Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) old gray válasza Custer (#7400) üzenetére


old gray
addikt

KisAMPI durván tolta tegnap. :Y

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7402) taky1984 válasza old gray (#7401) üzenetére


taky1984
tag

Na ja!Éreztem is a hatását :O

(#7403) szinesz.bob válasza old gray (#7398) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Na kipróbálatm az ut3-at 64-bites vistán.... :F
Hát játszhatatlan 50-60 fps max... de van hogy 20... :W

(#7404) old gray válasza szinesz.bob (#7403) üzenetére


old gray
addikt

Nekem is kevesebb fps-em volt 64bites vistaval, de annyira nem volt szörnyű. :U

Taky: a jobbtól nem szégyen kikapni, igaz látszott a játékodon, hogy egy idő után elveszítetted a fejed és nem sok taktika volt a játékodban. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7405) Custer válasza szinesz.bob (#7403) üzenetére


Custer
tag

win7-el próbálta már valaki ut3-at?
Akik eddig próbálták, ők azt mondták, h szar volt, kevesebb fps, de kevés ram is van a gépükben. Én 4 giga ram-ra szeretném majd feltenni win7-et, és kiváncsi vok, h ugy milyen lesz majd ut3.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7406) Custer válasza old gray (#7404) üzenetére


Custer
tag

így van. Legjobb példa erre a tegnapi meccsünk :)
Rohadtul élveztem mind a 2 mapot, elejétől a végéig. Flusterden olyan roxokat lőttem, h magam sem hiszem el, és még demom is van róla :D Szomorú sors vár ánk Div2-be, talán 1 csapatot meg tudunk majd verni, de praccynak tökéletesek :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7407) old gray válasza Custer (#7406) üzenetére


old gray
addikt

Láttam az eredményt, kemény ez a div2. :Y De a fejlődés miatt muszáj feljebb próbálkozni. :K

Ha már a CB-nél tartunk a ladderekkel mi történt? A fél UT3 community a CB adminokat szidja, mert hibernated módba rakták őket. 1on1 ladder? 4 player-el? Mi a f.sz? :U

Egy kis segítség kellene: tegnap csináltam egy demot a TU szerveren (nem UTcomp-al hanem demorecel) és visszajátszáskor az utcomp 4vb2-t kéri, holott nekem fent van ettől újabb. A nyelvet már átállítottam magyarra, mit kellene még tennem, hogy meg tudjam nézni :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7408) Akybron válasza old gray (#7407) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tedd föl a 4vb2-t (is), és jó lesz.
Ugyanis hiába van Neked újabb, az UT3 nem tudhatja,
hogy akár az is jó lehet a 4vb2 helyett, neki a 4vb2 kell.

Custer: Én Win7 alatt játszom (9600GT, 3GHz Core2, 4GByte RAM).
A Vistához képest nem vettem észre lényeges változást.
XP-re már nem emlékszem, rég volt.
A Sok memo kell neki, az biztos.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7409) old gray válasza Akybron (#7408) üzenetére


old gray
addikt

Thx. :R Már csak az a kérdésem lenne, hogy az UTComp file-jait pontosan hová kell bemásolni? Egyszer volt már egy körünk ezzel a problémával, de nem emlékszem rá, hogy mit hová kell másolni :F

FPS probléma: Termigábornak igaza volt anno, még az F6-net stat bekapcsolása is drasztikus fps-dropban nyilvánul meg! Tehát minden OSD szarság keményen csökkenti a framrate-et. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7410) kabalababa válasza old gray (#7409) üzenetére


kabalababa
tag

A "UTCompIIIv4_beta2.rar"-ban van egy Config és egy Published mappa, amit a dokumentumok\my games\ut3\utgame mappába kell kicsomagolni/bemásolni.

[ Szerkesztve ]

(#7411) old gray válasza kabalababa (#7410) üzenetére


old gray
addikt

Siker! Thx! :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7412) Custer válasza Akybron (#7408) üzenetére


Custer
tag

9600GT-t fogok venni, továbbá plusz 2 g ramot (így 4 lesz), és van egy X2 5000-em, amit meghagyok. Erre feltennéd?

sike: nem tudom...:S

TU szervere frissítve BTA módal!!!

HF:D

[ Szerkesztve ]

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7413) old gray válasza Custer (#7412) üzenetére


old gray
addikt

Semmivel nem erőforrás-igényesebb a win7 mint a vista. Ferykee-nek az UT3 pl. egyenesen szárnyra kapott win7 alatt, igaz kissé izmosabb a gépe mint a tiéd. Ebből kiindulva elég lesz, bár a cpu-d elég gyengécske..némi tuning tuti segítene. :U

BTA: omg mennyire gyűlölöm ezt a módot.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7414) Custer válasza old gray (#7413) üzenetére


Custer
tag

pedig nagy fun :)

Tom h a CPUm gyenge, de a közeljövőben nem tervezek erősebbet. Egyenlőre monitor, gpu, ram van a soron.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7415) old gray válasza Custer (#7414) üzenetére


old gray
addikt

Kb. mintha warm up-ot játszanál, a mapoknak semmi értelme, ha beállsz egy sarokba és onnan lövöldözöl akkor sem veszítesz semmit mert nem kell semmit felszedned. Taktikai érzék tuti, hogy nem kell hozzá. Eddig az én véleményem. Amit a #levi.pickup-on olvastam a BTA-ról: "BTA is for brainless idiots". Asszem Tomae vagy Toxa írta (de "T" betűs az tuti). :DDD

Miből ez a nagy gép-fejlesztés? Felvetted a TU 1on1 HUN cup győzteseinek járó nyereményét? ;] :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7416) Akybron válasza Custer (#7414) üzenetére


Akybron
aktív tag

Még info: a 9600GT Max világ és textúra részletességgel és intenzív utófeldolgozással 1680x1050-ben 60-120 fps között mozog tereptől függően.
Egy-két extrém hely van, ahol 60 alá szeret menni. Pl.: Shangri La-n itt:

Itt most 58 FPS volt.
Proci 70-100%

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7417) szinesz.bob válasza Akybron (#7416) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

De ugye nem 64bitesen?
Ja és én örülök a BTA-nak. :)

[ Szerkesztve ]

(#7418) Custer


Custer
tag

64 bites win7-et szedtem le. Ezt szeretném/fogom fltenni, amikor meglesznek az új cumók. Remélem ez mellett is jól fog menni. Amugy nekem nem kell full graff, nem is játszanám, ok zavaró effekt és felesleges cullang van a játékban, amik csak zavaró tényezők a számomra.

sike: tudtam előre h én nyerem, így már el is költöttam azt a huffot:)

best: akkor már ketten vagyunk:) jó fun tud lenni, komoyabban én sem foglalkoznék vele, de néha jól esik, amikor kizökkenünk tdm-ből.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7419) Akybron válasza szinesz.bob (#7417) üzenetére


Akybron
aktív tag

De, 64 bitesen.
Igazából nem is értem, minek kellett belőle 32 bitest kiadni.
Amelyik gépen értelmes sebességgel működik, abban már 64 bitet tudó proc van.

73&DX HA5OJN

(#7420) taky1984 válasza Custer (#7405) üzenetére


taky1984
tag

Úgy sem lesz jó!Nekem 4 GB-om van és ugyan olyan szar volt mint vistával,de ha visszább olvasol akkor 1 srác rájött a megoldás kulcsára.

(#7421) Custer


Custer
tag

Nem tom eldönteni :S
Több fórumon is olvastam, meg mondtk is, h win7 alatt több fps volt mint vistan. Most akkor hogy van ez???

Lehet felteszek egy 64 bites XP-t, oszt' csá.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7422) old gray válasza Custer (#7421) üzenetére


old gray
addikt

Ha a win7 minden hardveredet gond nélkül fogja kezelni és normális driverek lesznek mindenhez akkor a win7 jobb választás mint a Vista. De a legjobb ha kipróbálod és te magad eldöntöd! Ha időt szeretnél spórolni (mert tegyük fel mégsem válik be a win7 és vissza kell tenned az xpt/vistat)) akkor az op.rendszer(ek)ről még a driverek feltelepítése előtt csinálsz egy backupot pl. az Acronis True Image-el, boot pendriveról Természetesen minden segédprogit feltelepíthetsz ami drivert nem igényel. Nekem is így van az egyik partíciómon egy image, ha elszáll a rendszer akkor a visszaállítás 10perc.

A 64bites XP-t felejtsd el, szörnyű. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7423) Kareszovics válasza Custer (#7421) üzenetére


Kareszovics
addikt

Bátorításként mondom Neked, hogy én is azok közé tartozom, akinek beszart az UT3 Win7 alatt (beszarás alatt értem, hogy szaggat, swap-ol, konkrétan megáll mondjuk 1-2 másodpercre)... :( (Bár a 2 GB Ram nem tudom mennyit javítana a helyzeten. :F )

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7424) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Win7 nekem jóval jobb lett mint a vista.
20-30 FPS-t!!! gyorsult mindenem.
Az Ut3 nak fontosabb a proci mint a VGA. EZt bárkinek garantálom.
9600 GT felett nemérdemes venni, viszont a Quad nagyon megdobja, illetve 3,5 4GHZ-re tuningolni a proccot.
Sokkal többet nyersz vele, főleg nem full grafon nyersz nagyon sokat a CPU tuningal...
A másodlagos cahce is nagyonsokat számít. Nézzetek meg egy Q6600 at és egy Q9550-et ugyanazon az órajeleken.
A 12MB cache nagyonsokat számít még a 8-al szemben is!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7425) Akybron válasza Kareszovics (#7423) üzenetére


Akybron
aktív tag

A memo sokat segít rajta, mikor egy ideig 2 giga helyett csak 1 volt a gépemben (Vista mellett), a betöltési idő többszörösére nőtt, hallhatóan több "winyórecsegtetés" volt hallható közben. A játék már tűrhető volt, de megjelentek az apró megállások, és swappolt is rendesen.
Tehát a konklúzió: Sok RAM (4 Giga), gyors proc.
A Win7 alapból megeszik nálam 1 gigát, az UT is szeret sok memo-t zabálni (főleg az editora, az képes másfél gigát "benyelni")

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7426) Custer


Custer
tag

Marad egyenlőre az XP. Megveszem a karit, kipróbálom vele, és ha megfelel )elméletileg meg kell felelnie), akkor nem teszek fel win7-et. Vistat semmiképen nem fogok feltenni, az számomra felejtős.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7427) Kareszovics válasza Akybron (#7425) üzenetére


Kareszovics
addikt

Feree13 & Akybron: azt már több helyen is olvastam, hogy proci függő a játék, de most érzésem szerint nem az a gond; én bizony memo hiányra gyanakszok. :U Azzal meg nem igazán tudok mit kezdeni, mert nincs zsé memo-ra. :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7428) szinesz.bob válasza Custer (#7426) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Xp 32bit szerintem azzon megy legjobban az ut3.

(#7429) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#7427) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Látom 8800GT-d van.
Ha UT3 miatt szeretnél gépet fejleszteni, akkor hagyd a VGA-dat békén és inkább alaplapot proccot cserélj, sokkal látványosabb lesz a gyorsulás!!!
Nekem a 9600GT-m és a 4870-em között öszvissz 5-7 FPS javulás volt!
Viszont mikor az E6400-at cserétlem le a Q6600-ra majdnem 30FPS-el kaptam mindenhol többet.

Procit fejlessz ha UT-ra optimalizálsz. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7430) old gray válasza Ferdzsoo (#7429) üzenetére


old gray
addikt

"Nekem a 9600GT-m és a 4870-em között öszvissz 5-7 FPS javulás volt!"

Ez azért van így mert Nvidia-ról váltottál ATI-ra. Nálam fordítva történt a váltás és bizony hatalmas a javulás. :K

"Viszont mikor az E6400-at cserétlem le a Q6600-ra majdnem 30FPS-el kaptam mindenhol többet."

A cache viszont sokat számít ezért is volt hatalmas fps-növekedésed E6400->Q6600ra váltással (2MB vs 8MB L2). Én E6300->E6850 esetében mértem, azonos órajelekre húzva, azonos FSB/memória értékekkel 14% volt az E6850 előnye pusztán a +2MB L2nek köszönhetően. Viszont 2 mag után már nem skálázódik olyan jól az UT3, van észrevehető teljesítmény-növekedés de nem drámai mértékű.

A memória mennyisége sem igazán fontos, 2GB-al az UT3 már vígan szalad ha meg 32bites OS-t használsz akkor lehet akármennyi ramod az UT3 soha nem fog 2GB-nál többet használni.

Szvsz nem kell túllihegni annyira ezt a cpu dolgot, Tény, Custer és Karesz cpuja nem a legjobb, de nem muszáj egyből Quadért a boltba rohanni. Egy E8400 pl. tökéletes választás.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7431) Ferdzsoo válasza old gray (#7430) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát én a helyükben CPU-t vennék. Ez a lényeg... :K
Ha én gyorsítani akarnék az UT-n akkor procit vennék még most is.
Q9550-et. :K

1280x1024 be és 1680x1050 ben ugyanannyi FPS-t kapok. Akkor szerinted procilimites a játékos? :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7432) old gray válasza Ferdzsoo (#7431) üzenetére


old gray
addikt

1280x1024 be és 1680x1050 ben ugyanannyi FPS-t kapok. Akkor szerinted procilimites a játékos?

Ferikee hogy jön ez ide? :) Még szép, hogy egy Q6600 tuningolva elég egy 4870 512MB vgahoz.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7433) Ferdzsoo válasza old gray (#7432) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Te most pont fordítva beszélsz...
Ponthogy Nem elég!!!
Ha VGA limitem lenne akkor 1680-ban kevesebb FPS-t kéne hogy kapjak.
De mivel még így is CPU limitem van (tehát kevés a Q6600) ezért ugyanannyit kapok.
Fogalmazzunk úgy, hogy inkább 1280-ban kellene többet kapjak mint 1680-ban. De mivel ugyanannyi ezért van CPU limitem...
VGA-n húzok nem kapok gyorsulást.
Ellenben ha a procin 200MHZ-et húzok már 5FPS-el többem van.

SZóval nem. ponthogy nem elég a CPU. (Az UT-nak,)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7434) szinesz.bob válasza old gray (#7430) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Csak az a gond hogy az E8400 kb 40000Ft. I5 I7 a jövő.

(#7435) old gray válasza Ferdzsoo (#7433) üzenetére


old gray
addikt

Nálad v.mi gond van mert amit írsz az egyszerűen képtelenség.

Egy E6750 és egy Q6600 között van kb. 10-15fps különbség (mivel 100as nagyságrendű fps értékekről beszélünk így 1x %-os eltérésről van szó csupán) 1024x768-as felbontásban tesztelték a vga limit kizárása végett. Érdekes módon hatalmas mapok esetén (pl. vCTF suspense, rengeteg hatalmas textúra) a különbség szemmel láthatóan nagyobb. Miért is? Talán mert a vga nem bír a textúrákkal? :U És ez nem home-made teszt, nézz utána az UT3 cpu analysis c. cikknek az Anandtech-en. ;) Szerintem a kutya nálad az ATI szónál lesz elásva mint nálam is történt, a catalyst / ATI és az UT3 nem barátok. :N

De, hogy bebizonyítsam az igazamat hétvégén összedobok neked egy vga-cpu tesztet UT3-al, különböző felbontásokban, különböző cpu órajelek mellett.

Még egy kérdés: mivel és milyen módon bencheltél? (fontos, majd elmondom miért). :))

Művész.Úr: platformban gondolkozz ne csak magában a cpuban. Építs i5/i7 köré konfigot...meglátjuk mennyi lesz a végösszeg. E8400hoz meg elég egy 15k-s lap is (és még tuningra is alkalmas) mezei ddr2-vel. :) És nem 40k az ára hanem 35k, de itt PHn van olyan 35-40k körül használtan ami tesztelt, garis és vígan megy 4-4,5GHzn emberi fesz.-el akár dzsunka P35 lapban.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7436) Ferdzsoo válasza old gray (#7435) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

UT3 benchel illetve shangrilán beálltam x- és y helyekre...
Nem lehetetlen. Ha a CPU-t húzom kapok FPS javulást, ha a VGA-t akkor nem.
Akkor most mi a limites??? ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#7437) Custer


Custer
tag

ccg-ut3 squad-tagfelvétel

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7438) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Úgy látom nem egyszerű "brainstorming" keletkezett a VGA-Proc-RAM triumvir fölött. :D

Egyébként az én esetemben tényleg WinPX 32 FTW. :K

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7439) gamerpeter


gamerpeter
tag

gombának uj gép kéne nem uj alkatrészek! csak az a baj ,h már elitta az árát :DDD elsösorban vga kell neki mert a 8500gtvel nem sokra megy...proci is kéne de abbol sokkal erösebbet nem tud venni az alaplapjába.ram meg van 2gb azzal elvan.

(#7440) Akybron válasza gamerpeter (#7439) üzenetére


Akybron
aktív tag

Roly-nak sem ártana, ut99 alá butított grafikával nyomja :D

Csak hát ugye a pénz nem számít, az a legkevesebb.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#7441) RoLy.hu válasza Akybron (#7440) üzenetére


RoLy.hu
csendes tag

Nekem megy max grafikán is rendesen

"In a game where those who play it struggle to be among the best, many fail - some succeed. But only a few can reach the sum of excellency."

(#7442) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

A TotalUnreal oldal megint olyan jeleket mutat, ami a nem jó működésre enged következtetni. Ennek leg ékesebb példája, hogy ezt a BOSS is észreveszi (deaktiválja a Napi Skill videók többségét, töröl bizonyos hozzászólásokat mely az oldal működésének a hibáira világít rá) de az nem segít, hogy struccpolitikaként a homokba dugjuk a fejünket és amely problémáról nem tudunk/akarunk tudomást venni az nincs is.

Egyszer már leírtam ezeket az észrevételeket ide azok szépen moderálva is lettek. Az utóbbi hetekben előfordult, hogy egy egész héten át nem volt frissítés az oldalon. Az ötlet a Napi Skillel kapcsolatban nagyon jó volt, a megvalósítás már kevésbé. A „Napi Skill” videóknak szerintem egyfajta esszenciaként kellene/kellet volna működniük az egyéb tartalmak mellett és nem tartalom pótlóként mert arra nem jók.

Ha megnézzük az utóbbi 5 (öt) napban nem is volt semmi egyéb tartalom ezen az 5-10mp-es rövid videókon kívül – ezt nite is észrevette ezért deaktivált belőlük néhányat – ami persze megint csak látszatmegoldás, mert új tartalommal nem bővült az oldal csak régiek kerültek vissza a főoldalra. Pedig szükség lenne valódi tartalmakra is! A HunCup már a harmadik hetében jár mégis eddig csak az első meccshétről volt írás. Nite valahogy képtelen tudomást venni az Unreal közösség egy olyan nem elhanyagolható részéről mit a modderek és mapkészítők munkája jelent. Semelyik másik játék/játéksorozat nem rendelkezik ekkora közösségi hátérrel ezen a téren ezt jól mutatja hogy mint az Út és UT2k3/2k4 esetében is volt olyan mod, mely saját önálló játékká tudott fejlődni. Mégsem lehet a TU-n modokról olvasni pedig nem kevés figyelemre érdemes alkotás készül még most is.

Egyéb érdekes hírekről is belehetne számolni, hogy az Orvostudomány-tól a NASA-ig számos területen alkalmazzák az Unreal motort Hogy nemrég egy MI fejlesztésére kiírt verseny zajlott UT2k4 alatt.
Ezek mind mind olyan dolgok melyekkel ki lehetne tölteni a sokszor napokig nem frissülő oldalt. Aztán ott vannak még az igényesebb hosszabb, újmegjelenésű Fragvideók is mint a http://www.utzone.de/include.php?path=content/content.php&contentid=7947&catid=69&themeid=70 vagy http://www.utzone.de/include.php?path=content/content.php&contentid=7956&catid=69&themeid=170 Számos területen vannak tehát hiányosságok, melyeket először is ezen problémák tudomásulvételével lehet csak felszámolni.

[B]

Ha Ti is látjátok ezeket a problémákat a TU-val kapcsolatban írjatok nite-nak!

[/B]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7443) @rglaaf válasza Alkarcsont (#7442) üzenetére


@rglaaf
veterán

A kezdetek óta egy rakat sz@r az egész TU, a fórum része gyakorlatilag az elejétől fogva használhatatlan, nite meg egy izéé.. na mindegy

PSN:BiZzare_0 ️

(#7444) Kareszovics válasza Alkarcsont (#7442) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ehhez csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy bár nem vagyok aktív tagja az online közösségnek, napi rendszerességgel ránézek TU-ra, de tényleg csökkent valamelyest a színvonal.

Nekem például tényleg nagyon tudna tetszeni nem feltétlenül hardcore játékosoknak szóló pályák bemutatása. Olyanok, amik kimondottan a motor nyújtotta szépségek bemutatására alkalmasak (mondjuk erre ott vannak a CBP-k, de biztos sokan mások is szerkesztenek pályákat).

Szintén jó dolog lenne igényes modok bemutatása is, ami a játék szavatosságát tovább növelné. :)

Ez szigorúan az én véleményem, az hogy az online közösség szempontjából milyen változtatások szükségesek abban (értelemszerűen) nem tudok megnyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#7445) old gray


old gray
addikt

Nekem a TU-nak mint oldalnak a desgin-ja és a navigáció felépítése nem tetszik.Túl "műanyag" hatású az egész (Ezt szépen körülírtam, de ez a szó jutott eszembe elsőre) és nekem nem logikus a felépítése. :U Az is baj, hogy a fórumon minden kb. csak az adott játékról szól, a régi motorosok irc-n / ts-en dumálnak a többiek meg passzív résztvevői az oldalnak. A fórum elég sivár. Az adminok / moderátorok (ha van) is lehetnének aktívabb résztvevői az oldalnak. Tegyetek be egy chatet vagy ilyesmi. :DD (nem is hülyeség szerintem). A stream meccsek lehetnének beágyazva és a TU-n néznék... ez is sokat jelenthet.

Ezt nem fikázásként írom csupán észrevételek.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7446) Custer válasza Alkarcsont (#7442) üzenetére


Custer
tag

Teljes mértékben egyetértek veled. Mostanában énsem írok már híreket, ugyanazon okból, amirt Te sem (gondolom érted mit akarok ezzel mondani).
Felsőbb körökből többször is kaptam már felszólítást, h írjak cikkeket, különben...Válaszomban megírtam a miért-jét, erre kaptam egy olyan levelet, amiből nekem az jött le, h a cikkek mennyisége a lényeg, minősége ABSZOLÚT nem számít :F

Az infókat, amiket Tled kaptam, megnéztem, valóban említésreméltó volt az összes, de nem írom meg. (az okát mi tudjuk, és személyeskedés miatt nem szeretném ezt nilvánosságra hozni).

bossváltásról csak annyit, h nagyon nem volt jó ötlet, mert pár hónap, és az egész egy irányba fog menni, lesz egy UG2 :\

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#7447) Alkarcsont


Alkarcsont
senior tag

Nektek sem jön be CB oldal?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7448) @rglaaf válasza Alkarcsont (#7447) üzenetére


@rglaaf
veterán

tegnap is szarakodott egész nap

PSN:BiZzare_0 ️

(#7449) old gray


old gray
addikt

HOLP 3. - Volume 2.

Hardcore Oldskool Low-Poly Map Pack

Újabb pályák, letölthető innen.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#7450) old gray válasza Kareszovics (#7444) üzenetére


old gray
addikt

Tessék Karesz: Oil Field scene

Nem lehet vele jáccani de szép. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.