Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) Sopi


Sopi
senior tag

Sziasztok!

Most először fizettem elő bármilyen szolgáltatásra, konkrétan egy mentett keresésre, hogy kapjak értesítést, ha adott típusú terméket tesznek fel eladásra.

1 db vásárlást intéztem PayPal-al keresztül (200 Ft) és úgy néz ki aktiválta is a rendszer, de ettől függetlenül a fizetés teljesülése után hibaüzenetet kaptam.
"Invalid Settings key: REMOTE_URL_PW"

Gondoltam jelzem, mert ugyan számomra nem okozott gondot, ha valóban működni fog a szolgáltatás, de okozhat kellemetlen pillanatokat a vásárlók számára :).

Üdv,
Sopi

(#6252) Kalandor válasza Sopi (#6251) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva.

(#6253) Sopi válasza Kalandor (#6252) üzenetére


Sopi
senior tag

Remek, remek :R !

(#6254) kraftxld válasza föccer (#6243) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ahogy a művelt, és híres Sándort idézzem: Mikó'?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6255) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, meglévő aktív "sport, hobbi eszköz" kategóriában lévő aprómban szeretnék módosítani a szövegen, de ha megnyitom, akkor a kiválasztott kategória alatt ott van a "lego" szöveges mezőben linkként, ha nem módosítok semmit, akkor se enged menteni, mert azt mondja nincs a kategóriában legalsó szint kiválasztva.
Új apró megnyitásánál azonos kategóriában ugyanezt a hibát dobja.
A "lego"-ra kattintva pedig átvált egyéb --> lego kategóriára.

Próbáltam androidos tableten chrome-al és win7-es gépen firefox-al, ugyanaz a probléma.

Screenshotok:

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6256) Petium001


Petium001
csendes tag

Sziasztok!

Mivel nem találtam más felhasználó telefonszámát, és a sajátomat sem az adatlapon, gondoltam beillesztem a bemutatkozás rovatba, és ezt írja ki a mentésre kattintva, pedig benne van az emil cím:

Üdv:

Petium

(#6257) 0xmilan válasza Petium001 (#6256) üzenetére


0xmilan
addikt

Szia! Próbáld meg a prohardver oldaláról frissíteni az adatlapod.

(#6258) totyika93 válasza 0xmilan (#6257) üzenetére


totyika93
tag

Nekem is a fenti probléma áll fent, de a prohardver oldalán sem enged frissíteni!

[ Szerkesztve ]

(#6259) default.


default.
őstag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írom.

A Jelentéseim link mellett zárójelben egy ''1"-est látok, már hónapok óta, konkrétan egy régebbi adásvétel miatt jelentettem egy felhasználót anno, de már megoldódott a dolog.
Ezt a bizonyos "1"-est el lehet valahogy tüntetni?
Az összes jelentésem "Feldolgozott" státuszban van egyébként.

Köszönöm szépen!

(#6260) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

Van egy kis bibi.
"Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!"
Erre ezt a üzenetet kapom: "Egy hirdetéssel kapcsolatban csak egyszer értékelheted a felhasználót."
Szóval nem tudok neki engedélyt adni,hogy megvette tőlem a terméket.(ez a személy sosem vásárolt eddig tőlem,most szeretne értékelni)

Múltkor meg nem adtam engedélyt mégis tudott értékelni,semmi pm üzenet nem jött erről.(más emberke)

(#6261) essexboy válasza Hopkins_001 (#6260) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

A válasz, de legközelebb kérlek olvasd el a téma összefoglalót!

Üdv,

essexboy

(#6262) essexboy válasza default. (#6259) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Ez azért van, mert nem nézted meg a jelentést. Kérlek kattints a "Részletek" gombra mindegyik jelentésednél, és ez megoldja a problémát.

Üdv,

essexboy

(#6263) essexboy válasza totyika93 (#6258) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Kérlek próbáld meg egy gmail-es címmel, ha úgy sem megy, akkor kérlek keresd Kalandor-t e-mailben.

essexboy

(#6264) totyika93 válasza essexboy (#6263) üzenetére


totyika93
tag

Sajnos g-mail-es címem nincs!

(#6265) default. válasza essexboy (#6262) üzenetére


default.
őstag

Szia!

Ezt már többször megtettem, azt gyanítom, hogy az egyik jelentésnél valami miatt nem zárult le a folyamat.
De hangsúlyozom, a Részletek fül alatt mindegyik jelentés státusza Feldolgozott.

[ Szerkesztve ]

(#6266) Petium001 válasza 0xmilan (#6257) üzenetére


Petium001
csendes tag

Köszi: ) azt sem tudom hol kell belépni, örülök,ha a hardveraprón eligazodom:D De azért megoldottam:D

[ Szerkesztve ]

Petium

(#6267) essexboy válasza default. (#6265) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Van hogy amikor megnyitod nem érzékeli, ezért írtam, hogy mégegyszer próbáld meg. :P Most újra leokéztam az összes jelentésedet, próbáld meg megint megnézni őket, és jelentsd hogy mi a helyzet.

essexboy

(#6268) default. válasza essexboy (#6267) üzenetére


default.
őstag

Nyitogatom, frissítgetem, semmi nem változik :(

(#6270) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Saját archivált hirdetést jelentettem moderátornak linkelve a webes felületen keresztül, hogy töröljék végleg. A jelentéseim alatt látszik a (1) de ha rámegyek, nem látom a hirdetésemet. Gondolom azért, mert saját hirdetést mószeroltam be. Jelentettem másodszor is, és a megjegyzésbe beírtam, hogy a mod. írjon rám egy privátot, de ez nem történt meg, most már (2) értesítés van, amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem látszik.

encapsulation dot1q

(#6271) utazó


utazó
újonc

Üdv. Szeretném megkérdezni, honnan tudhatom meg ,hogy a PÜ -t megkapta-e az elado?

Már többnek is küldtem,de választ egyiktől sem kaptam.

Köszönöm

(#6272) default. válasza utazó (#6271) üzenetére


default.
őstag

Szia. Egyrészt ez nem ide való kérdés, ez csak bug report topik.
Másrészt tudtommal még nincs ilyen opció a PH-n, annyit tehetsz, hogy megnézed az adott felhasználó adatlapján (a nevére kattintva) az utolsó bejelentkezés időpontját, és ebből következtetsz.
Üdv!

(#6273) essexboy válasza utazó (#6271) üzenetére


essexboy
HARDVERAPRÓD

Szia!

Nézd meg mikor lépett be / volt aktív utoljára az adatlapján, és ha az későbbi idő mint amit az utolsó privátod mutat, akkor valószínűleg olvasta.

Üdv,

essexboy

(#6274) 0xmilan válasza utazó (#6271) üzenetére


0xmilan
addikt

Megpróbálhatod szerkeszteni az üzenetet. Ilyenkor ha már olvasta, akkor kapsz erről egy hibaüzit, hogy emiatt nem tudod szerkeszteni.
Bár ez szerintem csak szerkesztési időn belül működik.

(#6275) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Egyéb / Sport, hobbieszközök kategóriába nem lehet feltölteni hirdetést,mert kiírja, hogy válaszd ki a legalsó kategóriaszintet. Nincs ez alatti kategória, illetve Ő odarakja a LEGO-t amire, ha rámész akkor az Egyéb / LEGO-ba rakja. Próbáltam mobilról és PC-ről is, többféle böngészőből. Megnézé valaki?

szerk: közben látom, ez egy visszatérő probléma. Na mindegy, remélem megcsináljátok, mert az eladó bringámat senki se fogja megtalálni a LEGO-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#6276) ETOM válasza madmike (#6275) üzenetére


ETOM
addikt

Pár hozzászólással feljebb már ketten is jeleztünk. Jó ideje ilyen sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#6278) marosgabor2


marosgabor2
csendes tag

Hali!

Pár hónapja próbáltam értékelni egy adásvételt, közben lett egy pár órás üzemszünet a PH-n aztán mmár nem tudtam azt a hirdetést értékelni, no nem is nagy baj, de én jelentettem akkor, azóta a jelentéseimnél van egy zárójeles felkiáltó jel, mint az új üzeneteknél, de nincs semmi esemény, vagy megjelenítendő dolog a jelentéseim alatt.. valaki eltudná tüntetni? Köszi!

Második kérdésem hogy azt a e-mail címet amin be vagyok regelve miért nem lehet megváltoztatni, "kommunikációs hiba" már vagy fél éve próbálkozom..

Válaszokat, segítséget, köszönöm!

marosgabor2@gmail.com +36706162845

(#6279) default. válasza marosgabor2 (#6278) üzenetére


default.
őstag

Nekem is hasonló gondom van, egyelőre nincs megoldás, úgy tűnik...

(#6280) Szabesz válasza domperke (#5738) üzenetére


Szabesz
őstag

"15+x hirdetésem van, jegeltem az egyiket, majd vissza akartam rakni aktívra, de a rendszer nem engedi, csak ha megint fizetek."
Hasonló eset van nálam is. Jelenleg is aktív bug?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6281) Seaky


Seaky
tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok, de egy olyan problémám lenne, hogy szerettem volna venni egy HDD-t, ezt jeleztem is az eladónak és le is jegelte. Írtam még egy üzit, hogy mikor és hol vehetem át? Erre már nem reagált. Újra írtam neki, és akkor azt írta, hogy eladta másnak mert "nem jelentkeztem, nem kapta meg az üzenetem és azt hitte, hogy eltűntem". :(
Lehetséges, hogy nem mennek el az üzenetek?

Köszönöm!

(#6282) Kalandor válasza Szabesz (#6280) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Megkérdezem.

(#6283) Kalandor válasza Seaky (#6281) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lehetséges, de kényelmes dolog is erre fogni.

(#6284) Kalandor válasza marosgabor2 (#6278) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A jelentésnél majd az új apróval eltűnik ami ott marad.

Ha a prohardver.hu felől lépsz be, kiírja a megfelelő hibaüzenetet az adatlapi problémához.

(#6285) Kalandor válasza madmike (#6275) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Szóltam a fejlesztőknek.

(#6286) Seaky válasza Kalandor (#6285) üzenetére


Seaky
tag

Hello Kalandor!

Köszönöm!

(#6287) Kalandor válasza Kalandor (#6282) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"15 darab olyan aktív/jegelt hirdetése van amiért még nem fizetett, neki új hirdetés feladásakor vagy archív hirdetés aktiválásakor fizetnie kell vagy a lentiek közül archiválni valamelyiket. Valószínű, hogy a jegelteket nem számítja bele, azért gondolja, hogy még nincs meg a 15."

(#6288) Szabesz válasza Kalandor (#6287) üzenetére


Szabesz
őstag

Na várjunk. 15 hirdetés fel lett adva, majd ezen felül még 2db, amiért lett is fizetve. Ezek után jegeltem egy hirdetést, amit kb azonnal vissza is mondott a vevő, ezért szerettem volna újra aktívvá tenni. De nem engedte, mondván hogy fizessek.
Vagy 15 hirdetés felett, hiába van egyszer kifizetve a +x db, minden jegelés&újraaktiválás díjköteles? Vagy ha azokat jegeltem volna, amikért fizettem, akkor azok újraaktiválahtóak lettek volna (de már abban se vagyok biztos, hogy ez pont nem az volt)? De még így elég fura lenne.

Most ez az állapot: 12 aktív, 5 jegelt. De ha az egyik jegeltet aktívvá akarom tenni, akkor ez fogad: "Egyszerre 15 aktív apróhirdetésed lehet ingyenesen, ez a hirdetés a 16-ik." Ami meg nyilván nem igaz, mert továbbra is 15 ingyenes van, és a +2 amiért fizetve lett.

Egyébként ha a hirdetés szerkesztésénél állítom át aktívra, akkor még hibaüzenet sincs, egyszerűen csak nem csinálja meg.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6289) Szabesz válasza Szabesz (#6288) üzenetére


Szabesz
őstag

Most random három visszakerült, amik közül csak egyet akartam aktívvá tenni valójában. Ezt most így, ilyen formában miért? (visszapakoltam őket, de akkor is)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6290) Kalandor válasza Szabesz (#6288) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aktiváltam minden jegelt hirdetésedet.

(#6291) Szabesz válasza Kalandor (#6290) üzenetére


Szabesz
őstag

Én nem kértem ilyet, 5-ből 4-nek ott is kell lennie még. (ettől független köszönöm, hogy foglalkoztál vele) Tehát akkor a konklúzió, hogy 15 hirdetés felett ne használja az ember a jegelés funkciót?

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#6292) Kalandor válasza Szabesz (#6291) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én ezt csak így tudom megoldani. A 15-be a jegelt is beleszámít, az is aktív a honlapon.

(#6293) Szabesz válasza Kalandor (#6292) üzenetére


Szabesz
őstag

Ezt értem. De a jegelt -> aktív átmenet miért nem megy? Ha amúgy is beleszámít a limitbe a jegelt, akkor eleve nem lehet olyan állapot, hogy egy jegelt -> aktív átmenet után valakinek 15 fölötti ingyenes hirdetése legyen, hiszen ha pl. 14 aktív és 1 jegelt mellett létre akar hozni egy újat, akkor már limitbe ütközik, és fizetnie kell az újért. De az a 1 jegelt még a 15 ingyenes slotban van.

¯\_(ツ)_/¯

(#6294) Kalandor válasza madmike (#6275) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javították, kérlek titeket, hogy ellenőrizzétek.

[ Szerkesztve ]

(#6298) ETOM válasza Kalandor (#6294) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam jó. Köszi :R

(#6299) madmike válasza Kalandor (#6294) üzenetére


madmike
őstag

Tökéletes! Köszönöm! :R

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#6300) Ginkologic


Ginkologic
senior tag

Sziasztok!

Az mitől van, hogy rákattintok a saját hirdetésemre és ez fogad:

Hiba!
Az általad keresett oldal nem található.
A HardverApró kezdőoldalát ide kattintva érheted el.

A keresésben megtalálni az oldalt, mutatja is, de nem nyitja meg. Ugyanez van a saját hirdetéseim karbantartásánál is. Már nem ez az első alkalom, hogy találkozok ilyen hibával.

Hirdetés linkje: Dell Latiude D630 -hibás- laptop eladó

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, viszont állati nagy hülyeség ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.