Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Ferdzsoo válasza old gray (#4950) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Így sincs játékos, tzovábbra is azt mondom hogy ne legyen jelszó. Nem győztél meg. :D
Nemtom mérgáz bárki is bejön, Aki nemtetszik úgyis lehet banolni. Plusz nagyon kevés ember vesz majd erőt magán hogy írjon e-mailt, vagy felvegyen msn-en hogy be tudjon lépni, inkább keres egy másik szerót... :(

A 30-40 emberből meg kb rendszeresen játzik 5. :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4952) szinesz.bob válasza Ferdzsoo (#4951) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Sajnos kevés az ut3-as játékos. :( Ritka hogy a bermi dm-en is van valaki...

(#4953) Ferdzsoo válasza szinesz.bob (#4952) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, pont erről beszélek sikeferinek... :(

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4954) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#4949) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Há időm az volt, csak kedvem nem... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4955) old gray válasza Ferdzsoo (#4951) üzenetére


old gray
addikt

Nekem a régi szerver is azért tetszett mert csak ismerősök voltak bent, és úgy jobb a hangulat. :DD Meg más volt a feelingje, jelszó nélkül olyan lenne mintha bármilyen sima szerverre felmásznál lőni.

#4954: lusta dög! :P

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4956) edgR válasza Ferdzsoo (#4944) üzenetére


edgR
őstag

sajnos nem valoszinu. jonnek en, csak ebbol nem latok penzt :]

(#4957) old gray válasza edgR (#4956) üzenetére


old gray
addikt

Akkor mostanában online pókerezel?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4958) Ferdzsoo válasza edgR (#4956) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én sem ezzel keresem a pénzem elhiheted. Csak munka mellett azért akad időm néha lőni. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4959) edgR válasza Ferdzsoo (#4958) üzenetére


edgR
őstag

hat nekem jelenleg nem. de ez mar nagyon off.

(#4960) Akybron


Akybron
aktív tag

Sziasztok!

Csináltam ezt-azt a mapomon, feltettem az új verziót (beta_003), a link a régi:
DM-Beginning
Változások:
- A körfolyosóba le lehet jutni a lépcsőházon keresztül is
- A körfolyosóba bekerült néhány gép (a helyük "kivágva").
- Néhány felvehető tárgy helye megváltozott

73&DX HA5OJN

(#4961) old gray


old gray
addikt

Nah, szerintem kezdjük el szervezni a szerver-bérlést.

Kérdések.

1. Public / nem public:
2. Slotok száma:
3. Jelszó legyen / ne legyen (bár ez később módosítható):
4. Itthon legyen elhelyezve vagy külföldön (Németország):
5. Teamspeak (ha nem ingyenes) legyen / ne legyen:
6. A régi syserr-féle szerver legyen vagy FPS-Central, esetleg tud nagyon jó és olcsó hosting céget?
7. Mennyi időre béreljük és ki legyen az admin?

Részemről:

1. public
2. 8
3. legyen
4. itthon bár ha jelszó nélküli public lesz a szerver, akkor külföld (egyébként olyan mintha lenne +1 Bermuda-szerű szerver...)
5. legyen (mostanában TDM-ezek és jó dolog)
6. FPS-Central
7. 3 hónap és Ferykee :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4962) Ferdzsoo válasza old gray (#4961) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

1. Public
2. 8.
3. Ne legyen.
4. Itthon, (ha már fizetek legalább legyen jó a pingem mindig).
5. szerintem felesleges
6.FPS-central. Jóval olcsóbb és a ping is teljesen rendben van.
7. 3 hó nekem ok, Admin lehetek én is, de legalább még 1 ember kéne SZVSZ. Mondjuk Sikeferi vagy Aky, ti játszotok a legtöbbet álltalában, nem?

köszi az indítványozást Feri :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4963) KosadZjEh válasza old gray (#4961) üzenetére


KosadZjEh
csendes tag

nemrég kezdtem ut-zni, de más játékokban (tf2, hl2dm) volt rá péda h. egy közös ventrilo/ts szeró elég jól össze tudta hozni a "kámmjunitit", szvsz nem hülyeség beruházni egy ilyen szeróra is.

http://kosadz0r.mybrute.com/

(#4964) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

A PHX szeron van TAM! :C

(#4965) old gray válasza Ferdzsoo (#4962) üzenetére


old gray
addikt

Kezd körvonalazódni a dolog. A jelszó-kérdés: részletkérdés. :D Az admin témába besegítek, bár bele kell tanulnom. FPS-Central nevű úriemberrel a napokban felveszem a kapcsoaltot, teszt-szervert már ne kérjünk ( pofátlanság is lenne a történtek után.... :B ), hanem egyből megy az utalás, amint összejött pár érdeklődő emberke. Kérdés, hogy ki támogatja még az ötletet. :U

Szívesen druszám, Feri :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4966) old gray


old gray
addikt

Vélemény? [link] Igaz squad az nincs, de egy TDM team megszervezése igazán gyerekjáték. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4967) KosadZjEh


KosadZjEh
csendes tag

FPS-Central pub szeró?! :P

http://kosadz0r.mybrute.com/

(#4968) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Hello!Volna 1kerdesem.Miert van az ha elinditom es a reklamok utan belemegy a menube es kijon egy tabla hogy UT3.Exe hibat okozott es kilep a jatekbol.Mar lehuztam az 1,2patch-ot es semmi .Utana meg lehuztam az 1,3 ast de akkor sem valtozott semmi.Nem az EXE-vel van valami gond?Valaszert elore is koszi! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4969) Ferdzsoo válasza Szabikaa20 (#4968) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Eredeti vagy virágbolti verzió? XP vagy vista alatt?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4970) old gray válasza Szabikaa20 (#4968) üzenetére


old gray
addikt

A tuning is lehet az oka. Próbáld meg a rendszered alap-órajelekre visszállítani és úgy indítani a játékot.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4971) old gray válasza KosadZjEh (#4967) üzenetére


old gray
addikt

Nem létezik. Amúgy nem ez volt a teszt-szerverünk? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4972) Ferdzsoo válasza old gray (#4971) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOL. :DDD
Nem!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4973) Akybron


Akybron
aktív tag

Sziasztok!

Feltettem a most megjelent NVidia drivert, és a következő hibát tapasztaltam a hátékban:
Sebzés megjelenítés hiba
Valaki tapasztalt hasonlót?

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4974) pityeszka válasza Akybron (#4973) üzenetére


pityeszka
őstag

Szerintem ez driverhiba.Az előző driver lehet piszkot hagyott!Driver Cleaner ajánlott,azzal takarítsd le!Más játékokban is van hiba?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#4975) KosadZjEh válasza old gray (#4971) üzenetére


KosadZjEh
csendes tag

nemhiszem, nemrég írták ki h. megnyitott a pub szerójuk.

am ilyesmi grafikai hiba nálam is betalált mikor driverekkel ügyködtem, de a játék újrarakása nálam megoldotta a gondot.

http://kosadz0r.mybrute.com/

(#4976) Szabikaa20 válasza Ferdzsoo (#4969) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hat... Viragbolti verzio! :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4977) Akybron válasza pityeszka (#4974) üzenetére


Akybron
aktív tag

Közben megoldódótt, a shader cache file-okat töröltem a dokumentumok\my games\unreal tournament 3 mappából, utána jó lett.
Más játékom nincs :DD

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4978) Ferdzsoo válasza Szabikaa20 (#4976) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Akkor ez is lehet egy ok!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4979) old gray válasza KosadZjEh (#4975) üzenetére


old gray
addikt

"Nem létezik."

Ezt pár hsz-el visszább írtam: értsd úgy, hogy próbáltam belépni, de nem tudtam, sztem nem létezik a szerver.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4980) KosadZjEh válasza old gray (#4979) üzenetére


KosadZjEh
csendes tag

ühümm, próbáltam én is de én sem találtam semmit, mindenesetre az oldalukon még mindig nagyban ki van hírezve. :P

http://kosadz0r.mybrute.com/

(#4981) old gray válasza Ferdzsoo (#4978) üzenetére


old gray
addikt

Tegnap 2 vs. 2 TDM-eztem, elég komoly arcok voltak az ellenfelek: seannorris és megapehar, velem meg egy idióta noob volt, negatív kill-el... gyorsan benéztem a friend listre, hátha bent vagy, de szokás szerint: soha nem látlak mostanában. Mi van veled, átmentél edgR-ba? :U

Szerver bérlés? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4982) Akybron válasza old gray (#4981) üzenetére


Akybron
aktív tag

Nem egyszerre néztek a csőbe :-)
Engem majdnem minden nap kinyír néhányszor :-)

73&DX HA5OJN

(#4983) Ferdzsoo válasza old gray (#4981) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most éppen azzal szarakodok hogy vettem egy 4870-et! És vista alatt vanhogy 35FPS-em van! UT3-ban. :O
Vicc! Mi a fasz lehet nálam a baj? Sikeferinek 8800GTX-el konstans 100fps-e van nekem 4870-el konstans 150-200nak kellene lennie 1280x1024-ben. Höh?
Esköszüm szerintem az alaplapom a szar.... 9600Gt szintű fps-eim vannak most is.
VICC!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4984) old gray válasza Ferdzsoo (#4983) üzenetére


old gray
addikt

Reinstall volt vga-csere után?
A játékot újratelepítetted? A \Documents and Settings\°%username%\.MyGames\.. mappát törölted?
Rivatunert használsz?
Grafikai beállításokat driverből vagy a játékból szoktad állítani? És ha állítgatod mely feature-öket szoktad? AA&AF?
A 35FPS-t úgy kell érteni, hogy folyamatosan ennyin megy a játék, vagy nagy szórással, de átlagolva jön ki a 35FPS?
V-Sync driverből kikapcsolva (force off)? MaxSmoothedFrameRate be van állítva? (nem érdemes nagyon magasra állítani, én úgy vettem észre, hogy 100-150 feletti beállításnál elkezd remegni / véletlenszerűen rángatózni a kép, FPS-drop mellett)
Próbáltad már, hogy offline ? FPS-t kapsz? Egyes szerverek korlátozzák a max FPS-t
Monitorod natív felbontása / frissítési frekvenciája?

Akybron: felveszlek a friends list-re délután. Ferykee szerintem melóból nyomja a játékot és délelőtt is tud játszani, én sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4985) Ferdzsoo válasza old gray (#4984) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Reinstall nemvol, játék nemtelepítettem újra,
rivatunert nemhasználok, nem is sorolom tovább, előbb ezeket megcsinálom! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4986) norbalia87


norbalia87
tag

Ezt nem hiszem el ekkora Lama vagyok. Egyszeruen nem talalom hol lehetne ip-cim megadasava kapcsolodni egy szerverhez. :O LOOOOOL :W Amugy en nagyon szivesen nyomnam az ut3-t multiban csak ezert nem tom :( Amugy meg fu alatti verziut hasznalok.

(#4987) old gray válasza norbalia87 (#4986) üzenetére


old gray
addikt

A főmenüben nyomsz egy F10-et és

open ip:port

alakban beírod a címet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4988) norbalia87 válasza old gray (#4987) üzenetére


norbalia87
tag

Koszi mert probaltam en 0-tol kezdve minden karaktert kulonbozo kombinaciokkal megspekelve :D

(#4989) edgR válasza old gray (#4987) üzenetére


edgR
őstag

en az ilyeneknek nem is valaszolnek :|

(#4990) edgR válasza old gray (#4981) üzenetére


edgR
őstag

ezt vegyem fenyegetesnek? "i will... COME BACK" :DD

(#4991) Ferdzsoo válasza old gray (#4984) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

GOndolod hogy számít a reinstall windóz meg a gém?
PL 3dmark06 el sem indul. SZétfagy.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4992) norbalia87 válasza edgR (#4990) üzenetére


norbalia87
tag

Mar nem azert de mi a gondod? Az, hogy meg nem vettem meg eresetiben a jateketok? Megnyugtatlak ha bejon meg fogom venni. Es az ilyenek alatt mit ertesz ha megkerdetzhetem hm? :((( Azert mindennek van egy bizonyos hatara.

(#4993) old gray válasza edgR (#4989) üzenetére


old gray
addikt

Hátha kedvet kap a játékhoz és megveszi eredetiben. Bár ehhez a demo is elegendő.... :U

(#4990): napersze. :)
Ferykee: már újra is telepítetted a rendszert?
norbalia87: edgR-nak igaza van, bár fent írtam mi a tisztességes megoldás. Relax, nem kell felkapni a vizet.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4994) norbalia87 válasza old gray (#4993) üzenetére


norbalia87
tag

Jah igazad van bocsi :R Csak meg koran van egy kicsit :D Amugy ha jol tom demoval nem tudom kiprobalni a netes reszet vagy tevedek?

(#4995) old gray válasza norbalia87 (#4994) üzenetére


old gray
addikt

A demoval kezdtem én is és sokat toltam online. Kérdés, hogy a mostani szerverek és a demo mennyire összeegyeztethető, hiszen a demo csak néhány pályát tartalmaz.
Próbáld ki!

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4996) Ferdzsoo válasza old gray (#4993) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem dehogy is. Melózok, majd 5 után. De szerinted számít ha újrarakom a vinfost meg a gamét is? Mondjuk az is fura hogy 3dmark kifagy már az ablaknál. tehát a tesztet el sem tudom indítani.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4997) old gray válasza Ferdzsoo (#4996) üzenetére


old gray
addikt

Nvidia után ATI-ra váltás: egyértelműen reinstall. Még driver-cleaner-el sem mindig tüntethető el a régi driver teljesen.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4998) old gray


old gray
addikt

Aki többet szeretne megtudni a játékról:

Beyond Unreal - Liandri Archives

Tényleg részletes, én pl. innen tudtam meg, hogy a fegyverek mennyit sebeznek.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4999) szinesz.bob válasza Ferdzsoo (#4991) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Kell patch a 3DM06-hoz hogy elinduljon. A 4870 király kari! :Y

(#5000) Akybron válasza Ferdzsoo (#4983) üzenetére


Akybron
aktív tag

a 35 FPS ezen a felbontáson nem igazán 9600GT szerű.
Nekem 9600GT-m van 32 bites Vistával. Bio-n és Deck-en néztem, 80-100 FPS van 1680x1050-en.
Decken a hídról a vegyifürdőre lenézve és 6 ellenfél "látványára" esik vissza 60 köré. nálad 9600GT-vel 30-40%-kal nagyobb értékeknek kéne kijönni. A 4870-hez kéne 200-250 FPS-nek társulnia 1280x1024-en!

73&DX HA5OJN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.