Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5451) Bjørgersson válasza Csipisz (#5450) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5452) Sövi


Sövi
csendes tag

Üdv!

A napokba volt egy eladásom,és az értékelésnél,rosszul jelöltem be egy négyzetet,ezért leminősítettem a vevőmet. Ezt szeretném korrigálni

http://hardverapro.hu/apro/intel_core_i5-4440_31ghz_lga1150_processzor_1

üdv.Söveges Attila

Sövi

(#5453) Terminator17 válasza Bjørgersson (#5446) üzenetére


Terminator17
senior tag

mindkettő de inkább az aprón lógok.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#5454) domperke válasza Sövi (#5452) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Javítottam.. De ez a topik nem arra való.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5455) Sövi válasza domperke (#5454) üzenetére


Sövi
csendes tag

köszönöm

Sövi

(#5456) molvany


molvany
senior tag

Megkérhetnék egy illetékest, hogy nézze meg, az aktuális kiemelésemnél miért meradt le a háttérszín kiemelés ?

Kösz.

WhatsApp :+491737182060

(#5457) Alex921117


Alex921117
csendes tag

Nekem is probléma van a hirdetés kiemelés háttérszínnel "opsőnnel" ,sms el fizettem sikeresen de valahogy mégsincs kiemelve háttérszínnel...
Valaki valamilyen illetékes nekem is megnézhetné.
Előre is köszi

Hirdetésem: http://hardverapro.hu/apro/uj_samsung_galaxy_note4

(#5458) Dungó


Dungó
csendes tag

Üdv.
Nekem az értékelésnél lenne problémám.
Rákattintottam a "Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!" linkre. De még mindig azt írja, és ha rámegyek újra akkor azt írja, hogy már kezdeményezve van az értékelés, de ezt sem én sem a vevő nem látjuk.
Ja és e-mail címemre sem kaptam erről értesítést.
Ilyenkor mi a teendő?

(#5459) domperke válasza Dungó (#5458) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

A topik téma összefoglalóját elolvasni..

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5460) Dungó válasza domperke (#5459) üzenetére


Dungó
csendes tag

Köszönöm segítséged, bocsásd meg amiért vétkeztem. :R
Bepótoltam elmulasztott kötelességemet. :K

(#5461) Dinter


Dinter
addikt

Mobil oldalon nem lehet belépni. Hiába írja ki, hogy sikeres bejelentkezés, valójában nem történik semmi.

Android 4.4, Google Chrome

(#5462) GTR222HUN


GTR222HUN
csendes tag

Hello

http://hardverapro.hu/apro/gigabyte_gtx_260_oc_896_mb_448_bit_elado_

Ezt a hirdetést szeretném értékelni, rányomtam hogy megvásároltam, értékelni szeretném, de az eladó nem kapta meg az értékelésről szóló üzenetet, nem tud elindulni az értékelés! Nekem azt írja hogy megvásároltam, értékelést kezdeményeztem, de az eladó ezt tegnap este óta nem látja. Az előre leírt teendőkön végigmentem, de semmi.

Windows 7 Professional 32bit
Firefox 42

(#5463) Bjørgersson válasza GTR222HUN (#5462) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5464) BariHun


BariHun
csendes tag

Hello, Azzal a problémával ütköztem össze hogy PayPalon kifizettem pár nappal ezelőtt a hirdetés kiemelést az egyik hirdetésemre.

A pénz levonásra került, viszont nem kaptam meg a kiemelést....ennek mi az oka?

Szeretném ha már kifizettem, megkapnám a kifizetett szolgáltatást :C :R

(#5465) Peti0124


Peti0124
csendes tag

Sziasztok! Nekem az lenne a problémám, hogy eltűnt minden privát üzenetem! Azt írja ki, hogy "Nincsenek üzeneteid." pedig ma is jött 3 és nem is tudom mit írtak nekem!

[ Szerkesztve ]

(#5466) #94529552


#94529552
törölt tag

Üdv!
Az a probléma, hogy amikor üzenetet módosítanánk, akkor előfordulhat, hogy tovább tart mint a megszabott időkeret. Ilyenkor jön az üzenet: Sajnos lejárt az időkorlát (15 perc), a hozzászólás már nem módosítható!, és ekkor végleg elveszik a létrehozott anyag(amit módosításnak írtunk volna). Jó lenne, ha ez megmaradna egy visszalépéssel például.

(#5467) Deer76 válasza Deer76 (#5442) üzenetére


Deer76
aktív tag

Fura mód megszűnt a probléma, lekopogom pár napja minden jó, a hardverapró oldalán is be tudok jelentkezni, a hirdetések betöltése, megjelenítése, minden megy.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

(#5468) SRII


SRII
őstag

üdv!
Az ingyenes UP nem működik, hiába csináltam akármit nálam nem megy!

[link]

[link]

[link]

Win 10 rendszerem van, opera és chrome is ugyan azt látja, nincs ingyen up :(((

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#5469) hor1zoR


hor1zoR
újonc

Megvásároltak tőlem egy terméket, elfogadtam az értékelés kezdeményezést, a vevőnek sikerült is értékelnie, viszont én nem kaptam meg a szokásos üzenetet a hardverapro-tól, amiben van a link,amin keresztűl én is értékelhetem a vevőt.

(#5470) domperke válasza hor1zoR (#5469) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Téma összefoglaló elolvasása javasolt...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5471) robotnyk


robotnyk
tag

Üdv!

Olyan problémám lenne, hogy eltűnt az értékeléseim listázásából a pontszámaim egy része. A profilom összpontszáma továbbra is stimmel, viszont a bontás nem. Eladásból 7 értékelésem volt, a szövegesek ott is vannak, de a kérdések szerinti bontásban csak 4-4 pontot mutat, illetve a két eladásból 0 pontot, bár a szöveges értékelések is ott vannak. Két böngészőből is próbáltam, Chrome W8.1, illetve iOS Safari, bár gyanítom ez nem ilyen jellegű probléma.

http://hardverapro.hu/tag/robotnyk

(#5472) Bjørgersson válasza robotnyk (#5471) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Összesen megvan a 39 pont, úgyhogy ne aggódj.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5473) robotnyk válasza Bjørgersson (#5472) üzenetére


robotnyk
tag

azt látom, csak furcsa, főleg hogy egy pár napja mikor néztem, akkor még egész biztosan megvoltak ¯\_(ツ)_/¯

(#5474) babosl5


babosl5
újonc

Sziasztok!
Az az észrevételem van, hogy mobil nézetben (Samsung Galaxy Alpha) akárhányszor próbálok belépni a privát üzenetre kattintás után, csak szó és üzenet ablak nélkül visszadobál az adott hírdeteshez. Asztali nézetben okés, de ez picit zavaró:/
Előre is köszi!
babosl5

(#5475) storeee


storeee
újonc

hello. nem találom hol tudom beállítani a hardverapron hogy emailes értesítést kapjak új üzenet esetén

(#5476) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Sziasztok!

Meg tudná nekem mondani valaki mi akkor a teendő, ha eladtam egy alaplapot értékelni szeretnének, visszaigazolom, de a vevőnek se emailt, se itt a Ph-n nem kap a Hardveraprótól üzenetet , hogy az értékelést le tudja adni?
Nem az első eset, de most már kezd zavaró lenni. Én értékeltem a vevőt már de ő nem kap semmi értesítést.
Kit keressek ilyen problémával?

Köszönöm!

(#5477) domperke válasza Silentfrog (#5476) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Téma összefoglalót olvasd el kerlek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5478) MasOyama


MasOyama
őstag

Ha nem vagyok bejelentkezve, akkor ha a hirdetésfeladás gombra kattintok:

Szerverhiba
500

Ha be vagyok jelentkezve, akkor működik.

[ Szerkesztve ]

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5479) domperke válasza MasOyama (#5478) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Hirdetest csak regisztralt tag adhat fel...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5480) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sziasztok,

én sem kapok privátot egy értékelésről. Többször feladtuk a hirdetést, az eladó tud értékelni, én nem. Az összefogalalóban lévő dolog se működik, nem jelennek meg azok az opciók, amik ott le vannak írva.

szerk.:

A hirdetés [link]

[ Szerkesztve ]

(#5481) Bjørgersson válasza VinoRosso (#5480) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ott van a hirdetés jelentése az értékeld gombtól jobbra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5482) VinoRosso válasza Bjørgersson (#5481) üzenetére


VinoRosso
veterán

Igen azt megtaláltam a vastagon szedett rész nincs meg:

ombra rákattint, bemásolja a hirdetés URL-jét, bekattintja az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírja, hogy mi is történt.

(#5483) Bjørgersson válasza VinoRosso (#5482) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor jelentsd az eladót, ott tudsz pipálni is meg URL-t másolni is. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5484) MasOyama válasza domperke (#5479) üzenetére


MasOyama
őstag

Igen, ez tiszta sor. De ez így nem "hülye biztos". Ha nincs bejelentkezve valaki, és úgy kattint a hirdetésfeladás gombra, akkor be kéne jönnie egy oldalnak, hogy jelentkezz be, vagy regisztrálj. Jelenleg meg semmi sem jön be, csak szerver error...

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#5485) adhee


adhee
csendes tag

Mobilverzioban a szavakra kereses funkcio nem mukodik.

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5486) khorvat


khorvat
senior tag

Sziasztok!

Apró de számomra kényelmetlen hibám lenne.
A hardveraprón a felhasználói fiókomba ha belépek a Jelentéseim menüpont végén van (1) jelzés, ami olvasatlan jelentésre utalna gondolom, de ilyet nem találok és eltüntetni sem tudom.
Ebben kellene segítség, hogy a valós állapotot mutassa ne legyen ott a (1) mindig ha belépek!
Köszönöm!

(#5487) Veniac


Veniac
újonc

Sziasztok,

Nekem az a problémám, hogy a privát üzenetekről nem kapok email értesítést. Arra gondoltam, hogy ez a hardverapro sajátossága :F , egészen addig, amíg nem beszéltem más felhasználóval, aki kap.

Nem találtam erre beállítási opciót. Lehet, hogy más újoncnál is fennáll a probléma.

Remélem javítható!
Köszi!

(#5488) Fiery


Fiery
veterán

Nekem az lenne a problemam, hogy kezdemenyeztem ertekelest a legutobbi hardverapros vasarlasomra (en vagyok a vevo), de a masik fel nem kapott rola ertesitest, es azt mondja, nem tud tovabblepni. Mi ilyenkor a teendo?

[ Szerkesztve ]

(#5489) Bjørgersson válasza Fiery (#5488) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalót elolvasni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5490) domperke válasza Veniac (#5487) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

[link]

Itt a beállítások pont alatt megleled a megoldást:

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5491) Veniac válasza domperke (#5490) üzenetére


Veniac
újonc

Köszi! Sikerült. :)

Viszont, mi volt az oka, hogy default disabled lett a hardveraprós privát üzenetek értesítője? Ha azt az elég alap user story-t nézem, hogy egységsugarú halandóként regisztrálok a hardverapróra és eladnám az egyszem gépem, majd a másik egységsugarú vevő szintén regisztrál, hogy megvehesse, ír egy üzenetet, amiről ha nem lépek be nem is tudok. Ha mégis és válaszolok, akkor meg ő nem fog róla értesülni, és lehet eszébe se jut újra belépni, mert arra gondol, hogy majd biztos kap valami értest (meg különben is de bunkó az eladó, hogy nem válaszol). Bármelyikünk téves feltételezése meghiúsult eladáshoz/vásárláshoz vezethet.

Ennek egy alpontja, hogy mivel csak eladni szerettem volna, más oldalakat nagyon nem is használva, eszembe se jutott, hogy nem a hardverapro.hu-n kell a beallítást keresni.

Várható, hogy lesz a hardveraprón is link a beállításokhoz? Esetleg egy megjegyzés oldalt, hogy a privát üzenet értesítési beállítása éppen mi?

(#5492) VinoRosso válasza Bjørgersson (#5483) üzenetére


VinoRosso
veterán

Addig megvan a dolog, hogy jelentettem, visszaírtak, hogy most már értékelhetem. A kérdésem az lenne, hogy ezután hogyan tudom értékelni. Ez sehol nincs leírva, írtam a moderátornak a jelentési oldalon megadott linken keresztül, de abszolút foglama nincsen arról, hogy ez a dolog hogyan működik, még annyi sem mint amennyit eddig nekem sikerült eddig kiderítenem.

(#5493) Bjørgersson válasza VinoRosso (#5492) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hmm, akkor jelentsd meg egyszer, es ird le, mit modositsanak mire. Jobb nem jut eszembe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5494) domperke válasza Veniac (#5491) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem valószínű hogy lesz.Alap az hogy nem küld értesítést. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5495) domperke válasza VinoRosso (#5492) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Írsz a téma összefoglaló alapján egy jelentést hogy értékelnél vevőt/eladót (értékelni szeretném sor pipa) kinek melyik kell.Ezt egy moderátor feldolgozza a feldolgozással kimegy az értékelős privát és email. Ha privátot nem kapsz érdemes a mailekben körbe lesni a spamben is mert a mail stabilabban kimegy.Ha ott sincs értékelési lehetőség ismét jelentést kell írni.

Ami fontos ilyenkor csak az a fél kap értékelési lehetőséget aki a jelentést írta.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5496) VinoRosso válasza domperke (#5495) üzenetére


VinoRosso
veterán

értem, az e-mailek között sikerült megtalálni, privátot viszont most sem kaptam. Köszönöm a segítséget.

(#5497) levi.s_a válasza Dinter (#5461) üzenetére


levi.s_a
csendes tag

Szintén zenész.

(#5498) VinoRosso válasza VinoRosso (#5496) üzenetére


VinoRosso
veterán

No mégis van gond, leadtam az értékelést de az nem jelent meg a felhasználó adatlapján.

(#5499) domperke válasza VinoRosso (#5498) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

A pontok jóváíródtak csak a szöveges rész nem látszott eddig...Már látszik. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5500) VinoRosso válasza domperke (#5499) üzenetére


VinoRosso
veterán

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.