Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) #16729600


#16729600
törölt tag

Ennek menete vevőknek:
Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra rákattint, bemásolja a hirdetés URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tudja értékelni a vevő az eladót.

Nem türelmetlenkedni akarok,csak szelíden megkérdezném,hogy egy ilyen műveletnek hány nap/hét/hónap/év az átlagos adminisztrációs átfutási ideje? :) Ez már az ötödik nap mióta kértem.....

[ Szerkesztve ]

(#4002) 75kokoko75 válasza #16729600 (#4001) üzenetére


75kokoko75
tag

Sziasztok! Én is ezt szeretném tudni,mert már kb.2 hete végigcsinálta ezt a műveletet egy vásárlóm,és még nincs válasz. A másiknál,ahol ugyanez vol,az egy nap után tudott értékelni. Én sem türelmetlenkedek,mert csak ajándék nekünk,hogy ezzel foglalkoztok,és ezúton meg is köszönöm. Tisztelettel:Zsolt

Aki hirtelen akar meggazdagodni,nem marad ártatlan (PL 28:20)

(#4003) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Sziasztok!

Ugyan az a bajom mint willow87 fórum társnak
Feladtam egy hirdetést,meg vették a terméket ,értékelne a vásárló ,el is indította az értékelést de nem kaptam róla privát üzenetet így nem tudom neki engedélyezni az értékelést. Tudna segíteni valaki ebben ? :R
A hirdetés : [link]

[ Szerkesztve ]

(#4004) Bjørgersson válasza petyametyo (#4003) üzenetére


Bjørgersson
félisten

#3880

Miért nem használjátok a keresőt?!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4005) zum888


zum888
újonc

Sziasztok, Szeretném felvenni a kapcsolatot 1 hirdetövel, de nem tudok belépni, uj tag vagyok, de a jelszo beirása után ugyan ott vagyok.Mintha besem léptem volna.... Van más mód kommunikálni a hirdetökkel? Köszi Zum888

(#4006) willow87 válasza zum888 (#4005) üzenetére


willow87
csendes tag

Szia! Telefonról próbálsz belépni? Nálam akkor fordul elő a hiba, a megoldás h a lap alján az "asztali oldal kérése" vagy hasonlóra kell kattintani, utána rendben bejelentkezik nálam! :R

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4007) willow87 válasza Bjørgersson (#4004) üzenetére


willow87
csendes tag

Nálam azóta sincs semmi változás, nem regaál senki a problémára pedig már 2 termáknális végigzongoráztuk napokkal ezelőtt amit "kell" :(

off: az előző hszbe akartam írni de úgylátszik elnéztem, sorry :W

[ Szerkesztve ]

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4008) Bjørgersson válasza willow87 (#4007) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet már a hardverapródok sem tudnak vele mit kezdeni, nem tudom. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4009) willow87 válasza Bjørgersson (#4008) üzenetére


willow87
csendes tag

Az komoly :(

Sajna ez van, pedig nem hinném hogy megoldhatatlan feladat, elvégre jó ideje működik hibátlanul a rendszer... :))

*CoD FAN* *GrandTheftAuto FAN* *Tiesto4Ever*

(#4010) ferny


ferny
csendes tag

Sziasztok! Nekem csak olyan kérdésem lenne, hogy kb. 9 hónapja regisztráltam, azóta folyamatosan adok-veszek, sok pozitív értékelésem van, mégis újonc vagyok még, míg más felhasználók pár hónap után már lelkes újoncok, akár értékelés nélkül is. Ez mitől függ? Köszi: Dani

(#4011) Sasos válasza ferny (#4010) üzenetére


Sasos
senior tag

Érzésem szerint ez a kérdés itt egy kicsit off-nak minősül...

A rangrendszer és a HardverApro értékelési rendszere teljesen különálló dolog. Előbbit befolyásolja a különböző (piaci, közösségi, szakmai) hozzászólásaid száma, a blogbejegyzéseid száma, illetve a regisztráció óta eltelt idő. Ezzel szemben a HardverAprós értékelés, csak az ottani tevékenységedet tükrözi az adás-vételeket követő visszajelzések alapján, amolyan "megbízhatósági mutató" jelleggel. Lehet valaki 0 értékeléssel is "PH! félisten" rangban, amíg lehet egy újoncnak is több ezer pozitív értékelése. A két rendszer teljesen mást hivatott monitorozni.

[ Szerkesztve ]

(#4012) ferny válasza Sasos (#4011) üzenetére


ferny
csendes tag

Köszi szépen a választ, a rangrendszerről valahol bővebben lehetne olvasni?

(#4013) Sasos válasza ferny (#4012) üzenetére


Sasos
senior tag

ITT van némi infó a rangokról.

De emiatt ne feszülj meg szerintem. Újoncként is pont ugyanolyan a megítélésed a HA-n, mint ha 1-2 lépcsőfokkal feljebb lennél. Legyél korrekt üzletfél, annál nem kell jobb ajánlólevél.

[ Szerkesztve ]

(#4014) ferny válasza Sasos (#4013) üzenetére


ferny
csendes tag

Köszi szépen! Valóban nem érdemes foglalkozni a rangsorral, mert sok esetben sajnos nem tükröz valós képet:(

(#4015) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdv! A hardverapró mobilokra szánt részében találtam a következő hibát.

Tesztelve, Android 4.X gyári illetve Chrome böngészőből is, 3 különböző telefonon.

1. Kattints a bejelentkezésre
2. Jelentkezz be
3. Kiírja hogy sikeres bejelentkezés, visszadob a főoldalra, viszont ugyanúgy ottmarad a bejelentkezés/regisztráció gomb, viszont új hirdetést feladni, hozzászólni lehet, csak a menü nem jelenik meg. pl. Üzenetek

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#4016) Rómeó


Rómeó
tag

Az értékelési rendszer elég szánalmas,sorra elvesznek a pozitív pontok.persze a be feketítés az sikeres! :((

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#4017) darvinya


darvinya
titán

Nemrég volt problémám a HA-val.
Nem tudom mi változott, mert most jó.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4018) darvinya válasza darvinya (#4017) üzenetére


darvinya
titán

Eddig tartott, hogy jó, igaz egész nap lassú volt az MA fórum is.
Azaz mindig volt valami ami nehezen jött le, pedig még hsz-nél nem is volt kép beszúrva.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4019) föccer válasza darvinya (#4018) üzenetére


föccer
nagyúr

Semmi nem változott az elmúlt napokban, szóval a nálad lesz valami.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#4020) darvinya válasza föccer (#4019) üzenetére


darvinya
titán

Vírus sincs nálatok?

Mert most megint jó, adatforgalom ugyan az, de most mintha gyorsabban jönne tőletek az adatok.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4021) Chaser


Chaser
titán

Segítsetek már egy kicsit. Azt írja értékelésem eladóként 70.

Emlékeim szerint egy esetben kaptam az 5 helyett 3 pontot. 70 értékelésből hogy lesz akkor
67
67
66
67
66
?
Illetve azt meg lehet nézni szövegesen kik értékeltek, de azt nem hogy szöveg nélkül ki?
Gyanítom az az egy emberke nem aki az 5-ből 3-at adott.

Az értékeléses rendszerrel továbbra is gond van.
Sok esetben nem engedi a vevőt értékelni, csak a felkérést fogadja el, utána ott is ragad.

Nemrég változtattam avatart , azóta a HA felületén is megjelent az új titulus a nevem alatt, addig az előző volt, csak fórum felületérn látszott a mostani. Csak érdekességképpen.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4022) Chaser válasza Chaser (#4021) üzenetére


Chaser
titán

Ha jól számolok 350 pontom lenne 2 híján, ez valóban 70 értékelés. De akkor nem 67 vevőtől hanem 70-től. Vagy tévedek?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4023) Hossel


Hossel
tag

Üdv! zsinorban harmadszor nem tudnak értékelni... ez már egy picit idegesítő, hiába klikkelnek rá hogy megvették tőlem, mert nekem nem küld levelet a hardverapró. Ilyenkor mivan?

(#4024) taylor13


taylor13
újonc

Bármilyen jelszóval a következő eredményt kapom:

"SIKERES BELÉPÉS
Sikeresen beléptél, azonnal továbbítunk!"

Aztán nem történik semmi, és nem vagyok bejelentkezve.

Eddig bugreportot sem tudtam írni, nem tudom, most mi történt...
Tud valaki segíteni?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4025) Bjørgersson válasza Hossel (#4023) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyenkor használni kellene a keresőt... #3880

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4026) canniball válasza taylor13 (#4024) üzenetére


canniball
nagyúr

Töröld a sütiket.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4027) Hossel válasza Bjørgersson (#4025) üzenetére


Hossel
tag

Phéá

(#4028) Chaser


Chaser
titán

Azt kell mondjam félelmetes, hogy 1 év alatt nem sikerült megoldani az értékelést. Gratulálok a fejlesztőknek, de talán krumpli kapálásban sikeresebbek lennének.
Az egy dolog, hogy nem tudok értékelni valakit, egyre sűrűbben, vagy fordítva.
De az megint másik dolog hogy bejelentem a "nyomtatványon" és az meg nem megy el :F :D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4029) Bjørgersson válasza Hossel (#4027) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hogymi?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4030) taylor13 válasza canniball (#4026) üzenetére


taylor13
újonc

Köszi a tippet, megtettem, habár épp egy nappal ezelőtt csináltam nagytakarítást a gépemen a registry-től a privacy adatok törléséig...
Töröltem a hardverapró-hoz és a prohardver-hez tartozó cookie-kat, de semmi változás.
Nem gondoljátok, hogy cookie-któl függetlenül hibás működés az, ha rossz jelszóval lépek be, és azt a választ kapom, hogy "sikeresen beléptél, azonnal átirányítunk..."?

[ Szerkesztve ]

(#4031) canniball válasza taylor13 (#4030) üzenetére


canniball
nagyúr

Ne csak az említett sütiket töröld, hanem mindet!
Nem ettől független a megoldás, nem emlékszem olyanra akinek ez ne segített volna. Ha rossz jelszóval próbálkozol akkor nem ezt a választ kapod.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4032) hommeros


hommeros
őstag

Hali!

Itt elindította a vásárló az értékelést, én engedélyeztem, de nem kapott több PM-et. A folyamat félbemaradt.

Itt elindította az értékelést, de én nem kaptam PM-et, hogy erősítsem meg.

Kérlek nézzetek utána! :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4033) Faterkam


Faterkam
addikt

Tegnap este up.-oltam 2 hirdetésem. Rendesen előre is került. Erre ma reggelre csak 1db. volt a helyén! Azt amit up.-oltam, meg egy másik hirdetésem, archívba tette a rendszer! Egyik sem járna le! Szept. 03.-ig érvényesek! Természetesen újra aktívvá tudtam tenni, csak nem értem ez hogy lehet :F

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4034) Bjørgersson válasza hommeros (#4032) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tényleg ennyire nehéz használni azt a rohadt keresőt? Sőt, továbbmegyek, kevesebb, mint tíz hozzászólást kellett volna visszaolvasni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4035) stig70


stig70
csendes tag

Tisztelt Hp

A mai nap eltünt a hirdetèsem thl w8s mobiltelefon.Pedig nem járt le ès jegelve se volt!

(#4036) Faterkam válasza stig70 (#4035) üzenetére


Faterkam
addikt

Nem úgy jártál mint én véletlenül? :F

Ez egyre érdekesebb. Megint eltünt egy hirdetésem, keresem, hát persze, hogy archív! Szerkesztem és ott aktívnak mutatja, de az élő hirdetések közt nincs! Aktívvá téve még ewgyszer, rögtön megjelenik! :U

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4037) hommeros válasza Bjørgersson (#4034) üzenetére


hommeros
őstag

Nem mindenki ér rá keresgélni munkaidőben. :DDD
De köszi az infót.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4038) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Nem tudom valaki jelezte már de most a Hirdetéseim adminisztrációjánál az aktív hirdetéseket nem mutatja: Nincsenek hirdetések.

El van mentve kedvencek közé, ránéztem és nem járt még le szóval nem azért nem látom, mert archiválva lenne. :F
Chrome és Opera alatt se jó, win 8.1-el.

szerk.: most nézem 4035-n is hasonló a helyzet, pedig megnéztem a hszeket és nem láttam eddig. -.-

[ Szerkesztve ]

(#4039) Bjørgersson válasza hommeros (#4037) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hamarabb meglett volna, mint beírni a hozzászólást szerintem. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4040) F_Zolee válasza F_Zolee (#4038) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közben olvasom az előttem hozzászólót. Csak rámentettem újra a módosításnál és visszatette. Archívok között kilistázta mikor nem is volt az.

(#4041) Faterkam válasza F_Zolee (#4040) üzenetére


Faterkam
addikt

Szerintem nem vagyunk egyedül evvel a problémával! :U Most is 2 hirdetésem archív volt, ma már sokadjára :/
Egy illetékes nem tudna írni pár mondatot a hibával kapcsolatban? :F

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4042) belinho válasza Faterkam (#4041) üzenetére


belinho
senior tag

Ugyanez van nálam is, nekem kapásból 7 hirdetés lett archív, a többi nem.
Sőt nem is engedte, hogy újra aktívvá tegyem őket, szerkesztenem kellett minden hirdetést, ahol viszont aktív volt, de újra elmentve visszakerültek az aktívak közé.

(#4043) molvany válasza belinho (#4042) üzenetére


molvany
senior tag

Azért ez valóban durva. Tegnap este tíz után 5 hirdetésemet UP - tam.
Ma reggelre az ötböl 3 - at arhívált, annak ellenére hogy Szep. 05 - ig érvényesek.
Most vissza tudtam tenni aktívba öket. De ez most bármikor megtörténhet ?

WhatsApp :+491737182060

(#4044) F_Zolee válasza molvany (#4043) üzenetére


F_Zolee
veterán

Úgy tűnik. De ha nem foglalkoznak vele akkor biztos...

(#4045) molvany válasza F_Zolee (#4044) üzenetére


molvany
senior tag

Azért ez tovább durvul.
Kb. 08:30 - kor visszatettem a három hirdetésemet, amit valamikor az éjjel arhivált, erre most látom, hogy a három közül. egyet ismét arhivált ( érvényes Szep. 05 - ig ).
Kb. 45 perc után.
Most mi a teendö ? Félóránként ellenörizni, létezik még látható hirdetésem ?

WhatsApp :+491737182060

(#4046) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Üdv.

Ez csak nálam ilyen?

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#4047) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt nem látom a hirdetésemet.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4048) Superhun


Superhun
addikt

Ma olyat tapasztaltam, hogy a rendszeren uppolt hirdetésem önmagától úgy döntött, hogy archív státuszba megy. Biztos, hogy nem járt le, ellenőriztem. Sikerült gond visszaállítanom aktív státuszba, de mi történhetett?

(#4049) 04ahgy válasza Winner_hun (#4047) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Én sem látom, pedig a kategória stimmel!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4050) belinho válasza molvany (#4045) üzenetére


belinho
senior tag

Most néztem reggel óta, megint kidobott 2-őt archívba, amit már reggel újra aktívvá tettem :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.