Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) Intruder2k5 válasza lajos75 (#6200) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Feltehetően a listázási sorrend másképpen van beállítva nálad, vagy feladás, vagy ár szerinti rendezés van.

(#6202) I8629 válasza essexboy (#6197) üzenetére


I8629
csendes tag

Saját magatokat járatjátok le a hardverapróval. Undorító, ami ott megy.

(#6203) essexboy válasza lajos75 (#6200) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek uppold a hirdetésed, készíts egy képernyőmentést róla és töltsd fel ebbe a topicba ha Intruder2k5 tanácsa után se látszik uppoltnak.

Köszi,

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6204) essexboy válasza I8629 (#6202) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

"Undorító, ami ott megy."

Ezt pontosan hogy érted?

essexboy

(#6205) #70010880


#70010880
törölt tag

üdv adatlapot miért nem tudok szerkezteni ? folyamatosan hibát dob ki rá . :F :F :F :F

(#6206) Intruder2k5 válasza #70010880 (#6205) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Próbáld meg Prohardver felől!

(#6207) ZweiTiger


ZweiTiger
tag

Üdv!

Számla letöltésre fehér képernyő jön be. Sajnos nem az első eset, mondhatjuk, hogy az összesnél ez a helyzet. Nem tudom kinek írjak, hogy letölthessem a számláimat.. mert lassan esedékes :)

5GB SSD Webtárhely / CloudLinux / Directadmin / 10000/év bruttó http://spaceweb.hu/ - MINDEN KORLÁTLAN! -

(#6208) Alpachino


Alpachino
veterán

Üdv.

Volna egy olyan problémám, hogy kb 1 hete nem tudom a hirdetésemet adminisztrálni, vagy is a funkciók nem jelennek meg, mint ahogyan azt a képen is látszik. Érdekes mert mobilról mindezt meg tudom csinálni :F

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#6209) Intruder2k5 válasza Alpachino (#6208) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Másik böngészővel? Esetleg ha van ilyen, letiltott kiegészítőkkel?

(#6210) Alpachino válasza Intruder2k5 (#6209) üzenetére


Alpachino
veterán

Köszi, megoldódott az adquard hirdetésblokkoló okozta, kikapcsoltam most már minden ok.... :R

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#6211) kenwood válasza tatabike (#6190) üzenetére


kenwood
veterán

Mukodik, csak visual bugos, nagyon user unfriendly modon designolva.
Nekem is eltartott egy ideig,mire rajottem.
Nem kell hozza asztali nezet.

Ahogy en bejelentkezem mobilrol :
hardverapro.hu/szemelyes ezt nyitom meg.
Gondolom,nem kell moge a 'szemelyes',de ez az elso a listan nekem chromeban,igy a legkenyelmesebb.
Most ugye hardverpro felirat fent-kozepen,tole balra 3 csik .
Katt a 3 csikra,bejon oldalrol egy menu,ott katt belepes
Ezutan megadod az adataid,es mar bent is vagy.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6212) polgi803


polgi803
őstag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy az adatlapomnál nem tudom módosítani a cuccokat, mert állandóan azt írja hogy írjam be az email címet és nem fogadja el...pedig állandóan be van írva oda ugye...de mégsem fogadja el.

(#6213) Bjørgersson válasza polgi803 (#6212) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Próbáld a fórum felől.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6214) polgi803 válasza Bjørgersson (#6213) üzenetére


polgi803
őstag

Köszönöm, így már frankó! :R

(#6215) insider1986


insider1986
újonc

Üdv! Nagy segítség kéne a hardverapróhoz! Kihez tudok fordulni? Sehol nem találtam egy épkézláb elérhetőséget.
Köszönöm!

www.abusofor.com

(#6216) Bjørgersson válasza insider1986 (#6215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mondjuk ha leírnád, mi a probléma, akár még segíteni is tudnánk / tudnának. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6217) insider1986 válasza Bjørgersson (#6216) üzenetére


insider1986
újonc

adatlap módosításnál átírtam véletlenül a bejelentkező e-mailt. ami eddig volt az freemail-es amire átíródott az meg gmail.com-os ugyan azzal az előtaggal (insiders) de az viszont nem az én e-mail címem. viszont már nem tudok vele bejelentkezni...

www.abusofor.com

(#6218) Bjørgersson válasza insider1986 (#6217) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kalandort keresd meg e-mailben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6219) insider1986 válasza Bjørgersson (#6218) üzenetére


insider1986
újonc

köszi írok!

www.abusofor.com

(#6220) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
Tegnap eladtam hardveraprón keresztül egy telefont.
Éjszaka rányomott a vevőm, hogy megvásárolta tőlem.
Én most reggel a mobilnézeten keresztül rányomtam, hogy valóban ő vette meg tőlem.
Ezt követően nem történt semmi sem, és ha újra rá akarnék nyomni az előző gombra, azt írja, hogy már elutasítottam.
Pedig tudtommal a mobilnézetben másra nem is lehet nyomni, csak arra, hogy megvásárolta tőlem.
Tudtok nekem ebben segíteni?
Köszi.
Üdv.
Gábor

(#6221) Bjørgersson válasza G@ß! (#6220) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tema osszefoglalo.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6222) Bálnaborjú válasza Bjørgersson (#6221) üzenetére


Bálnaborjú
tag

Üdv ! Jelszó módosítás nem működik. Elküldöm az űrlapot, és azt a hibát adja, hogy "belépési emailcím kitöltése kötelező", pedig ki van töltve :(

(#6223) xXFelaXx


xXFelaXx
újonc

Kedves Staff!
Hibát szeretnék jelenteni.

Leírás:
Megvettem egy terméket és értékelni szerettük volna egymást a kedves eladóval, én kezdeményeztem is az értékelést de sajnos valami oknál fogva nem kapta meg a kezdeményezésem és ezáltal nem tudtuk értékelni egymást. Nekem ez fontos lenne.

Hiba helye:
Xbox 360 E Slim 250GB - 2db kontroller

Screenshot:

[ Szerkesztve ]

(#6224) essexboy válasza xXFelaXx (#6223) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

A válasz, de legközelebb kérlek olvasd el a téma összefoglalót!

essexboy

(#6225) adhee


adhee
csendes tag

Üdv.

Érdeklődnék, hogy van arra lehetőség, hogy e-mail-t kapjak arról, ha privát üzenetet kapok?

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#6226) Bjørgersson válasza adhee (#6225) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt tudod beállítani.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6227) Bálnaborjú


Bálnaborjú
tag

erre valami ?

[ Szerkesztve ]

(#6228) Bjørgersson válasza Bálnaborjú (#6227) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Itt is?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6229) Bálnaborjú válasza Bjørgersson (#6228) üzenetére


Bálnaborjú
tag

Ez működött, köszi, de hogy lehet elérni ezt az űrlapot a menüből ?

(#6230) Bjørgersson válasza Bálnaborjú (#6229) üzenetére


Bjørgersson
félisten

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6231) Bálnaborjú válasza Bjørgersson (#6230) üzenetére


Bálnaborjú
tag

Én a hardverapro oldalon próbáltam, az adatlapom / adatok szerkesztése alatt, és ott egy másik űrlap jön fel, ami az említett hibát adja.

(#6232) regener


regener
veterán

A kijelölt feliratra kattintva nem a jegelt opciót aktiválja, hanem az alatta lévő Postai kézbesítést. A jegeltek szűrését csak a dobozba kattintással lehet bepipálni.

Win 8.1 x64
Chrome 56.0.2924.87 (64-bit)
1280*1024

[ Szerkesztve ]

(#6233) ]Phobos[ válasza Bjørgersson (#6230) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Ezt a kérdést tettem fel a riosos topikban, csak le se lettem ejtve. Mind1 thx.

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#6234) Oszilaci


Oszilaci
senior tag

EDGE böngészővel a hirdetések nem igazán jelennek meg csak több perces várakozás után.
EXPLORER-ben működik rendesen a hirdetések listázása

[ Szerkesztve ]

(#6235) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Sziasztok!

Ha egy hirdetést az eladó archivált Hardveraprón, de én a terméket tőle megvettem, és értékelni szeretném, akkor az "Értékeld" link az "Eladó jelentése" oldalhoz tartozó URL-re mutat, miközben én nem jelenteni szeretném az eladót (semmi gond nem volt), hanem értékelni (visszajelzést adni másoknak). Az "Eladó jelentése" oldalon van ugyan egy "Ha értékelni szeretnéd, jelezd itt:" checkbox, de ennek semmi értelme, ehhez az oldalhoz a "Hirdetés jelentése »" link kellene, hogy vezessen, az értékelés linkhez ez a felugró ablak szokott tartozni:
Értékeld
Majd ezután lehet értékelni.
Ehelyett itt csak jelenteni tudom.

Konkrét példa innen (bizniszeltünk, minden oké volt, szeretném értékelni):

linkre kattintás után:

Tehát az minimum illogikus, hogy az értékelés link a hirdetés jelentésére mutat.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6236) kenwood válasza Sk8erPeter (#6235) üzenetére


kenwood
veterán

szerintem szandekosan tiltott az archiv hirdetesek ertekelese. nem jo metodus, mert rengeteg hirdetes hetekig jegelt marad, varnak az ertekelesre az eladok.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6237) Sk8erPeter válasza kenwood (#6236) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem teljesen értettem az összefüggést. :) (Mentségemre szóljon, hogy hétfő van. :D)
Ha veszek egy eladótól egy terméket, akkor nagy az esély rá, hogy a kapcsolódó hirdetést archiválja, tekintve, hogy pl. eladta a terméket - ettől még a vásárlás megtörtént, jó lenne tudni értékelni is.

Sk8erPeter

(#6238) kenwood válasza Sk8erPeter (#6237) üzenetére


kenwood
veterán

Az osszefuggest en sem latom, de amig aktiv,vagy jegelt a hirdetes,addig az ertekeles lapra mutat a link,ha archiv,akkor a jelentesre.
Gondolom,volt valami problema,amit nem tudtak mashogyan megoldani, csak ugy,hogy az archiv hirdeteseknel megvontak az ertekelesi jogot a felhasznaloktol.
Ha csak az adott ugyet szeretned megoldani,akkor szolj az eladonak,hogy rakja at archivrol jegeltre.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6239) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Ismét tapasztaltam (2x) a "szöveg félkövér betűk használata" közben, hogy duplikálja azt az alkalmazáskor kijelölt szöveg esetén. Gondoltam jelzem. :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6240) essexboy válasza MaxxDamage (#6239) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Hamarosan éles lesz az új HA, már teszteljük. RIOS lesz alatta, és nem lesz hasonló probléma többet. Addig kérlek légy türelemmel.

Üdv,

essexboy

(#6241) MaxxDamage válasza essexboy (#6240) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Köszi az infót, azt hittem új szerverre való átállással ezt már megcsináltátok és letudva, akkor én kérek elnézést, hogy írtam. (mert már korábban is írtam ezzel kapcsolatban) :K :B :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6242) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Fórumon böngészés közben rendre törölt és archivált hirdetések bukkannak fel bal alul az Adok-veszek részben. Ennek gondolom nem így kellene működnie. :F

(#6243) föccer válasza Chosen (#6242) üzenetére


föccer
nagyúr

Régi HA-nak már vágják a centiét, minden ilyesmi meg fog oldódni.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6244) kidpepi válasza classifieds (#3728) üzenetére


kidpepi
tag

Ugyanezzel a hibával találkozom már napok óta.
FF és Chrome alatt ugyanúgy jelentkezik. Több gépről is próbáltam, de ugyanaz az eredmény.

(#6245) essexboy válasza kidpepi (#6244) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek, hogy a Prohardver felől módosítsd az adatlapodat.

essexboy

(#6246) TheHeartless


TheHeartless
újonc

Üdv,nekem olyan problémám volna,hogy telefonon a Chrome-ban,se másik böngészővel sem tudok "bejelentkezni",tulajdonképpen bejelentkezek,aztán semmi,mintha megse történt volna,eddig viszont ment minden,egészen keddig...viszont üzenetet küldeni tudok...de így nemtudom megnézni a postaládám,illetve a hírdetésem se tudom kezelni :( mi lehet a probléma? HELP!

[ Szerkesztve ]

(#6247) ETOM


ETOM
addikt

Sziasztok!

Összes » Egyéb » Sport, hobbi eszközök

Ide szeretnék hírdetést feladni, de be adja a "LEGO"-t mint alkategóriát. Csak nálam?

"A "Kategória*" legördülőben válaszd ki a legalsó szintet, ahová hirdetésedet fel kívánod adni!"

(#6248) essexboy válasza ETOM (#6247) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Módosítottam, várj kérek egy fél órát, hogy frissítsen a szerver. Ha utána is ugyanez van, kérlek jelezd!

essexboy

(#6249) ETOM válasza essexboy (#6248) üzenetére


ETOM
addikt

Köszönöm a gyors választ :R
Sajnos nem jó, próbáltam több böngésző alól is, cookiek törlése is megvolt.

(#6250) Chosen válasza föccer (#6243) üzenetére


Chosen
addikt

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.