Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) core2trio


core2trio
tag

Másnak is beragadt már a jelentés [számlálója] miközben minden jelentés feldolgozva van rég? :F

szerk: Ja, most vettem észre visszaolvasva, amit keresőben nem, hogy elő-előfordul.. :DDD

Azóta vmi megoldás felbukkant már? :U

[ Szerkesztve ]

(#6002) fricz19


fricz19
őstag

Sziasztok!
Vettem 2db + hirdetést, de nem jelent még meg az aktív hirdetéseim között.
30perc telt el a tranzakció óta, kártyámról a pénz lekerült.
Utána tudna valaki nézni?
Lehet csak az oldal lassú, de eddig szinte azonnal megjelent.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6003) 0xmilan válasza fricz19 (#6002) üzenetére


0xmilan
addikt

Lehet, hogy ez a gond?

[ Szerkesztve ]

(#6004) fricz19 válasza 0xmilan (#6003) üzenetére


fricz19
őstag

"a netes fizetés elvileg jó, csak a netbankjuk nem."
Pénzt levonták.
Most rendeltem kaját gond nélkül.

Jó a support...

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6005) Croft-21 válasza domperke (#5999) üzenetére


Croft-21
őstag

Nem csináltam végig, mert nem akartam még egy értékelést leadni, de akkor ezek szerint hibaüzenet jön fel. Köszi :)

(#6006) fricz19 válasza fricz19 (#6002) üzenetére


fricz19
őstag

Otthonról is kipróbálva, sikertelenül.
simplepay lesz gond, beírva az adatokat dolgozik, majd dob hibaüzenetet, időtúllépés hiba.
Összeget megint leemelte a számláról.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6007) Kalandor válasza fricz19 (#6002) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az OTP-vel van a gond, sok helyen:W

Az SMS fizetést ideiglenesen leállítjuk, a bankkártyás fog menni, az követhetőbb.

[ Szerkesztve ]

(#6008) 0xmilan


0xmilan
addikt

3 év után még mindig aktuális, hogy elcsúsznak a nevek a hirdetések mellett. Csak Firefoxban (49.0.1) esik szét, Chrome 53-ban OK.

(#6009) SUPREME7 válasza 0xmilan (#6008) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ott képeknek kellene lennie, nem elcsúsznak a nevek, hanem a kép nem jelenik meg és az alt attribútumot írja ki. Nézd meg mi blokkolja.

(#6010) Kalandor válasza 0xmilan (#6008) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Reklámblokkoló :U

(#6011) pomberci


pomberci
csendes tag

Sziasztok!

Értékeléssel kapcsolatban merült fel problémám. Eladtam egy memóriát, ami rendben meg is érkezett a vevőnek. Végigmentünk az értékelésen, a termék mindvégig jegelve volt, de nem érkezett meg sem az értékelés sem az öt piros. A vevőnél érdeklődtem, de elmondása szerint nála minden ok.

(#6012) Kalandor válasza pomberci (#6011) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A vevőd nem értékelt, utólag így kell eljárnia:

Ha valami miatt nem tudtad értékelni az üzletfeledet a hardveraprón (nem érkezett meg emailben / privátban az értékelés linkje vagy véletlen kitörölted vagy véletlen a nemre kattintottál, stb.), akkor jelentésként is kérhetsz értékelést.

Az üzletfeled HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a Jelentem mint eladót / vevőt linkre kattints (azt válaszd, amelyik ő volt, ne azt, amelyik te!), és ott az adatok megadása után jelöld be, hogy értékelni is szeretnéd.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (ezt kérlek várd ki türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően meg kell kapnod a linket az értékeléshez (a spam mappát mindig nézd meg, ha mégsem).

Egyéb funkciókkal (felhasználó jelentése, hirdetés jelentése) nem fogod tudni, ezért kérlek a fentit használd, köszönöm!

(#6013) meganers válasza meganers (#6000) üzenetére


meganers
csendes tag

Szervusztok!
Kedvencekhez adás megoldódott, kiderült, hogy van egy 50-es limit, ebbe futottam bele.

Mondjuk ezt valamilyen módon jelezni is lehetne, esetleg itt valaki felhomályosíthatott volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#6014) capa123 válasza Tegla80 (#5994) üzenetére


capa123
csendes tag

Igazad van, ha nem tudod átugrani, kerüld meg. Kicsit bonyesz, de működik, köszi az ötletet.

(Ha én tákoltam volna a sufniban a rendszert, nem csodálkoznék, hogy hibás, de így kissé fura... cipésznek lyukas a cipője?)

(#6015) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nem tudom, hogy volt-e már, de PP-s vásárlás után (mikor vissza irányít az oldalra pp-ről) ezt a hibaüzenetet kaptam: - Firefox 49.0.1

A tranzakció sikeres volt, vagyis működik a kiemelés.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6016) fricz19 válasza Postas99 (#5951) üzenetére


fricz19
őstag

Müködik már a fizetés?
Amit fizettem de nem kaptam meg, az bukta, vagy egyszer megkapom?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#6017) MammoUTh válasza Superhun (#5844) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

sziasztok, mentett keresés (kapásjelző) problémám van nekem is :( :

először azt hittem rosszul mentettem a keresést, de ma újra kifizettem egyet (simple-lel kártyáról) és azt is rosszul mentette el, biztos hogy nem én hibáztam, mert 3 találatot is dobott mindkét esetben, mielőtt mentettem volna és kifizettem. fizetés után pedig +1 kritériumot hozzáadott a mentett keresésemhez tegnap is és ma is. nyilván így találat sem jön. egy korábbi mentett keresésem kritériumát adta hozzá mindkettőhöz (az eladó felhasználónevét) amit én az utolsó két alkalommal nem adtam hozzá. ezt tudnátok javítani? mármint a mentett keresésemet, mert most kettő is amit kifizettem, ugyan olyan, ráadásul tök felesleges, mert sose fog találatot adni. nem tudom mi lehet a gond, korábban is több ilyet feladtam de egyik sem volt problémás.

emellett, ami kevésbé zavaró, viszont már hónapok óta jelentkezik teljesen rendszertelenül, hogy olyan találatokról kapok emailt, amire nagyon nincs elmentve még csak hasonló keresés sem. emailben, vagy priviben szívesen körülírom konkrétabban is a keresések kritériumait ha ez segít felderíteni a hibát!

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#6018) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Erre a hibára lesz valaha megoldás?
(#5951) Postas99
Pc-n Win7.Crome,opera,explorer.
Telón android 5.1 dolphin.

És még egy privát üzenetre nem jött válasz már 10 napja.Ez lehet hiba is ,és lehet ,hogy a címzett nem válaszolt.De ezt sajnos nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#6019) Pinky... válasza RONEX (#5993) üzenetére


Pinky...
újonc

Sajnos nálam is ugyan ez a helyzet. Sem Chrome, sem Opera alatt nem megy.

(#6020) geotigris9


geotigris9
tag

Sziasztok!

Szeretnék feladni hirdetést a h. aprón, de az első lépésnél elakadok most.
Mi lehet a gond ? :F

(Reklám blokkolok ki lettek kapcsolva mind. Az előzmények törölve lettek a sütik törölve lettek és újra is indítottam a Tűzrókát v. 49.0.1. x64 a Win. 7 Ultimate x64 rendszeren.)

/Van Chrome is a gépen azon működik, de már egyáltalán nem használom böngészőnek csak a Tűzrókát szóval ha van rá megoldás a Chrome-ot hanyagolnám továbbra is./

Kép a hibáról

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#6021) geotigris9 válasza geotigris9 (#6020) üzenetére


geotigris9
tag

+ 1 kép

[ Szerkesztve ]

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#6022) Bjørgersson válasza geotigris9 (#6020) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem használsz valami reklámblokkolót?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6023) ittakary


ittakary
nagyúr

szóval nem egyedi eset...

Sareth bepipiálta nálam az utólagos értékelést, de mégsem kaptam semmi üzenetet vagy mail [link]

(#6024) geotigris9 válasza Bjørgersson (#6022) üzenetére


geotigris9
tag

Mint írtam kikapcsoltam.

((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

(#6025) Bjørgersson válasza geotigris9 (#6024) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ah, valóban, korán volt még. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6026) DigitXT


DigitXT
félisten

Ez az átnevezősdi rendesen betett a linkeknek a Hardveraprón... Az itt írtak
alapján: a régi adatlapjára ad 404-et. Az átnevezett adatlap megvan, viszont
a hirdetéseinél a linkek a régire mutatnak. Felemás még ez az átállás.:R

(#6029) KACSX


KACSX
csendes tag

Sziasztok!

A hardverapro.hu-n megvásároltam 1 (egy) darab telefont, az eladó értékelt, az értékelése viszont valamiért duplán jelent meg.

Gigabyte Z690 UD, Intel Core i7-12700K 25MB, Kingston FURY Beast 4x16GB DDR4/3200 MHz CL16, Gigabyte GeForce RTX 3090 GAMING OC 24GB, Samsung 980 Pro 1TB 7000/5000MB/s, Western Digital Black 4TB 7200rpm 256MB SATA3, Chieftec Smart 1250W Gold, Acer KG251QDbmiipx 1ms @ 240 Hz, Serioux HT2100C 2.1 16W

(#6030) domperke válasza KACSX (#6029) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Töröltem az egyiket.Köszi :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6031) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Én már sokszor tapasztaltam, így most leírnám (most is tapasztaltam épp) az észrevételem, lehet bug!? (kitudja)
Írom a szöveget és adott mezőt kiakarom emelni , rányomok a "félkövér" gombra és azt nem 1x , hanem 2x rakja be... ezt pl. Logout bejegyzés írása közben is tapasztaltam már sokszor és azt is, hogy az ilyen kiemelések duplázása akkor is jelen van, mikor már rég megírtam, de csak szerkesztem a bejegyzésem más részét!

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6032) Televan74


Televan74
nagyúr


A jelentéseimnél ott az a hármas szám.De a jelentéseket között nem találom őket.
Régebben 1, a múlt hónapban 2.

Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy gyűjtögessem az elküldött,de a jelentésinél nem látható jelentéseket? :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6033) pointer1252


pointer1252
újonc

Üdv,

A hardveraprón az évek óta használt fiókom belépési e-mail címét és jelszavát is módosítottam, de véletlenül ...@gmail.comx- címet adtam meg és most nem tudok belépni :O . Kihez tudok fordulni ilyen esetben? a korábbi privát leveleiben több helyen szerepel a telefonszámom, amelyen keresztül az admin be tudna azonosítani.

Volt jó néhány pozitív értékelésem és ezt most nem szeretném veszni hagyni. Kihez fordulhatok ilyenkor? admin email cím?

(ez egy átmeneti fiók, mivel a másikba nem tudok belépni)

A segítséget előre is köszönöm előre is köszönöm. :W

(#6034) föccer válasza pointer1252 (#6033) üzenetére


föccer
nagyúr

Keresd Kalandor-t az ügyben, leginkább e-mailen. Lehet beletelik néhány napba, de válaszolni fog.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6035) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A kedvencként elmentett HW apró hírdetés címe nem módosul, ha variálnak a hírdetéssel.

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6036) LucyFerr


LucyFerr
csendes tag

Tisztelt Adminok! A prohardverre be tudok jelentkezni az apróhirdetésekhez nem. Kértem új jelszót, de azzal se tudok belépni.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#6037) MammoUTh válasza MammoUTh (#6017) üzenetére


MammoUTh
csendes tag

Erre a problémára melyik topikban kapok választ? vagy kit keressek, mert itt nem jött semmi reakció, és elég zavaró, hogy fizettem valamiért ami nem működik megfelelően :((

[ Szerkesztve ]

"A növényeknek Brawndo kell! Elektorlit van benne!"

(#6038) J3sus


J3sus
csendes tag

Sziasztok.
Nem tudok egy termékre értékelést kezdeményezni, az "Értékeld" gomb a felhasználó jelentésére mutat, és azt is nyitja meg.
Erről a hirdetésről van szó:
http://hardverapro.hu/apro/samsung_245b_monitor_elado

Cookiek törlése, ki-belépés, másik gép, másik böngésző próba megvolt, nem segített.
Win7 64 Chrome, illetve Firefox latest-el próbáltam

Mellékelek egy képet is a hibás helyre mutató linkrő(az egér az Értékeld gomb felett van éppen):

[ Szerkesztve ]

(#6039) domperke válasza J3sus (#6038) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv mivel a hirdetes archiv màr ezért a jelentés.boxon keresztül tudod ertékelni majd.Ez nem bug ez igy működik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6040) meccif4t3r


meccif4t3r
csendes tag

Sziasztok!

Nekem az a problémám , hogy állandóan kapok értesítést egy fórumtól [link] , a regisztrált email - re. Amikor le akarok iratkozni a
fórumról , hibát ér ki.[link]
Amennyiben tudnátok segíteni , megköszönném.

Üdv: meccif4t3r

(#6041) domperke válasza meccif4t3r (#6040) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv ne az emilből csináld hanem

a boritéknál vedd ki a pipát és ennyi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6042) meccif4t3r válasza domperke (#6041) üzenetére


meccif4t3r
csendes tag

:R Köszönöm !!

(#6043) darvinya


darvinya
titán

Sziasztok

Miért nem működik kép feltöltés hirdetés feladásakor lassú net mellett mobil készüléken (android 5.1)?
Minden megadott kereten belül van, még feltölti is képet, de megjelenítésre csak Hiba értesítőt dob.

Másik, hogy hirdetés feladásakor Opera böngészőn nem indul el a feltöltés (azaz semmit nem csinál), míg Opera Bétán elindul a feltöltés, de az előző kérdésben lévő hiba lesz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6044) SUPREME7 válasza darvinya (#6043) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valószínűleg timeout. Ha x időn belül nem megy végbe a feltöltés akkor megszakítja.

(#6045) darvinya válasza SUPREME7 (#6044) üzenetére


darvinya
titán

Akkor miért nem írják ki, hogy Lassított net mellett nem működik.
De ez jó ki diszkrimináció, mert eddig működött.
Ráadásul legtöbbször mobilról megy a hirdetés feladás, mert azon készül a kép és egyszerűbb egyből onnét elvégezni a feladást.

Az viszont fura, hogy felhőtárolónál nincs ilyen probléma (azaz időkorlátos hülyeség).
Másik, hogy miért csak megjelenítéskor adja a hibát, mert feltöltés megtörténik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6046) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Üdvözlet!
Annyi lenne a problémám,hogy nem tudom szerkeszteni az adatlapomat.
Azt írja,hogy a "A(z) belépési e-mail cím mező kitöltése kötelező."
Pedig ki van töltve.Próbáltam bemásolni,beírni.Nem fogadja el sehogy. :(

06-3o/9759I39

(#6047) essexboy válasza Találtgyerek (#6046) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Probaltad a forum alol modositani az adatlapodat?

essexboy

(#6048) Találtgyerek válasza essexboy (#6047) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Köszönöm szépen! Így sikerült.. :)

06-3o/9759I39

(#6049) pistu1 válasza Találtgyerek (#6048) üzenetére


pistu1
csendes tag

Sziasztok! Most már ide leírom problémáimat,mert kb másfél hónapja küzdök vele...
Mobiltelefonon, android(nem írok típust, mert több telefonnal is próbáltam már),használhatatlan az oldal. Desktop nézettel, hiába jelölöm be hogy hol keresek, hogy csak keresek, hogy hány darab, hogy milyen módon keresek, nem reagál, nem frissül, ha én frissítem, ugyan úgy marad az oldal bármelyik böngészőt használom.
A legidegesítőbb, hogy nem tudok üzenetet küldeni a hirdetésre, rámegyek hogy küldés, szintén nem csinál semmit... Megoldás van rá? :) olvassák az oldal szerkesztői ezen fórumot? :R

;)

(#6050) essexboy válasza pistu1 (#6049) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Igen olvassuk, jelentem az erintetteknek. Mentsegunkre legyen mondva, hogy gozerovel dolgozunk az uj Hardverapron mint ahogy lezso is irta itt.

essexboy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.