Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#4250) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én őszintén örülnék ha csatlakoznál bármilyen szinten is vagy, mert igaztából Onlány és csapaton belül lehet fejlődni igazán. :K
Az esti partikhoz meg annyit, én inkább ponthogy ha ráérek játszani akkor az délelőttönként van vagy kora délután amikor jellemzően senki nincs sehol... :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4252) Kareszovics válasza G Bedtime St (#4247) üzenetére


Kareszovics
addikt

"Ja és DeathGoat a nickem."

Akkor mi 1x-2x toltunk már DM-et, csak most nem tudom hova rakni, hogy milyen is voltál. ;]

Minden szervertagtól meg bocs, mostanában kicsit szét vok hullva, nem hiányzik az esti plusz "őrület". :O Amint összeszedem magam kámbekk. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4253) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#4252) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem edgR-on kívül mindenki meg van csúszva... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4254) jhos910


jhos910
aktív tag

Ha van vkinek jó kis screenshotja akkor dobja már be :)
Had tanuljak kicsit milyen is az igazán jó kép :)

(#4255) old gray válasza Ferdzsoo (#4253) üzenetére


old gray
addikt

Én mindig szakítok időt a hentelésre, igaz az szokás szerint az alvás rovására.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4256) G Bedtime St válasza Kareszovics (#4252) üzenetére


G Bedtime St
tag

Igen nekem is rémlik valami.

Ugy látom mindenkinek gond az este :((
De azért azt a szintfelméröt megtarthatnánk....

(#4257) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

Tényleg ma lessz valami hent? Ha dobnátok egy ip-t akkor benéznék ha lehet.

(#4258) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#4256) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

HOlnap biztosan ráérek valamikor.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4259) old gray válasza G Bedtime St (#4256) üzenetére


old gray
addikt

Ma este részemről ok, 9-11 között.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4260) Ferdzsoo válasza old gray (#4259) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Dettó. de inkább 10-12-ig.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4261) faevike29 válasza G Bedtime St (#4247) üzenetére


faevike29
tag

Szia
Én határozottan emlékszem rád a netről, eléggé jól tolod, jó sokszor kinyírtuk egymást... :DDD
Most egy kicsit le vagyunk állva, nincsen időnk annyi játszani, meg hát a jóidő is beköszöntött, de azért biztosan összefutunk majd . Jó játékot ! :)

(#4262) old gray válasza faevike29 (#4261) üzenetére


old gray
addikt

Észrevettem, hogy nem nagyon játszol mostanában. Biztos Karesz az oka... :D

Feree13 : akkor este hent, rem. többen leszünk a 2fős átlagnál. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4263) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

[B]Feree13 & old gray:[B] nekem is jo az este ha megmondjátok hol és mikor.thx

(#4264) G Bedtime St válasza faevike29 (#4261) üzenetére


G Bedtime St
tag

Szia!

Minden tiszteletem a gyengébbik nemnek, hogy ilyen gameval nyomulsz :R
És köszönöm az "eléggé jól tolod" megjegyzést. Hajrá lányok!!!!

(#4265) G Bedtime St


G Bedtime St
tag

edgR: (gondolom mint rangidös) remélem nem vaszed tolakodásnak a dolgok folyamatát ;)

[ Szerkesztve ]

(#4266) Ferdzsoo válasza G Bedtime St (#4265) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szóval itt mindent megtalálsz.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4267) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Ma este lehet én is benézek funolgatni, aztán majd meglátjuk mi lesz. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4268) Kareszovics válasza Kareszovics (#4267) üzenetére


Kareszovics
addikt

Üdv!

Sikerült egy 1v1-et játszanom, sikeferivel, azt is jól beszoptam. :B Ez kb 10, fél11 fele volt amúgy senki. :O Kár volt megírnom, hogy benézek, lehet ez volt a baj. :DDD

(gondoltátok magatokban: hagyjuk már ezt a csoffadt dawnt... :)) )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4269) old gray válasza Kareszovics (#4268) üzenetére


old gray
addikt

Jó volt egy kicsit játszani frostb1te-al és Karesszal 1v1-et. :K A többiek meg inkább nem játszanak velünk a végén visszafejlődnek a szintünkre... :D

edgR igazolt hiányzó a többiek hivatalos igazolás felmutatása esetén mentesülhetnek a megrovás alól. ;]

Jah, a mapeket muszáj letölteni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4270) Kareszovics válasza old gray (#4269) üzenetére


Kareszovics
addikt

"edgR igazolt hiányzó" GRAT :C

"Jah, a mapeket muszáj letölteni."

Muszály bizony, tegnap is még játszhattunk volna még egyet. :W

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4271) edgR válasza Kareszovics (#4270) üzenetére


edgR
őstag

:R

(#4272) old gray válasza edgR (#4271) üzenetére


old gray
addikt

Gratulálok az újabb győzelemhez. :))

Érdekes amit Freakzilla írt egyébként: lényegében a map ismereted által olyan előnyhöz jutottál, hogy hoztad a meccseket, pedig szorosabb volt a meccs mint azt a score mutatja. Ezt egyébként észrevettem én is mikor duelezünk. Hiába szedem le rólad a shield-et, ill. x HP-t, a köv. körben már megint fullon vagy......Én meg kétségbeesetten próbálom tápolni magam, de mindig elkések. :B

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4273) Ferdzsoo válasza edgR (#4271) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Grat papi! ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4274) Kareszovics válasza old gray (#4272) üzenetére


Kareszovics
addikt

ISmerős a diagnózis. :DDD

edgR --> majd kereslek MSN, kicsit elhanyagoltalak. :B

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4275) jhos910


jhos910
aktív tag

Most akkor a ph szeró az fizetős v nem ? :B

(#4276) old gray válasza jhos910 (#4275) üzenetére


old gray
addikt

Mivel 3hónapra előre kifizettük és még van ~2hó hátra az én véleményem az, hogy ne kérjünk cash-t senkitől. Legalább többen leszünk ill. ha valaki "rászokik" a game-re az úgy is benne lesz a későbbiekben, hogy áldozzon a témára havonta. Többiek véleménye? :U

Egyébként ez a beetetés időszaka, hamarosan függő leszel és minden idődet elrabolja majd az UT3 nevű kábítószer. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4277) Kareszovics válasza old gray (#4276) üzenetére


Kareszovics
addikt

Nekem az a meglátásom, hogy itt a PH-n belül minél többfele osztódjon a zseton, elvégre PH!-s szeró lenne vagy mifene. Persze a jelen szeró tényleg beetetésre kell. :DDD

Ezzel arra próbáltam célozni, hogy ha mondjuk 3 hónapra lecsökkentenénk a költségeket mondjuk 1k / kopfra az azthiszem elég korrekt.

1k-t amúgy is mindenki ki kell hogy bírjon 3 hónapra; ha csak elmész sörözni egyet meg lecsúszik egy Jager már többet fizettél. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4278) edgR válasza old gray (#4272) üzenetére


edgR
őstag

koszonom mindenkinek.
1on1 - 40% tap, 40% skill es 20% taktika (amiben a szerencse is benne van esetenkent :) ) - szerintem ;)
persze a maptol is rengeteg fugg, de ez most egy altalanositas akart lenni :) en peldaul jobban szeretem a nyitott, nagy tereket, mint a kis szuk spam mapokat. elobbiben tobb lehetoseged van taktikazni. de ezt beszelgettuk freakzillaval is.
"Hiába szedem le rólad a shield-et, ill. x HP-t, a köv. körben már megint fullon vagy" - errol karesz is tudna meselni :P gyakorlatilag a lenyeg, hogy amig nem vagy full kozeli allapotban, addig nem akarsz ellent latni (kulonosen esetleg overtime-ban) - de nem tudom minek mondok el ilyeneket :D
egyebkent nem tudom hol irta, hogy a map ismeretem altal jutottam elonyhoz :F codex egy bughalmaz, most jatszottam ott kb. harmadszor, sentinelen pedig mindketten otthonosan mozogtunk.

[ Szerkesztve ]

(#4279) faevike29 válasza old gray (#4262) üzenetére


faevike29
tag

Hát igen mostanában nem igen van rá időm, de majd igyekszek visszatérni... :DDD
Hamarosan végre meglesz a saját gépem is, akkor majd sűrűbben leszek ! Végre Karesszal mindketten be tudunk majd állni játszani.

EdgR-nak meg külön gratulálok a győzelemhez ! Tényleg Karesszal mikor toljátok megint esténként? :U

[ Szerkesztve ]

(#4280) edgR válasza Kareszovics (#4277) üzenetére


edgR
őstag

ahhoz meg 15 ember kene, es szvsz ossze se jonne ennyi, masreszt pedig 8fos szerver 15-20 embernek haat.. az optimalis letszam sztem 8-10, az ugy ~2k/3ho/fo, mivel 20k a server 3honapra.

[ Szerkesztve ]

(#4281) edgR válasza faevike29 (#4279) üzenetére


edgR
őstag

ha sziveskedik megtisztelni jelenletevel ;]

(#4282) Kareszovics válasza edgR (#4281) üzenetére


Kareszovics
addikt

hasonló reakciót vártam :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4283) RasHaN


RasHaN
aktív tag

nah végre azthiszem megoldódott a "linux alatt ut3" probléma, ha minden igaz visszatértem ;]

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4284) edgR válasza RasHaN (#4283) üzenetére


edgR
őstag

ahhoz kepest, hogy egy hete beszeltunk, es azt irtad 1-2nap eleg sokaig huzodott ;]

(#4285) RasHaN válasza edgR (#4284) üzenetére


RasHaN
aktív tag

és még most sem akaródzik neki beindulni :( :DDD

Internet Explorer is the special Mircosoft® software that allows you to download and install Mozilla Firefox.

(#4286) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Most este egy hirtelen tömörödés? :)

Aki olvassa a hsz-t MSN-en "b@szogathat. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4287) edgR


edgR
őstag

tiszteletem. ma este 21:45-tol 22:30ig lefoglalnam a servert, ha nem gond. 1on1 mecsem lenne egy masik cb ladderben. addig atpassozom a szervert, mert a spect is tilos.. :\

bocs, ha valaki epp most jott volna - es kosz

udv,

(#4288) Kareszovics válasza edgR (#4287) üzenetére


Kareszovics
addikt

Részemről semmi gond (megbeszéltük :) )

DeathGoat --> köszi a meccset, felvettelek Barátnak. :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4289) Ferdzsoo válasza edgR (#4287) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

És legalább megvédted a szerver becsületét? :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4290) old gray válasza Ferdzsoo (#4289) üzenetére


old gray
addikt

Látom az adatlapodon, hogy GeminII mellett döntöttél. Rem. bevált és a deszkádat is korrektül hűti. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4291) Ferdzsoo válasza old gray (#4290) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, minden legalább 2-3 fokot hűlt és mindezt egy "satnya" 800RPM-es ventivel (S-flex) ami még a zalminál is klasszisokkal halkabb... :K
Kössz a tippet! :R

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4292) edgR válasza Ferdzsoo (#4289) üzenetére


edgR
őstag

komolyabb ellenallasra szamitottam, heat 36-0, sentinel 43-0 ;)
azert kivancsi lettem volna arra is, ha a sracnak nem 100as pingje van az en 20asom mellett.. dehat megfelelt neki..

(#4293) Kareszovics válasza edgR (#4292) üzenetére


Kareszovics
addikt

Most erre mit mondjak... :C :Y :))

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4294) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#4293) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mondjuk azért nagyon nem mindegy hogy 20 vagy 100 a ping!
Saját hülyesége az hogy neki ez így megfelelt!
Neked meg grat papi!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4295) edgR válasza Ferdzsoo (#4294) üzenetére


edgR
őstag

nem hat, de nem lagolt - azert is volt ilyen sok frag. de a lovesein azert erzodott, hogy nem kicsit kesik :)

(#4296) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Most esik le, tennap mi értelme volt hogy én az edgR-al voltam? :U :DDD
Egyáltalán hogy mentetek ti ebbe bele karesz?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4297) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4296) üzenetére


Kareszovics
addikt

Például az, hogy Death-koma meg én is gyakoroltunk egy sort. Amúgy meg szerintem nagyon jó volt a statunk. Első meccsen 15 a második meccsen 13-at lőtünk belétek, ami elég jó figyelembe véve azt, hogy PH!-n alapesetben Ti ketten viszitek a prímet.

A másik dolog, hogy azért mentünk bele, mert poénra vettük az egészet, szerintem azért is sült el jól a meccs (a lehetőségekhez képest persze).

De ha gondolod legközelebb az egész PH! lesz ellened és akkor Te is gyakorolsz egy kicsit. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4298) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#4297) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Épp kérni akartam.
Nem csak nem emléxek erre a részre amikor mi ezt megbeszéltük hogy ki kivel van... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4299) edgR válasza Ferdzsoo (#4298) üzenetére


edgR
őstag

nem csodalom, akkor mentel el tronolni a wc-re.

(#4300) Ferdzsoo válasza edgR (#4299) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Trónolás=barátnőaltatás! :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.