Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) Setzka


Setzka
tag

BUÉK meg minden!))

CyPress

(#8802) Akybron válasza Setzka (#8801) üzenetére


Akybron
aktív tag

B.Ú.É.K.

73&DX HA5OJN

(#8803) taky1984


taky1984
tag

B.U.É.K.

(#8804) Akybron


Akybron
aktív tag

Mivel nem működik a Bermi, elkeveredtem egy insta szerverre.
1-2 ponttal megnyertem. Szokásomhoz híven magas mák faktorral, de így is csak kb. minden 4. lövésem talált.
Erre a meccs végén rögtön megkaptam a cheater "kitüntető" címet.
Az egyik játékos szerint netspeed hack-et használtam.
Megkérdezni nem tudtam, mert elhagyta a szervert (és különben is az én pocsék angoltudásommal kérdezni...).
Valaki homályosítson fel, hogy ez mi a szösz, és honnan gondolja, hogy ilyet használok?
(A meccs menete alatt is írkáltak valamit, az alapján köze lehet az ini file-okban babrálható nettel kapcsolatos paraméterekhez, de én azokhoz nem nyúltam.)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8805) Setzka válasza Akybron (#8804) üzenetére


Setzka
tag

Teis friam Brutusz :C
Ne foglakozz vele én bermin szoktam néha kapni de én megköszönöm mivel boknak veszem:DDD

CyPress

(#8806) stepe


stepe
csendes tag

Üdv és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK !!!

[ Szerkesztve ]

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8807) Setzka válasza stepe (#8806) üzenetére


Setzka
tag

Üdv sorainkba stepe..) :C

CyPress

(#8808) Akybron


Akybron
aktív tag

S3nt1n3l csinált egy házi DM-szervert. Gördülékeny lett, úgyhogy akinek Bermi hiánya van, nyugodtan keresse fel a WarZon3 névre hallgató szervert. :R

Stepe: Üdv itt

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8809) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok.
Két gyors kérdés.
FPS limit OFF ,hogy tudom.
FPS kiíratása.

Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#8810) Akybron válasza dunc (#8809) üzenetére


Akybron
aktív tag

Egyet sem kérdeztél, legközelebb kicsit értelmesebben :)

fps kírás: konzonba (F10 vagy tab) stat fps
Limit kikapcsolás: egyrészt beállítás/kép/haladó/képsebesség finomítása ne legyen pipa, másrészt beállítás/játékos/hálózati kapcsolat legyen LAN-ra állítva.

73&DX HA5OJN

(#8811) dunc válasza Akybron (#8810) üzenetére


dunc
nagyúr

Köszi,látod mégiscsak megértetted. :))
Honnan érdemes kivágni még a pipát ? Hogy gyorsuljon ?
Sokan játsszák még ?

[ Szerkesztve ]

(#8812) G Bedtime St válasza Akybron (#8810) üzenetére


G Bedtime St
tag

Aky én az ini babrával lövöm ki az fps limitet: MaxSmoothedFrameRate=xxx.
Ha a beállítás/kép/haladó/képsebesség finomítása pipát kiveszem akkor szétesik a játék darabos lesz a mozgás, játszhatatlan az egész. Ez mitöl lehet? Amugy van Bermuda hát jobban örülök mint a karácsonynak :)

(#8813) kabalababa válasza G Bedtime St (#8812) üzenetére


kabalababa
tag

Igen, van Bermi, szerintem most volt a szerver csere, ha minden igaz, mert SyS januárt írt, csak nem tudtam, hogy pontosan mikor. Akkor viszont már olcsóbban tudsz szervert bérelni, ha még nincs. :)

Amúgy én is az UTEngine.ini átírásával szedem ki az fps limitet.

Utólagosan is, bár kicsit megkésve B.Ú.É.K. mindenkinek. :)

(#8814) Akybron válasza G Bedtime St (#8812) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nem tudom, nekem nem esik szét, teljesen jól megy.
Ha jól tudom, a játék első verziójában ez a finomítás sem volt kikapcsolható, csak iniből.
Tegnap már én is Bermin játszottam, csak még hiányoznak a custom mapok. Gondolom SysErr idővel feltesz párat.

73&DX HA5OJN

(#8815) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

jaja lassan fonglalkozom a szerobérléssel :K csak kicsit lusta vagyok

(#8816) stepe


stepe
csendes tag

Hali.Pinget lehet módositani ini-ből,vagy az internetszolgáltatótol függ ?Vagy legalábbis stabilizálni valahogy .Nem mondom hogy legkissebb legyen de 170-180 kissé sok néha :O

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8817) Akybron válasza stepe (#8816) üzenetére


Akybron
aktív tag

Sokat nem tudsz tenni ellene. Magyar szerveren nem nagyon kéne 30 fölötti pinget tapasztalnod. Nekem 1596/256-os ADSL-lel volt 24 körül, a mostani 10/2 kábelnet ad 12 körülit.
Arra mindig ügyelj, hogy ne menjen letöltés/feltöltés a háttérben (pl. torrent ne menjen, esetleg tesó ne nézzen youtube videót a másik gépen stb)
Szóval a szolgáltatónál kéne rákérdezni mi a helyzet. Persze nem biztos, hogy tudnak segíteni. Előfordulhat, hogy eleve a szolgáltatód a szűk keresztmetszet, mert mondhatni "kinőtték" a hálózati eszközeiket (túl sok felhasználó van)

73&DX HA5OJN

(#8818) Setzka válasza stepe (#8816) üzenetére


Setzka
tag

Aszem aky mindent elmondott ;]

CyPress

(#8819) stepe


stepe
csendes tag

kösz Aky asszem igazad lehet a tul sok felhasználóban :R

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8820) Larry303


Larry303
addikt

hali,
lőttünk fel egy ut3 servert, tán van aki már találkozott is vele Cali-kartel néven fut, de le van jelszavazva...elégkevesen járunk rá, kisebb baráti társaság..viszont toboroznék embereket akinek lenne kedve ctf, team dm et stb tolni!
akinek van kedve jelezze esetleg steamen vegyen fel: L4RRY_hun
üdv

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#8821) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Egy Láma kérdés: hogyan tudok egy pár meccs erejéig nevet változtatni?
Utcomp-os szeron tudok :)

(#8822) stepe


stepe
csendes tag

ja ez engem is érdekel .... :))

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8823) G Bedtime St válasza stepe (#8822) üzenetére


G Bedtime St
tag

akkor már ketten várunk választ.... :))

(#8824) Setzka válasza G Bedtime St (#8823) üzenetére


Setzka
tag

Hát én ugy tudom hogy nem,de ha tévedek énis várok rá választ:DD :))

CyPress

(#8825) stepe válasza Setzka (#8824) üzenetére


stepe
csendes tag

akkor veled 3-an vagyunk tudatlanok :P :P :P

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8826) Akybron


Akybron
aktív tag

Tudtommal egyetlen megoldás az új profil készítése új névvel (ettől a régi használható később)

73&DX HA5OJN

(#8827) stepe válasza Akybron (#8826) üzenetére


stepe
csendes tag

eddig én is csak ezt a verziót ismerem vagyis uj profil uj névvel :D

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8828) Kephamos


Kephamos
addikt

Mennyire pörög a multija enneka jáéknak? Úgy értem sokan játszák még manapság?
TAM-ot játszák az emberek, mint annó ut2004-ben?

[ Szerkesztve ]

(#8829) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Kipróbáltam a gamét egy 1,2 Duron + Nforce2 + 512 MB RAM + 9600XT 128 MB + Audigy 4 és elég jó meg van csinálva ez. :K 800/600 -ban 16xAF egész jól néz ki döcög szépen még tesztelem kicsit.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8830) zoltanz válasza zoltanz (#8829) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ja és 5 gépi ellenfélellel sincs gondja, nem mondom, hogy nem döcög a graf, de játszható azért. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8831) @rglaaf válasza Kephamos (#8828) üzenetére


@rglaaf
veterán

persze mi mást csak ott BTA a neve Battle Team Arena :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#8832) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

a napokban probálgattam magam:

- 2 sör = ut egész jol megy
- 2 sör+ fél vodka = shock combo felejtös, flak ok, raksi ok, mozgás ok.
- 2 vodka +1sör = shock reménytelen, flak csak elsödleges, raksi ok, olvasni tudok válaszolni tudok.
- fél liter tömény = mozgás koordinálás rossz, célozni nem tudok, olvasni nem tudok.
- fél liter tömény + 1sör = ut bekapcs malyd kb 20perc képernyö bambulás után ut kikapcs , gép kikapcs.

(#8833) Larry303 válasza G Bedtime St (#8832) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD
egész jó vagy...végső stádiumban csoda, hogy nem hánytad le a billentyűzetet...

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#8834) G Bedtime St válasza Larry303 (#8833) üzenetére


G Bedtime St
tag

:DD na ez eszembe se jutott mert igyaz berokáztam de csak a wc-n....megnézném, hogy mutat a bill. meg az egér ed adag masszával.
most olvasom, hogy van szerotok ami most kartel kocsma néven fut. ha priviben dobnál egy pass akkor felnéznék. :) ámm nem közötetek van véletlen Bajsz vagy Bajusz meg valami Okos nevü pléjer?

(#8835) Termigáßor válasza G Bedtime St (#8832) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Eddig csak az első variációt próbáltam. Nálam pár sör után jobban ment a célzás. :DD Viszont nem hiszem, hogy rákapnék az efféle doppingra, mert az utóbbi években jó ha egy évben egyszer eljutok sörözni.

Egyébként minden elismerésem, hogy 10 feles után még odaülsz játszani. Érdekes, hogy az a + egy sör hogy fel tud borítani mindent...

Jobbára ártalmatlan...

(#8836) Larry303 válasza G Bedtime St (#8834) üzenetére


Larry303
addikt

nem hinném,, hogy ismersz közülünk vkit is, mert mi végülis egy tf2 es klán vagyunk, csak rászoktunk az ut re :)
zotya, zozz, szasza, bunfi, jómagam akikkel azon a szerveren találkozhatsz

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#8837) G Bedtime St válasza Termigáßor (#8835) üzenetére


G Bedtime St
tag

kösz :) de ugye , hogy jobban megy a dolog? igazábol egy két korty kellöképp ellazit az utolso két variácio tényleg tulzás de kaptam egy liter pálesz és kétszerre benyomtam.
az a kuuva sör vs. pálesz amolyan sokkombo :D

Larry303: :R

[ Szerkesztve ]

(#8838) taky1984


taky1984
tag

Hi!

Tolja még vki innen az ut-t?Minap rámirt Setzka,hogy nem e volnék benne server bérlésben.3k havonta,8 slot.Elvileg már többen benne vagunk.Nem sok annyiért,azt mindenki kibirja.Szal a lényeg az,hogy jó lenne ha minél többen beszállnának.Eddig is halott volt ez a game,de igy hogy már TU sincs,igy már nagyon gáz.Ott újra összejárogathatnánk min régen.

[ Szerkesztve ]

(#8839) G Bedtime St válasza taky1984 (#8838) üzenetére


G Bedtime St
tag

Hello Blood.

Én is már régota gondolkozom rajta...3k.ért jo fajta?pulik vagy privát? Érdekelne valszeg bár nem vagyok egy TDM fan. Szolj, hogy kinél és hol lehet perkálni :R
Goat

(#8840) kabalababa


kabalababa
tag

Találtak egy másikat is ami olcsóbb, most elvileg várnak a válaszra.

(#8841) Setzka válasza kabalababa (#8840) üzenetére


Setzka
tag

Már nem várunk muködik a szerver kész is van! Eddig no lag Ha kell az info adom aki megkere privibe!

CyPress

(#8842) kisgore


kisgore
csendes tag

Mindenkinek sok fragot kivánok főleg magamnak meg a sogóromnak
na meg butának!!!!!!!!!!!! Aki szeretne játszani az kérje az adatokat a
szerver adminjától:SETZKÁTÓL.
Fasza lenne megfingatni egy 3v3 al holnap este ugyhogy várunk mindenkit
szeretettel :C :C :DD :DD :DD :DD :DD :F :Y :C ;) :B :O
Na jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!!!!!!

kisgore

(#8843) Larry303


Larry303
addikt

bermudán mostanában csak külföldiek vannak...mindenki az új serverre ment?

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#8844) Worker


Worker
aktív tag

Vennék UT3-at 990-ért, de az istennek sincs már sehol készleten (eddig 576-nál és MM-ban néztem, meg neten keresgéltem).
Nem tudtok véletlenül egy helyet, ahol még kapható? :F

"To them... You're just a freak... Like me!" - Joker

(#8845) Setzka válasza Worker (#8844) üzenetére


Setzka
tag

Probáld itt..>

[link]

[ Szerkesztve ]

CyPress

(#8846) stepe


stepe
csendes tag

hali!Az érdekelne hogy publik szerveren pl. Bermuda ha valaki nagyon ˝˝okos és kulturált˝˝annak nem lehetne szájzárat felírni ugyértem letiltani hogy ne tudjon irni,mert már elegem van ezekből a köcsög magyarellenes szemétládákból.Ha csak néhány esetben fordulna elő nem zavarna de ez a f...fej Krusader minden egyes alkalommal csak pofázik és ugy felb...a az agyamat hogy nincs már kedvem játszani.Magyarán azért jön hogy magyart írtson és engem irritál(azt is elfogadom hogy velem van a baj hogy túúúlreagálom de ha lehetne írástiltást valami módon elérni az érdekében ezerszer többet érne mintha ki lenne tiltva a szerverről)Röviden ennyi :((

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

(#8847) Setzka válasza stepe (#8846) üzenetére


Setzka
tag

elvileg lelehet dugultani.. én ha tahtném elis halgatattnám Örökre meg minden:D

CyPress

(#8848) Termigáßor válasza stepe (#8846) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

SiegeTank-nek is kijárna egy hasonló (mute) úgyanezért. De ezért inkább már ban kellene, mert ilyen gondolkodású embereknek semmi keresni valójuk itt. Szégyen, hogy ezt hagyjuk. Amúgy az is sokat segítene ha lenne kick-vote. (de csak jelszóval lehetne kickvote-olni - mert már előre látom hogy visszafelé sülne el: pont a magyar játékosok lennének kitiltva a saját szerverükről, ha néhány gyökér összefog)

Jobbára ártalmatlan...

(#8849) G Bedtime St válasza Termigáßor (#8848) üzenetére


G Bedtime St
tag

teljesen igazad van! engem tuti kibaxnának ahogy beteszem a lábam. valahogy egyre kevesebben viselik el a deathgoat-sztájlt :DD

(#8850) stepe válasza G Bedtime St (#8849) üzenetére


stepe
csendes tag

Ugyan D.G.ki lenne az az elvetemült aki téged nem kedvelne :DD Figyu ha azt akarod hogy közkedvelt légy játsz normálisan :)) és normális alatt azt értem hogy hagyj másokat győzni,és most egy magamra mutogatós szmájlit keresek de nincs :DDD

[ Szerkesztve ]

Jobb a helyes úton sántikálva haladni, mint szilárd léptekkel téves irányba tartani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.