Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Termigáßor válasza gyilok23 (#8898) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Mikor hova :) Most egy ideje gyálon lakom, de könnyen be tudok jutni bp-re (szomszéd utca már a xviii. ker.)

@Setzka: nem írtam el. (direkt be is töltöttem egy demót hogy pontosan le tudjam írni) külföldi lehet, asszem orosz. honnan szerzett jelszót? :U

Ui.: csajodra vigyázz... ;)

[ Szerkesztve ]

Jobbára ártalmatlan...

(#8902) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Az UE3 új tulajdonságait bemutató videóban Ti is észrevettétek, hogy ott van egy átdolgozott UT3 kezelőfelület? Erről lehet valamit tudni?

(#8903) Setzka válasza Termigáßor (#8901) üzenetére


Setzka
tag

Ja akkor lehet warpiggal vagy valakivel játsdzottak ott és onnan tudja nem baj addig is vannak a szeron!)

Én pesti vok sörözés mehet))

CyPress

(#8904) gyilok23


gyilok23
csendes tag

akkor zolikám gyere haza és anyit iszunk amenyi belédfér gabit meg kináld meg hejetem fent pesten mert nekem 260 km-er :C :U :Y :DD :DDD

(#8905) gyilok23


gyilok23
csendes tag

erának meg mond meg dugiba ne játszon mert a végén ött se lehet majd megverni ut-ba mint téged :C :Y :DD :DD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#8906) yoleeka válasza gyilok23 (#8905) üzenetére


yoleeka
tag

Setzkát azért meg lehet verni, kis gyakorlás kérdése az egész, nekem ment régen. Bár 4-5 hónap után mióta alig játszom már én sem tudom megverni, igaz az esetek többségében tudom mikor mire számítsak. :D

Better to reign in hell, than serve in heaven...

(#8907) stepe válasza yoleeka (#8906) üzenetére


stepe
csendes tag

hát igen a fatestápolónak még ő se tud ellenállni :DDD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8908) Setzka válasza yoleeka (#8906) üzenetére


Setzka
tag

Én nem mondtam hogy nem lehet elverni... söt van hogy elvernek 40 10 re egy 15 perc alatt pl van hogy warpig baráom! :R

CyPress

(#8909) gyilok23


gyilok23
csendes tag

azt pont látam amikor warpig csunyán szét szedet :C :Y

(#8910) Arpiman válasza Setzka (#8881) üzenetére


Arpiman
csendes tag

A múlt héten Senti nekem is ugyanezt mondta,hogy kivan kapcsolva ez a videókártya izém.Pedig én nem vagyok még egy nagyász.Meg nem is tudtam miről beszél a csávó. :Y :)

(#8911) stepe


stepe
csendes tag

a sok dörzsölt csííter

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8912) gyilok23


gyilok23
csendes tag

step a csiterekből sose elég mi is jó uton haladunk csak most felhalt a gamém mert egy rosz pecset töltötem le de ha minden jól megy holnap 1on1-be nyerni fogok ahogy szoktam :DD :)) :) :DDD :C :K :Y :R

(#8913) stepe válasza gyilok23 (#8912) üzenetére


stepe
csendes tag

akkor nagyon sok gudlákkot kívánok mert szükséged lessz rá :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8914) gyilok23


gyilok23
csendes tag

az biztos hogy kell csak legyen elöbb game de már alakul :C :Y :DDD

(#8915) gyilok23


gyilok23
csendes tag

még most sincs ut-m addig gyakoroljatok mert ha viszakerülök apritás lesz más nem lesz kit ölnötök :DDD :DDD :DDD :DD :Y

(#8916) gyilok23


gyilok23
csendes tag

nekem az ut-m is meghalt nem hogy barátott vegyek fel szétvet a méreg

(#8917) stepe válasza gyilok23 (#8916) üzenetére


stepe
csendes tag

hogyhogy meghalt az ut-d?Tegyél fel egy uj windózt és uj ut-t max 3 óra alatt megvagy huzzál bele ;] :DDD Mihhhály

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8918) gyilok23


gyilok23
csendes tag

nincs meg cd-n az ut mert a setzkáéról töltötem fel most akarom megrendelni pestről de az még egy pár nap ma játszotam az árpién és nagyon szokatlan volt meg lesz a gém és egy hétig csak céltábla leszek ha minden igaz jövőhéten már lesz cd de addig csak itt tudok irkálni huznék én bele de nem megy :Y :W :F :O :DDD :DDD :DDD :DDD

(#8919) gyilok23


gyilok23
csendes tag

de azért kösz a biztatást step :C :C :DD :D :DDD

(#8920) Termigáßor válasza gyilok23 (#8919) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Küzdjél csak gyilok, a végére egész jól fog menni a windows telepítés! :DDD
Amúgy viccen kívül: mi annak idején a DOS működését a játékok révén ismertük meg. Mire sikerült belőni hogy minden játék menjen addigra már teljesen képben voltunk dos memóriakezelési rigolyáival és tanultunk vagy egy tucat új parancsot :))

Jobbára ártalmatlan...

(#8921) stepe válasza Termigáßor (#8920) üzenetére


stepe
csendes tag

hehe :DD azok a szép idők ms-dos meg windows 3.1 bizony bizony a mostani ˝˝gyerekeknek˝˝ fingjuk sincs a black screenröl :)) no meg a 80386-os kökemény gépemen a legtutibb DOOM-ról no meg a dos command sorrol :P tisztára elérzékenyültem :O igazi nosztalgiamenet volt :C

[ Szerkesztve ]

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8922) Akybron válasza stepe (#8921) üzenetére


Akybron
aktív tag

Na igen...
Első (kölcsönbe csak) PC-m egy 10 centi vastag monochrome kijelzős 286-os laptop volt. 20MByte HDD-je volt.
Első saját PC-m egy 386sx 40MHz, 8MByte RAM, 80MByte HDD. (Ekkor már Pentium korszak volt, de nekem ez jutott)
De legszebb emlékeim a Commodore64-emhez kötődnek, még mindig megvan, nem áll szándékomban megválni tőle.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8923) stepe válasza Akybron (#8922) üzenetére


stepe
csendes tag

Azok a régi szép idök amikor még 8 mega ram mindenre elég volt :DD ugye Aky?Rég nem láttalak csak nem nekiálltál metinezni vagy simsezni :DDD ?Hiányolunk a mészárszékból :))

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8924) Termigáßor válasza stepe (#8923) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

8 mega? Hja kérem akinek annyi volt.. évekig 4 mega (4x 1MB simm ) volt a 386-osunkban. Mit szívtam mire dos4gw.exe segítségével sikerült virtuális memóriát csiholnom dos alatt hogy elinduljon a Heroes (of Might and Magic) aminek 8 mega kellett. Nos ugyan elindult de borzasztó lassú volt, és az első kör után kifagyott. Ekkor kezdődött a "quest" még 4 mega ram után, amit arany árban adtak anno. Na nem is folytatom, lehetne mesélni egész nap :) Amúgy aki nem ismerné ajánlom a dosbox nevű emulátort. Nagyon sok (a legtöbb) játékot tudja futtatni (sb16 és gus emulációja is van!) Elkezdtem begyűjteni a régi dos-os klasszikusokat. Néha pl. elindítom a Dune II-t vagy az UFO x-com -ot végignézem a 8-bites full pixeles intro-t és elmerengek, hogy milyen jókat szórakoztunk ezzel és hasonló mai szemmel gagyinak tűnő játékokkal 94'-95' táján...

Jobbára ártalmatlan...

(#8925) stepe válasza Termigáßor (#8924) üzenetére


stepe
csendes tag

:R igazad van Gábor :R tényleg az első configom :Y 4mb ram volt 40mb hdd 80386 proci 33mhz-n :Y aztán mérföldkő pentium1 :W aztán sorban a többi de most leálltam maradtam c2duo2.66mhz 4gb ram majd 1 terra hdd és egy bfg9600 videokari 256 biten :B

[ Szerkesztve ]

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8926) stepe válasza stepe (#8925) üzenetére


stepe
csendes tag

csak azt nem értem miért nincs itt egy sörös szmájli :O

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8927) Akybron válasza stepe (#8923) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ilyenre nem vetemedtem. Egyik sem az én stílusom.
Adó-vevőt építek (legalább is próbálok egy adóvevőnek látszó tárgyat kreálni), amellett párhuzamosan nehéz UT-t is nyomni.
Lehet, hogy ma este nyomulok egy kicsit, hiányzik :D

73&DX HA5OJN

(#8928) stepe válasza Akybron (#8927) üzenetére


stepe
csendes tag

csak hülyülök gondoltam hogy valami Nasa-nak valót csinálsz aztán Nóbél dííj oszt le se szarsz minket kispályásokat :DD :DD :DD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8929) Setzka


Setzka
tag

Gabi emlékszel?) ;] [link]

CyPress

(#8930) gyilok23


gyilok23
csendes tag

skacok kéne egy kis segitség vagy mondjam azt hogy HELP :Y leszedtem az ut-t izo lemez fájlba de nem tudom telepiteni nem tudjátok véletlen hogy hogy kell telepiteni nagyon megköszöném meg ha minden jól menne akkor hagynám magam szerón :DD :DDD :DDD :DDD :C előre is kösz :R .stepnek meg anyit hogy nem a gépem halt meg hanem a játékot vágtam gajra és nincs meg cd-n :F :Y :R

(#8931) gyilok23


gyilok23
csendes tag

sikerültttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! már csak pecs kell és kaptok de mejik kell elsőnek :F most már ebbe help :DDD :DDD :DDD :DDD :Y :R

(#8932) Setzka válasza gyilok23 (#8931) üzenetére


Setzka
tag

patch 1-2-3) titanpack:D

CyPress

(#8933) stepe válasza gyilok23 (#8931) üzenetére


stepe
csendes tag

:DD :DD türelmetlenül várunk :DD :DD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8934) gyilok23


gyilok23
csendes tag

Kellemes husvéti ünnepeket mindenkinek és a csajoknak sok locsolót :Y :DDD :DDD

(#8935) stepe válasza gyilok23 (#8934) üzenetére


stepe
csendes tag

viszont neked is !!!!!!!!!!

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8936) Custer válasza gyilok23 (#8934) üzenetére


Custer
tag

sok locsoló volt? :DDDD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8937) stepe válasza Custer (#8936) üzenetére


stepe
csendes tag

nagyon találó :DD :DDD :DD :DDD :DD :DDD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8938) gyilok23


gyilok23
csendes tag

stepe te is pesti vagy?mert a legtöbb ut-s peströl származik ott ez a játék virusként terjed. :DDD :DD :DDD

(#8939) Setzka válasza gyilok23 (#8938) üzenetére


Setzka
tag

Ezt rosszul hiszed 3 pestit ismerek..

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8940) Akybron


Akybron
aktív tag

A legtöbb általam ismert lakhelyű UT-s nem pesti.
Én viszont teljesen pesti vagyok.

73&DX HA5OJN

(#8941) stepe válasza gyilok23 (#8938) üzenetére


stepe
csendes tag

sajna nem vok pesti,határontúúúlról vok Szatmárnémetiből(rohadt 12 km)de azért jó a netünk(100mb/s) :DD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8942) stepe válasza Akybron (#8940) üzenetére


stepe
csendes tag

Aky pestises :D :DDD

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8943) gyilok23


gyilok23
csendes tag

baszki step itt vagy nem mesze tölünk :DD hajdúsámsonba lakok debrecen melett és érmihály falván ovi bátyádnál dolgozok jövö héten akkor veled már lehet sörözni :C :DDD :DD

(#8944) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali all.

Valaki megmondaná, hogyan érdemes patch-elni az UT3-at? Emlékeim szerint nem mindegy a sorrend a Titan pack miatt.

Köszönöm!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8945) Setzka válasza TESCO-Zsömle (#8944) üzenetére


Setzka
tag

Hát én ugy szoktam hogy 1-2-titan -3
Pesze a patchak számozása nem tom pontosan hogy van már de kiadás szerinti ..

CyPress

(#8946) stepe válasza TESCO-Zsömle (#8944) üzenetére


stepe
csendes tag

nekem van vagy 5 patchem +titán én mindet felraktam sorba ugy hogy a titán volt az ulti és műxik :K

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8947) Akybron


Akybron
aktív tag

Én legjobb ismereteim szerint elég csak az 5-ös javítást felrakni, tartalmazza az összes korábbi változást is. (A mérete azért nem 5x akkora, mert nagyrészt ugyan azokat a file-okat cserélgeti le minden frissítés)
A Titánt mindenképp az 5. patch után kell felrakni, mert az egy kiegészító csomag, ami az 5-ösre patch-elt játékra épül.

73&DX HA5OJN

(#8948) taky1984 válasza Akybron (#8947) üzenetére


taky1984
tag

Ja ja!
Elég az 5-ös és aztán a titan.Ami tovább tart,a mappokat bemásolgatni, hogy ne keljen minden meccsen arra várni, míg leszedi őket.
Na de van 1 csúcs ajánlatom:van 1 Logitech G13 Advanced Gameboardom=ELADÓ.Csutka új!!! Kb 3-4 órát toltam vele, aztán szépen vissza is csomagoltam.Rövid vastag ujjaim vannak és nekem nem jön be, de amúgy nagyon zsír!Szal bolti állapotban van.
Új ára 22500 a legolcsóbb helyen + sz költség.Én 18-ért odaadnám!Ha valakit érdekel írjon bátran!
http://www.logitech.com/en-us/keyboards/keyboard/devices/5123

[ Szerkesztve ]

(#8949) Setzka válasza taky1984 (#8948) üzenetére


Setzka
tag

Ex klántagnak nem lehetne ingyen megkapni?:DDD
De egy g 19 jobban érdekelne ennyiért)

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8950) taky1984 válasza Setzka (#8949) üzenetére


taky1984
tag

Azt elhiszem...:D.Dobjál még hozzá olyan 25-öt és már meg is van a g19 :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.