Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Bjørgersson válasza mkovacs (#6100) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aktív még a hirdetés?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6102) mkovacs válasza Bjørgersson (#6101) üzenetére


mkovacs
csendes tag

Nem, már archiválták, akkor azért...

(#6103) Bjørgersson válasza mkovacs (#6102) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igy van. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6104) Chorma


Chorma
csendes tag

Üdvözletem!

Látom más is tapasztalja. A probléma a hirdetésnél az Értékeld gombra kattintva a Jelentés link-re ugrik. Chrome debugból:

<div class="button_ertekeld"><a href="jelentes/?type=3&userName=kgergo89"><span>Értékeld!</span></a></div>

Egyébként ez a hirdetés az.

Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#6105) Bjørgersson válasza Chorma (#6104) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előző négy hozzászólást kellett volna elolvasni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6106) essexboy válasza TommyNagz (#6098) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

[link]

essexboy

(#6107) essexboy válasza cheezyo (#6099) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

lasd: elozo hsz linkjet.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6108) vakondos válasza cheezyo (#6099) üzenetére


vakondos
csendes tag

Sziasztok!

Nem lehet bejelentkezni PC-ről, sem mobilról. Előzőleg írták mások is ezt a problémát, van erre valami megoldás?

(#6109) tomasz1991


tomasz1991
újonc

Szép jó napot! Tegnap regisztráltam a hardverapróra, sikerült is, viszont belépéskor ki írja hogy (hibás e-mail cím vagy jelszó) amit nem értek hogy miért, mivel az össze többi hozzá tartozó oldara belép ( prohardver,logout, stb-stb ) Előre is köszönöm a segítséget!

(#6110) essexboy válasza tomasz1991 (#6109) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Legkozelebb kerlek olvass egy kicsit, vagy ott van a kereso. Harom hozzaszolassal feljebb linkeltem is, hogy mit kellene csinalni

essexboy

(#6111) essexboy válasza vakondos (#6108) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Elozo hozzaszolas rad is vonatkozik. :K

essexboy

(#6112) kovadika


kovadika
őstag

Hirdetesem nem jelenik meg a listaban, csak akkor latszik, ha konretan rakeresek a cimere. Pedig ki is van emelve.

[ Szerkesztve ]

(#6113) essexboy válasza kovadika (#6112) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Ott van az, most neztem es ott van az elso oldalon (lasd csatolt kep). Mivel csak kiemelt ezert ha ujabb hirdetest adnak fel vagy mas emberek uppolnak akkor hatrabbkerul termeszetesen. Az upolas segitsegevel tudod elorebbhozni a lista legelejere.

essexboy

(#6114) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Elore is elnezest ha rossz helyre irok.

Van egy hirdetesem ami a mai nappal jart le (ha jol lattam), igy az archiv hirdetesek koze kerult.
Ranyomtam a meghosszabbitasra, elfogadta, ervenyessegnel most 2017-01-06 16:32 szerepel viszont tovabbra is archiv.
Ha megprobalom aktivra allitani, azt irja, hogy mar elhasznaltam a 2 ingyeness lehetoseget.

Ra tudnatok nezni?

Koszi elore is.

Udv.

(#6115) essexboy válasza tPedro_ (#6114) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Kész, viszont ha legközelebb ilyen van, akkor a Hirdetés státuszát módosítsad a hosszabbítás helyett, mert az is automatikusan hozzá fog adni 4 hét érvényességet.

Üdv,

essexboy

(#6116) tPedro_ válasza essexboy (#6115) üzenetére


tPedro_
őstag

Rendben, koszi a segitseget.

(#6117) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Udv, nalam sem kuldi el a privat uzeneteket.

Tobb eszkozon is probaltam, se pc se telefon.

(#6118) ferenck


ferenck
senior tag

Sziasztok,

Véletlenül átraktam egy hirdetésem jegeltre. Amikor vissza akarom rakni aktívra, azt írja, hogy:

"Ezt a hirdetést már kétszer ingyenesen meghosszabbítottad, további hosszabbítás egy minimális díj ellenében lehetséges. Szeretnéd most meghosszabbítani?"

A hirdetés csak Dec. 20-án járna le. Ránéznétek? Köszönöm!

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#6119) essexboy válasza ferenck (#6118) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kész!

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6120) essexboy válasza lionshamlet (#6117) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kicsit kifejtenéd, hogy pontosan hol, mikor, hogyan szeretnél privát üzenetet küldeni, amikor nem sikerül?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#6121) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!

Szeretném értékelni az eladót akitől vásároltam de ha rányomok az értékeld fülre akkor a felhasználó jelentése jön be. Megváltozott a felület vagy egyéni problémám van?

[link] linkelem a problémás hirdetést.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6122) Bjørgersson válasza mokus1 (#6121) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, archivált hirdetést csak jelentéssel lehet értékelni. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6123) joceeb


joceeb
újonc

Szeretném megváltoztatni a belépő e-mail címem de amikor beírom az újat azt írja ki hogy a mező kitöltése kötelező!

(#6125) tommyx


tommyx
tag

Sziasztok!

Vettem egy mentett keresést, azonban nem működik. Mentéskor kiírta rendesen, hogy 40 tételes az eredményhalmaz, biztos mentem-e. Leokéztam, kifizettem. Azóta nem kaptam értesítést, pedig született új hirdetés. Amikor megnézem a Mentett kereséseimnél, rákattintok, ezt írja:

"A keresési feltételeknek megfelelő hirdetés jelenleg nem található adatbázisunkban.
Próbálkozz kevesebb feltétellel!"

Kérlek, vizsgáljátok meg, mi lehet a nyűgje!

Köszönöm,
Tamás

Megnézik, kis türelmet!

[ Módosította: Kalandor ]

(#6126) essexboy válasza tommyx (#6125) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Továbbítottam a megfelelő helyre, valaki fel fogja veled venni a kpacsolatot.

Üdv,

essexboy

(#6127) essexboy válasza joceeb (#6123) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nekem működik, most kétszer is megváltoztattam. Tudnál egy képmentést küldeni privátba, hogy mit csinál / nem csinál mikor leokézod?

essexboy

(#6128) Kalandor válasza tommyx (#6125) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kérlek nézd meg, javítva.

(#6129) love


love
tag

Törölhető, közben megoldódott.

[ Szerkesztve ]

Csak a Funky ;)

(#6130) Kalandor válasza love (#6129) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez vonatkozik rá:

Ha valami miatt nem tudtad értékelni az üzletfeledet a hardveraprón (nem érkezett meg emailben / privátban az értékelés linkje vagy véletlen kitörölted vagy véletlen a nemre kattintottál, stb.), akkor jelentésként is kérhetsz értékelést.

Az üzletfeled HARDVERAPRÓ.hu-s adatlapján a Jelentem mint eladót / vevőt linkre kattints (azt válaszd, amelyik ő volt, ne azt, amelyik te!), és ott az adatok megadása után jelöld be, hogy értékelni is szeretnéd.

Ezt a jelentést a moderátorok feldolgozzák (ezt kérlek várd ki türelemmel, nem azonnal megy), és ezt követően meg kell kapnod a linket az értékeléshez (a spam mappát mindig nézd meg, ha mégsem).

(#6131) love válasza Kalandor (#6130) üzenetére


love
tag

Köszönöm, legalább a későbbiekben már ezt is tudom :R

Csak a Funky ;)

(#6132) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Bocs, látom mások is jelezték már... Remélem azért nem komoly a gond! :R

Lényegében semmit nem enged átírni emiatt az adatlap(ok)on.

Előre is köszi a javítást! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#6133) Kalandor válasza --HARDCORE-- (#6132) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kérlek, hogy a prohardveren lépj be és ott ki fogja írni a részletes hibaüzenetet :R

(#6134) --HARDCORE-- válasza Kalandor (#6133) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Nincs gond a belépéssel, csak most legutoljára megpróbáltam egy másik böngészővel is módosítani az adatlapomat, de avval sem ment. Csak ez nem megy, de semelyik böngészővel sem. Gondolom akkor nem nálam lesz a hiba.

Be van írva a belépési címem is amikor elmenteném, próbáltam úgy is, hogy a jelszót is begépelem (mind a kettő sorba természetesen. Ugyanezt a hibaüzit dobja vissza amit linkeltem.

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#6135) Kalandor válasza --HARDCORE-- (#6134) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt kiírja részletesen, hogy mi a hiba, nem véletlen kértem, hogy a Prohardveren lépj be :R

[ Szerkesztve ]

(#6136) #16870656


#16870656
törölt tag

Sziasztok,

Egy barátom próbált regisztrálni az oldalra, de folyamatosan "kommunikációs hibát" kapott. Megpróbáltuk úgy, hogy csak az email címet írtuk át, hátha azzal van baja és úgy sikerült (RolandReagan nick alatt), de így nekem 2 email címmel van regisztrációm. Az utóbbi regisztráción hiába próbálom megváltoztatni az email címet, még mindig "kommunikációs hibára fut", de más adatot enged változtatni. Nem találtam semmi információt arra vonatkozólag, hogy milyen email címmel nem működik az oldal használata. Három böngésző alól próbáltam a változtatást (explore, chrome, opera), és az email cím sem tartalmaz spec karaktert (troland92@gmail.com).

További ötletek híjján várom segítségeteket.

(#6137) Kalandor válasza #16870656 (#6136) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos a hardverapró alól előfordulhat, ilyen esetben kérünk titeket, hogy a prohardver.hu alól próbáljatok regisztrálni.

(#6138) --HARDCORE-- válasza Kalandor (#6135) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

ó, így már értem! :R Köszi! :) Azt írja valami értéke túl hosszú. :/ Eddig nem volt gond vele. Ugyanazt használom hónapok óta a Logout bemutatkozásnál is, meg a Cuccoknál. Na most kipróbáltam hogy kitörlöm ezeket a sorokat, és ugyanazt mondja. :/

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#6139) 128mb


128mb
újonc

Üdv

Saját felhasználónevemen ( 64mb - keleti.tomi@freemail.hu ) átírtam az email-címem kelet.tomi@gmail.com-ra, vélhetően elírtam mivel nem tudok belépni, jelszó emlékeztető peddig egyik e-mail címre sem érkezik, segítséget kérnék ha lehetséges ( legjobban egy jelszó emlékeztetőnek vagy új jelszónak örülnék )

Köszönettel,

Keleti Tamás - 64mb

(#6140) Bjørgersson válasza 128mb (#6139) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kalandort keresd meg privát üzenetben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6141) Intruder2k5 válasza Bjørgersson (#6140) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem privát üzenetben, hanem e-mailben. Belépéssel kapcsolatos problémák esetén a publikus e-mail címén kell keresni őt.

(#6142) 128mb válasza Intruder2k5 (#6141) üzenetére


128mb
újonc

Megtörtént, köszönöm :R

(#6143) Burgusslajos válasza Parci (#1) üzenetére


Burgusslajos
újonc

Hello Házigazda!
Nem tudom ,megkapta-e a bejegyzésemet. Új vagyok
ezen az oldalon ,nem igazán tudom hogy működik.
A lényeg ,hogy nem tudom felvenni a kapcsolatot
mert sikeres bejelentkezés ellenére ,ahelyett hogy
írhatnék az eladónak, visszadob az előző oldalra.
Ebben kérem a segítségét.
Köszönöm. Burgus S. Lajos

AVE. Mindenki boldoguljon.

(#6145) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Érdeklődnék, hogy az valami "bug" akar lenni, hogy írok (bármit, bárhol) a "Kattintható kódok és arcocskák" résznél bármit rakok be/rá a szövegre/be, az automatikusan duplikálódik ?
Nem ez az első eset, hogy ezt tapasztalom és nagyon zavaró jelenség !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6146) essexboy válasza Burgusslajos (#6143) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

(#6147) essexboy válasza MaxxDamage (#6145) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Hamarosan átkerül RIOS alá a HA, és akkor meg lesz oldva.

Üdv,

essexboy

(#6148) Askformore


Askformore
senior tag

Sziasztok,

kb 1 hete próbálom, de nem tudom módosítani az adataimat az oldalon mert:

Chrome, Edge, de még mobil alól sem megy. Gépen win10 64bit van, Chromeból a legfrissebb. Valami ötlet?

Szerk: mobilnetről se megy.

Szerk2: megoldottam, prohardver.hu alól sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#6149) MaxxDamage válasza essexboy (#6147) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia!

Köszi, mindenki nevében! :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6150) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Sziasztok!

A régi hirdetésem alá nem lehet kommentelni, és ez csak mostanában tűnt fel, mert jelezte valaki felém, aki hozzá szeretett volna szólni. Lehetne ezen segíteni?

Köszi és BÚÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.