Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) V/


V/
titán

Kép feltöltés nem müxik.

(#6352) kazanka


kazanka
őstag

Tiszteletem! Érdeklődnék hogy az értékeléseimnél hogy került oda egy negatív,elvileg egy árat nem fizettem ki.Nem tudok róla és megmondom őszintén így 66 évesen, kényes vagyok az ilyen becsületbeli ügyekre, és kicsit zavar is.
Segítségüket előre is köszönöm.
Tisztelettel:/kazanka/

(#6353) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Mért van az hogy Privát beszélgetéseimben mostanában ha felmerül az előre utalás szó akkor beraktok egy Figyelmeztető üzenetet és ezzel a leendő vevőt esetleg elijesztve a vásárlástól.
Mivel 100% megbízható Eladó vagyok így jó lenne, ha mellőznétek ezt az üzenetet.
Megértem, ha valaki újonnan regisztrált és még nincsen, értékelése vagy már esetleg van Negatív értékelése ez esetben jogos lenne a Figyelmeztetés!

De az én esetemben mért kell ezt csinálni :W :F

(#6354) V/ válasza lajos75 (#6353) üzenetére


V/
titán

Ez már évek óta sajnos így van itt, mindenhol működik az előreutalás a világon biztonságosan és pénz visszaszerezhetően ha probléma lenne. Egyetértek veled, hogy ez nem egészen "jó reklám".
Én mint eladó nem válok köddé, ha feljelentenek a Prohardver úgyis kiadja a rendőrségnek azokat az adatokat ami alapján megtalálnak.
És nekem is csak az előreutalás fele meg, egy 800 Ft-os motyó utánvételes postai szállítása 1750 Ft. Ki az a hülye aki ennyit akarna bukni?

[ Szerkesztve ]

(#6355) V/


V/
titán

Már működik a képfeltöltés

Köszönöm a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#6356) kazanka válasza V/ (#6354) üzenetére


kazanka
őstag

Szia! Bocs hogy nekled címezem a kérdést.Hova kellene írnom a problémámmal (#6352) ha választ,vagy isten ne adja,megoldást szeretnék kapni? Segítséged előre is köszönöm.

(#6357) meganers


meganers
csendes tag

Szervusztok!
Ha minden igaz, belefutottam egy hibába:

FF 52.0.2 (bejelentkezve) és IE (nem bejelentkezve) alatt is így néz ki.
Akkor történt, amikor elküldtem a képen szereplő hozzászólást. Sőt, akkor hirtelen mindenütt újoncnak titulált a rendszer! Frissítés után állt elő a fenti helyzet.
Lehet, hogy csak idő kell neki, és "utoléri magát"?

(#6358) essexboy válasza kazanka (#6356) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Kérlek, hogy az értékelő értékelésén található jelentés gombra kattintva küldd el nekünk a jelentést.

Üdv,

essexboy

(#6359) essexboy válasza meganers (#6357) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A hardverapró lassabban frissül hozzászólás ügyileg, nemsokára ott is lelkes újonc leszel.

essexboy

(#6360) Kiss Csaba


Kiss Csaba
újonc

Üdvözletem!

Kérdésem lenne, hogy miért nem tudok jelszót pótolni a régi regisztációmhoz?
" RZS "
" 2006-12-27 22:28, azaz 3747 napja - tag "

Megpróbálom a jelszó pótlást és ez jön vissza :Ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható!

koszonettel:

(#6361) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Nicket váltottam nemrég, azonban ebben a hirdetésemben még a régi nevem szerepel és ha valaki arra kattint a találati listából, akkor 404-es oldalra visz. Át tudná ezt írni valaki, hogy az új adatlapomra vigyen a link, ha kérhetem? (Gondolom újra feladással a név is átíródna, de a szabályzatot szegnék vele, ha újra feladnám a hirdetést)

[ Szerkesztve ]

(#6362) Bjørgersson válasza Chosen (#6361) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha aprón módosítás nélkül elmented újra az adataidat, nem szinkronizálódik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6363) Chosen válasza Bjørgersson (#6362) üzenetére


Chosen
addikt

Kipróbáltam most, de nem történt változás sajnos. :(

(#6364) Bjørgersson válasza Chosen (#6363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor marad a vezetőség. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6365) ráziel válasza Bjørgersson (#6364) üzenetére


ráziel
csendes tag

Sziasztok!
Az ügyben szeretnék segítséget kérni, hogy pár hete a hardveraprón nem tudok privát üzenetet küldeni (üzenet küldésénél nem történik semmi), illetve hozzászólni se tudok meg jelenteni se.
Gépen win 10 van, Google chrome-t használok, Edge-el működött a hozzászólás írása.
Segítségeteket előre is köszönöm.
üdv

(#6366) Chosen válasza Chosen (#6363) üzenetére


Chosen
addikt

Aki bújt, aki nem, feladtam újra. Így már nincs 404 hiba, stimmel a név is. Remélem elnézhető ebben az esetben. Peace.

(#6367) Kiss Csaba válasza Bjørgersson (#6364) üzenetére


Kiss Csaba
újonc

hello!

a vezetoseget hol tudom elerni?

koszonettel:

(#6368) Jobi


Jobi
újonc

Sziasztok!

Pár hete nem tudok jelszó emlékeztetőt kérni, így ha a jelenleg aktív loginom elszáll akkor nem fogok tudni belépni az oldalra többet.

Belépve sem tudom megváltoztatni a jelszavamat, mert a probléma ugyanaz mint a korábbi hozzászólóknál: "HIBA AZ ADATMÓDOSÍTÁS SORÁN - A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező."

A korábban említett jelszó emlékeztető kérése pedig erre a hibára fut:

Próbáltam már:

iOS - Safari
Windows 10 - Chrome
Windows 7 - Chrome és IE9-ből

Eredmény ugyanaz.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv,
Jobi
reigsztrált emailcím: jobbagym@freemail.hu

(#6369) Bjørgersson válasza Jobi (#6368) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fórum felől működik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6371) Lukitomi


Lukitomi
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne, hogy nem tudok belépni a saját adatlapomba módosítást végezni, hiába írom be a jelszót és az email címemet is, mindig azt írja, hogy a belépési email cím kitöltése kötelező, holott be van írva!
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#6372) Lukitomi válasza Lukitomi (#6371) üzenetére


Lukitomi
aktív tag

Közben a prohardveren be tudtam lépni,de a hardveraprón továbbra sem működik!

(#6373) 313313


313313
addikt

Nem tudom jó topik-e, de azért leírom.
Van egy hirdetésem és agy vásárlásom.
Mind a kettőt jelentettem már, moderátor el is fogadta, én értékelni tudtam is. Mind a kettő személynél megjelent az értékelésem, de az ő értékelésük nálam nem jelenik meg.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6374) Bjørgersson válasza 313313 (#6373) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ők is értékeltek téged?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6375) #42706048


#42706048
törölt tag

Sziasztok!

Nálam ezt a hibát adja kommunikációs hiba és egyetlen egy privát üzenetem sem jelenik meg. köszi :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6376) Intruder2k5 válasza #42706048 (#6375) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6377) #42706048 válasza Intruder2k5 (#6376) üzenetére


#42706048
törölt tag

köszi szépen :)

(#6378) csocso14


csocso14
csendes tag

Hello!

Adatok szerkesztésénél, win 10 alatt chrome böngészővel kitöltött e-mail mezőnél ezt dobja ki folyton.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6379) Bjørgersson válasza csocso14 (#6378) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csináld a fórumon.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6380) 313313 válasza Bjørgersson (#6374) üzenetére


313313
addikt

Igen, az egyik meg is jelent, ahol eladó voltam. De a vevőkénti még nem.
Illetve aki megvette a laptopot tőlem, azt 2* bírtam értékelni :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#6381) DVlad


DVlad
őstag

Sziasztok!

Vásároltam az apróhirdetések közül. Értékelni szeretném, de nem tudom, mert az értékelésre kattintva, a jelentésre ugrik az oldal. Mobilról, és asztaliról is, 4 helyen próbáltam. Mit rontok el, mi lehet a hiba? Ez az: [link]

Előre is köszönöm!

(#6382) Intruder2k5 válasza DVlad (#6381) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Archivált hirdetés esetén így működik, csináld csak tovább. "Értékeld!" gomb, majd töltsd ki az űrlapot ami kapsz, küldd el a jelentést. és várj türelemmel, amíg egy HARDVERAPRÓD jóváhagyja azt.

(#6383) DVlad válasza Intruder2k5 (#6382) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm szépen az útbaigazítást!
(Elég megtévesztő, logikátlan ez így, sajnos.)

(#6384) Chosen válasza Intruder2k5 (#6382) üzenetére


Chosen
addikt

Én így kaptam most értékelést (eladó voltam, archiváltam, értékelt a vevő). Hozzám be is került az 5 pozitív, de én nem kaptam emailt, nem tudom értékelni őt, mint vevő. Ilyenkor mi a teendő?

(#6385) Intruder2k5 válasza Chosen (#6384) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6386) tomo05


tomo05
csendes tag

Nekem a következő lenne a problémám. Nem tudom szerkeszteni a profilomat. A következő hibát írja ki: [link] Hiába írom be az email címemet és a jelszót kétszer nem engedi frissíteni. Win 10 64bit-et és a legújabb Chrome-ot használom. Másik böngészővel és a cookie-t ürétésével sem javult meg. Üdv tomo05

(#6387) Chosen válasza Intruder2k5 (#6385) üzenetére


Chosen
addikt

:R

(#6388) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

502 Bad Gateway

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6389) Bjørgersson válasza tomo05 (#6386) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Fórum felől csináld, úgy jó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6390) FL


FL
újonc

Hi.

Új regisztrálóként nem tudok belépni a hardverapro-ra.

Próbáltam Chrome-al, Firefoxxal, mobilról. mindegyiknél azt írja hogy sikeres belépés, de mégsem.

Biztos volt ez korábban téma, de nem találtam konkrét megoldást.

(#6391) zolee5016


zolee5016
őstag

sziasztok
Értékelés leadása óta(kb 6 órája ) nem jelennek meg a hirdetések,csak a kiemeltek,ill a szélső sáv sem töltődik be.
Xp Chrome...
.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6392) gabber01


gabber01
addikt

Hello!

Saját hirdetésemnél nem lehet hozzászólást írni, a csatolt hiba miatt. Vagy ez most általánosan fennálló probléma az aprón?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6393) gabber01 válasza gabber01 (#6392) üzenetére


gabber01
addikt

Nos, máshova tudok írni, úgyhogy elég érdekes jelenség...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6394) classifieds válasza classifieds (#3728) üzenetére


classifieds
csendes tag

Ez a bug még mindig aktuális:

https://prohardver.hu/tema/uj_hardverapro_konkret_bugreportok/hsz_3728-3728.html

Választ ugyan máig sem kaptam arra, hogyan tudom itt a bejelentkezési e-mail címemet megváltoztatni, de egy szintén érintett fórumtag, Nibiru talált egy kerülő megoldást és megosztotta velem a tapasztalatait, amit ezúton is köszönök neki!

Workaround

Az a megfejtés, hogy a fiókadataiddal a Prohardver oldalon belépve
meg tudod adni az új e-mail címedet:
https://prohardver.hu/muvelet/tag/modosit.php?url=%2Fforum%2Findex.html

(A rendszer küld egy új jelszót)

[ Szerkesztve ]

(#6395) gabber01 válasza gabber01 (#6392) üzenetére


gabber01
addikt

A támogatás hiánya miatt a hirdetést archiváltam és újranyitottam ugyanazzal a tartalommal immáron működő kommenteléssel...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6396) daneeeeee


daneeeeee
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy problémám amiben a segítségeteket kérném. Egy sikeres üzlet után az értékelésnél egy kis hiba csúszott a gépezetbe.
A kolléga vásárolt tőlem így az értékelést ő kezdeményezte, illetve sikeresen le is bonyolította (az értékelését látom a hardveraprós profilomon), viszont ezt úgy tudta megtenni, hogy én a Hardverapró csapattól semmilyen privát üzenetet sem kaptam,tehát se olyat amiben megerősíthettem volna a vásárlás tényét, se olyat amiben értékelhettem volna a kollégát mint vásárló.
Kérnék egy moderátort, hogy amennyiben mód van rá segítsen megoldani ezt a helyzetet!
Előre is köszönöm!

(#6397) essexboy válasza daneeeeee (#6396) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#6398) essexboy válasza gabber01 (#6395) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Bug volt, ez így OK.

essexboy

(#6399) essexboy válasza classifieds (#6394) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Hiba az adatmódosítás során
A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező."

Az említett probléma (a hardverapró felőli adataim módosításánál. lásd: fenti kép) javítása majd az új HA megjelenésekor lesz. Kérlek használjátok a Prohardver adataim szekcót az adatok megváltoztatásához addig, ahogy ez már többször is le lett írva a topikban.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6400) Bjørgersson válasza essexboy (#6399) üzenetére


Bjørgersson
félisten

5, max 10 hozzászólás múlva úgyis megkérdezik megint. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.