére


old gray
addikt

+1 meccs letudva. Most jön még csak a neheze.... :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8469) yoleeka válasza old gray (#8468) üzenetére


yoleeka
tag

Jön? Kinek? Hol? Én a héten délutános vagyok, ugye éjjeles után az jön, szal szombat délutánnál előbb nekem semmilyen meccsem sem lesz. :S Estig talán ráérnek az eredmények. Akkor még party-képesek vagyunk.

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8470) Tiensin


Tiensin
csendes tag

Sztem mi sem leszünk hétvégéig (akkor viszont sz, vas mehet). Esetleg ma még ráérünk. Mondjuk nekem már elég az is ,ha Fiberék ellen le tudjuk játszani..csak a szeretet végett:*

(#8471) Custer válasza Tiensin (#8470) üzenetére


Custer
tag

a gond csak az, h fiberrel állandóan elkerüljük egymást :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8472) kovsol válasza Akybron (#8460) üzenetére


kovsol
titán

én most vettem 990 ért MM ben, és sok hasonlóan jó játék van ott ilyen olcsón

amúgy steamen kell regelni vagy elég simán telepíteni mint a GW -t ?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8473) kovsol válasza kovsol (#8472) üzenetére


kovsol
titán

még egy hülye kérdés, ha steamen beadom a kulcsot akkor hogy tudom úgy telepíteni DVD ről, hogy a steam is lássa?

May the Force be with you!

(#8474) s3ctorrr válasza kovsol (#8473) üzenetére


s3ctorrr
csendes tag

Úgyis feltelepítheted csak akkor a steam nem fogja látni és ha játék közbe akarod használni a steam communityt akkor hozzá kell adni nem steam játék-ként. Én egyébként beregiztem a kulcsot a steam fiokomba és mindig letöltöm nekem valahogy igy jobban bejön. ;) Remélem segítettem és nem hordtam össze baromságokat. :)

Igen komisz kis banda , mindig készen a bajra ! ;>

(#8475) tEh_nite válasza kovsol (#8473) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

sztem ne kínlódj a steam--el, csak rakd fel, patch-et találsz, és hfgl

(#8476) kovsol


kovsol
titán

felraktam a játékot és a következő a hiba: [link] :(((

May the Force be with you!

(#8477) kovsol válasza kovsol (#8476) üzenetére


kovsol
titán

most megy rendesen végre a 2.1 -es javítás a legfrissebb amúgy? meg a titan pack -t töltöm mellé
nehéz szülés volt, de újratelepítés után érdekes megy most rendesen :F

May the Force be with you!

(#8478) tEh_nite válasza kovsol (#8477) üzenetére


tEh_nite
csendes tag

patch_2_1/
titan_pack
letoltesek

első kettőt felrakod ebben a sorrendben, nagy gond nem lehet, 3.on meg nézelődhetsz hogy kell-e még vmi ;)

(#8479) kovsol válasza tEh_nite (#8478) üzenetére


kovsol
titán

köszi szépen, én mondjuk a gemestarról töltöttem le, de a harmadik linket meglesem azért

May the Force be with you!

(#8480) Setzka


Setzka
tag

Leakarom játszani a demokat és ez a hibaüzenet

Missing package 'UI_Fonts_Final for demo playback :F

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8481) Setzka válasza Setzka (#8480) üzenetére


Setzka
tag

Megoldva angolra állitottam amiatt lett)

CyPress

(#8482) westcoastog


westcoastog
veterán

Nah gondoltam előveszem már a játékot, ha már meg van több mint 1 éve és játszogatok vele, valakinek nem lesz kedve egy menethez? Lehet itt úgy hogy valaki csinál szerót? :D
A cs source puding ehhez képest. :DDD

(#8483) dr0id


dr0id
csendes tag

Használ itt valaki skatez-t?

westcoastog: lehet csinálni, de szerintem teszteld magad először bermin, persze ne csúcsidőben.. :))

Silence! I kill you!!

(#8484) westcoastog válasza dr0id (#8483) üzenetére


westcoastog
veterán

hú nagyon marha kérdés de a bermi egy map vagy egy szeró neve? :DDD
ja és a játék szerver keresőjében vagy tudsz ip-t adni? :B

(#8485) westcoastog válasza westcoastog (#8484) üzenetére


westcoastog
veterán

kell egy kiadós alvás nekem, szövegértés 1-es. :DDD
csúcsidő, ez mindent elárul. :D

(#8486) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

nemnagyon érkeztek ezen a héten sem shotok meccsekröl talán +1 meccs-el gazdagodtunk 1 hét alatt igy valamikor (még ma vagy holnap) kiteszem az ágrajzot és onnantól azt kell játszani

az 1 napos bevégzést én már most feladom, ergó erre is lesz kemény 1 hét :D aki ez alatt sehol semerre semmmi infot nem ad mikor h merre tud tolni nyilván kiesik megy a levesbe és igy vagy úgy de befejeződik a qc-nak indult nem qc :D

(#8487) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

Ágrajz

MDA a zéró meccs miatt, Marauders(ROLY) meg társ híján esett ki

(#8488) Termigáßor válasza dr0id (#8483) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

pl én használtam skatezt amíg műa. padon játszottam. de mi a kérdés?

@nite: ha tudom hogy így elhúzódik ez a dolog jelentkeztem volna... (legalább töltelékembernek :DDD )

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#8489) Termigáßor válasza Setzka (#8481) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

elvileg valami betűkészletet hiányol. ha azt beszerzed akkor, mindkét nyelven menni fog.

Jobbára ártalmatlan...

(#8490) dr0id válasza Termigáßor (#8488) üzenetére


dr0id
csendes tag

Az érdekelne, hogy mennyire jó és hogy helyettesíthet-e egy egérpadot ideiglenesen. Jobban csúszik? :)

Silence! I kill you!!

(#8491) tEh_nite


tEh_nite
csendes tag

nemhalad a playoff

(#8492) Tiensin válasza tEh_nite (#8491) üzenetére


Tiensin
csendes tag

Mi csak ülünk, és várjuk a blackbulls vs. db győztesét:)

(#8493) Termigáßor válasza dr0id (#8490) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Az hogy mennyire jó, relatív. Ha eleve teflon talpú az egered akkor nem csúszik jobban. Bár ha nincs egérpad akkor érdemes felragasztani, hogy ne az egér kopjon.

(amúgy a tapasztalatom az volt, hogy jól csúszott de egy kicsit tapadósabban állt meg az egér a műanyag padon, ami nekem jól jött mert a teflon talpú (copperhead) egerem rántáskor mindig csinált egy kis "hurkot" mert nem tudtam pontosan megállítani a túlzott síkossága miatt. Végül ezért is tértem vissza a szövet padhoz.)

Jobbára ártalmatlan...

(#8494) old gray válasza tEh_nite (#8491) üzenetére


old gray
addikt

Számunkra már véget is ért, le vagy maradva. :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#8495) kabalababa válasza Tiensin (#8492) üzenetére


kabalababa
tag

Egyelőre várhatsz is még. :)
dr0id-nak van egy kis gondja, de megpróbálja megoldani. De szerintem már lehet tudni az végeredményt. :D

(#8496) dr0id válasza kabalababa (#8495) üzenetére


dr0id
csendes tag

Probléma megoldva. (nem volt egyszerű) Miattam zúzhatjuk! :)

Termigáßor:
köszi! nincs egérpadom jelenleg és már láthatóan kopik az egér talpa. szóval jó választás lesz.
persze egy jó padot nem tud helyettesíteni.

[ Szerkesztve ]

Silence! I kill you!!

(#8497) dr0id válasza westcoastog (#8484) üzenetére


dr0id
csendes tag

bermi egy magyar szerver és a szerverkeresőben valószínűleg bent is lesz majd, mint dm szeró.

Silence! I kill you!!

(#8498) Termigáßor válasza dr0id (#8496) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

van aki a sima papírlapra esküszik...

Jobbára ártalmatlan...

(#8499) kovsol válasza Termigáßor (#8498) üzenetére


kovsol
titán

nekem egy kék vagy fekete színű jó minőségű mosható egérpadom van, szerintem elég jó, pedig próbáltam már spéci padokat is de nem éreztem az eltérést, papírlap viszont határozottan szarabb szerintem (MX518 egerem van, nem tudom az újabb lézeres csodáknál mi a helyzet)

May the Force be with you!

(#8500) Custer


Custer
tag

Akyt várjuk ut3.hunon

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.