Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8751) Termigáßor válasza Setzka (#8749) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

ha levélben kaptad akkor egy ismerkedésnek álcázott spam

Jobbára ártalmatlan...

(#8752) kutga


kutga
nagyúr

Üdv!

Tolja még vki ezt a gémet multiban? Mostanra elég jól lement az ára.

Let the Zone take me if I am.

(#8753) G Bedtime St válasza kutga (#8752) üzenetére


G Bedtime St
tag

áá szinte senki se játsza.... :DDD
lement az ára? mármint a 990ft hoz képest?

(#8754) kutga válasza G Bedtime St (#8753) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem, a 990 Ft-ra gondoltam.

De tényleg, rákerestem game monitoron és alig találtam szerót. Holnap mennék megvenni.

Let the Zone take me if I am.

(#8755) Akybron válasza kutga (#8754) üzenetére


Akybron
aktív tag

Van szerver azért elég, mondjuk és egyre szoktam járni rendszeresen, a Bermudára.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8756) G Bedtime St válasza kutga (#8754) üzenetére


G Bedtime St
tag

vagyunk elegen és ahogy Akybron is irta szeró is van elég. akit itt látsz a forumon szinte mind aktiv játékos. nyomás megvenni aztán csak a kezdeti kudarcokat kell legyöznöd és tecceni is fog a játék.... persze ha régi ut-s vagy akkor nem szoltam :R

(#8757) Termigáßor válasza G Bedtime St (#8756) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Azért régi 'útésként' (de gáz így leírva) is lesz némi tanulási fázis. Elsőre ini hackelés hogy hasonló legyen a sens mint régiben (2k4 || 2k3 || 99). Aztán a fegyverek megszokása (minden kicsit más lett), végül a gyatra hitscan és egyéb szarvas hibák tolerálása... de egy idő után megszerethető a gamma.

Jobbára ártalmatlan...

(#8758) euchi válasza kutga (#8754) üzenetére


euchi
aktív tag

Megerősíteném amit G Bedtime St mondott. Van elég szerver. Biztos találsz neked tetszőt.

Egyébként van benne split screen is. (A konzolos verzióból maradt kód.) Szóval haverral is összeülhettek egy coopra vagy vs-re egy gépen. Ehhez persze kell két gamepad és egy xbox gamepad emulátor. Részletetek itt.

Szerintem vedd meg! Jó játék. :K

(#8759) G Bedtime St válasza Termigáßor (#8757) üzenetére


G Bedtime St
tag

ezt az ini hackelést kifejthetnéd bövebben már 2 éve tolom de nem nyultam még hozzá.

(#8760) dr0id válasza G Bedtime St (#8759) üzenetére


dr0id
csendes tag

sztem ne is tedd ha már hozzászoktál ahhoz.

Silence! I kill you!!

(#8761) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Miért van az hogy DM-ben ha 6-7 játékosnál több van egy mappon, akkor ott a mák faktor átveszi a helyet a skillfaktortól? És mért érzem úgy hogy néha direkt "velem" van a szerver, néha meg richtig homlokegyenest ellenem?
Lehet ezt valaki az epic-nél irányítja hogy most szopós legyen vagy ne... ;]

Meg nemtudom mit kellene csinálnom hogy tovább fejlődjek,.

Egyszerűen nemtudom hogyan lehetne még profibbá válni. No nemazért mert annyira rohadt profi vagyok, csak egyszerűen ötletem sincs rá.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8762) Akybron válasza Ferdzsoo (#8761) üzenetére


Akybron
aktív tag

Mert a DM az egy ilyen műfaj.
Az én "skillemet" ismered. Milliószor nyerek DM-en, de kb. bárki elver 1on1-ben.

73&DX HA5OJN

(#8763) G Bedtime St válasza Akybron (#8762) üzenetére


G Bedtime St
tag

ÖÖ azért a DM nem csak a mákon alapszik. Szerintem nagyon függ attol, hogy menyire idegesited fel magad pl.: szar a pinged, szar a másiknak a pinge (100-as ping felett be se engednék senkit), respan és már kapod a szádba a raksit, stb. Taktikázni is lehet böven..
ezt szivesen kifejtem ha valaki hajlandó elárulni az inihaket ;)
Sokszor addig vagyok elsö egy szerón (DM) amig kedvem van vagy amig el nem megy mindenki :D független 3-4 vagy 10-20 ember van fent egyszerre.
Egy dolog a legfontosabb ha nyerni akartok DM-ben: ne legyen ott DEATHGOAT :D:D

(#8764) Akybron válasza G Bedtime St (#8763) üzenetére


Akybron
aktív tag

ne legyen ott DEATHGOAT
Nem mindig sikerül betartanom :D
Jó persze nem a mák a lényeg, de nálam sokat számít. 10 halált okozó lövésből legalább 4-5 nem "akarattal" (skillel) sikerül.
Inihack: én nálam semmi sem történik azokkal amit próbáltam.
Az egyik szerint ha a joypad (vagy minek hívják a konzolvezérlőket) valamelyik beállítását babráljuk, akkor az kihatással van az egér működésére.

Nálam nem tapasztalható egérgyorsítás effekt(egérdriverem olyan), sőt egyszer kifejezetten be akartam kapcsolni windowsban az egérgyorsítást, és nem tudtam :) (A beállítást megjegyzi, de nincs hatása)

73&DX HA5OJN

(#8765) gamerpeter válasza Akybron (#8764) üzenetére


gamerpeter
tag

nem csak az egérgyorsitással lehet babrálni hanem pl nálam a mozgási hangok fel vannak erösitve,h a pálya másik feléröl is halljam az ellenfél minden lépését :C valamint a texturák le vannak butitva ut1 szinvonalra ,h jobban lássam az ellent.

(#8766) G Bedtime St válasza Akybron (#8764) üzenetére


G Bedtime St
tag

ok ok de én arra gondolok pl. ,hogy esésböl vagy ugrásbol valo földetérésnél a "berugózást" állitolag el lehet tüntetni. meg ilyesmi ami tényleg hatással van a mozgásra.
vagy a mozgás 100%-ban tölem függ? ahogy püfölöm a key-t ugy mozog? csak azért mert néha látok olyan jobbra-balra mozgást amit ugy érzek képtelen vagyok leutánozni.

egérgyorsitás? hát nem tudok rájönni mire jo az egyáltalán. ha lassan huzom az egeret megy x távolságot ha gyorsan akkor 2x-et? win7 alatt probáltam egyszer az ut-t de mintha ez ott alapból meglenne.

(#8767) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#8765) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ezt a hangerősítést melyik ini sor tartalmazza?
Mert menüböl külön ezt nem lehet állítani azthiszem... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8768) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#8767) üzenetére


gamerpeter
tag

az engine.ini engine.audiodevice rész alatt vannak részletezve

(#8769) kisgore


kisgore
csendes tag

Sziasztok Gamerek!!!!!!!!!!!!!
Nagy sajnálattal hallottam egy olyan dolgot ,hogy a tu szerver megfog szünni,ezért
Kabalababa segitségével megpróbáltunk csinálni egy szervert ami sikkerel is járt .
csak annyi a probláma hogy mindig új ip cimet kap a szerver ezért ha valakit érdekel az ip cim azt minden nap beirom ircen és lehet játszani jó lenne ha tesztelnétek és vélemény nyilvánitanátok róla hogy mien lett vagy van e vele valami probléma gondolok itt arra hogy (lag,magas ping ).Elöre is köszönöm mindenkinek jó játékot kivánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Üdv KISHÓHÉR !!!!!!!!!!! :) :) :) :DD :DD :DD

kisgore

(#8770) Ilsyde válasza kisgore (#8769) üzenetére


Ilsyde
őstag

Használd ezt: http://www.no-ip.com/

(#8771) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#8768) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Te pontosan melyiket állítottad? Mert a fegyverhangot már megtaláltam meg hogy a sajnát muksó hangjai üvöltsenek, csak most meg ettől nem hallom az ellent.
Vagy az owön fútsztepszet is ki lehet kapcsolni az iniben?
Nem találtam ilyesmit.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8772) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#8771) üzenetére


gamerpeter
tag

nem tudod elkülöniteni a saját illetve az ellenfél hangjait.igen ez a dolog hátulütöje,de ha megszoktad akkor már észre sem veszed,én ugy csinálom ,h ha hallgatozok akkor éppen nem ugrálok.saját lépések hangját meg utcompbol kapcsolom ki.nem mentem bele nagyon ,h mi micsoda,nekem igy van beállítva:[link]

[ Szerkesztve ]

(#8773) Ferdzsoo válasza gamerpeter (#8772) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Danke-bitte

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8774) Custer válasza Ferdzsoo (#8761) üzenetére


Custer
tag

NE PUBOLJ!!!

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8775) Ferdzsoo válasza Custer (#8774) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nempubon soha nincs sehol senki amikor én tudnék gamelni.
:N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8776) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Abbahagytam a game-et. Észrevetem hogy nem szórakozás már nekem hanem inkább idegeskedés. Nemmondom hogy soha nem fogtok találkozni velem, de egyenlőre megszüntettem magam... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8777) Custer válasza Ferdzsoo (#8776) üzenetére


Custer
tag

sztem ezen mindenki átesik

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8778) gamerpeter válasza Ferdzsoo (#8776) üzenetére


gamerpeter
tag

nekem is idegeskedés ,de nekem inkább gomba miatt ;] :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8779) Custer válasza gamerpeter (#8778) üzenetére


Custer
tag

nélkülem csak unatkoznál :DDD

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8780) Setzka


Setzka
tag

Valaki tudja -e?
Ha utcompos szeron játszok és demorec van auto akkor lassabra veszi az egeret a szám nem megy le csak egyszerüen belassulÉs ha demot akarok venni feljebb kell vennem az egér beállitást,valami megoldása van?

CyPress

(#8781) Setzka


Setzka
tag

Valaki tudja -e?
Ha utcompos szeron játszok és demorec van auto akkor lassabra veszi az egeret a szám nem megy le csak egyszerüen belassulÉs ha demot akarok venni feljebb kell vennem az egér beállitást,valami megoldása van?

CyPress

(#8782) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

engem meg a nyuszihopp-os szerónak az ip-je érdekelne :)

(#8783) kabalababa válasza G Bedtime St (#8782) üzenetére


kabalababa
tag

Kezd érdekelni? :)

89.238.160.162

(#8784) G Bedtime St válasza kabalababa (#8783) üzenetére


G Bedtime St
tag

köszi. ja csak kicsit bosszantó.

(#8785) taky1984


taky1984
tag

Hi!
Régen volt már 1on1, kéne csinálni valami kis házi összeröffenést :D .Érdekelne valakit?

(#8786) Custer válasza taky1984 (#8785) üzenetére


Custer
tag

+
ha valaki összehozza, én jelentkezem

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8787) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Azt szeretném kérdezni tisztelettel, hogy ha bérelnék egy szervert valameikötök aki ért hozzá fel tudná-e tenni reája a BTA modot? Azaz szeretnék egy saját bta szerót ahol nem kell órákat sorban állni :)

(#8788) Custer


Custer
tag

ha csak bta-t akarsz, akkor meg tom csinálni. de odáig nem jutottam el, h utcombol voteolható legyen.

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8789) G Bedtime St válasza Custer (#8788) üzenetére


G Bedtime St
tag

ok egyenlöre elég lenne. szolok ha meg van a szeró. még nézegetem hol lenne érdemes bérelni :R

(#8790) ekdavid


ekdavid
tag

(#8791) Akybron válasza ekdavid (#8790) üzenetére


Akybron
aktív tag

1. Szegény Odesz. Nem sok esélye volt amúgy sem. :C

2. 5 percig agyaltam, milyenek azok a nap-imák :R , mire rájöttem, hogy inkább napi-mák lesz az. :W

3. Már nem vagy Dávid? :)

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#8792) Gál István


Gál István
senior tag

Sziasztok,

Mivel más a Black Edition mint egy sima UT3 ami 990ft? Amúgy mindegy, már megvettem a BE-t csak gondoltam ti többet tudtok erről.

(#8793) kovsol válasza Gál István (#8792) üzenetére


kovsol
titán

sima UT3 ami 990Ft regisztrálható steamre azzal a cd kulccsal amit adnak hozzá és Balck Edition lesz belőle (nekem is így van meg)
amúgy annyi hogy nem kell külön töltögetni hozzá a cuccokat, hanem egyben van, pl a Titan pack és a javítások egyben lejönnek vele steamen

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8794) Gál István válasza kovsol (#8793) üzenetére


Gál István
senior tag

jeeee :)) Na mindegy már egyszer megvolt, de kellett most is. Köszi a választ!

(#8795) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK! :)

(#8796) Custer válasza G Bedtime St (#8795) üzenetére


Custer
tag

+1 :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

(#8797) Termigáßor válasza G Bedtime St (#8795) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Úgy van! :))
Neked is sok boldogságot! (Meg mindenkinek!)

Jobbára ártalmatlan...

(#8798) Termigáßor válasza Setzka (#8781) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

hmm.. ez érdekes. Egyenletesen lassul be? Tehát állandó lesz a sebesség csak lassabb? Vagy váltakozik? Ha az utóbbi akkor lehet hogy vmi leterheli a cpu-t és ettől az usb-s egerek hajlamosak belessulni (vagy akadni). (de az nem egyenletes)

Az is lehet hogy nem a sens állításával veszi vissza az egér érzékenységét (többféle módon meg lehet ezt tenni; még az is lehet hogy tick rate változása befolyásolja, amit lehet hogy a sávszél. vagy a cpu terhelés miatt változtat a szerver a demo felvétel alatt.)

Gyors megoldásként szerintem bind-old a normál és az emelt sens-t egy (vagy két) gombra és akkor egyszerűen tudsz váltani ha demót veszel fel.

Jobbára ártalmatlan...

(#8799) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

B.U.É.K mindenkinek , idén már nem utázok az biztos....:PPPP

(#8800) Termigáßor válasza G Bedtime St (#8799) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

BUÉK innen is! :)) (+Tündi is <- a 'zasszony)

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.