Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Fenyő válasza old gray (#4900) üzenetére


Fenyő
őstag

Megpróbálta már ezt is, de semmi változás, esetleg arra gondoltam, hogy a router nem zavarhat be (SMC 7001 Vbr, ha jól emlékszem)? Leírom még a konfigot hátha segít: 5200+ X2, 2 GB DDR2 800 Ram, 7600GT, 160GB Sata2 HDD, tűzfal Comodo minden aktivitás engedélyezve az ut-nek, Oprendszer XP SP3.

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#4902) Ferdzsoo válasza Fenyő (#4901) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem is comodo-m van, szerintem ott lesz a hiba, hiába van minden engedélyezve, pl nálam akkor sem tudnak sajna csatizni, de még a szeró sem látszik kívülről, hiába van minden engedélyezve a comodoban... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4903) FefeeX


FefeeX
veterán

Sziasztok
Nekem is megvan a polcon eredetiben a gém, és jó lenne vele multizni, szóval majd én is jönnék ha lesz valami banzáj (csak hétvégén fel kell tegyem a játékot :) )

(#4904) old gray válasza FefeeX (#4903) üzenetére


old gray
addikt

Szóval a Helios: ez lenne az, nagyon egy szemét dolog. :(((

Esténként mindig játszok 1-2 órát, majd felvesszük egymást a friends list-re és akkor tudni fogod, ha a másik éppen játszik, tudod köveni stb. A Patch v1.3-at érdemes feltelepíteni, google segít. :)

Feree13: ma megint laggolt a Bermuda, stabil 30-40es ping mellett. Egyre gyakoribb.... :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4905) Ferdzsoo válasza old gray (#4904) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Az én szereveremre ilyen ember egyszer jön fel, többször nem, mert nemcsak temporary bant fog kapni, és nem is nick alapján hanem hash alapján. Tessék, saját szerver előnye... :DD
Csak ki kellene találnom a tűzfalamon hogy engedtessem át az UT-t. Mert nem nagyon tudom megcsinálni. :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4906) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4905) üzenetére


FefeeX
veterán

A játékok külön portot használnak a kommunikációra, de már nem tudom melyiket, rágen toltam hálóban :) Ha kideríted, tudni fogod melyik port... :)

Nekem első blikkre ez csak egy segédproginak tűnik, olyasmi mint az amerikai hadsereg vs. vietkong, egy kis rásegítés a vadászatban... :)

(#4907) Ferdzsoo válasza FefeeX (#4906) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én megtaláltam hogy melyik portokat kell kinyitni, elég sok volt, de ki is nyitottam őket, akkor már látták a szervert, viszont csatizni nem tudtak... Így valami még mindig nem volt tökéletes...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4908) old gray válasza Ferdzsoo (#4907) üzenetére


old gray
addikt

Comodo nélkül minden ok? Routert használsz? A szolgáltatótól fix vagy dinamikus IP-t kapsz?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4909) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4907) üzenetére


FefeeX
veterán

Hozzám mindig tudtak csatlakozni, azután, hogy a Win saját tűzfalán is engedélyeztem ezt :)

Milyen szervered van? Csak mert nekem 20/3 chellom van, meg az a gép amit látsz profilban

[ Szerkesztve ]

(#4910) Ferdzsoo válasza FefeeX (#4909) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekem most 20/10-es Digi LAN-netem van, a ping jóval jobb mint anno nekem is a chellonál volt, de jövő hónapban szerintem váltok a 30/20-asra, +1K-t szerintem megér! :DDD

Vas nem nagyon kell az UT-nak (dedicated szerver módról beszélek most) nemrég egy 1300-as duron volt mondjuk 768MB rammal, meg egy ősi ATI RAGE kairval, de dedicated szerver módban csak egy CMD ablak az egész UT3 azt meg ez is viszi.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4911) Ferdzsoo válasza old gray (#4908) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ha kikapcsolom a tűzfalat akkor minden rendbenvan, látszik a szeró és csatizni is tudtok. Router nincs, az IP az dinamikus, de ha folyamat megy a gép és felvok csatlakozva akkor term. nem változik..., ill. a comodo-t is mindig utána állítom mihelyst újracsatlakoztam, új IP-t kapok...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4912) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4910) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem tegnapi méréseim során a pingem chellonál mindig 10ms alatt voltak speedtest-en :)

mennyit fiztesz a netért ha szabad kérdezni, és ezt hol lehet elérni? :)

(#4913) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4910) üzenetére


FefeeX
veterán

Ja merhogy ehhez ha ilyen dedikált szerót nyomsz nem azon játszol? :)
Eddig én csak úgy csináltam szerót, hogy azon is játszottam, egyedül abban jelentett gondot, hogy hamarabb kezdhettem a játékot mint a többiek :)

(#4914) Ferdzsoo válasza FefeeX (#4913) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem ez nekem mégcsak nemis azon a gépen fut. Hanem egy másikon amit anyám is használ... :D, és a másik szobából csatizok énis a saját szerómra...

Nekem most a 20/10-esért 2500FT ot kérnek havonta, de a 30/20-as is csak 3500ft. Szerintem bevállalom... :DD
A ping átl 3-8 között van.Tesztoldalakon. Nagyon jó ez a DIginet csak nagyonkevés helyen elérhatő még az országban. De ahol van ott nincsen ellenfele és szakít mindt állat... :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4915) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4914) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát ahogy rákerestem, belső kerületekben (nálam pl VII) nem is lesz ilyen, mert a gerinchálózat kialakítása meg a költségtervezés stb. akkora macera hogy nem éri meg nekik, így marad a 20/3 chello 9500-ért... :F

(#4916) Ferdzsoo válasza FefeeX (#4915) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ígyvan, ahol nincs konkurencia ott elkérhetik érte. Gusztustalan.
Képzelheted hogy itt nálunk hány chello előfizetés van. :DDD
Én is most mondtam fel nemrég, srác aki kijött már kérdezte hogy be is van kötve a digi? :D Pedig egy szót sem szoltam. Ennyi. Itt pécsen a UPC most meg fog halni...legalábbis kertvárosban biztos.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4917) old gray válasza Ferdzsoo (#4916) üzenetére


old gray
addikt

Mi van a szerverrel? Ha be is tudok lépni és látom, csak ideig-óráig tudok játszani mert lefagy. Egyébként a napokban, az összes (!!!) szerver laggolt nekem. Tegnap és ma sem tudtam egy meccset végigtolni lag nélkül. És nagyon sokan panaszkodnak, hogy mostanában egyre gyakoribb jelenség. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4918) Ferdzsoo válasza old gray (#4917) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hali! Tegnap egyszerűen nemtudom mi történt a netkapcsoaltommal, nem is tudtam netre menni sem, böngészővel sem. Restartolnom kellet a szervert (maga az UT-szeró tökéletesen futott), magával a netkapcsolatommal volt valami. Miután restartoltam nem indítottam el megint a szerót. De azóta minden jó. viszont míg a tűzfalamn nincs megoldva ez csak félmegoldás hogy kikapcsolom, mert félek lehet most is attól halt meg a netkapcsolatom hogy ne volt tűzfal. :F

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4919) edgR válasza Ferdzsoo (#4918) üzenetére


edgR
őstag

mi a mano :]
latszik, hogy regen voltam, itt mar sajat serverek is repkednek! nem semmi! :)

jelenleg nem fut ugye?

[ Szerkesztve ]

(#4920) Fenyő válasza Fenyő (#4901) üzenetére


Fenyő
őstag

Csak jelzem, hogy közben megoldódott a probléma, a router hardveres tűzfalát kellett kiakpcsolni, ha esetleg más is belefutna gondoltam közzé teszem. Mindenkinek köszönöm aki hozzászólt a témában... :R

Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

(#4921) Ferdzsoo válasza edgR (#4919) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah van szeró, tűzfalamat kellene csak belőni, ennek hiányában ritkán megy.
Jelenleg nem fut. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4922) FefeeX válasza Ferdzsoo (#4921) üzenetére


FefeeX
veterán

Szerintem használj SmartSecurity-t, egyszerűbb belőni... De Te tudod... :) Majd szóljatok, szerintem holnaptól lesz UT3-am fenn... :)

(#4923) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Folyamat elszáll a netkapcsolat ha ki van kapcsolva a Tűzfal vazze VICC! :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4924) old gray válasza Ferdzsoo (#4923) üzenetére


old gray
addikt

Bocs, de ez kurva értelmetlen mondat volt. A netkapcsolat száll el vagy "a folyamat" vagy mi is konkrétan? :U Mondjuk tűzfal nélkül én nem próbálkoznék UT3 szerver működtetésével, nem is olyan régen feltörték egy rakás szerót.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4925) Ferdzsoo válasza old gray (#4924) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Folyamat a netkapcsolat száll el, nem az UT-s folyamat! :)
Ígyvan én sem fogok többet próbálkozni az már tutti. :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4926) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Nah mostmár én is rászánom magam hogy vegyek egy UT3at eredetiben:) Azzal akkor gond nélkül megy neten a játék?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4927) old gray válasza Mr.Grincs (#4926) üzenetére


old gray
addikt

Ha a netkapcsolatoddal minden ok, és a géped is atomstabil (magyarul nincs szarrá tuningolva) akkor nem lesz probléma.

Ismeri valaki AlEx___Sp-t? Tegnap toltam vele egy duel-t a Bermudán, elég jól kezdett, elhúzott 2-0ra. Utána 2-7-nél lelépett, megembereltem magam a kedvenc dm pályámon (defiance) :) Megnéztem a statját mert elég jól lő, ledöbbentem: ~150000 kill. Mondjuk ez semmit nem jelent, lehet botok ellen szerezte a nagy részét, de akkor is impozáns a weapons statja: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4928) Mr.Grincs válasza old gray (#4927) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Stabil, mint a dusznó és nincs tuningolva sem. Anno kipörgettem az UT3at de eredetiben is jó lenne meg multy is nagyon izgat, biztos nagyon jó lehet. :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#4929) szinesz.bob válasza old gray (#4927) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Jól tolja,van még 1...___Sp ő,se rossz.

(#4930) Ferdzsoo válasza old gray (#4927) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Tényleg azt akartam is kérdezni hogy botok elleni frageket is méri? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4931) old gray válasza Ferdzsoo (#4930) üzenetére


old gray
addikt

Sajnos igen, az epic forums hivatalos oldalán a leendő patch 1.4 request-ben bele is írták, hogy ezt szüntessék meg mert baromság.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4932) Akybron


Akybron
aktív tag

Sziasztok!

A Bermudán emlegetett első mapom félkész, de már játékra alkalmas verziója letölthető.
DM-Beginning

Ha ügyesek vagytok, akkor egy lövés segítségével vegyianyagfürdőt vehetnek az ellenfelek.
Remélem hamar kitaláljátok hogyan.

73&DX HA5OJN

(#4933) old gray válasza Akybron (#4932) üzenetére


old gray
addikt

Megnézem mit alkottál! :))

Ma feltelepült a vista 32bit home premium verzió (köszönhetően, hogy vettem 2x2GB ramot), kíváncsi leszek, hogy az UT3 meghálálja-e, és megszűnnek a folyamatos fagyások. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4934) old gray válasza old gray (#4933) üzenetére


old gray
addikt

Lassú voltam: felesleges volt telepítenem ezt a vistát, u.úgy nem látja a 4GB ramot. 64 bites cucc kell, de félek, hogy a driverek és progik kiforratlansága miatt szívni fogok vele. :W

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4935) Ferdzsoo válasza old gray (#4934) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én inkább arra leszek kíváncsi hogy hány FPS-ed lesz, hogy kevés, szarakodni fog e vagy legalább nálad fog futni rendesen az UT3 100+ fps-el vista alatt. Mert azt kellene neki...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4936) Akybron válasza Ferdzsoo (#4935) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nekem vista-UT3 ügyben szerencsém van, pöpecül megy.
Ami zavar, hogy néha játéktól és tevékenységtől függetlenül csinál egy kékhalált a gép.
Na, megtaláltad a "fürdető gombot" ?

73&DX HA5OJN

(#4937) old gray válasza Ferdzsoo (#4935) üzenetére


old gray
addikt

Jelentem tökéletesen működik, MaxSmoothedRate=100 (smooth framerate vagy mi a fene is "On" az UT3 menüben), V-Sync=Off, Post-Processing=Default és a képernyő 1280*1024/100Hz-en.

Így folyamatosan 100FPS-el megy. :DD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4938) Akybron


Akybron
aktív tag

Grat!

Nálam 1680x1050, 100 fölé ritkán megy inkább 90.
De az LCD monitor úgyis csak fix 60-at tud, úgyhogy rendben van így.
Az CRT-m 1152x864-en ment, ott smooth nélkül bőven 100 felett volt.

És a map milyen?

73&DX HA5OJN

(#4939) Ferdzsoo válasza old gray (#4937) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah fasza. Lehet lassan én is beneveznék egy pistára...
Nekem 64bites egyszer már volt fent emléxem nagyon pörgött, az internet meg úgy alapból minden nekem olyan gyors még sosem volt mint akkor.
Remélem mostmár az UT3-bug is megszűnni látszik...
Lassan én is installálok egyet, már vagy 1 éve nem volt formatom. Mostmár rámférne..

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4940) old gray válasza Ferdzsoo (#4939) üzenetére


old gray
addikt

Érdemes feltenni szerintem. Egyedül a driver signature ami megnehezítheti az ember életét, de van pár util ami megoldja a gondot. (pl. vistabootpro). Illetve még meg kell tanulnom normálisan optimalizálni, rengeteg felesleges feature van benne.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4941) kabalababa válasza Akybron (#4932) üzenetére


kabalababa
tag

Nem rossz, grat.
Megtaláltam a rejtett powerupokat is :U

(#4942) DerStauner


DerStauner
senior tag

ma én is feltettem a gamét, csináltam egy online profilt, és be is jelentkeztem, minden ok. hadjáratot akarok kezdeni, ekkor meg kiírja, hogy a hálózati réteget nem találja, v. vmi hasonlót. ezt miért csinálja? lehet, hogy offline profilt kellett volna létrehoznom?

(#4943) edgR válasza Akybron (#4936) üzenetére


edgR
őstag

nalam is irq utkozes miatt dobalta a kekhalalt, amig a felesleges halokartyat le nem tiltottam :) nezz korul te is, halokartya es hangkartya szokott szarakodni.

(#4944) Ferdzsoo válasza edgR (#4943) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mostanában azért leszel már papper? ELéggé eltűntél úgy egy laza fél évre... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4945) Akybron válasza edgR (#4943) üzenetére


Akybron
aktív tag

Elvileg nem ütközik semmi semmivel.

kabalababa: A padlórácsot sikerült kinyitni az ellenfelek alatt?

73&DX HA5OJN

(#4946) old gray


old gray
addikt

Kellene már egy saját szerver, de tényleg. 6-8slot, public (de jelszóval védve), és nem Németországban elhelyezve, hanem itthon. Syserr-el felvehetnénk a kapcsolatot, a régi szerver nekem nagyon bejött. Aki meg jelszót szeretne: kiírjuk a szerver info résznél, hogy xyz-nél lehet mailben jelszót kérni, és vagy adunk neki, vagy nem.

Vélemény? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4947) Ferdzsoo válasza old gray (#4946) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ötlet támogatva, de jelszó nélkül. Így sincs soha sehol senki. Szerintem ne jelszavazzunk...

off.: Illetve újraraktam a szervert, vistával... csak el kéne jutnom addig hogy beállítgatom és teszteljük. de ma lehet hogy meg lesz... :U nem raktam tűzfalat, vista üzemel faszán anélkül is, EGYENLŐRE

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4948) kabalababa válasza Akybron (#4945) üzenetére


kabalababa
tag

Természetesen :)

(#4949) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#4947) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Hát nem volt időm... :(
Viszont ma biztosan lesz... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4950) old gray válasza Ferdzsoo (#4947) üzenetére


old gray
addikt

Nézd: kiírjuk a szerver info részre, hogy jelszóért az adminnál lehet kilincselni (megadunk egy mail/msn címet) és folyamatosan terjesszük ki a jogosult játékosok hatókörét. Akit ismerünk nagyjából és/vagy rajta vannak a friends lis-ten (és tudjuk, hogy nem csíter vagy olyan s.ggarc mint...... inkább nem írok neveket, de tudod, azok akik folyamatosan sírnak, meg a biohazardot vote-olják) azoknak automatikusan küldünk jelszót. Kapásból tudnék küldeni 30-40 embernek. Akárki ne jöjjön már azért be.... :U

32 vagy 64bit-es Vista? Tűzfal nem kell, tegyél fel egy naprakész vírusirtót (64bites vista főleg megbízható biztonság szempontjából) és lődd le a windows defendert. Még néha v.mi antispyware-t indíts el. Illetve ne felejtsd el az automatikus frissítéseket telepíteni!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.