Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) #57018880 válasza old gray (#4549) üzenetére


#57018880
törölt tag

Azert nem tud aktiv lenni mert hozza tetted ,h ' -unattended'

attend - reszt vesz ; un -fosztokepzo ;)

(#4552) edgR válasza Viper-FPS (#4547) üzenetére


edgR
őstag

koszonjuk.

(#4553) old gray válasza edgR (#4552) üzenetére


old gray
addikt

edgR: mi ez a gamespy-os téma? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4554) edgR válasza old gray (#4553) üzenetére


edgR
őstag

fogalmam sincs, most latom eloszor. ugyebar mindenkinek van gamespy accja ut3hoz, gondolom itt rogzitik az eredmenyeidet. fogalmam sincs mi ez a duel ladder, meg ez az eredmenyem :D neha kapok par mailt h kihivtak, de mire megnezem alt. lejar..

(#4555) old gray válasza edgR (#4554) üzenetére


old gray
addikt

Én még nem találkoztam gamespy-al UT3 kapcsán, szal szerintem nincs mindenkinek. Ha van is a tűzfal kapásból blokkolja. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4556) edgR válasza old gray (#4555) üzenetére


edgR
őstag

nem gamespy idt kapsz amikor cd kulcsot a nickedhez kapcsolod? :U

(#4557) Ferdzsoo válasza edgR (#4556) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem, mert pl nekem sincs. Ráadásul rühellem a gémszpájt. :((
Az sima UT-s account szerintem. :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4558) edgR válasza Ferdzsoo (#4557) üzenetére


edgR
őstag

jolvan. akkor nezzel match historyt peldaul. az utolso oldalakon jopar kozos meccsunk is szerepel. akkor tudnal mondani egyeb magyarazatot erre? mifele kupaban jatszottunk mi 1mas ellen? ....

(#4559) Ferdzsoo válasza edgR (#4558) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Gec. Tényleg igazad van! Nekem is van. De ez mi már? :((

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4560) old gray válasza Ferdzsoo (#4559) üzenetére


old gray
addikt

Azért szpáj, hogy a tudtod nélkül is infokat gyűjtsön rólad. :DDD

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4561) bbchris válasza beteg (#4502) üzenetére


bbchris
senior tag

Hmmm fps-ben igen de ahogy látom az új NV karikon sem jelenik meg jópár effekt , most már látom a screen-shot-okból hogy miért fut ennyire az NV kari . Nem láttad ATI-n így nem is tudod milyen graf-ról maradsz le .

[ Szerkesztve ]

(#4562) edgR válasza bbchris (#4561) üzenetére


edgR
őstag

mondj mar nekem 1 olyan effektet, ami "nem jelenik meg" nvidian :D

(#4563) old gray válasza bbchris (#4561) üzenetére


old gray
addikt

Én inkább azt mondanám, hogy a mai napig az ATI karik szebb képet adnak mint az nvidia, de ez nem a kimaradt effektek& feature-ök miatt van. Sokáig X1900XTX-em volt, váltottam 8800GTS-re és igen: az ATI-nak valahogy jobb volt a színvilága. :K

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4564) old gray válasza edgR (#4562) üzenetére


old gray
addikt

Sorry a sok off-ért, de: most látom, hogy u.olyan vga-nk van, most vettem az EVGA 8800GTX AC3 KO-t 30k-ért. :))

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4565) bbchris válasza edgR (#4562) üzenetére


bbchris
senior tag

Shangri-La (csapatos öldöklés) pályáról ha tudsz tegyél be pár screenshot-ot kint a téren meg benn az épületekben . Addig nem lövöm le a poént amíg nem látom NV-n mert én nem láttam őket és most ATI-n azon meg igen . De ahogy Beteg nevű fórumtársam képén láttam sajna ugyanolyan "matt" maradt még GTX-280-on is a kép .

[ Szerkesztve ]

(#4566) Manson^


Manson^
tag

Üdv!
Én új vagyok, most kezdtem UT3-azni. Mindössze annyi lenne a kérdésem, hogy hol lehet a játék nyelvet beállítani? Engem nagyon zavar, hogy magyar.

(#4567) #57018880 válasza Manson^ (#4566) üzenetére


#57018880
törölt tag

Keresobe > ' Language ' ., parszor mar szerepelt, csak azert.

(#4568) Manson^ válasza #57018880 (#4567) üzenetére


Manson^
tag

Hát megpróbáltam mindent, amit itt találtam, de ha állítgatok, nem indul el a játék. Ahogy bejön az UT3 logo, "Hibajelentés küldése...."

(#4569) edgR válasza Manson^ (#4568) üzenetére


edgR
őstag

akkor
1: telepitsd ujra.
2: 2 helyen talalsz nyelvi fileokat - ut3/engine/localization - itt az INT mappaban levo fileokat atmasolod a HUN mappaba, az addig ott levo fileokat pedig torlod. igy a HUN mappaban is .int kiterjesztesu fileok szerepelnek majd kizarolag, de ez ne zavarjon meg, mukodni fog.
ezutan az ut3/utgame/localization-ben is eljatszod az elobb leirt tortenetet.

(#4570) old gray


old gray
addikt

Kezd kurvára idgesíteni, hogy tele van cheaterekkel az UT3. :W Egyszerűen nem lehet mit kezdeni velük, max. a sz@r EPIC/Midway serverekről bannolják őket és kész. Kezd a játéktól elmenni a kedvem....Egyébként is tele vannak a szerverek nagyképű f@szfejekkel meg retardált gyerekekkel + a csalók..áhhh agybajt kapok. Meg hogy lehet valaki egy klán tagja úgy, hogy bannolták cheatelésért és ez a klán a clanbase-en sorban játssza a meccseket? :W

Aki ezt megalkotta eltörném az összes ujját, hogy többet ne tudjon egy kurva billentyűt se leütni.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4571) szinesz.bob válasza old gray (#4570) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Sajna minden játékban vannak csíterek.... :((

(#4572) bbchris válasza old gray (#4570) üzenetére


bbchris
senior tag

Látod mi ezért játszunk Slett-el csak ketten coop módban jelszóval levédve hogy a játék az játék legyen és ne idegeskedés .
És amit jópáran nem értenek meg az hogyha valami eltér egy játék eredeti formájától ugye a NET-en az már cheat és nem fair mint ahogy azt gondolják . Ugye ami linket adtál azon is jól látszik hogy végig látja az összes játékos mozgását . Ugyanez volt BF2-ben is amiért meguntam az egész net-es harcot , fura volt az hogy már vártak és úgy lőttek le .

[ Szerkesztve ]

(#4573) edgR válasza bbchris (#4572) üzenetére


edgR
őstag

amig ez a f*sz bioval "leaimolna" addig lazan belovom aztan mehet ahova akar :P

(#4574) old gray válasza edgR (#4573) üzenetére


old gray
addikt

Neked viszonylag könyebb helyzeted van, ugyebár duelezel, ahol 1 ellenfél van, és viszonylag kicsi a duel-közösség, név szerint ismereheted a játékosokat, a képességeikkel kb. tisztában vagy, és gondolom sokat vagy privát szervereken. De egy VCTF-ben 16-24 játékos esetén más a helyzet......néha azt sem tudom, hogy ez most egy pro játékos csak még nem találkoztam vele, vagy egy kezdő cheater, akinek magömlése van ha aimbottal massacre lesz. Persze ha gyanús, és rákérdezek akkor jön a duma, hogy ő már az UT2004 óta pro, meg sokat játszik nem hivatalos szerókon és ezért van még kevés killje etc.. és ami a legdurvább, hogy pro játékosok is csalnak, náluk még nehezebb észrevenni a cheat jelenlétét, mert 20000 kill után ki gondolná, hogy a helios is segít neki.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4575) edgR válasza old gray (#4574) üzenetére


edgR
őstag

aki ezzel lesz pro azt szarjuk mar le..
en anno cs idoszakban ha 100%ig biztos voltam h a masik cheatel, pl speedhack, kileptem es kesz. kerestem masik szervert.
nyilvan mindenki azert jatszik h szorakozzon, es ok elbasszak, de amiota a vilag vilag vannak es lesznek is rosszkisfiuk, akik erre verik :)

(#4576) szinesz.bob válasza edgR (#4575) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én már élőben is találkoztam csíterrrel az ut3-ban is sajnos! Kispisztoly és szétlő... :( 3X zsinorba....
Decken + mesterlövészpuska fent és 50-0 ra nyert. Akkor már csak spekteltem és irtam neki hogy csíter és még sokan mások is... Talán 3 szero van ahol egész nap lehet dm-ezni ez azt hiszem a free4all on volt. Remélem örökre banolták! :)

[ Szerkesztve ]

(#4577) szinesz.bob válasza edgR (#4573) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

edgr te miért nem jársz public dmre?

(#4578) Manson^ válasza edgR (#4569) üzenetére


Manson^
tag

Köszönöm, ez működött!

(#4579) old gray válasza szinesz.bob (#4577) üzenetére


old gray
addikt

Én pár napja találkoztam vele egy pub. DM szerveren.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4580) edgR válasza szinesz.bob (#4577) üzenetére


edgR
őstag

nagyon ritkan a bermudan azert lehet velem talalkozni

(#4581) old gray


old gray
addikt

A leendő szerverekkel mi a helyzet? :U

Úgy tűnik +1főt tudok aki majdnem 100%, hogy beszáll a közös ktg.-ekbe, ill. egy másik tagot most próbálok rábeszélni......

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4582) edgR válasza old gray (#4581) üzenetére


edgR
őstag

ennel ujabbat en sem tudok..

(#4583) old gray válasza edgR (#4582) üzenetére


old gray
addikt

Írok Viper-nek, vélemény: ha nem alakul 1-2 héten belül v.mi konkrét dolog, akkor 1. voks részemről a régi szerverre / üzemeltetőre.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4584) Viper-FPS válasza old gray (#4583) üzenetére


Viper-FPS
csendes tag

Ezer ördög és pokol !

Sajnos rajtam nem kívül álló okok miatt ( kezdek tán öregedni, Cavington ? )totál elfeledtem az ígéretemet. Mindenkitől bocsánatot kérek a legkomolyabban. Sajnálom, valóban sok idő telt el, nincs mit kertelnem tényleg kiment a fejemből. Nem kell 3 hete várni ma este megcsinálom a német szerót, holnap már tesztelésre kész is lesz.

Sry :

Viper

(#4585) old gray válasza Viper-FPS (#4584) üzenetére


old gray
addikt

Thx. :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4586) Bocaa


Bocaa
senior tag

lenne egy n00b kérdésem!az ut2k4-ben sikerül egyszerre játszanunk a neten uyg hogy egy játék(együtt vettük mindenkinek u.a játék volt felinstalálva 1 serial!)szal ez az ut3-esetbébe vajon müxik vag ykapok egy finya BANt?4 :Y :R :F

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#4587) Viper-FPS válasza old gray (#4585) üzenetére


Viper-FPS
csendes tag

92.51.129.233:7777
Totál alap, rcont magán mailban, de előtte keress meg dobj egy mailt pls.
Egész nap melóztam meg tegnap este is, de azért a szavam próbálom betartani.
Bármi van pls mailban jelezzétek.

Üdv: Viper

(#4588) old gray válasza Viper-FPS (#4587) üzenetére


old gray
addikt

Köszi. :R

Küldtem mailt is.

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4589) Kevo


Kevo
tag

Sziasztok!

Rég nem jártam erre. Remélem nem haragszotok, hogy ide is bedobom, de eladósorba lépett az eredeti dobozos UT3 játékom. Az eladás oka szimplán annyi, hogy nem érek rá játszani. A gaménak mindene megvan, doboz, leírás, DVD, stb, mint az új
Az ára: 4.000Ft + ajándékba adok egy eredeti, dobozos Half-Life 2-t is, hogy még csábítóbb legyen az ajánlat. Ha valakit érdekel keressen meg priviben, Pécsett és környékén akár ki is ugrok vele a lenedő bolog tulajhoz :R Akár már holnap át is vehető :K

Üdv

Kevo

(#4590) karantÉN válasza Süni 1985 F (#4191) üzenetére


karantÉN
aktív tag

de szerintem ezért is UNREAL :)

én már régen abbahagytam az ut pályafutásomat sokvolt az a pár év is
aki nemismeri az unrealtourname.hu oldalt az nézegesse sok jó dolgot lehet találni az oldalon , és jódolog ha nő a community
UNreaL T.

6543210

(#4591) old gray válasza Viper-FPS (#4587) üzenetére


old gray
addikt

Délelőtt benéztem egyedül a szerverre, átlag 70-es pingem volt. :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4592) edgR válasza old gray (#4591) üzenetére


edgR
őstag

:F :(( en holnap estenel elobb nem tudok tesztelni :(

(#4593) edgR válasza karantÉN (#4590) üzenetére


edgR
őstag

ez most valami vicc akar lenni? :F
mifele oldal ez? milyen community-rol beszelsz? a menupontok kozul max 1-2 elerheto, nehany nicken kivul sokat nem tanulhatunk :D , raadasul meg forum sincs, csak utalas ra :C
n1

(#4594) karantÉN válasza edgR (#4593) üzenetére


karantÉN
aktív tag

jaaaaaaah wazeeee elírtam :DDD

unreal GAMES

lehet még páran nem ismerik akik ph-s utsok közül

jó játékot és ha ráéretek etessétek meg a malacomat 1 clickkel : malaaac

szerk meg ahogy elnézem kicsit régi commentre válaszoltam xD
pedig benyomtam az utcsó oldal gombot :\

[ Szerkesztve ]

6543210

(#4595) old gray válasza edgR (#4592) üzenetére


old gray
addikt

Tegnap lőttünk Ferykee-vel egy kicsit, nekem megint ~70 volt a pingem, neki ~40 körül. Voltál megnézni neked mit mutatott? :U

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4596) Kareszovics válasza old gray (#4595) üzenetére


Kareszovics
addikt

Lehet este akkor benézek én is, kiváló referenciája vagyok a 1megás netnek. :D

Feltéve, ha megint nem a Cabal Online előtt kötök ki. :B

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4597) edgR válasza old gray (#4595) üzenetére


edgR
őstag

nalam tokeletes, 40-50, mint atlagban a tobbi nemet szerveren is. 1M/128K treonlajn netem van amugy.. szoval reszemrol ok.

(#4598) old gray válasza edgR (#4597) üzenetére


old gray
addikt

Akkor nem tudom mi a f.szért van nekem ilyen magas..... Nekem is 1024/128K és nordtelekom. Sajnos azt vettem észre, hogy a t-online-ról nordtelekomra váltás növelte a ping-időt, átlag 10-el. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#4599) Ferdzsoo válasza old gray (#4598) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Most lehet butaság de én úgy emléxem neked a magyar szerón is kicsit több pinged volt mint nekünk álltalában... :U Vagy tévedek?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4600) old gray válasza Ferdzsoo (#4599) üzenetére


old gray
addikt

Igazad van, de kb. 10-el volt magasabb mint nektek. Gondolom nagyobb táv.-on jobban kijön a differencia. :)

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.