Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) essexboy válasza Ginkologic (#6300) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Cache törlés után is megnéznéd, hogy hasonlóan nem működik? Mert nekem behozza... És kérlek írd le pontosan, hogyan reprodukálható a hiba, ha továbbra is fennáll.

Üdv,

essexboy

(#6302) Ginkologic válasza essexboy (#6301) üzenetére


Ginkologic
senior tag

Nem csináltam cache törlést, de most per pillanat megy nekem is, korábban nem ment egyáltalán. Egyébként nem is én, hanem egy vásárló jelezte, hogy nem tudja megnyitni az oldalt, mikor korábban még működött nála (azt hitte eltűnt vagy törölték). Megnéztem és nekem se nyitotta meg. Máskor is találkoztam ilyen jelenséggel, nem tudom mi lehet ez. Néha, ha egy régebbi hirdetésemre kattintottam, ami már archiválva volt, akkor jött el, de aktív hirdetésnél csak most először találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

(#6303) Omcsesz


Omcsesz
csendes tag

Sziasztok!

Android 6.0-s telefonról, nem sikerül bejelentkezni az oldalra. A bal felső sarokban lévő 3 vízszintes vonalra rábökök, bejelentkezés, kitöltöm, sikeresen bejelentkezem, utána az oldalsávon megint be tudok jelentkezni, tetszőleges számúszor.
Asus Zenfone Go ZB500KL telefon, Chrome böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#6304) Oszilaci válasza Ginkologic (#6302) üzenetére


Oszilaci
senior tag

nálam a hirdetések nem jelenek meg csak a főoldalon EDGE-be

(#6305) Omcsesz válasza Omcsesz (#6303) üzenetére


Omcsesz
csendes tag

megoldódott.

(#6306) csubbaka


csubbaka
tag

Sziasztok!
Mostanában nem tudom szerkeszteni az adataimat mert mindig ezt az üzenetet kapom, pedig beírom az E-mail címet :U
[kép]

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#6307) hasab


hasab
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném módosítani a belépési email-címemet freemail-ról gmail-re, de mindig hibaüzenetet kapok a végén:

Van erre valami működő vagy kerülő megoldás?

Köszi.

(#6308) Intruder2k5 válasza hasab (#6307) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld meg a prohardver.hu domainről.

(#6309) Doom89


Doom89
csendes tag

Sziasztok adatlap módosítás miért nem működik ? mindig azt írja ki belépési email cím kitöltés kötelező pedig be van írva. :Y :Y

Üdv Nándi (Doom89)

(#6310) interfész


interfész
tag

Sziasztok!!

nem tudom hogy jó helyre írok-e, ha nem akkor remélem tudtok segíteni hová írjak.

a hiba a következő:

van 4db hirdetésem ami az adatlapomon és a hirdetések keresésénél is látszik, viszont a hirdetés adminisztrációjánál nincs semmi, így az up olásnál sincs. ha az adatlapomnál kattintok a szerkesztésre, bármelyik hirdetésen akkor sem hozza be a szerkesztőt. Ma vettem ezt észre.

remélem tudtok segíteni.

köszi

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

(#6311) interfész válasza interfész (#6310) üzenetére


interfész
tag

megoldottam. a reklámblokkló volt a ludas.

Minden ami számítástechnika, PC-k építése, szerelése, diagnosztizálása, alkatrész beszerzések, hálózat, stb. Érdeklődni lehet: 06-20-212-0898 A termékeket itt lehet átvenni: 1039 Árpád utca 64, H-P 9-16

(#6312) Intruder2k5 válasza Doom89 (#6309) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Lehetőség szerint használj inkább gmail címet.

(#6313) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Próbáltam hozzászólni egy hírdetéshez és ez lett a vége. Tudtok erről a hibáról?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6314) wxppro


wxppro
aktív tag

Helló. Ez csak nálam van, vagy esetleg egy bug? Egy régebbi Sharp telós cikk alján a Hozzászólásokra kattintva valami www.diggvideo.com oldalra akar vinni, ami a böngésző (chrome) szerint veszélyes. Próbáljátok ki:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6315) fxszm válasza Bálnaborjú (#6222) üzenetére


fxszm
csendes tag

Üdv, nálam ugyanez a hiba! Jelszó módosítás nem működik. Elküldöm az űrlapot, és azt a hibát adja, hogy "belépési emailcím kitöltése kötelező", pedig ki van töltve :(

(#6316) Bjørgersson válasza fxszm (#6315) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbáld a fórum felől.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6317) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akiknek az email címre panaszkodik, lehetőség szerint próbálják meg gmail címmel.

(#6318) tvar


tvar
csendes tag

Sziasztok.

http://hardverapro.hu/adatmodositas

Kipróbálva a legújabb böngészőkben: Firefox, Chrome, Edge.
OS: Windows 10, windows 7, windows XP.

Bármiféle adatmódosítás sikertelen.
Kommunikációs hibára panaszkodik az oldal.
A lakhelyemet szeretném megváltoztatni, mivel elköltöztem.

(#6319) Intruder2k5 válasza tvar (#6318) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld a prohardver.hu cím alól!

(#6320) PHGabor


PHGabor
újonc

100 évvel ezelőtt egy @freemail.hu címmel regisztráltam magam, de most valahogy elkutyultam a jelszavam. Gondoltam jelszó pótlás és máris visszakapom a megszokott kis felhasználói fiókom, de ez az üzenet volt a válasz az új jelszó szerzési kísérletemre:
Ennek a felhasználónak a jelszava nem pótolható!

Visszaszerezhető valahogy a freemail-es regitrációval létrhozott fiókom?

(#6321) Intruder2k5 válasza PHGabor (#6320) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

E-mail-ben keresd meg Kalandor-t. Nem privátban, csakis e-mailben.

(#6322) Diokhan válasza wxppro (#6314) üzenetére


Diokhan
addikt

Kipróbáltam, valóban átirányít az általad leírt oldalra.

Egyébként gyönyörű az a készülék...!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#6323) hasab válasza Intruder2k5 (#6308) üzenetére


hasab
csendes tag

Szia.

Köszönöm a tippet, a prohardverre belépve már engedte a belépési emailcím módosítást. :C
Most boldog és hálás vagyok! :R :))

(#6324) djsonyc01


djsonyc01
csendes tag

Sziasztok!
Van egy problémám még pedig pár hónapja nem tudom az adatlapomat frissíteni beleírni ilyesmi erre a hibára hivatkozik az oldal ( A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező. ) ki van töltve ez a mező!!
Előre is köszi!

djsonyc01 felhasználónak 308 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#6325) Intruder2k5 válasza djsonyc01 (#6324) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

[link]

(#6326) djsonyc01


djsonyc01
csendes tag

Chrommal komunikácios hiba firefox-al meg semmit nem csinál a gmail - el sem

djsonyc01 felhasználónak 308 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#6327) Intruder2k5 válasza djsonyc01 (#6326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

[link]

Milyen jó, hogy itt vannak kéznél a sablon válaszok. :)

[ Szerkesztve ]

(#6328) djsonyc01


djsonyc01
csendes tag

:( sajna úgysem jó

djsonyc01 felhasználónak 308 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#6329) Intruder2k5 válasza djsonyc01 (#6328) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tehát a prohardver.hu oldalon, egy gmail címet megadva belépési emailnek, nem tudod módosítani az adataidat?

Ott mi a hibaüzenet?

[ Szerkesztve ]

(#6330) djsonyc01


djsonyc01
csendes tag

Megoldódott csak engedte a prohardver.hu alól köszönöm :R :R :R :R

djsonyc01 felhasználónak 308 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#6331) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Helló,
az utolsó firefox frissítés (52.0) óta a hardveraprós bejelentkezésnél feldobja ezt a figyelmeztetést:

Gondolom, hogy valamelyik biztonsági beállítás túl "szigorú"...
Mégis megkérdezném, hogy nem lehetne az url http-s, mint pld. a prohardver.hu-nál?

Üdv

PS.: bocs, ha túl láma a kérdés... :R

gyulaszu

(#6332) >GreddY<


>GreddY<
csendes tag

Sziasztok

Nemrégiben vettem észre hogy a Firefox a bal felső sarokban pirossal áthúzott lakat van azaz az adataim nincsenek biztonságban a Hardverapró belépési felületén.
Nem értem az okát, valaki tud erre mondani okot?

[ Szerkesztve ]

(#6333) gyulaszu válasza >GreddY< (#6332) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Ez pont ugyanaz a téma, mint az én hozzászólásom a Tiéd előtt.

gyulaszu

(#6334) >GreddY< válasza gyulaszu (#6333) üzenetére


>GreddY<
csendes tag

Óriási felfedezés :)
Én is leírtam, hogy lássák nem egyedi eset.

(#6335) Kansas válasza >GreddY< (#6334) üzenetére


Kansas
addikt

Hello, Ugyanaz a hiba, mint az előttem szólóknál, ha manuálisan beírom a címsor elejére, hogy "https://", a következő hibaüzenetet dobja:

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#6336) csepelball


csepelball
tag

Hardverapro - Monitorokon belül az LCD-nél 2x látom ugyanazt az alkategóriát. (21"-26")
A hiba androidos mobilon jelenik meg, chrome böngészővel. Cache ürítés után is ezt látom.

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#6337) Bjørgersson válasza csepelball (#6336) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Firefoxszal ugyanez.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6338) pvt.peter válasza Kalandor (#6284) üzenetére


pvt.peter
őstag

Mikorra várható az új hardverapró?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6339) kkf


kkf
aktív tag

Sziasztok!

Egy apróhirdetésre próbálok privátot írni valakinek, de elküldéskor ezt a hibaüzenetet kapom:
"A kapott adatok érvénytelenek!"
Ez bug, vagy ez azért van, mert esetleg le vagyok a felhasználónál tiltva (ami meglepne, de még az is lehet :) )?
Köszi!

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#6340) Bjørgersson válasza kkf (#6339) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az oldal bugzik valamit, ha le vagy tiltva, ugyanúgy el tudod küldeni az üzenetet, csak a másik fél nem látja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6341) tvar válasza Intruder2k5 (#6319) üzenetére


tvar
csendes tag

Működik a másik oldalról a módosítás. Köszönöm :-)

(#6342) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy olyankor mi a teendő, ha az eladás sikeres volt és véletlenül elutasítottam az értékelést?

Üdv,

ilovedigweed

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#6343) jacekLFS


jacekLFS
tag

Meg oldódott, bocsánat az offert

[ Szerkesztve ]

Ha már kaptál egy privát üzenetet, illik rá válaszolni, pénzbe az még nem kerül!(inteligencia viszont szükséges hozzá)

(#6344) adhee


adhee
csendes tag

Nem működik a privát üzenetben a képküldés/képfeltöltés mobilról és számítógépről sem. Ha viszont a hirdetésbe szeretnék egy print screen-es képet feltölteni, akkor teljesen elmosódott lesz a kép és nem lehet rajta kiolvasni semmit normálisan... Please FIX it !!!! :F

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#6345) kkf válasza Bjørgersson (#6340) üzenetére


kkf
aktív tag

megőrülsz, de nem. úgy néz ki, van valami szűrő foganatosítva, mert megtaláltam konkrétan a szót, illetve szó párost, amit módosítanom kellett, hogy elmenjen az üzi.
ami azért furcsa, mert 1 hónapja ez még simán átment (és nem a testem kínáltam :DDD ), és mondjuk inkább azzal dobhatná vissza, hogy "nem engedélyezett tartalom", hogy tudja az ember, ha tilosban jár.

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#6346) CsZ


CsZ
csendes tag

Sziasztok!
Miért nem tudok vajon belépni az apróhirdetéses oldalra?
Kértem új jelszót is, de azzal sem enged!
Egy pillanatra "Sikeres belépés"-t ír aztán kidob!

Érdekes, itt belépve látszódom pedig!

[ Szerkesztve ]

(#6347) pvt.peter válasza CsZ (#6346) üzenetére


pvt.peter
őstag

Másik böngésző? illetve gyorsítótár törlése?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6348) CsZ válasza pvt.peter (#6347) üzenetére


CsZ
csendes tag

Más böngészővel sem ment, de pár óra múlva beengedett már! Talán valaki bennfentes lehetett!

(#6349) kemoth


kemoth
újonc

Üdv!
Ha fel szeretnék adni egy hirdetést , megírom , szépen formázom a leírást ezután rámegyek a feladás gombra, a fele leírás eltűnik és a vissza gomra kattintva a leírás szerkesztőben is eltűnik a fele.
Valami javaslat? Sütik törlése, Más böngészők kiprobálása megvolt

(#6350) Wish00


Wish00
csendes tag

Sziasztok
Nekem olyan gondom van, hogy folyamatosan ki dob a rendszer és ha be is enged akkor sem vagyok belépve. Samsung galaxy Ace 4 amiről próbálkozok opera böngészővel illetve most tab3 de itt is többször kellett belépjek. A hirdetésiem meg inaktívak voltak. Nálam van valami gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.