Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) #03364352


#03364352
törölt tag

Parci kollega!

Az egy hete küldött privátra mikor kapok valamilyen választ?

THX: Nord.

(#5102) generic


generic
senior tag

Szeretném berakni aláíráshoz a honlapom nevét, de ezt az üzenet kapom mindig, mentésnél:

A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező.

Pedig az emailt nem is változtattam.

(#5103) Bjørgersson válasza generic (#5102) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Írd be itt, ne Hardveraprón.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5104) generic válasza Bjørgersson (#5103) üzenetére


generic
senior tag

Beírtam, most ezt írja:

A megadott belépési e-mail cím hibás!

(#5105) Bjørgersson válasza generic (#5104) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kitörlöd a mail címet mentés előtt?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5106) generic válasza Bjørgersson (#5105) üzenetére


generic
senior tag

nem

(#5107) Neeko


Neeko
tag

Sziasztok!

Nem tudok értékelni egy hirdetést. Hol tudok hozzá segítséget kérni?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Alpha White

(#5108) Bjørgersson válasza Neeko (#5107) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A téma összefoglalóban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5109) Jamy01 válasza Neeko (#5107) üzenetére


Jamy01
csendes tag

[link] ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#5110) csendesjani


csendesjani
csendes tag

Üdv.
Nem müxik a képfeltöltés pü-ben.

(#5111) Bjørgersson válasza csendesjani (#5110) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Logouton nekem az előbb működött. Nem lehet, hogy a képpel van gond, nem pedig a feltöltővel?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5112) csendesjani válasza Bjørgersson (#5111) üzenetére


csendesjani
csendes tag

Itt müxik a hardverapró pü-ben nem.
A Korábban feltöltött képeim listája sem jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

(#5113) Bjørgersson válasza csendesjani (#5112) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Megnéztem aprón, nekem ott is működik. :F

Ír valami hibaüzenetet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5114) csendesjani válasza Bjørgersson (#5113) üzenetére


csendesjani
csendes tag

HIBA
Hiba a képfeltöltés során.

Esetleg a tárhelyem tele van?
Hogy üríthetem ki?

(#5115) Bjørgersson válasza csendesjani (#5114) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Passz, itt meg tudod mindkettőt nézni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5116) csendesjani válasza Bjørgersson (#5115) üzenetére


csendesjani
csendes tag

ŐŐŐ, hogyan?
A korábban feltöltött képeket hogy tudom törölni?

[ Szerkesztve ]

(#5117) Bjørgersson válasza csendesjani (#5116) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt ni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5118) csendesjani válasza Bjørgersson (#5117) üzenetére


csendesjani
csendes tag

1000 köszönet Neked! :R
Töröltem párat és müxik.... bocs a tudatlanságomért :W

(#5119) Bjørgersson válasza csendesjani (#5118) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szívesen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5120) gorillas


gorillas
csendes tag

Hello , mukurisho kolega vásárolt tőlem ,elindította az értékelést és nem történt semmi ,valaki rendezze már el,hogy megkapjam az értékelést...

(#5121) Lauda válasza gorillas (#5120) üzenetére


Lauda
félisten

(#5122) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Üdv.
Lenne egy bug.
IE11.0.9600.17842
Win 8.1

Sokáig érvényes hírdetés. Miért jár le? :)
[link kép]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5123) sEtuke


sEtuke
tag

Értékelném az egyik vásárolt termékem eladóját,de nekem nem jött üzenet az értékelés lehetőségéről,ő már pedig értékelt

(#5124) Sasos válasza sEtuke (#5123) üzenetére


Sasos
senior tag

Eszerint járjatok el.

(#5125) molvany


molvany
senior tag

Nem tudom, miért is nem vagyok már meglepve :F
Privát üzenetek kinyitása, az eredmény : Kommunikációs hiba :D Magyarul nem nyílik.
Megírom a levelet ( mert azért többszöri próbálkozásra csak lett " kommunikáció " )
Rányomok a küldésre, és láss csodát, nem megy el. Visszadob oda, ahol kezdtem. :Y
Tehát írhattam ismét a levelemet.

WhatsApp :+491737182060

(#5126) Ganz-[HUN] válasza molvany (#5125) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Jelentem, ez nálam is jelen van.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#5127) #03364352


#03364352
törölt tag

Üdv!

Jelenteném,hogy a hirdetések megújítása ellenére a "hirdetéseim adminisztrációja" menüpont mellől nem tűnt el a lejáró hirdetésre való figyelmeztetés,és továbbra is fennáll a hetek óta jelzet problémám is,miszerint a "jelentéseim" menüpont mellet van egy (1)-es,ami arra enged következtetni,hogy olvasatlan jelentésem,vagy annak értesítése van,közben meg semmi erre utaló jelet nem találtam.Problémámat már az oldal egyik üzemeltetője felé is jeleztem,azonban tőle egyáltalán semmi visszajelzést nem kaptam.Arra a kérdésre,amit egy moderátortól, kaptam,hogy "és ez zavar?" még mindig ugyan az a válaszom.IGEN zavar és most hogy még a hirdetéseimnél lévő már említett probléma is hozzá adódik,most még jobban zavar és az is ,hogy találgatásokon,szarkasztikus poénokkal és értékelhetetlen kérdésekkel tűzdelt maszlagon kívül és hallgatáson kívül megoldás nem született hetek alatt sem.Úgy gondolom,hogy ez nem a megfelelő hozzáállás.Szeretném,ha végre értékelhető megoldás születne.
:R

[ Szerkesztve ]

(#5128) Jamy01 válasza molvany (#5125) üzenetére


Jamy01
csendes tag

Ez már ezer éve fenn áll sajnos. Főleg az utóbbi hiba nem gyengén idegtépő..... :W
El szoktam menteni, de ha elfelejtem mégis....... :Y

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444!

(#5129) pzolika9512


pzolika9512
aktív tag

az mért van, hogy adatlapomon én még kvázi-tagot látok, de hozzászólásnál már tag-ot ?

[ Szerkesztve ]

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#5131) Sasos válasza pzolika9512 (#5129) üzenetére


Sasos
senior tag

Mert nem tökéletes a szinkron a HA szervere és a lapcsalád többi szervere között. Ha szinkronizálni akarod akkor ezt olvasd el.

(#5132) pzolika9512 válasza Sasos (#5131) üzenetére


pzolika9512
aktív tag

köszönöm :R

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#5133) donjohnson


donjohnson
addikt

Értékelni szeretném ezt a hirdetést, de az eladó jelezte, hogy nem kapott e-mailt. Hiába nyomtam az értékelés gombra. Ilyenkor mi a teendő?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#5134) molvany válasza donjohnson (#5133) üzenetére


molvany
senior tag

Esetleg fenn az összefoglaló elolvasása :K
A segítséget, választ ott megtalálod.

WhatsApp :+491737182060

(#5135) 5teve


5teve
senior tag

[link] erre ezekszerint nem fog gyógymód születni?

1. továbbra sem tudok egyszerre 15 vagy több hirdetést használni, mert egyszerűen a rendszer úgy kezeli, mindig, mintha eggyel kevesebbre lennék jogosult. (ha 15 akkor csak 14-et enged, ha veszek még két szabad helyet, akkor 17 helyett csak 16-ot enged és így tovább).
ilyenkor ha jegelem, csak moderátor tudja kivenni jég alól.
nagyon szeretnék sokszor venni még hirdetési helyeket, de így többet valószínűleg nem teszem, mert csak a macera van vele!

2. ha egy hirdetést a jelentés oldalamon a "hirdetés jelentése" fül alatt jelentek, akkor erről továbbra sem érkezik vissza semmiféle visszajelzés. (föccernél a screenshot, hogy miről beszélek, ha esetleg nem érthető így)
tehát ráadásul mikor jelenteném, hogy nem tudom kivenni az adott hirdetést jég alól, még kommunikálni sem tudok az illető moderátorral, mert azonkívül hogy a "jelentéseim" fül mellet zárójelben egy egyre növekvő szám van, hiába kattintok a jelentéseim fülre, se a jelentett hirdetés, se a moderátor válasza nincs sehol.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5136) sanyi150


sanyi150
tag

Sziasztok,

Apróhirdetések -> Privát üzenetek nézettel van gondom.

A képernyőn időrendben megjelenik minden felhasználó akivel üzenete váltottam, ez rendben van. A nevek fölött van egy "Szúrés" mező és mellette egy "OK" gomb. Namármost, bármit írok a szűrés mezőbe soha nincs egyetlen találat sem. Sem a felhasználók nevében, sem az üzenetek szövegében nem talál semmit a keresőmotor, pedig létező kifejezéseket írtam be. be.

Ha rákattintok egy felhasználóra és csak a vele folytatott beszélgetés látszik, akkor a kereső jól működik. De ha arra lennék kíváncsi hogy hány felhasználóval történő levelezésben szerepel pl. a "Nintendo" kifejezés, akkor nincs találat annak ellenére hogy az üzenetek szövegében előfordul.

(#5137) sanyi150 válasza 5teve (#5135) üzenetére


sanyi150
tag

Nem vagyok admin, de a jegelt hirdetések is beleszámítanak a 15-ös ingyenes limitbe.Hiába látszik az Aktív hirdetések fülön 15-nél kevesebb, nézd meg a Jegelt fület is.

(#5138) Faterkam válasza sanyi150 (#5136) üzenetére


Faterkam
addikt

Használd a Ph.-ról a privát üzenetek, keresést, ott működik a szűrés!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#5139) 5teve válasza sanyi150 (#5137) üzenetére


5teve
senior tag

bár ilyen egyszerű lenne. :R
valószínüleg nem értetted a lényeget. 15 aktív hirdetésnél egyet a 15-ből nem tudok kezelni (jegelni, kivenni jég alól).
ha csak 14 van nincs semmi gond.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#5140) donmackó


donmackó
őstag

Üdv Szakik!

Értékelnék egy hirdetést (ezt) de az eladó azt írja hogy nem kapja meg az elfogadó üzenetet. 2 böngészőben is ott van hogy "értékelést kezdeményeztem". Valaki ránézne?

Release the cable hounds!

(#5141) Bjørgersson válasza donmackó (#5140) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót olvasd el.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5142) donmackó válasza Bjørgersson (#5141) üzenetére


donmackó
őstag

Avval kezdtem. ;]

Release the cable hounds!

(#5143) Bjørgersson válasza donmackó (#5142) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És jelentetted amit kellett?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5144) donmackó válasza Bjørgersson (#5143) üzenetére


donmackó
őstag

Bocsánat. Az oprendszer Win 8.1 pro 32bit, a böngésző(k): Firefox 39 + IE 11 (minden frissítéssel). Hiba: Az eladó sem email, sem privát üzenetet nem kapott hogy értékelném a vásárlást. (Eltűnt az örök bitmezőkön a kezdeményezés). Egyéb kellhet még?

Release the cable hounds!

(#5145) Bjørgersson válasza donmackó (#5144) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tehát akkor mégsem olvastad el az összefoglalót? :P

A keretezett részben említett jelentésre gondoltam. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5146) donmackó válasza Bjørgersson (#5145) üzenetére


donmackó
őstag

:P Nagy koponya vagy. :D Az a rész mikor került bele? Elkerülte a figyelmem. Köszönöm a segítséget. :R

Release the cable hounds!

(#5147) Bjørgersson válasza donmackó (#5146) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most írtam gyorsan bele. :DDD

Szívesen. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5148) #16939776


#16939776
törölt tag

Csak annyi a problémám hogy értékelést kezdeményeztem. Visszaigazoltak, értékeltek is, de nem kaptam meg az itteni üzeneteim közé a visszaigazolást, csak a Mail-fiókomra.

Eddig hibátlanul működött. :))

igen az Összefoglaló, úgy látom "egyszerűbb" lett... ;]

[ Szerkesztve ]

(#5149) #03364352


#03364352
törölt tag

Üdv!

Mi történt az oldallal? Belépés kínszenvedés, a menügombok funkciója felcserélődött, nem tudok upolni, a feje tetején van minden.A kínlódott bejelentkezés után ide akartam írni, és újra be kellet jelentkezzek.
Tegnap óta ez van.Nézettek utána legyetek szívesek.

(#5150) gyulaszu


gyulaszu
senior tag

Helló,
kérlek vizsgáljátok meg ezt a problémát is.
Üdv

gyulaszu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.