Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) old gray válasza Kareszovics (#4350) üzenetére


old gray
addikt

Rám számíthattok olyan 10-11 körül.

Bár a mapeket még mindig nem töltöttem le, lusta dög vagyok. :B

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4352) Kareszovics válasza old gray (#4351) üzenetére


Kareszovics
addikt

Pedig azt már tényleg időszerű lenne; főleg hogyh nem vote-olsz tuti olyan mapot ad ami nincs meg Neked. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4353) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Látom mindenki tele van idővel játszani! :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4354) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4353) üzenetére


Kareszovics
addikt

Tegnap csak 3 órát nyomtam a serverünkön (8 meccs). :U :D Volt edgR meg sikeferi is + a CG-s srácok (Custer, Manci).

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4355) old gray válasza Kareszovics (#4354) üzenetére


old gray
addikt

Igen, voltam én is de minek? :B Később benéztem még egy vctf-re is, de hamar rájöttem, hogy felesleges hullafáradtan erőltetni a játékot.

Custernek én küldtem el a szerver adatait, meg még pár .hu arcnak aki a friends listemen található, lehet fognak még páran benézni alkalmanként. Hátha bejön nekik a dolog és további tagokkal tudjuk a későbbiekben bővíteni a saját szerver létszámát.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4356) Kareszovics válasza old gray (#4355) üzenetére


Kareszovics
addikt

Igen, voltam én is de minek? :B Később benéztem még egy vctf-re is, de hamar rájöttem, hogy felesleges hullafáradtan erőltetni a játékot.

Ne bánkódj, múltkoriban én nem voltam formában. A fáradtság meg nagy úr.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4357) jhos910 válasza old gray (#4355) üzenetére


jhos910
aktív tag

az biza jólenne mert amikor én felnéztem tegnap akkoris egyedül voltam :s

(#4358) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nekem meg most van egy x1050-es vidikari a gépemben, szóval nem nagyon futkos rajta az UT3... :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4359) Kareszovics válasza jhos910 (#4357) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mikor néztél be? :F

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4360) old gray válasza jhos910 (#4357) üzenetére


old gray
addikt

Általában este van élet 8-10 körül a szerveren. Mi is a nicked? Felveszlek friends listre és láthatod ha bent vagyok. Dobsz egy üzenetet, h van-e kedvem 1:1 / DM / TDM-ezni, és ha igen, megyek. :K Tegnap is így néztem be Karesszal pár meccsre. MSN részemről nem ok, utálom, folyton zaklatnak miindenféle hülyeséggel, így mikor játszok az MSN ki van lőve.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4361) jhos910 válasza old gray (#4360) üzenetére


jhos910
aktív tag

még csak fercsike-vel meg edgR-el játszottam, botok ellen szoktam játszani itthon :)
hát a fene tudja sztem 10 utána kicsivel néztem be.

(#4362) jhos910


jhos910
aktív tag

na jöjjön fel vki a szeróra játszani mert megyek :)

(#4363) old gray válasza jhos910 (#4362) üzenetére


old gray
addikt

Sorry, én tegnap leragadtam egy ~2 órás VCTF meccsen, utána enyhe koncentrációzavar lépett fel és rögtön kiléptem a játékból... :B

Legközelebb hétvégén érek rá az esti órákban.

Feree13 : látom már 9600GT-d van. Teljesítményben nincs nagy kül. a 8800GTS-hez képest gondolom..a csend miatt vetted? A 8800GTS mennyiért kelt el ha nem titok? :U

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4364) Kareszovics válasza old gray (#4363) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mi toltunk jhos kollégával egy meccsett és közös megegyezés alapján eldöntöttük, hogy a botokat elfelejti és az ebbe feccölt időt inkább velünk tölti a serveren a biztos fejlődés reményében. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4365) jhos910 válasza old gray (#4360) üzenetére


jhos910
aktív tag

A nickem jozefusz.
De még igencsak gyakorlásra szorulok szóval csak bénázok a szerón.

(#4366) Ferdzsoo válasza old gray (#4363) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, teljesítményben kb ugyanaz, csend miatt vettem, és 25k-ért ment el a GTS:.. :O

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4367) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nem, egyszerűen ezt nem hiszem el.
Felraktam a fostos vista 32-bites verzióját hogy régebben biztosan a 64 bites verzió miatt ment ilyen szarul az UT, de nem. Gyerekek 25-meg 30 FPS-em van Shangry-la-n 1360x768-ban 8x-os anizóval.
Könyörgöm valaki jöjjön rá helyettem hogy mi a baj.
3dmark tökéletesen lefut 11500pontal. hihetetlen komolyan mondom.
És nem is használja ki teljesen a karit a progi mert a fogyasztásom is 3dmark alatt 192W míg UT közben csak ilyen 167. És anno az XP-s rendszeren meg még a 3dmark nál is nagyobb fogyasztást csinált az UT3.
Könyörgöm valaki mondja meg mi a baj... :O

Az ilyen Fly-by benchmarkokra is 70-80 FPS-t kapok míg ilyen 140 körül kellene kapnom.
Egyszerűen nem tudom mi a tökömért ilyen szar... :O

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4368) edgR válasza Ferdzsoo (#4367) üzenetére


edgR
őstag

most hogy ujratettem, nekem is ezt csinalta (csodalkoztam, mert elotte semmi baja sem volt). utana 4dolgot csinaltam: 1: osszes winvista frissites fel. 2: monitor nativjanak megfelelo full screen modba allitottam az ut3-mat. 3: monitor max frekvenciajanak megfeleloen lottem be az fps-eket az ut3/utgame/utengine.ini-ben. ez nalam: MinSmoothedFrameRate=75.000000
MaxSmoothedFrameRate=75.000000
es 4: refreshlock-kal fixaltam a monitor nativjat a max frekre.
remelem a 3vmelyik kozul vagy akar ezek komboja nalad is megold mindent.
mod.: ja, meg valami: sima ut utan ne az 1.1 es 1.2-t tedd fel egymas utan, csak az 1.2-t. mert nekem az is csak rosszabba tette..

[ Szerkesztve ]

(#4369) Ferdzsoo válasza edgR (#4368) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Rohadtul nem oldotta meg a dolgot, és minden más gamé jó. COD4 is úgy szalad mint vaj a késen...
Mocskos UT3 bug. :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4370) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4369) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mostanság akartam újrarakni a rendszert, panaszod után viszont kicsit elbizonytalanodtam. :(

Ha elkúródik az UT magamhoz nyúlok. :O

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4371) edgR válasza Kareszovics (#4370) üzenetére


edgR
őstag

nyugodtan tedd ujra, xp-n nincs gaz tudtommal. ez ut3+vista sajatossag lesz akkor, de nalam pl hamar elmult.

(#4372) Ferdzsoo válasza Kareszovics (#4370) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

XP-alatt semmi bajom nem volt nekem sem... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4373) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4372) üzenetére


Kareszovics
addikt

Srácok, köszi, hogy megnyugtattatok... :R

Akkor lehet reinstall lesz.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4374) old gray válasza Ferdzsoo (#4372) üzenetére


old gray
addikt

Vistát akartok használni? Nemá'....Komolyan ledöbbentem amikor Ferykee írta, hogy vista install.... mondom magamban wtf? Gusztustalan egy prg. a 64bites verzióhoz volt szerencsém, melóban megkaptuk ingyen az MS-től, de egy gépre sem került fel nekem köszönhetően. XP+SP2 (vagyis már SP3) és nincs gond, minden kompatibilis mindennel ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4375) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Igen, azt akarok használni, de nem hiszem el hogy nem képes az UT kijavítani ezt a bugot.
Minden más gamé gyönyörűen fut.
Hol lehet szerintetek írni a készítőknek mailt hogy gecc javítsátok ki? :O :D

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4376) edgR válasza old gray (#4374) üzenetére


edgR
őstag

ha nem tetted fel honnan veszed hogy szar? eleinte en is szkeptikus voltam, de olyan popec rendszerem meg soha nem volt, mint miota vistat hasznalok, igaz, x86-ot, az osszes frissitessel..

(#4377) Ferdzsoo válasza edgR (#4376) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Pontosan nekem is sokkal pörgősebbnek tűnik a vista főleg net terén.
És minden más is pörög csak a mocskos UT-nem. :(((
Szép, használhatóbb, jobban testreszabható, egyszerűen jobb lenne ha nem szopatna egy két dolog. PL hangkari driver, de erről nem a microsoft tehet hanem a kib@szott Creative! Hogy 2 év alatt nem képesek egy épkézláb softwercsomagot kiadni... :W
Sőt szerintem az UT-s lassulásról se a Microsoft tehet.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4378) old gray válasza Ferdzsoo (#4377) üzenetére


old gray
addikt

edgR: ne legyél már ilyen cinikus, bazz írtam, hogy a 64 bites verzióhoz VOLT szerencsém, CSAK suliban nem került fel a gépekre. Itthon használtam kb. 1-2 hetet. Te mindenkit kérdőre vonsz? :U

Ferike: Vista pörgösebb, főleg net terén? Talán kibővíti a sávszélességedet? ;] Ez erős..... bár gyorsabbnak tűnhet, szóval lehet optimalizáltabban kajálja az erőforrásokat, és pl. nincs olyan, hogy a hdd 1-2 percig megőrül annyira dolgozik, vagy a cpu-kihasználtság is egyenletesebb. De gyorsabbnak nem gyorsabb, max. úgy tűnik.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4379) Ferdzsoo válasza old gray (#4378) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nah azért most te is beszélsz ám a levegőbe, most mondtad hogy csak a 64-bites verzióhoz volt dolgod. Akkor miből gondolod hogy a 32 bites nem gyorsabb az XP-hez képest mikor nem is használtad, vagy miből gondolod hogy nem gyorsabb, csak gyorsabbnak tűnik és csak mi hisszük azt hogy gyorsabb.
Hidd el gyosabb. Érezhetően gyorsabb PL az explorer is mint XP alatt... :K
No offense de most gondold át tényleg... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4380) edgR válasza old gray (#4378) üzenetére


edgR
őstag

en mar csak ilyen paraszt vagyok, hogy ami nem egyertelmu, arra rakerdezek.
puszi

(#4381) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Nah f@szom XP reinstall volt megint! :W
Majd talán a v1.7-es UT-nél felteszem a vistát megint... :(((

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4382) old gray válasza Ferdzsoo (#4379) üzenetére


old gray
addikt

És szted a 32bites vista gyorsabb mint a 64 bites amire x64 szoftverek vannak telepítve? Igaz sz.ptam vele rendesen mire összevadásztam a szükséges drivereket (tűzfalat kapásból nem találtam, azóta változott a helyzet) és a F8->disable driver signature sem segített, ennek ellenére sikerült 64biten használhatóvá tennem a gépet. Amiért nekem lassúbbnak tűnhetett: akkor még 1GB ram figyelt csak a gépemben, így az igazság valahol a te 4GB rammal ellátott konfigodban keresendő.....

U.akkor érdemes fejlesztői fórumokon szétnézni 32bit vs. 64bit ügyben..... attól függ milyen szempontból nézed a sebességet, de az igazság ezekben a sorokban található.

EdgR: no comment, csók a családnak. :D

MOD: látom Ferike, csak visszakerül a jó öreg XP...... ;]

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4383) Ferdzsoo válasza old gray (#4382) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Fent is van és van is 130fps-em a 30 helyett... Hihetetlen komolyan mondom! :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4384) bbchris


bbchris
senior tag

Egy érdekes probléma : akinek X-FI Fatality hangarija van az biztos észrevette hogy kb 5 perc után elszáll a játék , már tisztára sík idegek voltunk hogy Slettel net-es harc közben történt mindig . A megoldás le kell tölteni hozzá egy sound-fix-et amivel megjavult az egész . :R Slett előtt mire rájött , hisz erről nem találtam magyar fórumot . AKinek ilyen van az írjon elküldjük a linket .

(#4385) old gray


old gray
addikt

Mikor futunk össze a szerveren "nagyobb" létszámban? :U

Kérdés: hogyan tudom eltüntetni a sok hülye feliratot (killing spree-s, stb...)?
Nagyon zavaró tud lenni. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4386) bbchris válasza old gray (#4385) üzenetére


bbchris
senior tag

Sztem a beállításoknál ki kell venni a felriat résznél hogy ne írjon semmit sem .

(#4387) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Én most meek tolni ha valaki jön dobjon üzit a gaméban!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4388) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Huh emberek találtam valami német public szerót, elég durva arcok voltak rajta, nem is tudtam mindig első lenni, frankó, mert volt kihívás!

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4389) Kareszovics válasza Ferdzsoo (#4388) üzenetére


Kareszovics
addikt

Mekkora arc duma; "nem is tudtam mindig első lenni" :DDD :P

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4390) edgR válasza Ferdzsoo (#4388) üzenetére


edgR
őstag

ha kihivast akarsz, tudok mondani par nevet..

(#4391) old gray válasza edgR (#4390) üzenetére


old gray
addikt

pl. revok? :U

Olvastam a kommented a meccsről, igen kellemetlen és u.akkor szerencsés arc lehet ráadásul tudása is lehet nem mellékesen. További sok sikert a cup-hoz.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4392) Ferdzsoo válasza edgR (#4390) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Papi én csak a TDM - max Dm kihívásokat szeretem! :K
A duel a te asztalod marad.

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4393) old gray válasza Ferdzsoo (#4392) üzenetére


old gray
addikt

Kár, hogy nem sikerült belőnöd s szervert, így nem tudtunk hentelni, csak 1:1ment. :(

edgR: Feree-t pls világosítsd már fel, hogy kell konfigolni kül. játékmódok között.

:R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4394) Ferdzsoo válasza old gray (#4393) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

megkaptam, innentől elvileg mindent tok állítani :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4395) edgR válasza old gray (#4391) üzenetére


edgR
őstag

az 1on1 ladder az ladder, nem kupa :P oc-ben asszem jovo hettol playoff, termeszetesen a legjobb tudasu csoport masodikat sorsoltak mellem elso korben... mindenesetre thx ^^

(#4396) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Emberek milyen csávóval játszottam, valami holland arc volt, a BOLLE klánból, asszem H3LL volt a neve. Decken nyomtunk ketten egy meccset.
A srácnak olyan mozgása volt hogy fizikailag képtelenség volt eltalálni. Komolyan mondom, nem is shieldrunolt csomószor vettem fel a shieldet, de olyan mozgás és taktikálya volt a pályán hogy valami hihetetlen. Hiába tankoltam fel, úgy kezdődött hogy az első támadása után maradt vagy 80hp-m. Mindig tudta hol leszek pedig iszonyat figyeltem a kiszámíthatatlanságra. Olyanokat kaptam öröm volt nézni. A boots-al meg világvége amit művel úgy ugrált szinteket mint valami állat, és támadás közben használta a legtöbbször.
Hihetetlen volt. Jó volt az aim-ja de nem az miatt nyert, hanem iszonyat pályataktika és a harc közbeni mozgás. Csak kamilláztam mi van. Le a kalappal előtte , nagyon durva mit végre nem lehet hajtani. Shieldrun nélkül! :U
Élvezet volt ellene játszani még úgyis hogy szarrá alázott.
A meccs vége valami 25:2-lett. :DDD az is azért mert egyszer sikerült 2cm-ről fullba hátbalőnöm a flackal, meg kapott utána egy combót. :C

(A legnagyobb baj az volt nem tudtam a combot érvényesíteni ellene mert nagyon sokat mozgott függőlegesen, egyszer alattam, egyszer felettem volt, ha meg előttem akkor egyszerűen a bogyók nem értek el odáig ahol ő volt, vagy azért mert lelőtte őket a levegőben, vagy azért mert mire odaért az a szar addigra meghaltam. :DDD )

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4397) Ferdzsoo válasza edgR (#4395) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nembaj legalább ha őt kivered akkor onnantól hómrán az egész! :))

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4398) edgR válasza Ferdzsoo (#4392) üzenetére


edgR
őstag

aki 1on1ben jo, az nagy valoszinuseggel benne van tdm klanban is - es ott is szinten nagyon jo - :-p, igy csak ismetelni tudo magam ;]

(#4399) Hujikolp


Hujikolp
őstag

UT 1-nek melyik a legfrisebb peccse? 436-ost tettem fel, de nem tudom melyik lehet a legújjabb. :B

(#4400) Ferdzsoo válasza Hujikolp (#4399) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nemtom, de ez UT3 totyik.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.