Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) föccer válasza gorillas (#5050) üzenetére


föccer
nagyúr

Folyamatos nyomon követése van ennek a topiknak is. Azért, hogy nincs minden egyes hozzászólás külön lereagálva, megválaszolva, azért elnézést, de talán megérthető a dolog.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5052) schawo válasza föccer (#5051) üzenetére


schawo
titán

Nem kaptam semmilyen visszajelzést a bugomra. Most mit tegyek? Vásároljak up-tokent, vagy az is bugos lesz?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5053) adhee


adhee
csendes tag

Udv.
Feltoltendo kepeknel gyakran veletlenszeruen elforgatja a ph. a kepeket.

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5054) kriszh1


kriszh1
újonc

Nagyon szinvonal alatti a mobilos resz , hasznalhatatlan csak nem a jofogas "programozoival" csinaltattatok ? :D :D :D :D :D

(#5055) schawo válasza föccer (#5051) üzenetére


schawo
titán

Kapok valami reakciót a problémámra? Elvégre pénzről van szó, még ha nem is sokról.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5056) föccer válasza schawo (#5055) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha konkrét anyagi kár ért, akkor közvetlenül Parcit kell megkeresni, e-mailen. Kelleni fog a befizetést igazoló bizonylatszám, időpont, összeg, a problémás hirdetés(ek) linkje(i) és az eset minél pontosabb, rövid, tömör leírása.

A megrendeléseket mi, apródok nem látjuk, nem láthatjuk. A rendszer automatikusan kezeli, Parcinak kézzel végik kell nyálaznia a problémát, és esetlegesen visszautalnia a pénzt (és mellette korrigálni a NAV felé az ÁFA bevallást, meg minden egyéb finomságok). :(

Sajnos ilyen mélységben csak ő tud neked segíteni, és ő tényleg ritkán nézi a topikot.

Az okozott kellemetlenségért ezúton is elnézést kérünk.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5057) föccer válasza kriszh1 (#5054) üzenetére


föccer
nagyúr

A mobilos rész részben szándékosan "fapados".

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5058) schawo válasza föccer (#5056) üzenetére


schawo
titán

Oké, köszi, írok Parcinak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5059) kriszh1 válasza föccer (#5057) üzenetére


kriszh1
újonc

Ezt te se gondolod komolyan amit leirtal ?! A fapadosnak nezd meg a jelenteset eloszor,szerintem nem erted a szo jelenteset, egy fapados oldal, es egy hibas (az esetek 90%aban hasznalhatatlan )oldal fo funkcionalis reszek nelkul, csak egy felkesz kokanyolas ,ez minden csak nem fapados , nagyon sajnalom,hogy ez az oldal is koveti a tipikus magyar peldat minden van de semmi nem mukodik...pl jo(melle)fogas mostmar ez se :( Az hogy leirod direkt szarra csinaljatok ,hat sajat magatok jaratjatok le , ilyen dumat ocsem :D

[ Szerkesztve ]

(#5060) 5teve válasza kriszh1 (#5059) üzenetére


5teve
senior tag

fizetett szolgáltatással lenne gondom.
vettem egy 16-ik hirdetési helyet, majd a hirdetést jegeltem.
innentől a rendszer nem engedi kivenni jég alól a hirdetést. "egyszerre 15 aktív hirdetésed lehet ingyenesen, ez a 16-ik" üzenetet ír ki.
OK, de hisz ezért vettem a 16.-ikat, akkor miért nem használhatom?

másik: a hirdetést jelentettem a hardverapró jelentés felületén. a "jelentéseim" résznél viszont semmi nyoma nincs.

szerk: nem válasz akart lenni, félrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5061) 5teve


5teve
senior tag

közben valaki "kiszedte" jég alól a hirdetést, köszönöm. feltételezem ettől a "bug" továbbra is él.
a jelentéseimnél megjelent egy "(1)" ami, - bárhova is kattintok a jelentéseimnél - nem tűnik el.
valószínűleg azért mert a hirdetés amit jelentettem sehol nem szerepel a jelentéseim között, mit ahogy azt az előző hozzászólásban leírtam. erre van valami megoldás?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5062) Akve


Akve
tag

Tiszteletem! Elnézést ha rossz helyre írok. Az IP cím tiltott üzenetet kapok ha telefonról lépnèk be. A mostani belèpésem màsik készülékről sikerült. Köszönöm a segítséget!

Élek és élni hagyok.

(#5063) föccer válasza Akve (#5062) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha jól sejtem, akkor Opera mini böngészőt használsz. Sajnos azzal néha (igen ritka esetben) előfordul az ilyen. Ebben az esetben a telefon újraindítása általában megoldja a problémát. Az esetleges kellemetlenségek miatt elnézést.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5064) föccer válasza 5teve (#5061) üzenetére


föccer
nagyúr

A jelentésedre érkezett egy válasz, azt jelzi a rendszer.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5065) 5teve válasza föccer (#5064) üzenetére


5teve
senior tag

ezzel tisztában vagyok, eddig is érkezett, de most csak a jelzés érkezett meg, a válasz nem.
például ha nem hirdetést jelentettem, hanem egy hozzászólást (kértem a törlését), akkor arról visszajelzés érkezett, megjelent a "jelentéseim" oldalon, és amikor rákattintottam (mivel volt mire), akkor az a bizonyos szám eltűnt.
ismétlem a "jelentéseim" oldalon nálam semmiféle nyoma nincs, hogy jelentettem a hirdetésemet.
most úgy néz ki a továbbiakban együtt kell élnem ezzel a jelzéssel, mert mivel nincs mire rákattintsak, így marad. :)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5066) föccer válasza 5teve (#5065) üzenetére


föccer
nagyúr

Most nézz rá kérlek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5067) lazioko


lazioko
csendes tag

Kedves Adminok! :)
Jelezni szeretném, hogy eladtam a DriveClub Ps4-es játékot amit hirdetek. A vevő tudott is értékelni de én nem kaptam róla semmi értesítést hogy ő megvette a terméket vagyis nem igazoltam vissza, és én őt nem tudom így értékelni. Ez így jó vagy ez egy kis adminisztrációs hiba? Vagy csak én nem tudok valamit ezzel kapcsolatban pontosan? Másképpen kell értékelni valakit vevőként és eladóként is? Nem ugyan az a metódusa ?
A választ előre is köszönöm, és a esedékes tudatlanságomért bocsánat!

Üdv.:
Győri Laci

(#5068) Bjørgersson válasza lazioko (#5067) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5069) lazioko válasza Bjørgersson (#5068) üzenetére


lazioko
csendes tag

Link a hibához
http://hardverapro.hu/apro/driveclub_speciel_edition

Op.rendszer és böngésző:
Win 8.1(otthon) vagy Win 7 (meló) illetve Android 5.0.2
Chrome vagy Firefox illetve mobil Chrome

A leírás:

Kedves Adminok! :)

Jelezni szeretném, hogy eladtam / megvették tőlem a DriveClub Ps4-es játékot amit hirdetek. A vevő tudott is értékelni mert ő a "megvásároltam tőle" gomb megnyomása után kapott vissza jelzést (ami furcsa mert azt nekem jóvá kéne hagynom), de furcsa módon én nem kaptam róla semmilyen értesítést, hogy ő megvette a terméket vagyis nem tudok vissza igazolni, és én őt nem tudom így értékelni. Ez így jó vagy ez egy kis adminisztrációs hiba? Vagy csak én nem tudok valamit ezzel kapcsolatban pontosan?
A választ előre is köszönöm, és a esedékes tudatlanságomért bocsánat!

Üdv.:
Győri Laci

(#5070) Bjørgersson válasza lazioko (#5069) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót elolvastad?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5071) lazioko válasza Bjørgersson (#5070) üzenetére


lazioko
csendes tag

El olvastam ;)

De amúgy nem mind egy, hogy téma össze foglaló, vagy téma tudnivalók az össze foglalóban a kérdésemre nincs válasz! :R

[ Szerkesztve ]

(#5072) Bjørgersson válasza lazioko (#5071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor a pirossal keretezett rész micsoda? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5073) lazioko válasza Bjørgersson (#5072) üzenetére


lazioko
csendes tag

A hiba az én látásomban van :K
ÓÓÓ nagy adminom :DD
De mondjuk ezt az egészet elkerülhettük volna ha már ez elején 2 kattintással segítesz és belinkeled.
De minden esetre köszönöm, megoldoták a problémám. :C

(#5074) 5teve válasza föccer (#5066) üzenetére


5teve
senior tag

az "(1)" azóta se tűnt el, minden változatlan. :O
helyzet ugyanaz, jegeltem egy hirdetést, most ki szeretném szedni jég alól, és jön a szövegbox: "egyszerre 15 aktív apróhírdetésed lehet ingyenesen, ez a hírdetés a 16-ik."
megjegyezném továbbra is van egy fizetett hirdetési helyem, tehát 16-ot kellene tudjak gond nélkül használni.
ezentúl minden hirdetést, csak moderátorral tudok aktiváltatni?

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5075) föccer válasza 5teve (#5074) üzenetére


föccer
nagyúr

Böszi nénik aktiváltam, amíg a probléma meg nem oldódik, addig sajnos csak a jeletés utáni aktiválást tudom ajánlai. Igyekszünk minél hamarabb feldolgozni a jeletéseket. Sajnos a HA-s fejlesztések, javítások eléggé lassúak tudnak lenni. :(

Az esetleges kellemetlenségért ezúton is elnézést kérek.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5076) #03364352


#03364352
törölt tag

Üdv!

Még mindig nem kaptam választ az alábbi kérdésemre.......
Lesz ebből valami? :F

(#5042) nordlys 2015-06-13 07:01:04

(#5077) föccer válasza #03364352 (#5042) üzenetére


föccer
nagyúr

A jelentéseknél elvileg azért kell, hogy láss egy (1)-es jelzést, mert nem olvasott üzeneted van )moderátori visszajelzés) a jelentések között. Jelentést nem lehet törölni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5078) 5teve válasza föccer (#5077) üzenetére


5teve
senior tag

elképzelhető, hogy nála is ugyanaz a helyzet?
a rendszer jelzi, hogy van egy olvasatlan üzenete, csak az üzenet/jelentés maga nem jelenik meg sehol.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5079) sanyo88 válasza lazioko (#5069) üzenetére


sanyo88
csendes tag

@lazioko

ilyenkor javaslom csekkold le az emailedet m 99% ott szokott lenni az ertesitö..es ha ott sincs akkor erdemes jelenteni...

Playstation Emperor

(#5080) #03364352


#03364352
törölt tag

Köszönöm a válaszokat!Jelentettem a problémát,mivel nincs arra utaló jel,hogy lenne olvasatlan moderátori visszajelzésem.Kész vicc ez a kínlódás.

(#5081) pzolika9512


pzolika9512
aktív tag

Hol kell jelezni, azt hogy kiemeltem a hirdetésem, de mégse látszik? (háttérszínnel)

Megoldódott, csak késett majd egy órát :R nem szokott ilyet csinálni, azért írtam

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#5084) Sdi


Sdi
addikt

Hali

Ezt a hirdetést szeretném vevőként értékelni "FSP Aurum S 700W eladó---2017ig gari---dobozos---futár az árban---ÁRVÁLTOZÁS!!! ", de nem működik valamiért.
Kiírja, hogy értékelést kezdeményeztem, de nem jön e-mail. Az eladó is erre panaszkodott.

Ha a jelentés előtti hiba elhárításra gondolsz, azon már túl vagyok :) , de semmi.

Oprendszer Win7 Home Premium64 bit, angol nyelv. Böngészó Firefox 38.0.5, Explorer 11.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#5085) Bjørgersson válasza Sdi (#5084) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szia!

Téma összefoglalóban van a megoldás. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5086) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Az normális működés, hogy a vevő tud értékelést adni egy archivált hirdetéshez és nekem erről nem jön semmi értesítés, hogy jóváhagyom-e, mint normál esetben? Mert ez történt, pár napja archiváltam véletlenül a hirdetésem, a vevő ma pedig simán értékelt és nem kaptam semmi üzenetet a hardveraprótól. Én nem is tudom őt értékelni, ez érthető számomra az archiválás miatt, de fordítva miért működik? Simán vissza lehet ezzel élni és kamupozitívakat gyüjteni...

[ Szerkesztve ]

(#5087) Bjørgersson válasza vwpolopg (#5086) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem lehet, hogy még az archiválás előtt megkapta az értékelős üzenetet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5088) vwpolopg válasza Bjørgersson (#5087) üzenetére


vwpolopg
őstag

5 óra körül értékelt, a már napokkal korábban archivált hirdetésemnél. Meg elsőnek nekem kellett volna kapnom, hogy xy vevő megvásárolta tőled blablabla. Na én ilyet nem kaptam.

(#5089) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Sziasztok!

Eddig tapasztalt még valaki olyat, hogy meg akart válaszolni egy PM-et Hardveraprón keresztül és ha rákattint a fórumtárs nevére akkor "Kommunikacios Hiba" üzenet jön fel és nem m,egy tovább?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5090) Kalandor válasza Gergosz2 (#5089) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ilyen sajnos bármikor előfordulhat, frissítés és újrapróbálkozás :R

(#5091) Kalandor válasza vwpolopg (#5086) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Minden lezárt hirdetést lehet értékelni, ha a hardverapródok engedélyezik jelentésben (ez véd az ellen, hogy a csalók lezárják a hirdetést és csendben ellépjenek).
Ekkor az eladó nem kap értesítést (mert ez nem a rendes út, amin egyébként az értékelések, 99%-a érkezik), de persze egy jelentésben ő is kérheti a másik fél értékelését.

(#5092) vwpolopg válasza Kalandor (#5091) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm az infót :)

(#5093) Jamy01 válasza Gergosz2 (#5089) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Még ez, de mikor megírsz egy fél oldalnyi választ és akkor jön ez elő... :Y :W

Elküldés előtt inkább már elszoktam menteni a szöveget... ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#5094) Gergosz2 válasza Kalandor (#5090) üzenetére


Gergosz2
veterán

Eddig sosem találkoztam vele, de most folyamatosan ezt dobta egy fórumtársra. Azt hittem ez valami most jelentkezett probléma.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#5095) seniman válasza Jamy01 (#5093) üzenetére


seniman
addikt

Meg amikor vársz egy fontos üzit,mint a messiást,olvasnád,de erre beint egy fuckot a kommunikációs hiba :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#5096) pzolika9512 válasza seniman (#5095) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

ilyen volt nekem is, szegény kolléga már azt hitte átakarom verni, mert negyed órát tudtam gép elött lenni, addig meg a kommunikációs hibát írogatta, így csak másnap tudtam írni neki :Y

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#5097) Jamy01 válasza seniman (#5095) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Na, igen! Van rendesen ilyesmi is...... :U

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#5098) kovacs64


kovacs64
csendes tag

Sziasztok. Miért van az hogy eladtam egy telefont én tudok értékelést írni de a vevő nem. Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm.

(#5099) seniman válasza kovacs64 (#5098) üzenetére


seniman
addikt

Téma összefoglaló ;)

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#5100) Jamy01 válasza kovacs64 (#5098) üzenetére


Jamy01
csendes tag

[link] ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.