Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) Krisz79 válasza Bjørgersson (#5550) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm, sikerült. :R

Még 1 felmerülő kérdésem:
Lejárt hirdetéseim meghosszabbítottam (ingyen),amit Én látok is ,de nem került fel az up-ható hirdetések közé...
Ilyenkor mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#5552) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Újraaktiválnám az egyik hirdetésem (legalább egy e-mail jönne róla hogy le fog járni...) de nem tudom. A fizetéses oldal olyan mintha hiányozna a CSS, az adatokat beírom, rányomok a fizetésre de nem történik semmi. Másnál megy fizetős szolgáltatás?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5553) Winner_hun válasza Winner_hun (#5552) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennek így kell kinéznie?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5554) Tamás24


Tamás24
tag

Sziasztok,

1. Már jó ideje (kb tavalyi év közepe), hogy nem működik a keresés a privát üzenetek oldalon, bármit írok be 0 eredmény. Baromira rosszul érint, mikor valamit ki kell keresni és 500 bejegyzést átnyálazni. :(
2. Az oldal mostanában egyre jobban lassul. Naponta párszor feljövök és nem győzöm kivárni hogy bejöjjenek a kategóriák.

További jó munkát mindenkinek!

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#5555) Winner_hun válasza Tamás24 (#5554) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt keress, itt rendben mennie kell a keresőnek.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5556) Tamás24 válasza Winner_hun (#5555) üzenetére


Tamás24
tag

Itt valóban működik köszönöm szépen. :R
Akkor azonban úgy érzam innen el kellene távolítani, ha már úgysem megy:
http://hardverapro.hu/privat_uzenetek

[ Szerkesztve ]

Ha valami működik ne próbáld megjavítani.

(#5557) Azazel1


Azazel1
csendes tag

Sziasztok!
Kérem aki tudja a megoldást árulja el nekem !
A hardverapron történt adás-vétellel kapcsolatban szeretném megtudni kihez és melyik forumba lehett fordulni egy negativ értékelés miatt? Átolvastam töbször is az értékelés menetét de nem találtam olyan részt benne ahol én mint eladó tudnám kérni az értékelés jjogosságának elbirálását,amennyiben egyáltalán nem értek vele egyett?
Természetesen az üzenet váltásaim megvannak ,tudom bizonyitani , hogy mindenben a lehetö legkorrekteben álltam a dolgokhoz!
Köszönettel várom a segitséget :Azi

(#5558) Bjørgersson válasza Azazel1 (#5557) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelentsd a hirdetést, amire negatív értékelést kaptál, majd írd le a problémát. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5559) Azazel1 válasza Bjørgersson (#5558) üzenetére


Azazel1
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a villámgyors segitséget!
:R :R :R :R :R :R :R

(#5560) Azazel1 válasza Bjørgersson (#5558) üzenetére


Azazel1
csendes tag

Bocsánat hogy ismét zavarlak a kérdésemmel !
A hirdetésem jelenlegi státusza ."jegelve" Ebben az állapotban nálam nem jelenik meg a "jelentem" lehetöség.
Nekem egyszeróen a saját hirdetésemhez nem adja be ezt a lehetöséget! Ha vissza rakom "aktiv"-ba akkor tudom jelenteni? Bocsánat , még kezdó vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#5561) Bjørgersson válasza Azazel1 (#5560) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha saját hirdetésről van szó, akkor a hirdetés állapottól függetlenül egyáltalán nem tudod jelenteni. Ez esetben jelentsd a vevőt, mint vevőt, linkeld be az adott hirdetést, majd írd le a problémát. :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5562) Azazel1 válasza Bjørgersson (#5561) üzenetére


Azazel1
csendes tag

Köszönöm!
Megprobálom! :R :R

(#5563) eriklili


eriklili
tag

Sziasztok.Kérdeznem ,hogyan lehet athelyezni a megfelelő helyre a hirdetest .yegy Samsung S5duost cserelnek s6 edgere,de sima samsung galaxy s kategoriaban van,előre is köszönöm a választ .

Eriklili /Anna

(#5564) Bjørgersson válasza eriklili (#5563) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jelented magadat, belinkeled az adott hirdetést, majd leírod mit szeretnél.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5565) eriklili válasza Bjørgersson (#5564) üzenetére


eriklili
tag

Köszönöm szépen, megtettem amit javasoltal! :R

Eriklili /Anna

(#5566) Noddy


Noddy
senior tag

Sziasztok!
Ennek a hirdetésnek a vevője lennék és minden rendben is ment és elindítottam az értékelést is, de az eladó nem kapott értesítést. Nem lehet értékelni. Mi ilyenkor a teendő?

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#5567) Bjørgersson válasza Noddy (#5566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elolvasni a téma összefoglalót.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5568) Noddy válasza Bjørgersson (#5567) üzenetére


Noddy
senior tag

Köszi! És ezt a bugot még nem gondoltátok javítani?

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#5569) Bjørgersson válasza Noddy (#5568) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, szándékosan így fogják hagyni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5570) Noddy válasza Bjørgersson (#5569) üzenetére


Noddy
senior tag

Oké, remélhetőleg akkor az értékelés leírását kifogják egészíteni ezzel, hogy mi a pontos menete az értékelésnek, mert így az ember elég tanácstalan, és elsőre programozási bug-nak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Jesus my savior, not my religion. - Jéghegy nem talál ibolyát.

(#5571) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!

Nem aktív a tallózás gomb a hirdetés feladás oldalán.
Nem tudok képet felhelyezni a hirdetéshez..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#5572) Bjørgersson válasza sting2 (#5571) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Milyen oprendszer, milyen böngésző?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5573) sting2 válasza Bjørgersson (#5572) üzenetére


sting2
addikt

Újraindítás lett a vége.
Minden ok!
Köszönöm a gyors reagálást.
:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#5574) iSheep


iSheep
csendes tag

Nagyon ugy latszik, hogy durvan tulvallaltatok magatokat. Kb fel eve nem jartam erre de meg mindig folyamatosan vagja a pofamba a rendszer a nagyon durva es zavaro hibakat, amiket kurvasokszor jelentettunk mar. "Hiba az uzenetkuldes soran", random kijelentkezesek, szetcsuszo oldalszerkezet stb... Felesleges volt egy ilyen gyerekcipoben jaro rendszert hasznalat ala venni. Sok sok ismerosom mondja hogy elszokott innen emiatt es most, hogy szembesultem ezzel en sem fogok ujra belepni kb ujabb fel evig. Lehet szemrehanyasnak venni, mint regen, de a user elegedettsegebol lesz a forint, ugyhogy inkabb epito kritikanak ajanlanam. Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

(#5575) AngeloDivina


AngeloDivina
aktív tag

Sziasztok! Ha egy hirdetésben a "galériára" kattintok, nem történik semmi. Nem jön be a szokásos kis ablak a képekkel. Mi lehet a baj? WIN7 Chrome
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#5576) Parci válasza Winner_hun (#5553) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kellene a sok szokásos dolog, böngésző, os, mi történt pontosan (esetleg linkkel) stb.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5577) Parci válasza iSheep (#5574) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

komolyan vesszük és tudjuk, de egy ekkora rendszert megjavítani évek és milliók és egyikből sem csak egy :(

egész egyszerűen megszívtuk, hidd el, hogy mi bánjuk a legjobban. ha jól állunk majd anyagilag, bővítjük a programozói részt és egyszerűen újraírjuk az egészet a saját rendszerünkben (és soha többet nem adunk ki semmit a kezeinkből)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#5578) Ataxia


Ataxia
tag

A hardveraprón a felhasználói fiókomba ha belépek privát üzeneteim jelzés alatt a Jelentéseim menüpont mellett van egy (2) jelzés, ami egy általam megvásárolt hirdetés értékelése után került oda,miután értékelni akartam az adásvételt.
Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudom eltüntetni, mert már eléggé zavar hogy ott van hónapok óta.

(#5579) majommajom1


majommajom1
újonc

Sziasztok!

Lehet nem ide tartozik, de nem tudom, hova írjam. Kértem a belépési email-em változtatását péntek este 22 óra körül, azóta nem tudok belépni a regisztrált oldalamra. Kértem jelszópótlást az adott mail címre, azt írja hogy az új jelszó el lett küldve a megadott címre, viszont azóta sem érkezett meg oda. Valahogy visszakaphatom a fiókom belépési adatait? aktuális hírdetésem van és így esélytelen vagyok bármire is. Nagyon köszönöm a segítséget!

(#5580) Winner_hun válasza Parci (#5576) üzenetére


Winner_hun
félisten

Win7, firefox 19
Kitöltöm a mezőket, rányomok a fizetésre, nem történik semmi. A böngésző nem kezd el tölteni, nem lép tovább, nem ad hibát. Scripteket nem tiltok (legalábbis nem tudok róla), ABP kikapcsolva.
Link

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5581) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sziasztok! olyan nem lesz hogy tömeges levezés törlés? kicsit nehézkes egyenként törölni őket :W !

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#5582) majommajom válasza majommajom1 (#5579) üzenetére


majommajom
csendes tag

Sziasztok!

Drága Kalandor moderátorunk megoldotta a problémát, NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGÉT!

Üdv!

06703271534

(#5583) tgeryke90


tgeryke90
csendes tag

Szia!
Olyan problémám lenne,hogy vásároltam 3 féle terméket az egyik eladótól,minden rendben volt az adás-vétellel!
Az lenne a kérdésemés kérésem,hogy értékeltem a felhasználót,vagyis Értékelést kezdeményeztem,írtam neki 2-3 nap mulva h ő is értékeljen,ezáltal kapok én is pontokat és ő is,de véletlenül ő az üzenetekből kitörölte a visszaigazoló üzenetet,hogy tudjon ő is értékelni,legyenekmár szívesek ujraküldeni neki,mert én már nem tudok még1 értékelést elküldeni!
Az eladó neve:
cinci113
Megvásárolt alkatrészek amiket megvettem tőle:
intel hűtő 775 foglalathoz alubordával eladó
LG DVD író SATA alig használt eladó
80Gb Ide HDD eladó
Köszönöm előre is ,várom válaszod
üdv Gergő!

(#5584) cubix válasza tgeryke90 (#5583) üzenetére


cubix
tag

Összefoglalóban le van írva az értékelés menete.

「시작이 반이다」

(#5585) Winner_hun válasza Parci (#5576) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rászántam magam a böngésző frissítésére mert máshol is gondokba ütköztem. Így már megy minden.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5586) Wyll


Wyll
őstag

Üdv!

Két hete még úgy tűnik jó volt, bár az egy értékelés volt, ez meg egy jelentés:

A választ a moditól rendben megkaptam, viszont nem ixeltem be a jelentőlapon, hogy értékelni akarnám a vevőt, szóval maga az üzenet számomra értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5587) Novabum


Novabum
csendes tag

- Lehet csak nálam nem megy. E-mailes értesítőt nem kapok a beérkező privát üzenetekről.
OFF: - Hol található a hardveraprós gyik, amiből kiderül az értékelés leadásának hogyanja stb?

(#5588) Bjørgersson válasza Novabum (#5587) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5589) Novabum válasza Bjørgersson (#5588) üzenetére


Novabum
csendes tag

Ez az offra válasz. Köszönöm!

(#5590) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha a saját hirdetésem jelentem módosítás céljából, akkor erről visszajelzés nincsa rendszerben , hogy jelentettem.

A moderátor megkapja, meg is történt a módosítás, viszont a jelentéseknél látszik a szám, hogy Jelentéseim(2), de belépve semmi.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5591) Fecogame


Fecogame
veterán

Most hosszabbítottam 4 hirdetésem, és az alábbi hibaüzenet fogadott, miután kifizettem:

Apróhirdetések
Invalid Settings key: REMOTE_URL_PW

Mindez a korábban szokásos "Sikeres tranzakció" szöveg helyén, követlen a PayPal fizetés befejezése után, a harvderapro oldalán.

Mindezek ellenére úgy tűnik, sikeres volt a hosszabbítás.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5592) kriptonsoft


kriptonsoft
csendes tag

Privát üzenetek, szűrés hiba: win7 chrome és firefox is.. a küldő nevére szűrve nem talál semmit sem.. sem részbeni egyezést, sem betűre pontos keresésnél.. a hibaüzenet: Nincsenek üzeneteid.
Viszonylag hosszan vár a szerverre: hardverapro.hu majd kidobja a fenti hibát.

(#5593) EdgarPE


EdgarPE
csendes tag

Sziasztok, fizettem volna PayPal-lal, de hibára futott a dolog. Ezt írta ki:

Apróhirdetések
Invalid Settings key: REMOTE_URL_PW

Az url-ben pedig benne vagy egy token. Vegyétek fel velem a kapcsolatot plz emailben vagy PM-ben.

(#5594) domperke válasza kriptonsoft (#5592) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Üdv sajnos ez a kezdetek óta hibás...

Javaslom [link] ez tökéletes. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5595) norbi2010


norbi2010
őstag

Helló!

Hiába up-olom a hirdetésem, nem jelenik meg a lista elején. Ez vajon miért lehet?

(#5596) 0Zero0 válasza domperke (#5385) üzenetére


0Zero0
újonc

Amit azóta is várunk... :(

(#5597) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Tegnap lejárt 7db hirdetésem, de nem kaptam értesítő e-mailt erről előtte, hogy le fognak járni. Ez már többször is előfordult. Majd miután hosszabbítottam őket az archiváltak között, kiválasztottam, hogy aktív legyen, amire ezt az üzenetet kaptam: "Ezt a hirdetést már kétszer ingyenesen meghosszabbítottad, további hosszabbítás egy minimális díj ellenében lehetséges. Szeretnéd most meghosszabbítani?".
Eddig csak egyszer hosszabbítottam, most lett volna a második. Viszont, amikor bementem a hirdetés szerkesztésbe, és úgy állítottam aktívra, akkor elfogadta és az aktívak közé tette őket.

Így végül megoldódott a problémám, csak jelzem, hogy valami nincs rendben.

[ Szerkesztve ]

(#5598) Winner_hun válasza norbi2010 (#5595) üzenetére


Winner_hun
félisten

?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5599) norbi2010 válasza Winner_hun (#5598) üzenetére


norbi2010
őstag

Köszönöm szépen :R

(#5600) gregorystone


gregorystone
csendes tag

Üdv,

befizettem a kiemelésem paypalon de hiba üzenetet kaptam de a pénzt lekapta a paypal fiókról de kiemelés nincs. Korábban is használtam eddig nem volt gond vele.

www.iceweb.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.