Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) old gray válasza Ferdzsoo (#4450) üzenetére


old gray
addikt

V.mi ilyesmiről van itt szó....

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4452) Attila14 válasza old gray (#4443) üzenetére


Attila14
aktív tag

Nem talált! nem a koromat jelzi az a szám! Hanem kedvenc számom és mezszámom is!
meg azért akartam felnézni tört szerverre mert éppenséggel megvan a játék és ki akartam próbálni neten hogy talán megtetszik és akkor megvenném eredetiben!

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#4453) Ferdzsoo válasza old gray (#4451) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Na ez azért szép kis javítási lista... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4454) edgR válasza Attila14 (#4452) üzenetére


edgR
őstag

minden bizonnyal en vagyok a maradi es a fasz, de mire valo akkor egy kurva demo? :O

(#4455) Attila14 válasza edgR (#4454) üzenetére


Attila14
aktív tag

Bocs de én nem mondtam rád semmi rosszat! Akkor felejtsük el ezt a tört dolgot, lehet megveszem amint meglesz a jobb gépem mert a mostanin normál grafikán sajna akad egy kicsit, nagyon alacsony grafikán meg nemszeretek jáccani.

Remélem nemleszünk ezért rosszban :DD

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#4456) Ferdzsoo válasza Attila14 (#4455) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Maradjuk csak annyiban hogy mi megszállot fanok, nem szeretjük ha valaki nem veszi meg a játékot és úgy játszik vele, pláne ha még segítéget kér, hogyan játszhatna neten a tört verzióval.
Ettől függetlenül szívesen várunk vissza az eredeti gaméval. ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4457) szinesz.bob válasza Attila14 (#4455) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Gyere a bermi dm-re és ha már jól tolod ugy is +fogod venni mert máshol is szertnél játszni!
A grafikat mindenki leveszi még ha bírná is a gépe... :D

(#4458) old gray


old gray
addikt

Elfilózhatnánk, hogy mi legyen a szerver jövője, pár kérdés felmerült bennem:

- Ki akarja továbbra is, hogy legyen?
- Melyik legyen? Maradjon a régi vagy 5k-ért az új megér egy próbát?
- A PH!-s tagokon kívül ki lenne még aki esetleg igényelné (pl. custer....)?
- Van-e rá igény, hogy public legyen? (szerintem hosszabb távon megérné....)
- edgR maradjon admin? :D

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4459) Kareszovics válasza old gray (#4458) üzenetére


Kareszovics
addikt

Sorrendben a válaszok.

- bár mostanában iszonyat havazás van felém (meló, lakásfelújítás stb...), ettől függetlenül jó ha van egy szeró
- azt, hogy melyik szolgáltató marad döntsétek el Ti :P
- szerintem a CG-s srácok is igényelnék a servert, külföldi arcok is fel szoktak tévedni (lásd AirFoox; remélem jól írtam a nevét)
- döntés ismét Tiétek :D
- edgR maradhat admin, de legalább azt a qrva mapot el tudjuk legalább váltani könyörgöm :DDD

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4460) old gray válasza Kareszovics (#4459) üzenetére


old gray
addikt

Bázz ne legyen már mindegy, h ki legyen a szolgáltató ill. public vagy nem public.

Részemről új szolgáltató és public, a szerver kell, és edgR természetesen maradhat, csak 1-2 alap konfigolást magyarázzon el, h ha ő nincs, akkor tudjunk mi is intézkedni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4461) Kareszovics válasza old gray (#4460) üzenetére


Kareszovics
addikt

Akkor ne legyen mind1:

- az eddigi szolgáltató jó volt (még az én szar netemmel is); de ha tényleg olyan jó az új is megér egy próbát
- ne legyen public; vagy legyen public, de akkor az állandó admin-felügyeletet kíván meg (szerintem)

Megfelel! :U No offense. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4462) old gray válasza Kareszovics (#4461) üzenetére


old gray
addikt

A szolgáltató-váltás az ár miatt jött szóba, az, h milyen lesz.... a puding próbája az evés. Ferike említette, hogy nagyon jónak tűnt a szerver, mindenkinek korrekt ping-el nyomult.

A public vs. privát dolog: tehetnénk adott időszakokban publikussá, amikor meg mi, akik béreljük igényt tartunk 1-1 hentre, akkor átmegyünk privátba, gondolom ez megoldható, bár majd edgR felvilágosít minket, h is műxik ez.

Részemről a publickos dolgot azért tartom jónak, mert a szerveren lesz élet, rászoktathatjuk az embereket, h jöjjenek és ha lesznek állandó tagok akkor lehet velük kontaktolni, h a ktg.-ekbe esetlegesen beszállnának-e. Ha a public dolog nem műxik, akkor még mindig van lehetőség változtatni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4463) Kareszovics válasza old gray (#4462) üzenetére


Kareszovics
addikt

Ezért mondtam, hogy minkét kérdésben inkább Ti döntsetek; nem azért adom át a felelősséget mert sz@rok bele, hanem azért mert sem a server-bérléshez, sem az adminoláshoz nem értek.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4464) Ferdzsoo válasza old gray (#4462) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Véleményem szerint mindenképpen váltani kellene, olcsóbb szerót kapnánk publicosan mint amott privátot.
Igen mindenképpen public legyen, végre lehet lenne egy állandó létszám.
Ha csak mi akarunk játszani egyszerűen bepassozzuk a szervert és kész, hiába public nem tud senki bejönni. Web-admin felületről gyakran tudnám felügyelni a szervert, mivel itthon és melóhelyen is net előtt vagyok! Szal ebben tok segíteni.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4465) faevike29


faevike29
tag

Sztem megér egy próbát az új szeró, ha szar akkor legalább tanulunk belőle, hogy nem kell váltogatni. :D
Lehet tőlem is publik, bár előfordulhat, hogy elég gyakran le kell majd jelszavazni...
EdgR meg "régi" jól bevált admin, sztem maradjon ő, persze ha vállalja. :) (Azért mert a szerver új lesz nem feltétlen kell őt is lecserélnünk, jó főnököt meg nem is szoktunk .)

(#4466) old gray válasza faevike29 (#4465) üzenetére


old gray
addikt

Az admin-váltás poén volt, de a kérdéses személy ide tolhatná az orrát, h véleményt nyilvánítson.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4467) faevike29 válasza old gray (#4466) üzenetére


faevike29
tag

Pedig itt nekem nagyon úgy tűnik valaki admin szeretne lenni...nem rád gondoltam. :DD

(#4468) edgR


edgR
őstag

azt mar gondolom tisztaztuk, hogy uj szerver. honap kozepe utan (16-17-en) jar le a mostani, addig intezem a masikat..
publik: csak nehezit, de tolem lehet. legjobb ugy lenne, hogy kulon pub, kulon priv. ezt is majd megprobalom ledumalni.
"nehezsegek": #1 nekem nincs kedvem allandoan a csitergyanukat lesni, kellene allando admin a serverr (ezt nyilvan tovabb bonyolitja h kinek adok admin passt, stb..).. #2 ha 1server lesz, akkor ha privatban akarunk jatszani, akkor passozas es server restart. amit tovabbra is szeretnek en kezelni, mivel ugyis en tartozkodom legtobbet a server kozeleben. es azt az elerhetoseget nem is adnam ki szivesen masnak, mivel abbol csak a kaosz lenne - mindenki passozna mindenre, meg ha csak hazon belul is, nem tudnank kontrollalni szvsz.
megoldas: 1# kulon priv es kulon pub, ez a legtisztabb es ez lenne a legjobb. #2 egy server, adok max 5-6embernek adminpasst, ami nyilvan eleg nagy odafigyelest igenyel, mert az ut3 gyakran bennt hagyja a SAY-t tab nyomaskor is, es igy konnyen belokheti barki a kozos chatbe a passt.. de az 5-6admin kozul jo lenne ha vki mindig lenne fennt. (persze ha bukta vki az adminpasst, siman megoldhato annak csereje, de szinten macera es idoigenyes..). server admin tovabbra is en lennek, szukseg eseten telepitek/frissitek/ujrainditom/passozom a servert, stb. mindenki felvesz msn-re es ha kivansaga van, a nap 90%ban megtalal..

mod.: aki kivancsi volt az adminpassra es a legfontosabb parancsokra, eddig is megtalalt.. sztem nem en hatraltattam azt, hogy nem tudtok mapot valtani..

[ Szerkesztve ]

(#4469) Ferdzsoo válasza edgR (#4468) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

+1 voks a 2 szeróra.
Viszont eszerintem mindekttő legyen public, míg az egyik folyamat passos.
Előnye hogy a gyengébbek is megtalálják a szerót ha ilyesmire kerül a sor.
Alap admin parancsokat szerintem mindenki kb 1 perc alatt el tudja sajátítani.
Igen a SAY-el meg vigyázni kell.

A publicot sem kell éjjel nappal nézni, ott a példa a bermuda publicra, én admint még nemláttam a szerón (pedig vagyok nemkeveset) és még nem találkoztam semmilyennemű fennakadásról. Se csíterrel, se senkivel. Szerintem bőven elég ha valaki 1 nap 1-2x felnéz hogy minden ok e.

Szerintem még két szeróval is olcsóban jönnénk ki mint így 1-el. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4470) Viper-FPS válasza Ferdzsoo (#4469) üzenetére


Viper-FPS
csendes tag

Üdv mindenkinek !
Olvasgatom itt a szerver esetleges váltását, és hát -bár megnevezne nincsen - remélem ,hogy az új szerver kapcsán ránk gondoltatok. :K
Az üzletpolitikánk értelmében két szerver együttes bérlése esetén 10 % kedvezmény, 3 havi bérlés egyidejű kifizetése esetén további 10% kedvezményt biztosítunk.
Várunk benneteket mihamarabb !

Üdv: Viper ( FPS-Central)
www.fps-central.hu
www.fps-multigaming.eu

(#4471) edgR válasza Viper-FPS (#4470) üzenetére


edgR
őstag

gondolatolvaso vagy? :D
meg foglak keresni..

(#4472) Ferdzsoo válasza Viper-FPS (#4470) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ehh még ebből is lejön 20%. Nemmondom, enyhén lesz olcsóbb. :K

Viszont a szeró amit belőttetek, ráférne egy restart, mert megint valami baja van. ;)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4473) old gray válasza Viper-FPS (#4470) üzenetére


old gray
addikt

[link]

5000x2x0.9/hó lenne akkor a 2 szerver? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4474) Ferdzsoo válasza old gray (#4473) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen, ami 9k és ezt még oszd el 4-el. Vagy 5-el?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4475) old gray válasza Ferdzsoo (#4474) üzenetére


old gray
addikt

Eddig 6an voltunk..... + Custeréket is meg kellene kérdezni, ill. találtam tört szervereken elég profi magyar arcokat, majd megkérdezem őket is.

Más: Ha a V-Sync-et enabled-re állítom akkor az azt jelenti, hogy az adott játék az adott felbontáson aktuális frissítési frekvencián fog menni ugye? (már ha a gép képes rá). U.is 1280x1024/100Hz-en használom a monitort, kérdés, hogy a játék képes-e 100FPS-el futni. Ha nem képes akkor gondolom értelemszerűen lassabb lesz, de akkor mi történik a V-Sync funkicóval?

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4476) Ferdzsoo válasza old gray (#4475) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A v-sync funkciója hogy nem hagyja vízszintesen szétcsúszni a képet (ezért is a neve vertical syncronization), ami elő tud fordulni néha. Ha 100hz-re van állítva a moncsid vinfosba akkor a max FPS-ed is 100 lehet a gaméban. Logikusan ha nem tudja lerenderelni akkor kevesebb lesz, de ettől függetlenül sem fogja hagyni szétcsúszni a képet. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4477) old gray válasza Ferdzsoo (#4476) üzenetére


old gray
addikt

A 100FPS-t viszi átlag (no AA&AF), szal szerintem nincs miért aggódnom, vsync on.

Találtam pár DM tricks-et.

[ Szerkesztve ]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4478) Ferdzsoo válasza old gray (#4477) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Áh, hihetetlen mit művel az impact hammerrel.
Az a durca hogy a shieldhez milyen lazán felmegy, nem is előpattogtatja, hanem csak egy pillanatra megnyomja és fent is van. Ezt qrvára meg kéne tanulnom... :W

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4479) old gray válasza Ferdzsoo (#4478) üzenetére


old gray
addikt

Bizony durva. Asszem god mode on, és offline impact gyakrolás fog következni napokon át, val. színű VCTF-ben is jumping boots + impact combo hasznos lesz flag-el "hazafelé" menekülés közben.

Az linkelt oldalról a guide kissé vicces, már-már képletekkel magyarázzák 1-1 trükk kritériumait, megvalósíthatóságát stb.... :D [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4480) Ferdzsoo válasza old gray (#4479) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

OMFG. és akkor még azt hittem magamról hogy én vagyok a megszállot. :Y

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4481) old gray válasza Ferdzsoo (#4480) üzenetére


old gray
addikt

Megyegetnek az impact-trükkök...... csak harc közben elég körülményes a használata, ill. kurva sok HP-t leszed, sokszor nem éri meg használni. Bár az is tény, hogy a shield-et ha te szerzed meg -50 HP árán, már megérte...legalább nem az ellenfélé lesz. :))

Szerver??? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4482) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Tényleg papszli mi van a szeróval? :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4483) erazor


erazor
csendes tag

Halesz

Látom pang a topik meg a player is elég kevés funrealban, ugyhogy ugy döntöttem ideje végre beírnom ide..Már az elejétől kezdve olvasom miket írogattok, de én nem akartam csatlakozni a magyar unreal közösséghez, mer nemtom mér. Nem vagyok annyira jó gamer, plus UTot is csak a 2003 óta tolom, de nem rendszeresen...amikor egyetem vok akkor pl 1 évig egyáltalán nem játszottam...Na ezeket azért írtam ,hogy sok jóra ne számítsatok tőlem.

Na , de már meguntam a küldföldiekkel való gamelést..oszt láttam itt szervezkedtek agyba főbe..Szívesen tolnék veletek párat, bár 1vs1et nem szeretem..popnt azért mert nem vagyok jó gamer igen...de egy jó kis TDmben vagy DMben benne lennék..Mást nem szoktam tolni.TDM és DMből is ha lehet ne az ilyen 16 playeresnél többeket..sztem a 12 playeres tdm az ideális, vagy a 8as...Bár ahogy nézem 8at sem nagyon szoktátok elérni...de most itt vaok plus 1 személynek.....Van még egy ismim, ő keveset játszik, és ő nagyon béna, de lehet hogy jönne..majd meglátjuk.

Na szal ha vki épp unatkozna, és TDmelne egyet, vagy mittomén épp a PH!s banda tdmezni megy légyszi szóljatok.
Játékban a nevem: hhhhh5n1
msn:iwannafuckalot@citromail.hu

Ennyit tudok mondani, kérem kapcsoljátok ki...

(#4484) old gray válasza Ferdzsoo (#4480) üzenetére


old gray
addikt

Ezek a IH+JB tricks-ek új dimeziókat nyitottak számomra VCTF flag-run terén: [link]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4485) edgR válasza Ferdzsoo (#4482) üzenetére


edgR
őstag

irtam vipernek, kertem arajanlatot. akkor
kernem a jelentkezoket, hogy ki szallna be a szerver araba
(parezer forintos tetel lenne fejenkent 3honapra, felteve, hogy elegen vagyunk - 1jelentkezorol mar tudok :] )

(#4486) old gray válasza edgR (#4485) üzenetére


old gray
addikt

Én filózok a dolgon, egyelőre ennyi. Kezd kurvára nem érdekelni az előző szerveren történt pangások miatt az egész, a kezdeti lelkesedés közönybe fulladt. Semmi közösség-formáló dolog nem történt, itt is kb. le van sz@rva a game. A szerver olyan volt mint bármelyik másik..... oké, a ping az jó dolog volt, más semmi. Lehet inkább keresek CTF/VCTF-es arcokat és intézünk egy saját szervert.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4487) Ferdzsoo válasza edgR (#4485) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

velem számolhatsz továbbra is papi. csak public legyen. ennyi.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4488) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Rám számíthatsz, bár konkrétan játszani olyan 1-1.5 hónap múlva fogok tudni csak. Közbe azért leeshet egy-egy meccs, deamíg nincs rendbe a kecó addig nem tudok rendesen jönni.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4489) faevike29 válasza Kareszovics (#4488) üzenetére


faevike29
tag

Szintén...sajna most nagyon elfoglaltak vagyunk az UT3-hoz, de visszatérünk. Jobban mondva én is beszállok :D . Kész lesz a kecó, meg lemegy minden jövünk vissza. Tehát igényt tartunk a szerverre.

(#4490) edgR


edgR
őstag

had dicsekedjem mar egy kicsit: dontoben vagyok :]
(demok is vannak)

[ Szerkesztve ]

(#4491) faevike29 válasza edgR (#4490) üzenetére


faevike29
tag

Gratula neked ! :) Csak így tovább...

(#4492) Ferdzsoo válasza edgR (#4490) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Életed is van azért mellette papi? :DDD
Amúgy grat, minden elismerésem... :R

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4493) old gray válasza edgR (#4490) üzenetére


old gray
addikt

Grat. neked és sok sikert a további küzdelmekhez. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4494) Kareszovics válasza edgR (#4490) üzenetére


Kareszovics
addikt

Toljad Neki. ;]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4495) szinesz.bob válasza edgR (#4490) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Grat! :)

(#4496) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Mellesleg hogyhogy még nem nyomták le a régi szerót??? Lejárt az előfizu ha jól tudom... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4497) beteg


beteg
őstag

sziasztok!
segitsetek pls, mit kell beirni a játékban, hogy ne 62 legyen a max fps?
thx

Csak futni kell!

(#4498) old gray válasza beteg (#4497) üzenetére


old gray
addikt

Vagy be van kapcsolva a v-sync ami nem engedi feljebb az FPS-t vagy Vistát használsz és nincs rá gyógymód, ergo szívás :F

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4499) #57018880 válasza beteg (#4497) üzenetére


#57018880
törölt tag

Hasznald a kaeresot , parszor leirtam anno ;)

(#4500) beteg válasza #57018880 (#4499) üzenetére


beteg
őstag

oks, megvan, följebb ment
köszi!

Csak futni kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.