Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) taky1984


taky1984
tag

Na hali!Jönne velem valaki duelezni mostanában?

(#7202) old gray válasza RoLy.hu (#7197) üzenetére


old gray
addikt

Igazad van, de szerintem TDM-ben a tudásbeli különbségek nem ütköznek ki annyira mint 1on1ben. Én pl. béna vagyok timeolásban, így 1on1ben sokszor esélyem sincs, de ha van egy társ aki jó ezen a téren akkor egyből más a képlet.

Taky: a legjobb időben akarsz duelezni. :DDD Én melóban ülök, totál másnaposan szóval a game ki van zárva.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7203) Alkarcsont válasza taky1984 (#7201) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

UT3 1on1 HunCup

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7204) taky1984 válasza Alkarcsont (#7203) üzenetére


taky1984
tag

Már jelentkeztem BloodAngels néven,veled régebben már játszottam ;]

(#7205) gamerpeter


gamerpeter
tag

(#7206) Custer válasza gamerpeter (#7205) üzenetére


Custer
tag

a hír alá megírtam a véleményemet róla.
Végignéztem mindne mapot, hát komolyan mondom siralmas. Elöző 3 pack után egy ilyen fost kiadni...3 mapon is felfedeztem első próbára (1-2 percet nétem mindegyiket) katasztrófális hibákat, egyik mapon szinte lehetetlen felugrani, egy elég forgalmas helyen a platformra, mert kiesel a pályáról :F

még 3 nap és jön a holp3, beszéltem egy sráccal, aki tesztelte őket, és azt mondta h a dm és a ctf mapok is kegyetlen jók, nagyon kiváncsi vok rá.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7207) Akybron válasza RoLy.hu (#7195) üzenetére


Akybron
aktív tag

Jelentkeztem.

73&DX HA5OJN

(#7208) fatal` válasza gamerpeter (#7205) üzenetére


fatal`
titán

Na lehúzom, megnézem én is. :)

(#7209) Alkarcsont válasza Akybron (#7207) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

18-an vagyunk már a kupán még 2 jelentkező és nem kell kvalifikációs meccs, mert simán lehet csinálni 4db 5 fős csoportot! Hajrá!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7210) old gray válasza Alkarcsont (#7209) üzenetére


old gray
addikt

Nincs kedvem indulni, tudjátok az okot, viszont mint magyar ut3-as tag illene megjelenni a "rendezvényen". Egy maplistet kaphatnánk? Ha sok szörnyű map lesz akkor kihagyom, ha értelmesk lesznek akkor talán indulok. Pl. 1on1 fisted vagy aquisiton szörnyű mind a kettő.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7211) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Maplist még nincs várják a Holp3-at... Idézet Custer-től:
"Deck, subterrane, gritt: ezek biztosan lesznek, valamint lehet számítani egy DM-Devolve nevezetü alkotásra is. [link]"

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7212) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

UT3 JailBreak

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7213) old gray válasza Alkarcsont (#7211) üzenetére


old gray
addikt

Azért jó lenne ha nem 1-2 nappal a start előtt kapnánk meg a maplistet. :K

DM Devolve: ez őszintén minek? Miért pont ez miért nem lehetne vmi ismertebb map? :U

Délután feliratkozok.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7214) Alkarcsont válasza old gray (#7213) üzenetére


Alkarcsont
senior tag

Hát mindenbe bele lehet kötni ha az ember akarja, de szerintem nem gond, ha újítanak és nem a nagy versenyeken bevált mapokat válogatják be csak.Egy kevésbé ismert mapon úgysem a berögzült dolgok döntenek, hanem a tudás.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7215) fatal`


fatal`
titán

Nem mindegy milyen mapok? Nem vérre megy. Bár ha valakit a nyeremény hajt... Én pl. a mapok felét nem ismerem, ezért is örülök a Decknek, legalább 1 lesz, amit ismerek. :D

(#7216) old gray válasza fatal` (#7215) üzenetére


old gray
addikt

Pedig azt hittem vérre megy és a vesztest kivégzik. :DDD Nekem akkor sem hiányoznak ezek a nevesincs mapok. A decket meg kiszedhetnék csakazértis, hogy egyet se ismerj. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7217) Custer


Custer
tag

A Devolve egy 1on1-re kitalált map, játszhatóság szempontjából tökéletesen kivitelezett, és nem utolsó szempont, h valszeg offi map lesz. Én sem ismerem, de azért vagyunk, h játszunk rajta, és emgismerjük. Elméletileg a héten érkezik HOLP3, csak anynit tudok javasolni, h mindenki nézegesse a mapokat, bármelyik bekerülhet, de az is lehetséges h egyik sem fog, nem azért mer rosszak lesznke, hanem még kérdéses az is, hogy egyáltalán tegyünk be új mapot.

sike: no comment

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7218) Custer


Custer
tag

Amugy totalunreal szervere frissitve: DM-Devolve és HeatRay-FE feltötlve. Lehet gyakorolni :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7219) old gray válasza Custer (#7217) üzenetére


old gray
addikt

Mikor kezdődik a kupa és mikorra lesz végleges maplist? Milyen szerverek lesznek biztosítva a meccsekhez? Konkrétumokra lenne szükségem jóember mert szeptember 2. felében nekem nagyon kevés szabadidőm lesz. Amúgy mi ez a no comment, mi nem tetszik? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7220) Custer válasza old gray (#7219) üzenetére


Custer
tag

az állandó rinyálásod.
Jelenleg egyetlen magyar ut3 szerver van, a tu-s, és mivel a tu szervezi, ergo azon is fogunk játszani. Sőt egy konkrétum: kötelező azon játszani, a demok miatt.
Maplister várni kell, elmondtam h mik azok, amik szóba jöhetnek, többet nem mondok, mert nem tudok. Lehetséges dolgokba nem megyek bele. Amint van konkrétum, hír lesz belőle CB oldalon, de valseg tu-n is!

/off

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7221) RoLy.hu


RoLy.hu
csendes tag

OpenCup-okon használatos mapok lesznek, max 1-2 nem annyira ismert, de sztem tul fogod élni őket :p

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7222) old gray válasza Custer (#7220) üzenetére


old gray
addikt

Hát bocs, de B+ ha azt gondolod, hogy rinyálok. Ezt vélemény-nyilvánításnak nevezik. Fogalom-zavarban szenvedsz már ne is haragudj.... Ha nem tetszik az a szaros map akkor nem tetszik és le is írom most mi ezzel a bajod, de őszintén???? Én az az ember vagyok aki a szemedbe fogja mondani ha valami nem tetszik és most olyan dologról volt szó ami nem tetszik! Mit nem lehet ezen érteni? Nem fogok privát üzenetben aljasan sírni meg rinyálni, hogy így lenne jó úgy lenne jó, jajjistenem. A szókimondó stílus részedről elítélendő? :U Úgy tűnik igen....részemről nem, nyers vagyok és szókimondó mint a való életben. Ha nem tetszik akkor nem tetszik, szokj hozzá, hogy a sötét borsodban ez a mentalitás a jellemző.

Nincs harag részemről, csak vedd észre, hogy kurvára nincs igazad.

Roly: már késő, Custer felbaszta az agyamat. Szarok a kupára, Sok sikert, nyerjen a jobbik. (jah ez is rinyálás ugye? b+)

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7223) fatal` válasza old gray (#7222) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem is rinyálsz. Ha nincs kedved a mapokhoz nem nevezel ennyi.

(#7224) fatal` válasza old gray (#7216) üzenetére


fatal`
titán

Szedjék, tökmindegy, fun az egész. :)

(#7225) old gray válasza fatal` (#7223) üzenetére


old gray
addikt

Egy fórum mire való ha nem arra, hogy megbeszéljük a leírt dolgokat? Megmlítettem + leírtam a véleményemet hát hová a f.szomba jutott a világ ha ez nektek szúrja a szemeteket? Gondolom élőben is némák vagytok és csak kijelentő módban mint egy robot úgy beszéltek és tényeket közöltök. Esetleg nem benzinnel vagy 220-al működtök? Mostmár elmehettek a búsp.csába :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7226) RoLy.hu válasza old gray (#7225) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

drama

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7227) szinesz.bob válasza Custer (#7220) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én nem tudom megnyitni tu szerot.. Miért? :Y

(#7228) 1up válasza old gray (#7222) üzenetére


1up
csendes tag

H - H - H - H O L Y S H I T

Peti

(#7229) gamerpeter válasza old gray (#7225) üzenetére


gamerpeter
tag

nehéz volt eldöntenem ,h kimaradjak e ebböl vagy se ,de azért ugy gondolom pár gondolatot megér.Feri!nem kéne igy beszélni senkivel bármennyire is szokimondoak az emberek felétek.én is az offi mapokat preferálnám,de semmi ellenvetésem az uj mapok ellen.legalább 1 kis szin kerül a játékba.1 mapot betanulni fegyverek és powerupok szempontjábol max fél ora.ugy gondolom kicsit tullihegted a dolgot ,mert ennek a kupának semmi jeletössége sincs a továbbiakra.ez olyan egyszerü ha tetszik indulsz,ha meg nem akkor ez van.senki nem fogja felvágni az ereit ha 1el kevesebb indulo lesz.másik meghogy már most ki lehetne osztani a dijakat annyira tisztában vagyunk az eröviszonyokkal,valamint se te se én nem leszünk benne az elsö 3ban.kár itt fokozni a feszültséget.

(#7230) Custer válasza old gray (#7222) üzenetére


Custer
tag

istenem.
Itt nem aról van szó, h nem tetszik ez a map. Amióta tom, h a világon vagy, mást sem hallok Tőled, mint h neked ez nem nem tetszik, meg az. És azért nem elindulni egy kupán, ahol mások is vannak, mert valaki felidegesít, ezt errefelé rinyálásnak nevezik. De lehet h fogalom-zavarban sznvedek. Mind1, szerintem senki nem kiváncsi a mi vitánkra, hagyjuk abba, részemről sincs harag.

peace

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7231) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Perasze hogy tegyetek, izgalmasabb lesz az egész!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7232) JohnR


JohnR
aktív tag

És a vita lezárására: JÁTSZANI AKAROK :DDD :C

(#7233) old gray válasza JohnR (#7232) üzenetére


old gray
addikt

Ez már volt. Ez durvább. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7234) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Még 1 embert min. jöjjön a kupára!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7235) RoLy.hu válasza Alkarcsont (#7234) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

kaze, kisampi és fro is jönnek még

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7236) RoLy.hu válasza RoLy.hu (#7235) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Lehet Hektor és DeV is, ők 50%

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7237) Custer


Custer
tag

és OC 1v1-re nem jön senki? :(

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7238) old gray válasza Custer (#7237) üzenetére


old gray
addikt

Én max. az OC 2vs2 TDM-re mennék bloodangel-el.

Más: tegnap nézegettem, hogy Tisztogato mit alkotott a stream-el, egész jó a dolog! :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7239) Custer válasza old gray (#7238) üzenetére


Custer
tag

igen???
napok óta keresmek tisztit, h mi a szitu, de nem érem utol.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7240) Custer válasza old gray (#7238) üzenetére


Custer
tag

Hát induljatok:)
legyen minél több magyar csapat oc-n. Ezt én mondom, miközben mi még nem is jelentkeztünk :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7241) fatal` válasza Custer (#7237) üzenetére


fatal`
titán

2on2ben indulnék csak nincs kivel. :D

(#7242) gamerpeter válasza Custer (#7240) üzenetére


gamerpeter
tag

de mi igen te lámer :DDD

(#7243) old gray válasza Custer (#7239) üzenetére


old gray
addikt

Ezt találtam. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7244) Custer válasza old gray (#7243) üzenetére


Custer
tag

azdedúrva :D
Hát jah, amikor elkezdtük, semmti nem értettünk hozzá, muszály volt próbálgatni. Tiszti sztem mára már felsőfokon űzi a streamelés mesterségét :DD Az én gépem sajnos gyenge hozzá, szal ha Tisztinek lesz kedve hozzá, akkor élőben fognak menni a meccsek.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7245) Custer


Custer
tag

Még kb 1 hétig lehet jelentkezni a kupára, szal halyrá.

Maplist:
Többen cseszegettek már vele, ezért írok egy közel sem végleseg listát.

-Acquisition
-Bonescraper
-Deck-FPS
-Gritt
-Subterrane
-Penetrated-LE
-Sentinel vagy Sentienl-SF2
-Devolve
A napokban felröppent hírek szerint holnap érkezik a HOLP3, és több forrásból azt hallottam vissza, hogy überbrutál mapok vannak benne. Amint megjelenik, ROLY-val át fogjuk rágni az összeset, és ha ugy döntünk, hogy beteszünk belőlük egyet, v kettőt, akkro azt időben közölni fogjuk, így mindenkinke lesz elég ideje, hogy betanulja. Erre 2 hét biztosan rendelkezésre fog állni, szal senki nem mondhatja, h nem volt rá idő. Mivel meccshetek lesznek, tehát hetekre van bontva az egész kupa menete, így személy szerint minél több mapot tennék be a listába, h minél kevesebbet játszunk egy mapon. A fenti listában felsoroltak 99% h szerepelni fognak, szal ezek gyakorlását bárki megkezdheti már most is.

TU szerverére feltettem Sentinel-FE2

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7246) szinesz.bob válasza Custer (#7245) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én miért nem tudok felmenni a tu szerora??????

(#7247) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Sziasztok!

Ugy döntöttem benevezek én is :K . Mivel egy kicsit süti vagyok az ilyenekhez igy lenne pár kérdésem.
Fix idöben lesznek a meccsek vagy lehet idöpontot egyeztetni?
Ha lekések egy meccset akkor auto. vesztes vagy lehet ismételni?
Ha bereggeltem cb-n akkor hol kell jelentkezni? :B
Nem tudok belépni a unr.hu-ra. Vagy nem tölt vagy valami map letöltési hibára kattog.Mié?

Az idöpont dolog fontos lenne mert ha nem tok alkalmazkodni akkor felesleges jelentkeznem :)

thx elöre is DeathGoaT voltam. meh-meh-meh..

(#7248) Custer válasza szinesz.bob (#7246) üzenetére


Custer
tag

hát ez így elég tág kérdés:D
ip: 84.2.39.196:7781?password=pickup

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7249) Custer válasza G Bedtime St (#7247) üzenetére


Custer
tag

A kupa oldala itt jobb felső sarok.

Amiko elindul a kupa, jobb felső sarokban lévő menüben van egy pending/függőben nevü opció, itt meg fognak jelenni a meccseid. Csoprtmérkőzések során egyidejüleg több meccset fogsz látni, pont annyit, ahány meccset fogsz játszani (ez a csoportk létszámától függ). Itt tudsz mindnkeit kihívni egysével, és persz téged is. Ha még nem jelölt meg az ellenfeled időpontot, akkor neked kell. Meccshetek vannak, tehát meg van szabva, h melyik héten, kivel fogsz játszani, és perzse mindne hétre meg vannka szabva a mapok is. Van egy decieder (3.) map is, amire akkor van szükség, ha az 1iket te nyered, a másikat az ellenfeled. Tehát jelölsz időpontot, ha az ellenfeldnek megfelel, akkor ő elfogadja, ha nem, akkor jelöl új időpontot. Ha nem siekrül megeggyezni, ilyenkor jön jól az irc, ahol meg tudjátok bezsélni, esetleh cb-n pm-be eleséled neki h neked mikor lenne jó.
Itt jegyzem meg, hogy pl a 2. heti meccset az első héten le kell fikszálni, és ez így megy a kupa végéig. A hetek végén, ha nem sikerül időpontot egyeztetni, akkor én vagy roly fogjuk kijelölni azt.
Az elöbb említett opciót több helyről el lehet érni, a kupa oldalán is lesz majd rá lehetőség, de 1enlőre ezt még nem tudjuk igénybe venni.
Tom eleinte átláthatatlan CB, de hamar meg lehet szokni, és onnéttól kezdve gyerekjáték a manőverezés.
Ha meg van az időpont, de valamiért nem tudsz játszani, akkor van EGY wildcard lehetőség. Ez azt jelenit, h elhalasztod a meccsedet, amit jövé héten játszol le. De ezt csak egyszer tudod megcsinálni. Ilyen mindenkinek jár. Következő ilyen esetnél forfeit, szal buktad a meccsedet.

UNR jelenleg nem üzemel.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7250) G Bedtime St válasza Custer (#7249) üzenetére


G Bedtime St
tag

:R . Még1: bereggeltem, irták, hogy sikrült és küldik a mailt....stb. Mail sehol már órák óta. Várjak türelmesen vagy elcsesztem vmit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.