Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Laca333


Laca333
tag

Tud arról valaki valamit, hogy a hardverapró üzemeltetőjével fel vette-e valaki a kapcsolatot a problémák miatt?

(#6952) Fred23 válasza regener (#6944) üzenetére


Fred23
nagyúr

Van az már egy hónapja is. Kedvencekbe se felvenni, se törölni belőlük, meg ahogy ma megnéztem, kommentelni se enged:

Kábé zárható is lehetne az egész.

(#6953) ittakary


ittakary
nagyúr

a hardverapró KAPÁS értesítőket kapom PÜben, iszonyat idegesítő hogy duplán jön így minden

1 email arról hogy kapás jött
1 email a kapás miatt kapott PÜről

hogy kell kikapcsolni?

(#6954) laci laci válasza Intruder2k5 (#6948) üzenetére


laci laci
addikt

Szerintem az összefoglalóba, vagy legalább az oldal tetejére ki "kellene" írni, hogy mi van.. Persze meg értem a helyzetet, csak ez nagyon erősen rontja a színvonalat megint, lásd átálláskor. A hirdetésem alá komentelő,érdeklődő írását a mai napig nem tudom elolvasni, pedig az is hr. Mindent megértek, csak már megint mi szívunk. Igaz, régen azt mondták "-ne dumáljunk, hisz nem fizetős szolgáltatás", de szerintem az, mert egyrészt a nagy reklám állandóan ott virraszt a kijelző egy részén, másrészt pedig veszek prémiumot,igaz most nem vettem, ennek meg van az oka. Ha a munkámban ilyen "hibát" vétenék, nem lennék kifizetve, ja és adjak rá 20 év garanciát..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6955) Intruder2k5 válasza laci laci (#6954) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én tegnap este adtam fel egy hirdetést, és direkt próbáltam, többször is hozzá tudtam adni kedvencekhez, illetve hozzászólást is tudtam írni hozzá. Egy apró állandósult hiba volt, amivel azóta sem tudtam mit kezdeni, hogy a kedvenceknél azóta is ott jelzi az új hozzászólást, pedig azóta már 20x is megnéztem a hirdetést. Esetleg írd be a hirdetésed végére feltűnően, hogy "Kérdésekkel privátban keress!".

A fizetős részről és a reklámokról annyit, hogy nyilván senki sem fog a saját költségére csupán kiadásokkal egy oldalt üzemeltetni, másik több százezer ember örömére. A működés költségeit valamiből ki kell termelni, és ennek egyik módja a reklám, másik pedig a fizetős szolgáltatás, amit meg nem kötelező igény bevenni. De ez a téma nem ide való, és egyébként is már 100x meg lett beszélve máshol.

Az összefoglalóba beírást megteszem majd délután (most sajnos nem érek rá), ezen ne múljék, de sajnos akkor is ugyanez lesz, mert látod van aki 1, azaz 1 darab hozzászólást nem tud visszaolvasni, inkább megkérdezi ugyanazt újra, amiről előtte fél napig ment a téma. Ne gondold, hogy az összefoglalóba beírtakat ők majd el fogják olvasni. Ez sajnos ilyen...

(#6956) laci laci válasza Intruder2k5 (#6955) üzenetére


laci laci
addikt

Ha üzemeltet valamit,és kap érte pénzt, akkor legyél jó és működőképes. A reklám téma pedig egyrészt úgy lassítja a telefont, mert mozog, villog stb.. A másrészt pedig aki reklámozz annak is rossz fényt mutat, hogy olyan helyen reklámozz ami bugos.. Nem oktatni akartam.. Csak már fárasztó, hogy a böngészőben csomó dolgot kell beírni, mire ide jukadunk ki.. További sok sikert kívánok :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6957) Intruder2k5 válasza laci laci (#6956) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

"Ha üzemeltet valamit,és kap érte pénzt, akkor legyél jó és működőképes."

Ebben egyetértünk, de sajnos jelenleg nem tudunk vele mit tenni. Írd meg a webinformnak... Jelenlegi felállásban lezso-nak sajnos nincs lehetősége a Hardverapró hibáinak javítására, az üzemeltető részéről pedig nagyon döcögősen mennek ezek a dolgok. Ha elkészül az új apró, onnantól ez is változni fog, mert a bug-okra "azonnal" tud majd reagálni.

"A reklám téma pedig egyrészt úgy lassítja a telefont, mert mozog, villog stb.."

És erre mit lehet mondani? A reklám sajnos mindenütt ilyen, bármilyen oldalt is nézel, legyen az facebook, index, idokep, akármi. Egy statikus jpg vagy gif banner ma már nem reklámérték, ezért senki sem fizetne. Egy telefont meg minden lassít, ahogy egy régebbi számítógépet is.

(#6958) Geri Bátyó válasza Fred23 (#6952) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Pontosan ezt tapasztaltam. Nem tudok kommentelni, még a saját hirdetésem alá sem (Pedig pont azt akartam írni, hogy inkább privátot írjanak az érdeklődők.).

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#6959) pvt.peter válasza pvt.peter (#5976) üzenetére


pvt.peter
őstag

Időnként visszaszoktam térni a régi topikokba, hogy megnézzem a nyitott kérdéseimre érkezett-e esetleg válasz vagy végleges megoldás.
Úgy tűnik, hogy a legelső bejegyzésemre még mindig nem érkezett megoldás, pedig már 1 év is eltelt...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#6960) Weaver válasza Geri Bátyó (#6958) üzenetére


Weaver
senior tag

ehhez csatlakoznék én is, ez a hiba több mint egy hónapja fent áll már. (előtte nem tapasztaltam ilyen egyszer sem).
a hibaüzenet azt írja, a funkció a prohardver szervereinek kummunikációs hibája miatt átmenetileg nem eléhető.

(#6961) nagyadam1994


nagyadam1994
csendes tag

Sziasztok! Nem tudom valaki tapasztalta-e már de az oldalon napok óta nem működik a képfeltöltés privát üzenetnél. Hiába van a megadott méretre átméretezve a kép akkor sem csatolja.

(#6962) laci laci válasza nagyadam1994 (#6961) üzenetére


laci laci
addikt

Chrome-on ment eddig.. Próbáld meg

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#6963) Jeanne d'Arc

Sziasztok!
Privat uzenetnel ha szerkesztem, akkor eltunik amit idaig irtam. Nem tudom volt-e mar masnak is ilyen. Illetve megint nem jon email ertesites a kapasokrol.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6964) nagyadam1994 válasza laci laci (#6962) üzenetére


nagyadam1994
csendes tag

Az a gond hogy chromeon és mozillán is próbáltam és egyiknél sem csatolta.

(#6965) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nem megy a hozzászólás a hirdetésekhez.

(#6966) magmakocka válasza -secret- (#6965) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

+1

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#6967) pupibarca01


pupibarca01
újonc

Sziasztok valamiért nem müködk a privát üzenetem nem jelzi ha kapok új levelet megkapom de nem jelzi sehogyan sem! :Y :R

(#6968) TXT


TXT
őstag

Nem tudok hozzaszolast irni, sem kepet feltolteni a hozzaszolashoz a sajat hirdetesemnel tegnap ota

[ Szerkesztve ]

(#6970) peter99


peter99
csendes tag

Sziasztok,

már naogyon régóta nem jelennek meg a kedvencek és arra a helyre csak annyit ír h a szerverek kommunikációs hibája miatt nem jelenik meg...
Másnak sem vagy egyedi?

(#6971) Zoli_007 válasza peter99 (#6970) üzenetére


Zoli_007
tag

Hali!
Nekem sem megy és hozzászólást sem tudok írni a hirdetésekhez, ott is hasonló hibát ír. Kb. 4 napja írtam az egyik hirdetőnek de nem válaszol, nem tudom hogy azért mert elfoglalt vagy azért mert nem kap értesítést a privát üzenetekről.

OPO -> OPT -> P20 -> S22

(#6972) TXT


TXT
őstag

Figyelik, kezelik ezt a topicot egyaltalan, valakinek megoldottak a jelzett problemat? Ahogy visszaolvastam, semmi visszajelzes nem tortenik ebben a topicban a jelzett eszrevetelek kapcsan regota... :F

[ Szerkesztve ]

(#6973) 0xmilan válasza TXT (#6972) üzenetére


0xmilan
addikt

A jelenlegi HA-t nem a PH fejleszti, igy nincsenek kozvetlen rahatassal a problemakra, ok is csak tovabbitani tudjak azt a 3. felnek.

(#6975) Bálnaborjú válasza TXT (#6972) üzenetére


Bálnaborjú
tag

hát az én problémámmal tuti nem foglalkoztak..

"Egy ideje a hardverapró minden "kapás"-ról privát üzenetet IS küld, ami így két e-mailt eredményez. Ennek semmi értelme"

(#6976) Lui64


Lui64
csendes tag

Sziasztok

Látom, hetek óta másnál is gond : "... nem érhető el a komm. szerver hibája miatt.." ...

Nos, igen... Sem a mentett keresés, sem a privátok jelzése nem megy nálam sem, DE : CSAK ANDROIDON HALOTT A DOLOG, WINDOWSON JELEZ, MŰKÖDIK !!!

A kérdés csupán az, h mi az oka annak, h "csak" ennyi a probléma és hetek óta nincs megoldás??? L.

L.bá' ("Azé' így közel a 60-hoz már nem nagyon hiszek a mesékben... arra pedig általában mindenki hamar rájön, ha hülyének próbálják nézni...")

(#6977) KBL001


KBL001
tag

Sziasztok!

Nem kapok értesítést a privát üzenetekről sokszor,csak ha belenézek. Ennek köszönhetően most nagyon esélyes,hogy elbuktam egy üzletet,mert ami miatt írtam,az már archivált lett.
Ez nem gyengén idegesítő.

A HA-ról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#6978) VinoRosso válasza Zoli_007 (#6971) üzenetére


VinoRosso
veterán

Én meg nem tudok hozzáadni a kedvencekhez hirdetést. Hiába nyomom a + gombot nem történik semmi.

Ezért kapcsolja ki az ember az adblockert meg kattintgasson a hirdetésekre? Hát ha ez a jövőben is ilyen lesz akkor kattintgasson rá a Kingkong, mert én nem fogok az biztos.

(#6979) seniman válasza VinoRosso (#6978) üzenetére


seniman
addikt

Ha gyorsan és többször kattintgatsz rá,akkor bepirosodik a kis kereszt. :K Mérgemben megsoroztam egy adag bal klikkel,akkor derült ki. :D

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6980) VinoRosso válasza seniman (#6979) üzenetére


VinoRosso
veterán

ahh kösz :R

(#6981) nicknev válasza KBL001 (#6977) üzenetére


nicknev
csendes tag

Nálam is ez a helyzet hiába van új üzenet nem írja ki. Régen kivastagította és írta az olvasatlan üzenetek számát , ám párhete bele kell lépnem az üzenetekbe, hogy lássam van -e új olvasatlan üzenetem. :W

Ha privát üzenet küldesz biztosabban látom, hogy írtál ;-) Amíg aktív a hírdetés addig meg van amit hírdetek.

(#6982) asvald


asvald
senior tag

Sziasztok !

Privátba nem tudok képet feltölteni+ hozzászólni egy termékhez se (szerver kommunikációs hibára hivatkozva!
kb ez van egyenlőre

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#6983) Omcsesz


Omcsesz
csendes tag

Sziasztok!

Úgy látom, másnál is előfordult, de most az Android 6.0 telefonomon az alábbi hibaüzenetet kapom:

Van ötletetek, hogy ez mitől lehet?

(#6984) seniman válasza Omcsesz (#6983) üzenetére


seniman
addikt

Nougaton is ez van,rendszerfüggetlen a bug.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6985) Omcsesz válasza seniman (#6984) üzenetére


Omcsesz
csendes tag

Aha. Tudtok valami infó arról, hogy dolgoznak-e már rajta/mikor lesz kijavítva?

[ Szerkesztve ]

(#6986) seniman válasza Omcsesz (#6985) üzenetére


seniman
addikt

Készül az új HA,addig meg legyen mindenki türelemmel,ennyit tudunk. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6987) Omcsesz válasza seniman (#6986) üzenetére


Omcsesz
csendes tag

:D Köszönöm!

(#6988) mixisoft


mixisoft
újonc

Tisztelt Support,

Ha privát üzenetet kapok, sosem jön róla email értesítés.
Mi lehet az oka?

Köszönöm a segítséget!

(#6989) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

[link] ide írtam véletlenül...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6990) FiremanusXI válasza Fred23 (#6952) üzenetére


FiremanusXI
újonc

Lett valami megoldás ezekre a problémákra vagy csak egymásnak írogatunk hogy teljen az idő???

Firemanus

(#6991) FiremanusXI válasza FiremanusXI (#6990) üzenetére


FiremanusXI
újonc

Nálam is megoldódott :C :R :DD

Nincs olyan probléma, amelyen egy CSODA ne segítene.

Firemanus

(#6992) gabriel26


gabriel26
tag

Sziasztok!

Feltettem ma egy hirdetest es eloresorolassal ki is emeltettem, de a fooldalon nem lathato csak a VGA-k kozott...

(#6993) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Elvileg az egyik tag leadott nekem egy értékelést a hirdetésemre és nem kaptam meg. Mondtam, hogy próbálja meg újra, és azt írja, hogy az értékelés már rögzítve lett.

(#6994) Bjørgersson válasza gabriel26 (#6992) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lapozni kell egyet, olyan sok kiemelt hirdetés van. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6995) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok!

A privát üzeneteket nem jelzi se asztali chrome se samsung gyári böngésző telefonon (vastagított új üzenet).

Nagyon zavaró, hétfő óta nem kattintottam rá a privátokra csak beléptem, nem volt Új üzenet szóval gondoltam nincs üzenet, ma ráböktem és kiderült, hogy nem ignorált senki akinek írtam, valami gáz van :)

(#6996) essexboy válasza gyendre2 (#6995) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Valami zavart érzek az erőben! Az utolsó mondatod második fele hogy kapcsolódik az első feléhez?

essexboy

(#6997) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv, ezzel tudnátok valamit kezdeni? karácsony óta nem tudok hozzászólni...gondoltam várok vele egy kicsit, hátha megjavul, de a mai napig se...

Itt a link is (mielött kötegedés lenne, nem reklám céllal linkeltem!)

A hiba platform és böngésző független, se telefonról, se linuxról, se winfos alól nem megy, se krómmal,se firefoxszal, se IE-vel...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#6998) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Hello!
Képfeltöltés problémás privát üzenetnél.
Üzenet érkezéskor nem mindig jelez.
Mobil nézeten nem látom az üzeneteim!

(#6999) laci laci


laci laci
addikt

Mesterséges összeomlásba indult a ha. Ez van...

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#7000) seniman válasza laci laci (#6999) üzenetére


seniman
addikt

Ez olyan folyamat,mint ami almáéknál zajlik.Lebutítjuk a régit,hogy jobban tetsszen majd az új. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.