Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) essexboy válasza Wind-Storm (#6150) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nekem sikerült, és át is raktam a hirdetésedet a megfelelő kategóriába.

essexboy

(#6152) Wind-Storm válasza essexboy (#6151) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Köszönöm, remélem több jelentkezőm lesz így. :)
Sajnos én továbbra sem tudok hozzászólni.
Win7 64 bit, Opera 42.0 Firefox 39.0, tovább nem is próbálgattam.

(#6153) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Sziasztok

Jelentettem a saját hirdetésem, mert a kiemelés vásárlása után (Paypal-lal) kiírt egy hibaüzenetet. A jelentés menüpont-nál van egy "(1)" jelzés, de ha rákattintok akkor csak a régebbi jelentéseket mutatja, az utolsót nem.

Sütik törölve, másik böngészővel is próbáltam, MacOS-ről is, mindenhol ugyan az, ezért gondolom server-side.

(#6154) Bjørgersson válasza ZozzHUN (#6153) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bug, barátkozzatok össze. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6155) essexboy válasza ZozzHUN (#6153) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Csak ismételni tudom magam.

essexboy

(#6156) Spet


Spet
addikt

Sziasztok,

Az egyetlenegy 16+-os topik be lett zárva, vagy módosításra került a nyitási ideje? Mert (személy szerint) több hete nem tudom elérni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6157) Bjørgersson válasza Spet (#6156) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ide, Hardverapró ≠ fórum. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6158) Spet válasza Bjørgersson (#6157) üzenetére


Spet
addikt

My fault ( :B ), köszönöm.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#6159) Viktor77


Viktor77
titán

Ez a hirdetés folyamatosan ott van a baloldali Adok-veszek részen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6160) Gyógyító


Gyógyító
csendes tag

Üdv Frömmel Tibor vagyok2007 tól vagyok regisztrált hardveraprós.
Remélem admin is olvassa nem tudok belépni a regisztrált email cimemmel csak ide a logouton keresztül,
már próbáltam jelezni emailben de válasz nemigazán érkezett. fromy@t-online.hu ez emailom Gyógyitó a nicnevem valaki utána nézne előre is köszönöm.

Látom a fényt, kijutunk az alagútból! De nem értem, mért dudál...

(#6161) Füge007


Füge007
senior tag

Sziasztok!

Immáron a sokadik piros pontom nem kapom meg, hiába csináljuk meg mindketten az értékelést eladáskor! Mitől lehet ez?

Köszönöm előre is a segítségeteket!

[ Szerkesztve ]

Füge

(#6162) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

remélem jó helyre teszem, de majd eligazítotok ha nem...

Megvásárolták az i7 950-es processzorom, a vásárló vissza is jelzett és értékelt is, de se az értékelés felkérésről se az értékelésről nem kaptam értesítést, éppen ezét nem is tudtam értékelni a vevőt.

Win 7 x64, Chrome 55.0.2883.87 m (64-bit)

Hogyan tudnám értékelni a vásárlást?

Aurea mediocritas

(#6163) Intruder2k5 válasza AXisBOLD (#6162) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Az adatlapján klikk a "Jelentem (mint vevőt) »" linkre, töltsd ki az űrlapot, és küldd el a jelentést.

(#6164) vally


vally
tag

Üdv! A következő hibát szeretném jelenteni: a hardver / notebook / Apple laptop kategória alatt kötelező Macbook Pro és a Macbook Air között választani, a szegény Macbook aki nem Air és nem is Pro mi tévő legyen?

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#6165) AXisBOLD válasza Intruder2k5 (#6163) üzenetére


AXisBOLD
addikt

köszönöm!

Aurea mediocritas

(#6166) tabela


tabela
tag

Néha egyes hirdetéseket nem tudok felvenni a kedvencek közé (nem reagál a + jel) és hozzászólni se tudok. (A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!)
[link]
Chrome, Win 10. Más hirdetések gond nélkül mennek.

(#6167) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Olyat tapasztalok, hogy mobilról jelentve felhasználókat (értékelés célból), mikor megadok mindent (hirdetés URL, jelentés oka), tovább koppintva csak üres, fehér képernyő jön be.
Gello böngészőt használok és egyaránt ez történik mobilos és asztali felületről is.
Legutóbb november végén próbáltam ugyanilyen felállásban értékelni valakit, akkor sem működött a dolog ugyanígy, csak akkor még nem éreztem késztetést a probléma jelentésére (akkoriban Gello Mod böngészőt használtam).

Viszont mindkét esetben sikerült a dolog PC/laptop alól. Nem egy életbevágó probléma mondjuk számomra, mert meg tudom oldani és nem is minden nap kell ilyennel foglalkoznom, csak gondoltam megemlítem.

Egyébként az egész lapcsaládban semmi egyéb működésbeli problémát nem tapasztalok mobil alóli használat közben.

[ Szerkesztve ]

(#6168) Higi


Higi
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy az normális, hogy a privát üzenetekről nem kapok email értesítést? Lehet valahol ezt állítani?

(#6169) Bjørgersson válasza Higi (#6168) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Beállításaim \ Felhasználói beállítások \ E-mail értesítő privát üzenetekről

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6170) Higi válasza Bjørgersson (#6169) üzenetére


Higi
csendes tag

Köszi, az apróhirdetési adatlapon kerestem, de ott nem volt :)

(#6171) Bjørgersson válasza Higi (#6170) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott én sem találom, szerintem csak itt lehet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6172) szabog4


szabog4
aktív tag

Üdv!

Sikerült rossz topikba írnom... nem is értem, hogy miért nem találtam meg... :W :DDD

Lumia 630 Win10 Edge böngésző (A pontosítás végett)

Böngészve a jegelt termékek (Hópihe) ikonjai nem látszanak/ nincsenek. Orvosolható ez esetleg?

HUN_Thorpedo

(#6173) szabog4 válasza szabog4 (#6172) üzenetére


szabog4
aktív tag

Még egy apróság.
Hiába nézem meg az adott fórumot a profilomból, nem tűnik el az új hozzászólás jelző. (Tehát a számok.) Zavaró. :/ :)

HUN_Thorpedo

(#6174) geotigris9


geotigris9
tag

Ez menyire (ab)normális, hogy folyamatosan plusz 1 új privátot ír ki, ha a hardver aprón lépek be ott nem ..
Rámegyek a privát üzenetekre nincs új de mégis írja ..
Ez idáig ilyet nem tapasztaltam.
Nem az én készülékemben van a :N hiba ..

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#6175) Intruder2k5 válasza geotigris9 (#6174) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem bizony, a hiba benned van! :)

Nagy valószínűséggel még olvasatlan a szervercseréről szóló rendszerüzenet, és ezt jelzi nálad az oldal. A privát üzenetek felett keresd!

[link]

(#6176) #09732864


#09732864
törölt tag

Üdv.

Fogalmam sincs hová írhatnék, de eléggé idegesítő problémám akadt. Nem tudok belépni.
Ha be akarok lépni, azt írja nem létezik a fiók. Ha jelszót kérek, akkor nem létezik az e-mail cím.

Pedig 100000%, hogy mindent jól írok be. Se tabletről, se gépről nem enged be. Nem szeretném elveszteni a fiókomat. Help please!!!!

(#6177) Bjørgersson válasza #09732864 (#6176) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kalandort keresd, de ennél lehetőleg több konkrétumot szolgáltass neki.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6178) #09732864 válasza Bjørgersson (#6177) üzenetére


#09732864
törölt tag

Rendben. Köszi. Bár nem tudom milyen konkrétumot írhatnék még...

[ Szerkesztve ]

(#6179) Bjørgersson válasza #09732864 (#6178) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk a masik felhasznaloneved es a regisztralt e-mail cimed. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6180) #09732864 válasza Bjørgersson (#6179) üzenetére


#09732864
törölt tag

Megoldódott. Köszi a helpet.

(#6181) Kicsi Én


Kicsi Én
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Bármire kattintok az oldalon ledobál. 10 perc így megírnom egy privát üzenetet. Ez a bejegyzést is csak sok kínlódás után tudtam megtenni. Próbáltam screenshotot csatolni, de ahhoz is folyton autentikációt kér, majd az elküldéshez is, az meg kizárt, hogy 2 kattintást kibírjon bejelentkezés nélkül, így mindig elveszik a csatolmány is. Hiába írja ki, hogy sikeres bejelentkezés, ha a hardverapro nyitóoldalán vagyok látszik is jobb oldalt, hogy be vagyok jelentkezve, de bármire is kattintok utána, már dobja is a bejelentkezési formot.
A probléma kb. 1-2 hete áll fenn, jelszót cseréltem már kb. háromszor. Kérlek segítsetek, nagyon bosszantó hiba, egyetlen dolgot tudok csinálni, addig kattintgatok míg tovább nem lép.

(#6182) Intruder2k5 válasza Kicsi Én (#6181) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Másik böngészőből próbáltad? Előzményeket, sütiket, törölted? Esetleg nem telepítettél új biztonsági szoftvert, vírusírtót, tűzfalat, egyebet, ami meggátolhatja a sütik tárolását?

(#6183) geotigris9 válasza Intruder2k5 (#6175) üzenetére


geotigris9
tag

Igen az volt. :D :R

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#6184) Kicsi Én válasza Intruder2k5 (#6182) üzenetére


Kicsi Én
csendes tag

Több gépen is próbáltam, ugyanúgy előjött, igaz csak chrome-mal, de nem történt semmilyen változás ami ezt indokolta volna. Most viszont nem akarom elkiabálni, de "meggyógyult" az oldal nekem, minden további próbálkozás, sütitörlés stb. nélkül. :)

[ Szerkesztve ]

(#6185) Tito30


Tito30
tag

Sziasztok.
Nekem az a problémám,hogy nem engedi az oldal szerkeszteni az adatlapom. Se jelszót nem tudok változtatni,se beleírni,se törölni. Segítsetek légyszi!

üdv

Tito30 :R

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#6186) Intruder2k5 válasza Tito30 (#6185) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Prohardver felől sem?

Esetleg ha kitörlöd a városnév mezőből az ürgümbürgümöket?

[ Szerkesztve ]

(#6187) Tito30 válasza Intruder2k5 (#6186) üzenetére


Tito30
tag

Azt írja, Hiba az adatmódosítás során,alatta meg, Kommunikációs hiba!

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#6188) Intruder2k5 válasza Tito30 (#6187) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Prohardver felől próbáld, ne Hardverapróról!

(#6189) Tito30 válasza Intruder2k5 (#6188) üzenetére


Tito30
tag

Siker Thx :R

Teljesen normális vagyok! Fejemben a hangok is megmondták :-)

(#6190) tatabike


tatabike
őstag

Valaki árulja már el a trükköt, hogy a HA hogyan használható mobilról. Még akkor sem tudok belépni, ha asztali webhelyet kérek a böngészőmben. A Sikeres belépés felirat után állandóan a belépő oldalra dob vissza. Volt valami trükk, de már elfelejtettem.
A Súgóban meg már több generációnyi szerver óta csak ez van:

"Mobilról nem működik rendesen az oldal, mit tegyek? »
A legfontosabb, hogy ne ess pánikba, ez egy átmeneti állapot, pár héten belül működővé tesszük. Mobilokra optimalizált tördelés/nézet is lesz."

Nem estem pánikba, csak rühellem egy privát üzi miatt a lapost/asztalit elindítani, mikor épp a tabletemen/telómon bohóckodok...

Ja, meg miért nem jelentkezik SEMMILYEN másik oldalon hasonló gond, csak a HA-n?
Itt a világ összes oldalát értem... :U

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#6191) seduction3


seduction3
csendes tag

A mobil nézet katasztrófa. Bejelentkezés kizárt m nézetben. Először váltás desktop nézette, jobb oldali három pipa betesz aztán talán belép. 19. századi. Ha már nagy nehezen belépsz a mobilon akkor az m menüben sehogyan nem tudod elérni a Privát üzenetet. Vissza megint desktop nézetre. Pfffff. Kirúgtátok a weboldal fejlesztőt? Vagy nyugdíjba ment? Más magyarázatot nemtok. Minősíthetetlen.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=seduction3

(#6192) I8629


I8629
csendes tag

[bug vagy feature?]

A PH többi portálján nem lehet privátot küldeni egy törölt tagnak, csak a HA-n.
Aki esetleg ír egy ilyennek a HA-n, az honnan tudja hogy ne várjon választ a privátjára, ha például nem szokott url-t figyelni? Mert a kitiltottak esetén ez például kiderül a maradék adatlapból. A töröltekre is lehetne valami hasonló? Például: duplázás miatt törölve, saját kérésre törölve, motorhiba miatt törölve, hozzászólástalanság + 2 év inaktivitás miatt törölve.

Köszi. Üdv!

(#6193) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

egy olyan problémával találkoztam, hogy ismerősöm szeretne regisztrálni a hardverapróra, de azt írja ki, hogy a belépési e-mail cím már foglalt, ami ki van zárva, mert frissen regisztrált e-mail címről van szó, tehát tuti nem volt korábban használva.
Ha viszont jelszó emlékeztetőt kér, akkor meg ugye azt írja ki, hogy nincs az adatbázisban az e-mail cím.
Próbálta mindhárom freemail fiókjával, egyikkel se ment. Ami azért is érdekes, mert nekem is freemail fiókkal lett regsiztrálva, igaz 14 éve.

szerkesztve:
Gmaillel sikerült a regisztráció

(#6194) föccer válasza Cyborg (#6193) üzenetére


föccer
nagyúr

Freemailt jobb elfelejteni. Az is konnyen elofordulhat hogy nem lehet regisztralni freemailrol.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6197) essexboy válasza I8629 (#6192) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Lassan lesz új HA Rios motorral, ez meg fogja oldani.

essexboy

(#6198) akaido


akaido
addikt

http://www.kepfeltolto.com/kep/phbug

Nem működik a Feltöltendő képek kiválasztása és a belső Linkelés gomb sem akaródzik dolgozni, ezért folyamodtam e megoldáshoz, hogy jelezzem, nem megy az UP.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#6200) lajos75


lajos75
senior tag

Sziasztok!

Nálam az UPolás nem működik!
Hírdestéseim nem kerülnek a hirdetési kategória elejére :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.