Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) kfpk13


kfpk13
csendes tag

Ez miért van így hetek óta?

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

(#6752) SimonYana


SimonYana
addikt

Mobilról nem lehet sem fotózott képet sem tárhelyről képet feltölteni!
HAJRÁ MOBILARÉNA A MOBIL VILÁGÁBAN!
EGYÁLTALÁN OLVASSA VALAKI EZEKET A PANASZOKAT, MERT SEMMI NEM TÖRTÉNIK!
AZÉRT TÖBBET VÁRNÉK EL EGY OLYAN OLDALTÓL AMINEK VANNAK FIZETŐS FUNKCIÓI!
ÉRDEKES FIZETNI MINDÉG SIKERÜLT! :W

® SimonYana ®

(#6753) XP NINJA


XP NINJA
őstag

A "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" hibával látom már nem mondok újat, de ezen felül:

Ha privátot szeretnék szerkeszteni percekre lehal az oldal, és nem engedi, majd el is tűnik a szerkesztés gomb :F

(#6754) mr_kickass


mr_kickass
tag

Ennel a hirdetesemnel lat valaki mas hozzaszolast kepekkel? Nekem hol bejon, hol nem, a hirdeteslistaban azt irja, nincs hozzaszolas, illetve ahogy a kepen is latszik, ha meg is jelenik eppen a hozzaszolas a kepekkel, akkor is azt irja folotte a forum, hogy "Legy te az elso hozzaszolo".

Amennyiben rakattintok erre az elso hozzaszolo linkre, akkor a mar sokak altal emlitett "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" hibauzenet fogad. Megoldas?

(#6755) XP NINJA válasza mr_kickass (#6754) üzenetére


XP NINJA
őstag

Először semmi, aztán kommunikációs hiba, aztán ott vannak. :)

(#6756) ElektrikusDE válasza mr_kickass (#6754) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Nálam csak a "kommunikációs hiba" jelenik meg, a képes hozzászólás nem, mobil vagy asztali nézetben egyaránt, 10 frissítés után is...

Ui:

Letöltöttem a firefoxot, és megjelentek a képek...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#6757) Create. válasza ElektrikusDE (#6756) üzenetére


Create.
addikt

Mertvárni kell miután kiírta a kommunikációs hibát még vagy 1 percet és betölti, nem kell frissítgetni.

(#6758) cashback


cashback
őstag

Sziasztok.

Olyan problémába ütköztem, hogy a Hardverapró (Hivatalos) leveleket nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem nyitja meg nekem a rendszer.
Csak egy üres oldalt ad be. Hibaüzenetek nélkül.
[kép]

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#6759) seniman


seniman
addikt

A kommunikációs gebasz nálam is fenn áll vagy két hete és rohadt idegesítő.A hirdetésekből eltűnt a termékinfo,az ahol hozzászóltam rovatot megnézni sem tudom.A prohadver szervereire feleslegesen hivatkozik a rendszer,a PH tökéletesen működik,csak az aprón meg az orális buli.Tudom,kussoljak,mert ingyenes szolgáltatást használok,de mi van azokkal akik jattolnak a prémium tagságért,meg akik a hirdetés kiemelésekért?Mert ebben a rohanó világban senki nem fog perceket várni,mire hozzá tud szólni egy hirdetéshez.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6760) zjanika


zjanika
csendes tag

Szia!

Nem tudok fotót feltölteni a privát üzenethez!
Látszólag megy, de a végeredmény 000000000!
Miért? Régen ezzel semmi baj nem volt!
Ja, és a szerkesztés is lefagy, ha szeretnék belépni! Itt nem!

Üdv!
János

[ Szerkesztve ]

Szeretem a korrekt üzletet!

(#6761) ittakary


ittakary
nagyúr

Hardverapró Kapás értesítéseket PÜben is küldi a rendszer. Nem lehetne hogy ezt ki lehessen kapcsolni?

marha idegesítő hogy email is jön és PÜ is

(#6762) Muerte68


Muerte68
addikt

Most kaptam körlevelet hogy az adblocker ütközik és nézzem meg anélkül is-apró probléma hogy amelett hogy prémiumos vagyok,NINCS bekapcsolva az adblocker és így is használhatatlan az oldal-tehát ez nem jött be jó volna megoldást találni nem pedig a kikapcsolt adblocker-re fogni mindent :W

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#6763) Bjørgersson válasza Muerte68 (#6762) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem a hardverapró sebességére értették azt az üzenetet. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6764) Muerte68 válasza Bjørgersson (#6763) üzenetére


Muerte68
addikt

Nem sebesség probléma van fentebb is írtam amelett hogy percekig tölti az oldalt pluszban nem lehet kedvencnek jelölni üzenetet küldeni stb.A kedvenc jelölésnél simán kifagy.
És olvastam mind a két bejegyzést korábban is egyet is értek vele ezért nem használom a blockert+prémium is vagyok tehát használhatnám is-ettől még nem működik miközben a fórum vígan megy.

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#6765) syberia válasza Muerte68 (#6762) üzenetére


syberia
veterán

Továbbra sincs reklámblokkoló telepítve, vírusirtó sem blokkolja a Prohardvert.
A körlevél pedig röhejesen lekezelő stílusban íródott, kb hülyének kezdőnek néznek benne minket.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#6766) Kalandor válasza zjanika (#6760) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos csak azt tudom mondani, hogy az új rendszer megérkezéséig a Prohardver.hu felől írj képes privát üzenetet.

(#6767) YellowFlash válasza syberia (#6765) üzenetére


YellowFlash
aktív tag

Nekem is ilyen érzésem támadt. :((( :(

[ Szerkesztve ]

They don't know... PepeLaugh

(#6768) syC válasza syberia (#6765) üzenetére


syC
addikt

+1

en sem hasznaltam soha semmilyen adblockert

(#6769) zsozsóka


zsozsóka
csendes tag

pont mostanában akartam befizetni egy kis pénzt,de úgy néz ki nem kell :C

A válaszod köszönöm Zsolt

(#6770) Talala


Talala
senior tag

Hali! Másnál is előfordul ezt a hiba?
[kép]
A mentett fórumok, "ITT szóltam hozzá" rész egyáltalán nem töltődik be. Másik böngészővel próbáltam meg mindegy egyebet is, sütik stb. reklámblokkoló nincs. Hetek óta fenn áll a dolog. Eleinte 1-2 perc után csak sikerült betöltenie, de már egyáltalán nem.

[ Szerkesztve ]

(#6771) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Szerintem valami komolyabb problem lehet...

...de várjuk meg, amíg a szakik megoldják. Pont befizettem 1 évre, mondván milyen szuper minden ... erre ... :P
Szándékosan leteszteltem 2 másik böngészővel, szűzek, azzal sem mennek.
"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#6772) Create.


Create.
addikt

Már annyira se tölt be mint eddig😀 Azért 2hét alatt már illő lenne valamit kezdeni a hibával, vagy legalább annyitírni, hogy tudunk róla rajta vagyunk. És nem azzal etetni a népet, hogy a blockerek miatt van...

[ Szerkesztve ]

(#6773) seniman válasza Talala (#6770) üzenetére


seniman
addikt

Gyakorlatilag mindenkinél. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6774) Bluesummers válasza Bluesummers (#6771) üzenetére


Bluesummers
őstag

Visszaszívtam. Megy!
Köszönet! Amúgy nem is vártam mást ... de a "not secure" picit megrémített :D (amúgy nem ... :DDD )

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#6775) Petya XT


Petya XT
aktív tag

Sziasztok,

Ennek a privát üzenet dolognak tudtok csinálni valamit? Nem jelez semmit, így nagyon nehéz használni, és aki nem vágja, hogy rossz, az nem fog rákattintani, hogy tényleg nem jött e üzenet. A kommunikációs hibákon még át tudok lépni, bár zavar. A nagy reklám és a kicsik azok mindig betöltődnek :U .

Ingyenes szolgáltatás tudom, nem is blokkolom a reklámokat, de ez így lassan teljesen használhatatlan kategória lesz... :(

:R

(#6776) kisselandras


kisselandras
senior tag

Most már minden rendben megy köszönöm :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6777) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" Azt szeretném kérdezni, hogy ez miért jön elő mobilnézetben is, ahol nincs blokkoló? Illetve a nagy rózsaszín ablak miért elérhető, a cseppet sem visszafogott fizetésre kéréssel? Valami óriási átalakítás van az oldalon? Nekem az sem baj. De az mondjuk kellemetlen, hogy végre eljutok odáig, hogy fizessek, de mivel a funkciókat amiket használnék nem érem el, így inkább mégsem....

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#6779) Bjørgersson válasza hitvanyalak (#6777) üzenetére


Bjørgersson
félisten

"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!" Azt szeretném kérdezni, hogy ez miért jön elő mobilnézetben is, ahol nincs blokkoló?

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6780) Bluesummers válasza hitvanyalak (#6777) üzenetére


Bluesummers
őstag

Jah, telefonon még nem oké. Reklámblokkolóhoz nincs köze.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#6781) DualCoreWin


DualCoreWin
csendes tag

Nekem kikapcsolt reklámblokkolóval sem működik itthon a Hardverapró. A munkahelyemen - ahol mivel nem vagyok rendszergazda, nem is telepíthettem reklámblokkolót - tegnap este óta remekül megy. Korábban ott is "kommunikációshiázott". Ma ezen felbuzdulva az itthoni gépemen nemcsak az oldalon tiltottam le a Adblock Plus-t, hanem magában a Firefoxban (ami szerintem rosszabb lett Quantum-ként, mint korábban volt), tiltottam le, de itthon így sem javul a helyzet... :-(

Nincs olyan probléma, amelyen egy CSODA ne segítene.

(#6782) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Rajta vagytok a dolgon? Javítjátok a hibát? Mert még mindig tré az oldal.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6783) seniman válasza HarleyCustom (#6782) üzenetére


seniman
addikt

Nekem már tegnap óta jó végre. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#6784) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

nekem a hardverapro részlegen továbbra is ez van:"A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

itt a ph oldalon jónak látszik..egyelőre. :/ :W

(ab nincs)

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#6785) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

ez uj jelenség nálam.
https://gyazo.com/fefd9c0e39d7f0e5bfb5cc8ab5962d90

ff 57.0

eddig "csak" az itt szoltam hozzá/mentett forumok gyengélkedtek,most már a privi részleg is :W :W

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#6786) Intruder2k5 válasza Dr_Senkihazi (#6785) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#6787) Bjørgersson válasza Intruder2k5 (#6786) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Te csak ne linkelgesd az én privát üzeneteimet. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6788) zsozsóka


zsozsóka
csendes tag

van olyan linked is,ahol a hirdetésekhez lehet hozzászólni,képeket betenni stb?
jöttök itt a sok baromsággal hogy adblokker,süti,azt közben az oldal rakás szar,és még csak véletlen sem akartok csinálni vele semmit,jó ez a sok bírkának amíg lecserélődik,csak kár hogy használhatatlan ...
nehogy akár ideiglenesen megoldjátok

A válaszod köszönöm Zsolt

(#6789) hudekira0


hudekira0
tag

Sziasztok, több napja nem tudok válaszolni egy kommentre a hirdetésem alatt.

https://hardverapro.hu/apro/okosotthon_keszlet__amazon_echo_alexa_logitech_harmony_hub

(#6790) Kalandor válasza hudekira0 (#6789) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos a hozzászólás valóban nem megy, nem tudom, hogy meg lesz-e javítva már az új apró érkezéséig.

(#6791) hudekira0 válasza Kalandor (#6790) üzenetére


hudekira0
tag

Köszi az infót! :)
Csak így sajnos nem tudom "megvédeni" magam :D

(#6792) kisselandras válasza zsozsóka (#6788) üzenetére


kisselandras
senior tag

Kulturáld magad ! ez nem chat ismerkedős szóba ! örülj annak hogy ingyenes az oldal ! sok hiba van de rajta vannak nem fognak nap mint nap mindenkinek itt válaszolni ! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6793) Create. válasza kisselandras (#6792) üzenetére


Create.
addikt

És te miből gondolod, hogy nem fizetett elő, illetve, hogy a hirdetésekért nem fizet?

Több hete ilyen az oldal. És a hibát is az userekre terelik, hogy biztos az addblock.

[ Szerkesztve ]

(#6794) kisselandras válasza Create. (#6793) üzenetére


kisselandras
senior tag

lehet nálad a hiba :C nálam minden okés már! :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6795) Create. válasza kisselandras (#6794) üzenetére


Create.
addikt

A hardverapro oldalon nem mennek dolgok, nem csak nekem. De tuti neked se jó.

(#6796) kisselandras válasza Create. (#6795) üzenetére


kisselandras
senior tag

Elhiheted mennek ! de ha szeretnéd csinálhatok róla neked videót :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6797) Create. válasza kisselandras (#6796) üzenetére


Create.
addikt

Akkor légyszi :) telefonon nem megy, csak a gépen.

[ Szerkesztve ]

(#6798) zsozsóka válasza kisselandras (#6792) üzenetére


zsozsóka
csendes tag

mi volt ezen a kulturálatlan?
és egyáltalán ki a franc vagy te, hogy szabályozni próbálsz engem?
az hogy ingyenes ,nem azt jelenti hogy szar is lehet,nem mindenki csöves,hogy ne tudjon fizetni egy szolgáltatásért,csak talán működnie kéne.....
és nem az embert hülyének nézni hogy adblokk meg sütik........
egy értelmes választ nem kapott senki,ment a terelés 2 hétig...........
de ha okos vagy kérlek csinálj egy videót,ahol hozzászólsz egy hirdetéshez,képpel,és dobd már fel ide,köszönöm

[ Szerkesztve ]

A válaszod köszönöm Zsolt

(#6799) kisselandras válasza Create. (#6797) üzenetére


kisselandras
senior tag

[tessék] :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#6800) Create. válasza kisselandras (#6799) üzenetére


Create.
addikt

😀 gépen nekem is megy, mobilon nem jó😀

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.