Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) Akybron válasza Blood Mage (#4650) üzenetére


Akybron
aktív tag

Tessék:Temérdek pálya

73&DX HA5OJN

(#4652) Blood Mage válasza Akybron (#4651) üzenetére


Blood Mage
senior tag

huh, itt van egy pár! :Y

Köszi! :R

(#4653) Blood Mage válasza Blood Mage (#4652) üzenetére


Blood Mage
senior tag

na már csak azt kéne kitalálnom hogy mit csinálljak a letöltött fájlokkal... :U gondolom vhova be kell őket másolni... valahova... de hova?! :((

(#4654) Akybron válasza Blood Mage (#4653) üzenetére


Akybron
aktív tag

Readme.txt :D

A zipek tartalmát bemásolod az alábbi könyvtárba

Angol Windowsnál:

C:\Documents and Settings\YOURNAME\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\CustomMaps

Magyar Windowsnál:

C:\Documents and Settings\FELHASZNÁLÓNEVED\Dokumentumok\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Published\CookedPC\CustomMaps\

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4655) Blood Mage válasza Akybron (#4654) üzenetére


Blood Mage
senior tag

nah igen, azóta már megvan... az első map-nál nem volt readme file szal csak bambultam h mi a tököt csinálljak én ezzel... ahonnan letöltöttem ott sem volt semmi írva... na mondom leszedek még 1et, és láss csodát: ott egy read ME!!! azóta okés :)

(#4656) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Próbálta már valaki Vista alatt az UT3-at azóta mióta megvan a 1.3v peccs? Vajon megvan még az a hülye tulajdonsága miszerint cseszik kihasználni a vidikarit?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4657) old gray válasza Ferdzsoo (#4656) üzenetére


old gray
addikt

Én nem, sőt magát a Vistát is rühellem. Őszintén: miért jobb a Vista mint az XP? Mi az ami rávett a Vista használatára XP helyett?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4658) Akybron


Akybron
aktív tag

Ha érdekel valakit, újabb Custom Map lelőhelyek
http://www.mapraider.com/ Itt más játékokhoz is van map bőven (UT3 map-ek)
http://www.unrealplayground.com/ Itt mindenféle UT-hez vannak map-ek (UT3 map-ek)

73&DX HA5OJN

(#4659) Ferdzsoo válasza old gray (#4657) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Rendesen kezeli a 4GB memóriát, illetve szebb. Jóval...
Meg nekem teccik az oldalsáv... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4660) old gray válasza Ferdzsoo (#4659) üzenetére


old gray
addikt

LOL, sejtettem a választ. ;] A kompatibilitást feláldoztad a szépség oltárán..... 4GB mem. kezelés: használj 64 bites XP-t és minden oké lesz. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4661) Ferdzsoo válasza old gray (#4660) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mi? Mivan? Én nem voltam semmilyen kompatibilitással, semmilyen oltárnál! Mivan? :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4662) west


west
őstag

ez a hunos unreal szinkronos?vagy csak hun sub?
koszi eloreis.

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4663) Kareszovics válasza west (#4662) üzenetére


Kareszovics
addikt

Csak sub.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4664) Blood Mage


Blood Mage
senior tag

hi!

Lenne pár kérdésem? AA-t és AF-et hol lehet állítani, mert én sehol sem találom? :(((
És mi az a HDR? mert nézelődtem más fórumokon is és ott mondják hogy ő 4AA, 16AF meg HDR bekapcsolva tolja a játékot... ne én ezekből egyet sem tok beállítani sehol :B A játék magyar 1.3as patch. ja és mi az a FOV? most jelent meg az 1.3as patch telepítése után és alapból 90en van.
köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#4665) Ferdzsoo válasza Blood Mage (#4664) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem HDR alapból be van kaccsolva ha maxra tolsz minden grafi beállítás.
AA-lizinget nem lehet állítani csak Vista alatt ott is driverből.
Akárcsak az anizo-t de az megy XP alatt is, de ot is driver alól kell állítani.
A FOV elvileg hogy mekkora szögben látod a terepet 90-az alap nem nagyon éri meg változtatgatni. Asszem 100-nál feljebb nem is lehet.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4666) Blood Mage válasza Ferdzsoo (#4665) üzenetére


Blood Mage
senior tag

aham... hát még mindíg nem tom mi az a HDR de ha biztos be van kapcsolva akkor jó :U akkor az nv driver-ben kell 16X-ra raknom az AF-t?
Az AA-val kapcsolatban pedig egyre vonzóbbá válik a Vista... pl. GOW-ban sem lehet AA-t állítani csak DX10el együt... bár hogy őszinte legyek nekem abszolút nem ishiányzik mert nem látom a különbséget de tényleg nem... :( csak ha már van egy jó vasam hagy használjam már ki és ne csak azt a nyomott 75fps számot lássam a játék elejétől a végéig, mert elég uncsi hogy nem mozog...
AMúgy még ez a V-synic vagy mi a fene mire jó?

(#4667) Ferdzsoo válasza Blood Mage (#4666) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen az nvidia driverben rakd fel az anizot.
A 75fps a limit miatt van ki tudod kapcsolni nemsokkal lentebb leírtam hogy hogyan, de már x+1-szer leírták mások is asszem.
A v-sync vertikális szinkronizáció, nem hagyja hogy úgymond elcsússzon a képed hanem megvárja míg az egész lerenderelődik és egyszerre dobja ki a képernyőre.

Kapcsold ki, majd be és meglátod miről beszélek. Ha ki van kaccsolva vanhogy kicsit "megvan csúszva" a képed.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4668) Blood Mage válasza Ferdzsoo (#4667) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Amúgy az csak nálam van hogy indítok egy pályát, betölt és az első pillanatban eléggé ronda kép fogad, majd folyamatosan javúl a képmindőség 2sec alatt kész is. nemtom remélem érthető volt...

(#4669) Akybron válasza Blood Mage (#4668) üzenetére


Akybron
aktív tag

Ez ilyen "hiba". Megjelenítés közben tölt be egy csomó dolgot, amit igazából előtte kéne.

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4670) Blood Mage válasza Akybron (#4669) üzenetére


Blood Mage
senior tag

ja, akkor midenkinek ilyen.... megnyugodtam... :) azért a legelső pillanatban elég randácska képet mutat :[link] tanuja lehetek hogy jut el a graf minen low-tól max-ra :D

(#4671) Ferdzsoo válasza Blood Mage (#4670) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Így van megírva az UT3 motor, nem hiba mindenkinek ilyen, nekem direkt teccik. :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4672) Blood Mage válasza Ferdzsoo (#4671) üzenetére


Blood Mage
senior tag

teccik?! :Y én meg már azt hittem hogy valami vga / driver probléma vagy ilyesmi... :U

(#4673) west válasza Blood Mage (#4672) üzenetére


west
őstag

megalool :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#4674) Blood Mage válasza west (#4673) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Jóvann'a !! honnan tudhattam volna.... :B :U :B

(#4675) old gray válasza west (#4673) üzenetére


old gray
addikt

Milyen nick-el tolod a játékot? Nem voltál tegnap VCTF-ezni a Jonestown szerveren? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4676) old gray


old gray
addikt

Úgy tűnik az MSF VCTF klán tagja leszek. Végre lesz v.mi rendszer is a játékban, nem csak aqyatlan hent. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4677) Ferdzsoo válasza old gray (#4676) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, mostmár rendszeresen fogsz agyatlanul hentelni! :DDD

És különben meg az élet szép! :P Csak a másik oldaláról is viszgálni kell mindig a dolgokat/rosszat.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4678) old gray válasza Ferdzsoo (#4677) üzenetére


old gray
addikt

Neked lehet, hogy szép velem rengeteg negatív dolog történt az utóbbi pár hónapban. :(

A rendszert az alatt értem, hogy mivel a VCTF csapat-játék és eddig a szervereken mindenki a saját feje után ment, ezután öröm lesz olyan arcokkal nyomulni akikre lehet számítani és lesz begyakorolt koreográfia (remélhetőleg) ill. teamspeak is.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4679) Ferdzsoo válasza edgR (#4601) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Papi mi van veled? 100Hsz -óta ide sem szagoltál! Játszol még azért? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4680) old gray válasza Ferdzsoo (#4679) üzenetére


old gray
addikt

edgR szerintem befordult a vereségektől és a játékot vagy az egerét hibáztatja. ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4681) Ferdzsoo válasza old gray (#4680) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mért kapott ki mostanában?
UT-ban sem látom soha... lehet letiltott! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4682) old gray válasza Ferdzsoo (#4681) üzenetére


old gray
addikt

A clanbase utolsó 2 meccsén kikapott, azóta passz, lehet lemondott az FPS-ekről és mahjongozik. :D

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4683) Ferdzsoo válasza old gray (#4682) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah szegény edgR eléggé felhúzta magát ezen a revok gyereken, lehet azóta nincs kedve gamelni, van egy match report, hát mit mondjak érdekes.
Szívesen visszanézném a demót, ha lenne. Dehogy az összes pro így játszik hogy széjjel van butítva a grafikája a gaménak?
ultragáz. :( Nézzétek meg a match-end shotot.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4684) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#4683) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most itt ülök és olvasom ezt a posztot sokadjára és gondolkozok azon hogy aki nincs otthon a számítástechnikában, az az alábbi pár mondatból mit érthetett meg vajon. Nagyon durván eldurvul a számtechfanok nyelvezete... :U

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4685) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#4683) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

tököm, kétszer ment. :(((

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4686) athomi válasza Ferdzsoo (#4683) üzenetére


athomi
veterán

Sajnos Call of Duty4-ben is ugyan ez a helyzet. Persze a ClanBase-en is mindent szabad. :(

[ Szerkesztve ]

(#4687) Blood Mage válasza Ferdzsoo (#4683) üzenetére


Blood Mage
senior tag

és ez mért is jó minden pro-nak hogy leveszi a graf-ot minimumra?? :U

(#4688) old gray válasza Blood Mage (#4687) üzenetére


old gray
addikt

Nem zavar a sok effekt... Én csak a mósönblört kapcsoltam ki (vagyis a v1.3 patch után már alapban ki van kapcsolva) illetve a world detailt levettem a minimumra.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4689) Ferdzsoo válasza Blood Mage (#4687) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem zavarnak az effektek, van 200fps-ed, ami a proknál számít hogy hogy mennyi a response time, meg könnyebben kiszűrhető az ellenfél is a pályán. Sokkal könnyebben. :U
Viszont én nem áldozom fel a grafikát érte.. én nem vagyok pró.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4690) Blood Mage válasza old gray (#4688) üzenetére


Blood Mage
senior tag

world detailt minimumon?? :Y elég kopár lehet a játék... :U az tény hogy így jobban észreveszed az ellenfeleket, de ennyire nincs igényd (nem csak neked) a szép grafikára??? :F LOL most nézem a vga-d: EVGA 8800GTX ACS3 KO + AC Accelero Xtreme 8800... ilyen karival szégyen nem maximumon játszani!!!!!!!!!!!!!!! :((( Amúgy 3,2Ghz-en nem ütközől végig CPU limitbe??

(#4691) Blood Mage válasza Ferdzsoo (#4689) üzenetére


Blood Mage
senior tag

grafit feláldozni?? én istenért sem tenném meg! :Y évek óta szenvedtem az előző gépemmel még a FAr Cry is csak medium graf-on futott el 14-45fps között... COD2 nél nem bírta 800x600felett és a dx9et ergó dx7ben toltam :D nyár eleje óta meg csak gyönyörködök a mai gyönyörű új gammákban :K

(#4692) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Beköltözött az uté már a házamba is! Kicsit moddoltam!
Nagyon fain lett szerintem! :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4693) old gray válasza Ferdzsoo (#4692) üzenetére


old gray
addikt

Nem is rossz, saját munkád eredménye? (Bár az UT táska meg a fuxos kéz rondítja a képet. ;] )

#4690 : miért ütköznék cpu limitbe? ~3GHz már elég egy 8800GTX-hez, ráadásul a magas FSB-vel megy a rendszer, amiből sokat profitál a cpu. Nem akarom magasabb órajelen hajtani a procit mert a Z600-am passzív, sem cpu venti, sem házventi...

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4694) Ferdzsoo válasza old gray (#4693) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egy cerkával 3,2GHZ-en tényleg limitbe ütközöl mondjuk. :U
Nem én csináltam, csak a tervezés részét! :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4695) Akybron válasza Blood Mage (#4690) üzenetére


Akybron
aktív tag

Itt van 8 kép.
2 pályán csináltam 4-4 screenshotot, jól látszik a véglet beállítások közti különbség.
Érdemes letölteni őket, és képnézővel lapozgatni a képek között, úgy látható a legjobban a lényeg.

[Biohazard Textúra 1 Világ 1 ]
[Biohazard Textúra 1 Világ 5 ]
[Biohazard Textúra 5 Világ 1 ]
[Biohazard Textúra 5 Világ 5 ]
[Gateway Textúra 1 Világ 1 ]
[Gateway Textúra 1 Világ 5 ]
[Gateway Textúra 5 Világ 1 ]
[Gateway Textúra 5 Világ 5 ]

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4696) Blood Mage válasza Akybron (#4695) üzenetére


Blood Mage
senior tag

hát igen... Textúra 5 világ 5 a nyerő nálam :D

(#4697) Ferdzsoo válasza Akybron (#4695) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah, viszont a régebbi játékokra a textúra 5 világ 1 hasonlít. Legalábbis a 2003-hoz mindenképpen!

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4698) Akybron válasza Ferdzsoo (#4697) üzenetére


Akybron
aktív tag

Szinesebbé lehet tenni világ csökkentés állítás nélkül, ha az alábbi három paramétert átjavítod az UTEngine.ini file-ban igazról hamisra (ha angolul van, akkor True-ról False-ra).
(C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Dokumentumok\My Games\Unreal Tournament 3\UTGame\Config\UTEngine.ini)

DepthOfField=Hamis ;;;;Igaz
Bloom=Hamis ;;;;Igaz
QualityBloom=Hamis ;;;;Igaz

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#4699) old gray


old gray
addikt

Izé... a szerver még mindig teszt-fázisban van (mondjuk így is jó....). ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4700) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Tegnap milyen kis véletlenszerű összeröffenés volt bermin.

edgR, sikeferi, akybron, meg én. Ilyen is ritkán van. :C

Épp azon filóztam kéne írni a logoutra egy cikket az UT-ról, kicsit haladóbb szemmel, hátha népszerűsítené a játékot! Ötletek?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.