Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7801) taky1984


taky1984
tag

Bár 1. alkalommal azért megizzadtam rendesen ;]

(#7802) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7798) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

@Feri: ... és az fps-ed? :U

@dr0id: bermin hol szarabb hol jobb pingek vannak. Ha tele van 90-100, ha 4-5 ember van akkor 40-50ms (legalábbis nálam, mert elég szar netem van). Amúgy dual boot-os megoldást is csinálhatsz. Most már ne szedd le a 7-est, nemsokára úgyis rá leszel utalva.

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#7803) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#7802) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az FPS-em 20-al!!! nőtt. 110-120-ról 130-140-re. :K
Bár ehhez az úja Ati drivernek is köze volt szerintem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7804) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7803) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nekem csökkent 15-öt. Mondjuk nem futtatok benchmarkot, csak betöltöm a shangri la pályát és több ponton (mindig ugyanott) megnézem az fps-t. Érdekes hogy egy ponton javult az összes többi helyen romlott. Még egy érdekesség: ha letiltottam a hangkártyát (Audigy) akkor az javított 6-8 fps-t. Ezt a kx driver végül megoldotta, de még mindig ott tartok, hogy úgy megy 3.4GHz-en (q6600) mint xp alatt 3.2GHz-en.

Szóval biztos hogy driver gond lesz. Most melyiket használod win7 alatt? (nekem is hd4870 van)
Xp alatt a 9.3-ast használom, Win7(64 bit) alatt a legújabbat (10.1)

Ui.: az UT2004 meg 200 fps-el megy kevesebbet :DDD de az nem érdekel mert online úgyis le vagyok korlátozva.

Jobbára ártalmatlan...

(#7805) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hali. Steames eredeti UT3 Blackem van és szeretném kérdezni, hogy lehet beállítani, hogy ne csak max 60 fps-em legyen, hanem 125 pl. Köszi.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7806) Termigáßor válasza Scholes9 (#7805) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

A játékban a net kapcsolat típusát LAN-ra állítod, az video beállításoknál pedig az advanced részben a framerate smoothing-ot kikapcsolod.

Jobbára ártalmatlan...

(#7807) Scholes9 válasza Termigáßor (#7806) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7808) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#7804) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Win7 alatt 9.12 van most fent 64 bites win7-en.
Az én quadom 3.2ghz-en megy.
Én is úgy nézek shangri-la-n hogy a kezdőponton ahova kidob a gép mindig arra mérek.
Nem nyomom meg a start gombot hanem ahova kidob ott nézem meg. (az egeret sem mozdítom.)
Vista alatt volt 110-fps-em ott. Win7-el 130-140 között ugrál.
Azért ez durva. Régen nekem is bezavart az audigy 2 hangkarim, nekem konkrétan 20 fps-t vett el.
Akkor cseréltem le az Asus Xonarra. Full VISTA/win7 támogatás (nem úgy mint a koszos creatíve hogy a mai napig nem csinált egy épkézláb vista/win7 drivert :W szinte semelyik produktjához sem), és szerintem még szebben is szól... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7809) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7808) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Ja hogy vistáról váltottál...
Nálam a shangri-la kezdésnél XP alatt 3.2Ghz-en 152fps! (3.4-en 162, 3.6-on 166)
Persze biztos vannak felbontás(1280x1024) és részletesség terén különbségek (pl. nálam a motion blur és torzítás effektek ki vannak kapcsolva, att-ben 4x box antialiasing van rárakva, adaptive nincs, így csak a poligonokat simítja, a textúrákat, sprite-okat (pl falaveleket) nem)

Amúgy ahogy nyomsz egy startot ez le is esik 20-30fps-el (akkor is ha a killbots paranccsal eltüntetem a botokat), bár ha jobbra fordulok 90º-ot akkor felmegy 170+ körülre.
A legrosszabb eredmények a fáknál vannak (a shock rifle környékén), ahol xp alatt 85fps-t kapok itt épphogy 77-et.

Hang: na azzal is birkóztam. Először próbáltam a legfrissebb creative drivert. -> random recsegések sípolások egy-egy hangsávon + teljesítmény esés. Aztán a pax drivert ami lényegében egy finomhangolt creative driver. Eredmény ugyanaz, sőt még több fps csökkenés. Ezt is leszedtem (csökkentett mód + driver cleaner hogy nyoma se maradjon). Végül megpróbáltam a kx drivert ami egy teljesen alapoktól újraírt driver, első sorban zenei felhasználásra, de tudja a directsound3d-t, a3d-t, meg részlegesen az eax 1-2-3-at. Tartottam is tőle hogy nem lesz jó játékra ezért hagytam a végére, de pozitívan csalódtam! Igaz hogy egy fél napig egy hangot se tudtam kicsiholni belőle, mert kismillió beállítása van, de végül sikerült megszólaltatni mind a 4 hangfalat vele. Mintha nem is ugyanaz a hangkártya lenne a gépben! Utoljára az Aureal Vortex 2-es (isten nyugosztlja) szólt ilyen tisztán vagy még az sem. Játékban pedig eltűntek a recsegések sípolások, kitisztult a térhangzás, és már nem esik vissza az fps. Erre nem számítottam, pedig már majdnem kivágtam a gépből a kártyát.

Azt nem írom már le mit szenvedtem az egérrel mire belőttem 1000Hz-re, (hidusbf az istennek se akart menni) de az is megér egy misét...

Catalystból még megnézem 9.10-est azt írják 5-10%-al gyorsabb a 9.12-nél, de szerintem 32 bites programként sosem fog úgy futni 64 bites rendszeren mint natív 32 bites környezetben. Talán egyszer lesz egy 64 bites patch, de ahogy nézem kb annyi az esélye mint a dx10-esnek. Pedig az is jót tenne a teljesítménynek...

Jobbára ártalmatlan...

(#7810) szinesz.bob válasza Termigáßor (#7809) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

1 kérdés. A decken 20bot-al mennyi az átlag a min és a max fps-ed?

(#7811) Termigáßor válasza szinesz.bob (#7810) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nem csináltam még ilyen mérést. De a bermin, amikor vagyunk rajta 20-an legalább 20-25 fps-el kevesebb van, mint az üres pályán. Pl. a pálya közepén a hidaknál üres pályán 90 körül van de játék közben lemegy vagy 65-70-re. Valamiért a decknek ez a középső része nincs jól optimalizálva (talán mert lent a víz(sav), meg van 3 szint mélység plusz a tető is nyitott, kevés dolgot tud lehagyni az u3 motor...)
(Persze ezek az xp-s tapasztalataim win7 alatt még nem néztem, de érzetre úgy 10-et ki lehet vonni belőle)

Jobbára ártalmatlan...

(#7812) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Legújabb Catalysttal csak nálam nem jó az AF? Hiába kapcsolom a driverben akkor sem veszi be a játék és írtó ronda. Valaki tud valami megoldást rá?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7813) Ferdzsoo válasza Scholes9 (#7812) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Kapcsold be a driverben hogy alkalmazásvezérlet legyen és úgy jó lesz.
Bár nem tudod állítani mennyi legyen, de legalább van :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7814) taky1984


taky1984
tag

Hali!

Volna 1 olyan kérdésem,hogy rájött-e már valaki arra hogy miért nem megy az ut win 7-el és vistával normálisan?Nagyon érdekelne az info mert pont telepités elött vagyok.

(#7815) Ferdzsoo válasza taky1984 (#7814) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Miér ne menne? :F

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7816) setzka11


setzka11
csendes tag

Hi:! Nekem az lenne a kérdésem melyik jobb a Vista Vagy a win 7 ,mondjuk Wistám már volt de kuka is lett de mi a véleményetek a win 7 röl?

(#7817) JohnR válasza setzka11 (#7816) üzenetére


JohnR
aktív tag

Töltsd ki az adatlapodat, és meglátjuk érdemes-e vele foglalkoznod.
Nálam már több mint fél éve fenn van a Win7 64bit tesztelés jelleggel, és még nem gondolkodtam el az XP visszarakásáról :K . Konfigom az adatlapomon.

[ Szerkesztve ]

(#7818) setzka11 válasza JohnR (#7817) üzenetére


setzka11
csendes tag

Az adatlapom nem tudom hol kell kitölteni de van 2 gb ram Asus en 9600 gt
amd x2 5000 proci gondolom ez elég válasznak !

(#7819) Ferdzsoo válasza setzka11 (#7818) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vista-t mindenképpen feljetsd el. Én azt javasolom azt felejtse el mindenki.
Win7 a nyerő én már az XP-t is csak ilyen s478-as meg régi athlon gépekre ajánlom, mert azokhoz nincs win7-es driver.
UT3-hoz XP-után mindenképpen lesz FPS csökkenés win7-re is, a DX10 miatt.
De meghálálja a játék, szerintem teltebbek lesznek a színek a motion blurr is jobban kijön, illetve egykét-plusz efekkt is lesz emiatt van az FPS csökkenés.
Gyengébb gépeken nagyobb, erősebbeken kisebb.
Én nem váltanék a helyedben szerintem, kevés a procid nagyon. A VGA untig elég, procilimites vagy amúgy is. Legalább egy 3GHZ-en járó 2magos procc kell neki (L2 cache méretére is igen érzékeny), de a Quadot is meghálálja... :K

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7820) setzka11 válasza Ferdzsoo (#7819) üzenetére


setzka11
csendes tag

Hát kössz igyis csak 60 fps van annyi a max ,hiába vennék le mindent nem megy fel jobban.

(#7821) kabalababa válasza setzka11 (#7818) üzenetére


kabalababa
tag

Az adatlap kitöltéséhez kattints a jobb oldali menüben az adataim-ra

(#7822) Ferdzsoo válasza setzka11 (#7820) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan, ezért vagy CPu limites mint mondtam.
Mert hiába veszed lejjeb nem megy fel jobban...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7823) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7819) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Érdekes én semmi extrát nem látok az UT3 grafikáján, talán mert átvettem az xp-s ini fájlokat, de az fps csökkenés ott van. Gyanítom hogy a dx9-es mód eleve lassabb win7 alatt plusz a 32bit-es alrendszer 64 bit-es környezetben sem várható hogy gyorsulni fog...

nem ártana egy 64bit + dx10.1 patch...

Jobbára ártalmatlan...

(#7824) gamerpeter válasza setzka11 (#7816) üzenetére


gamerpeter
tag

nekem másfél éve vista 32bit van fenn és semmi gond vele.win7 probálgatásánál 15-20 al kevesebb volt az fps.

a procid tényleg eléggé kevés,neked is meg mindenkinek aki nem ismerné ajánlom a figyelmébe [link]

(#7825) szinesz.bob válasza Termigáßor (#7823) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Win 7 32bit.(1,5hónapja)
Az fps-em dm-en átlag jó ha 60. (nagy map 10 ember)
A rox már 10ből 9X nem 100-at sebez... 100hp-ra 3 lövés kb. :F
A flek vagy mellé ,vagy átmegy a másikon ugy hogy nem sebez és visszapattan nekem és 100hpval öngyilok.... :W
Talán a színek szebbek lettek,a játék gyorsabb,de olyan mintha más ut3-al játszanék.

[ Szerkesztve ]

(#7826) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Érdekesség:
Próbaképp feltettem a 64bit-es patchet az UT2004-ez. Először nagyon gyatrán ment, el is könyveltem hogy sz@rt se ér. Aztán észrevettem hogy valahogy bekapcsolva maradt a "Reduce Mouse Lag" opció (a patch kapcsolhatta vissza - és ez brutális erőforrás pazarló, gyakorlatilag felezi az fps-t). Na miután ezt kikapcsoltam, begyújtotta a rakétákat! Jobban megy 64 bites win7 alatt, mint xp-n! Átlag 40-50 fps a javulás, de van ahol a 100-at is meghaladja! Ráadásul DX9 alatt, mert a 64 bitesből kivették a dx8 módot.
(ha pedig win7 alatt hasonlítom össze a 32bit+dx8 verziót a 64bit+dx9 változattal akkor még durvább, kb 200-250fps! a különbség.)

Persze az UT3-at 32 bites létére is nagyon valószínű, hogy már eleve optimalizálták a vista 32/64 rendszerekhez, így nem valószínű ekkora mértékű változás, de szerintem óvatos becsléssel is mindenképpen hozna pár (legalább 15-20) fps-t, tehát kb azt teljesítményt, amit xp32 alatt.

Kicsit reménykedem ebben a 64 bites patchben, mert valahogy nem hiszem hogy olyan nagyon megerőltető lenne az elkészítése, hiszen az UT2004-esé is összvissz 3db rendszerfilet cserél le...

Jobbára ártalmatlan...

(#7827) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#7826) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

"Kicsit reménykedem ebben a 64 bites patchben,"

Olvastad valahol hogy jön 64 bites patch az UT3-hoz? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7828) Termigáßor válasza szinesz.bob (#7825) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Van pár javaslatom (de teljesen sehogy sem lesz olyan mint xp alatt):
1.) Az XP-s rendszered megvan még? Ha igen vedd át az ini fájlokat.
2.) Egér gyorsítás kikapcsolva? (Registry-ből is?)
3.) Szerintem mouse lagod is van. (aerot mindenképp kapcsold ki ha játszol)
4.) Ha az egered tud 500 vagy 1000Hz-et, állítsd arra (ha nem tudja -> hidusbf progi)
5.) Catalyst-ból egyelőre maradj a 9.9-esnél (+5-7 fps az újakhoz képest)
6.) Catalyst Control Center (CCC) ne induljon a windows-zal
7.) ellenben az Ati Tray Tools (att) erősen ajánlott (főleg ha húzod a kártyád)

Nagyjából ennyi.
Ja még valami:

8.) ideiglenesen próbáld meg letiltani a hangkártyád (device manager-ből) és ha sokat gyorsul a játék akkor kezdj el jobb win7-es drivert keresni hozzá.
(Nálam az Audigy-hez a kx driver lett a legjobb)

Jobbára ártalmatlan...

(#7829) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7827) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nem, sajnos nem találtam semmi hivatalos infót róla. De sok fórumon felvetődött már a téma, úgyhogy talán nem reménytelen dolog. De mindenképp esélyesebb mint egy dx10 patch... Bár az sem kizárt, hiszen azért elég sokan licencelik már most is a motort, és ha már az ő kedvükért belekerül akkor lehet hogy gondolnak majd az ut3-ra is.
(igaz, hogy üzletileg nem akkora siker a játék, de ha most magára hagyják a közösséget azzal az UT4 alatt vágják a fát... már ha lesz olyan..)

Jobbára ártalmatlan...

(#7830) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#7829) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én ahogy olvastam csak konzolra lesz UT folytatás. No comment.
Meséld már el nekem hogy joyyal hogyan lehet játszani egy netes fps-játékot.
Nem hiszem el. No comment. :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7831) Termigáßor válasza Ferdzsoo (#7830) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Kering a neten pár videó amin PS3 controllerrel lövi a csóka a shock kombókat eszméletlen távolságokból és ugrál közben... persze akkor mit művelhet egérrel és billentyűzettel...

Részemről poénból kipróbáltam hogy bekapcsoltam a gamepad támogatást hogy majd azzal fogok mozogni, egérrel meg célozni. De hamvába holt ötlet volt. Abban az egy percben amíg nem fagyott csonttá a gép se dodge-olni se átlósan menni nem tudtam. Szóval pc-n felejtős a gamepad.

Viszont ps3-hoz is lehet usb-s bill.zetet meg egeret használni csak úgy hallottam, alapból sok a mouse lag, amit a legtöbb konzolos játékos nem fog tudni megoldani.

Egyébként én sem értem ezt az üzletpolitikát, mert pont az online multiplayer játékok azok amiket muszáj eredetiben megvenni ha nem csak 1-2 szerveren akar játszani az ember.

Namind1 ez van. Majd rájönnek, hogy nem az a megoldás, ha csak konzolra fejlesztenek (pláne olyan kategóriában ami konzolon nem túl népszerű), meg azt is megnézem milyen konzolon fog elfutni az UT4 engine...
(kétlem hogy nagyon kapkodnának a konzol gyártók a generáció váltással, hiszen a Sony is csak most kezdi kiheverni a ps3 fejlesztési és gyártási költségeit)

Jobbára ártalmatlan...

(#7832) RoBorg


RoBorg
tag

Hello! Tudom nem tökéletes a játék, mármint vannak még benne bugok, amit orvosolni kellene...De tényleg ennyire? Túlzásnak érzem amit tapasztaltam. Leírom mire is gondolok.

Először is, amikor annak idején kipróbáltam minden gond nélkül ment 512Mb RAM-mal is. Most mikor feltelepítettem a 2 Gb-ra azt mondja a Win: kevés a memória? :O
Mi van? :F 2 giga kevés? Már nem is tudom, mikor láttam utoljára ezt az üzenetet.
Oké. Igaz az 512Mb-tal XP alatt ment, most meg 2Gb és win7...Ez lenne a magyarázat?

A másik: vannak online meccsek, ahol néha csak a pálya egy részén, máskor az egészén nincs hang. Ez elég zavaró, mert ha akarom kikapcsolom a hangot (de miért is tenném? :) ), de hogy alapból nincsen...Eléggé kiszolgáltatva érzem magamat.

Szóval: ezek tényleg bugok, amik nincsenek kijavítva? Másnál is vannak ezek? Vagy én vagyok balfék?

üdv: r.

u.i. ja és a Titan Pack-ban található karaktereket 2-3-szor rakta be a listára, s a sisak, szemüveg, stb. is szintén többszörösen jelenik meg náluk.

[ Szerkesztve ]

(#7833) dr0id


dr0id
csendes tag

Számomra továbbra is élvezhetetlen a játék win7 alatt. Sikeresen visszakerült az xp. :)
Mostanában nem tervezem a gépem bővíteni és egyébként sem indokolja semmi a win7 használatát.
A gépem egyébként: x2 5600+ @ 3GHz, 2GB RAM, 8800GT

Silence! I kill you!!

(#7834) Termigáßor válasza dr0id (#7833) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

én eleve óvatos duhaj voltam, és meghagytam a régi xp-s partíciót is. engem leginkább a mouse lag zavar amit ugyan sikerült már szinte észrevehetetlen szintre csökkentenem, de akkor is érzem hogy ott van, és rosszabbul célzok emiatt. legjobban a fordulat lövések nem mennek, és a shock kombók is bizonytalanabbak lettek.

De az xp-vel is ez volt anno csak akkor a win98se maradt fent a gépeken még egy darabig.

Érdekes, a M$ történelme is ismétli magát: volt ugye a viszonylag sikeres 9x vonal. Aztán jött a win2000 ami lomha és erőforrás zabáló volt viszont kőstabil (ala vista) aztán ennek a ráncfelvarrott és gyorsabbá tett változata lett az xp amire, emlékezzünk csak vissza, szintén nem siettek áttérni az akkori gémerek.. emlékszem a legtöbb CS játékos 98 alatt tolta ráadásul pont az egérgyorsítás probléma miatt!

Jobbára ártalmatlan...

(#7835) szinesz.bob válasza Termigáßor (#7834) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Mouse lag ellen tipped?
pl:Egér gyorsítás kikapcsolva Registry-ből a win-es vagy az ut-s?
A cpl mouse fixet elinditottam de nem tudom hogy jó -e.

[ Szerkesztve ]

(#7836) Ferdzsoo válasza RoBorg (#7832) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Húha én ezek közül egyikkel sem találkoztam. Az hülyeség hogy 2GB ramra ezt írja ki.
Valami nagyon nem jó nálad...
Nem annyira ramigényes az Ut3. :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7837) Termigáßor válasza szinesz.bob (#7835) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Igen lehet alkalmazni a cpl fixet (vagy akár manuálisan átírni az értékeket) és bár javít vmit de nem szünteti meg teljesen. UT alatt meg gondolom már megtetted a amit lehetett (ini fájl) a gyorsítás kikapcsolására. (ha nem, akkor szólj, adok linket itt elég hosszadalmas lenne)

Ja, most látom, hogy 4850-ed van. Ahhoz nem ajánlott 9.9-es Catalyst! Inkább a 9.8-as! (most néztem teszteket és csúnyán belassul a 4850-es a 9.9-estől. franc tudja miért de gyanítom hogy megint nem figyeltek a ddr3 memóriás kártyákra)

[Szerk.:]
Még egy érdekes dolog:
Úgy néz ki sikerült elérnem ugyanazt a sebességet mint xp alatt! Valamiért az újratelepítés után a "disable one thread frame lag" bekapcsolva maradt, pedig átmásoltam az ini fájlokat az xp-s rendszerrről.
(még meg kell néznem xp alatt hogy ott be van-e kapcsolva (ini-ben nem találom) és ha nincs akkor ez fogta vissza)

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#7838) RoBorg válasza Ferdzsoo (#7836) üzenetére


RoBorg
tag

Akkor jól sejtettem. Végülis olyan problémák, amik fölött nem lehet elsiklani. Ha sok embernél jeletkeznének, gyorsan javítania kellene az Epicnek, ha szeretné elejét venni a játékos állomány rohamos csökkenésének.

Rendben, köszi. Valahogy rá kell jönnöm mi a baj, s javítanom...mert ezek szerint nem lesz rá patch.

A RAM? Gondolhatod...Teljesen kiakadtam rajta. Főleg, hogy - mondom - régebben ment 512 Mb-tal is. Bár azt hiszem az béta volt.

Termigáßor (7837) : Ha lehetek pofátlan, nekem küldhetnél linket a Mouse Lag-gal kapcsolatban, mert semmit nem tudok róla, viszont minden online játékomban mintha jelen lenne valami késés.

(#7839) Ferdzsoo válasza Termigáßor (#7837) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezt a "disable one thread frame lag" ezt te INI-ben kapcsoltad ki?
Megkéne néznem :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7840) szinesz.bob válasza Termigáßor (#7837) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Asus drivert használok.
Ugy csináltam hogy a másik particion maradjon meg az xp,de sajna a win 7 tett róla hogy ne legyen jó. Még az easy bcd se segített helyretenni a dolgokat. A végén annak is örültem hogy a 7 elindul.
A linket tedd be. A j0hNniE féle?

(#7841) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

@Feree: nem! pont hogy az ini-ben nem találom (lehet ott más a neve) egyszerűen bemész a settings/video/advanced -be és ott a vége felé lesz

@szinesz.bob: ezért kellett volna az xp particiot ideiglenesen elrejteni. de még ha beteszed a cd-t és a javítást választod akkor helyreteszi a az mbr-t. De akkor meg a Win7 nem fog menni, szóval azzal is helyre kell állíttatni.. úgy fogod tudni használni két windowst egymás mellett ha valamelyiknek (az aktívnak) a bootmenüjébe felveszed a másikat.

Jobbára ártalmatlan...

(#7842) szinesz.bob válasza Termigáßor (#7841) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Próbáltam párszor vagy ez vagy az megy 2nem. Most örülök hogy a 7 elindul. Ugyanarrol a particiórol bootol mint az xp azért már az xp javítás se megy. Szal hagyom marad a 7.
OneFrameThreadLag=Hamis (utengine.ini ben van)

(#7843) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

Kaptam 1 ilyet.
http://arena.gamespy.com/ladder/52292/

(#7844) Termigáßor válasza szinesz.bob (#7842) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Hát akkor ne bolygasd szerintem se. De azt még megteheted hogy egy másik vinyóra felteszed az xp-t (addig win7-es vinyót húzd le)

OneFrameThreadLag=True legyen az iniben. (kicsit furán oldották meg mert a játékban meg disableOneFrameThreadLag a neve és kikapcsolt állapotban lesz true az értéke az iniben.)

Jobbára ártalmatlan...

(#7845) old gray válasza szinesz.bob (#7843) üzenetére


old gray
addikt

Én is kaptam. :))

A napokban én is kipróbálom az UT3-at win7 alatt. Remélem probléma-mentes lesz. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7846) szinesz.bob válasza old gray (#7845) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

:DD Az biztos nem lesz!

(#7847) old gray válasza szinesz.bob (#7846) üzenetére


old gray
addikt

Akkor maradok az xp-nél. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7848) Ferdzsoo válasza old gray (#7847) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Sose értettem hogyan lehet 2010-ben dx9-es XP-t használni... :U
Soha, de soha nem térnék vissza XP-re. Semmiért sem.
A múlt.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7849) G Bedtime St válasza Ferdzsoo (#7848) üzenetére


G Bedtime St
tag

nekem is fent figyel az egyik wincsin a win7. esküszöm este ráteszem az ut-t. csak az a bajom, hogy win 7 alatt az internetem furcsán müködik:
1. kb-5-6 perc mire cstlakozik a hálora. nem értem miért ami xp alatt kb 1mp.
2. a 80/25 netemböl valamiért csak 40/10 (mbit) lessz amit szintén érdekesnek találok.
3: alaplapi hang kicsit vicces, hol van hang hol nincs.
mostanság tényleg szar az ut (vagy a gépem). ping 12-24, fps 120, low grafika, és botrány lag. vagy a szerver szar amire csatizok gondolok most bermire? néha a frissen respanolt állo ember körbelövöm és már magamon röhögök, hogy nem tudom eltalálni. :N

(#7850) old gray válasza Ferdzsoo (#7848) üzenetére


old gray
addikt

Engem aztán k.rvára nem érdekel a sok csili-vili effekt, mósönblör& társai. Így is le van butítva a grafika (annak ellenére, hogy nyugodtan tolhatnám max.-on mert a Phenom II-m 4GHz-n nagyon hasít) mert zavar, egyedül az AA&AF van bekapcsolva, az meg ugye nem DX verzió-függő dolog.

Neked miért is tetszik jobban az xp mint a win7? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.