Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-07-21 09:33:59

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) domperke válasza gregorystone (#5600) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

A hirdetes mar kiemelt.statuszban van kicsi idő kell a frissüléshez és az atfutashoz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5602) Rimuru


Rimuru
veterán

Ez a string miert nem tetszik a motornak? Nincs benne semmi kulonos mégis csak 1 tab lett belole:
<0.123°C-in2/W
Relaciojel utan szokozzel mar elfogadja, csak kivancsisagbol kerdezem (< 0.123°C-in2/W).

Vigyázat, csalok!

(#5603) szecs0


szecs0
újonc

Helló Hardverapró!

Kb. egy hónapja megpróbáltam módosítani a fiókomhoz tartozó e-mail címet, de nem sikerült...
Azt gondoltam, hogy átmeneti a hiba, de most újra megpróbálva sem sikerült...

URL: http://hardverapro.hu/adatmodositas

Itt a „Belépési e-mail cím” mezőben átírtam az új címre, majd az űrlap alján „Adataim módosítása” gombra kattintottam...

A hibaüzenet egy hónapja is ugyanaz volt, mint most:

Operációs rendszer: Arch Linux (x86_64; KDE)

Böngészők:
- Mozilla Firefox 44.0
- Chromium 48.0.2564.103
- Opera 35.0.2066.37

Légyszí', segíts!

(#5604) feldeci


feldeci
tag

Sziasztok!

Volt egy üzletem, eladtam valamit. Meg is kaptam az üzenetet, hogy a vevő értékelni szeretne, elfogadtam, meg is tette, a hirdetést is archiváltam de én sosem kaptam meg azt az üzenetet, hogy én is értékeljem őt. Szeretném neki adni a pirosat mert korrekt volt, help pls!

Köszönöm

(#5605) molvany válasza feldeci (#5604) üzenetére


molvany
senior tag

Az összefoglaló elolvasása megoldja.

WhatsApp :+491737182060

(#5606) lacko0123


lacko0123
tag

Értékelést szeretnék írni fusijo kollégáról, de az üzenetet kitöröltem véletlen, mi a teendő ilyenkor?

(#5607) molvany válasza lacko0123 (#5606) üzenetére


molvany
senior tag

Elolvasni az összefoglalót.

WhatsApp :+491737182060

(#5608) lacko0123 válasza molvany (#5607) üzenetére


lacko0123
tag

Köszi! Ez hatalmas segítség volt tényleg!
Errő a problémáról milyen linket csatoljak? Az eladóról? A termékemről? Meg egy kép az üzenet hiányáról? Mert a drága összefoglaló nem tartalmazza ezen információkat.

(#5609) domperke válasza lacko0123 (#5608) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5610) lacko0123 válasza domperke (#5609) üzenetére


lacko0123
tag

Köszönöm szépen!

(#5611) Wyll


Wyll
őstag

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon idegesítő, mikor az ember fél órán keresztül ír egy privit, majd rányom az elküldésre, erre az oldal szépen közli, hogy "háhá haver, be kéne lépni", azaz elveszett minden, amit írtam. :(( :(( :(( Itt ugye nincs Back, mint a sima fórumon, hogy kimásoljam amit írtam... Vagyis van, de az irományom akkor is elveszett.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#5612) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Üdv,
Google Chrome 48.0.2564.109 m-es verzió.
Megtörtént a teljes history / cookie-törlés, de továbbra is ez fogad, ha szeretnék például hirdetést feltenni avagy UP-olni (két képet lásd alul). Most kivételesen egy olyan hirdetést szeretnék feltenni, ahol extra szolgáltatást is igénybevennék, mivel sürgős lenne.
Másik böngészőből (IE) megy, úgyhogy nem értem a dolgot. Megpróbálom majd újratelepíteni az egész Google Chrome-ot, teljesen az elejétől kezdve, de gondolom megosztom, hátha valakinek is ugyanez a hiba.
Hirdetésfeladásos kép:

Ez pedig UP-olásnál:

Mi lehet a problem? Köszönöm!

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#5613) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Külföldről SMS-szolgáltatás vásárlás nem működik. Mi lehet a gond? :) Megpróbáltam 0690... +3690...-nel is, mindkétszer visszadobta. Természetesen én is +36-os kártyáról akarom a tranzakciót végrehajtani.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#5614) HUNPablo


HUNPablo
tag

Valamiért aki megvette tőlem a terméket és rányomott arra hogy értékelni szeretne akkor én nem kaptam meg a levelet a hardveraprotol hogy értékelhessem mint vevőt az a baj hogy ez már nem az első eset volt hogy nem tudom értékelni azt a vevőt aki vásárolt már tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#5615) molvany válasza HUNPablo (#5614) üzenetére


molvany
senior tag

Az összefoglalóban a segítség ( ha elolvasod ).

WhatsApp :+491737182060

(#5616) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

nekem bejelentkezve se működik jelenleg a hirdetésfeladás. (chrome)
Én kérek elnézést. Prohardveren bejelentkezve voltam, de a hardveraprón nem... ami mondjuk életemben először fordult elő :) de akkor legalább a szerver error üzenet normális volt.

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#5617) gps76


gps76
őstag

Olyan gondom lenne, hogy Androidon 5.0.2 Chrome (utolsó verzió,de régebbivel is ugyanez )böngészővel (be van kapcsolva az adatforgalom csökkentő) olvasgatom a lapcsaládot és bejelentkezéskor 10 esetből 7-8-szor visszadob a bejelentkezésre, hogy megint jelentkezzek be, de van amikor elsőre normálisan bejelentkezik. Ha pedig írok a fórumba egy hozzászólást, üzenetet akár bejelentkezés után pár perccel is, amikor megírom a szöveget és OK-zom megint be akar jelentkeztetni, el is tűnik a begépelt szöveg, eléggé idegesítő tud lenni, gépelhetek előlről, többször is.
Másik, hogy mobil nézetben ugyanezen eszközön, a Hardverapró hirdetéseiben a jegelés ikonja nem látszik, ugyanúgy néz ki, mint a nem jegeltek, megtévesztő.

[ Szerkesztve ]

(#5618) Spiral


Spiral
csendes tag

Sziasztok!

Következőket csináltam:

Gyorskeresésbe beírtam egy kifejezést:

Adott találatot :DD örültem.

Oda van írva, aláhúzva: " mentsd el ezt a keresést! "

Rákattintottam, kifizettem, Minden szuperált. Megjelent a mentett kereséseim között.

Csakhogy:

A keresésbe belekerült két paraméter két korábbi keresésemből. :Y
Az egyikben egy telefont kerestem - Kerülendő szavak: Telenor Voda
A másikban egy egeret: - Gyártó: Logitech

Ezt így hogy? :F

Így persze nem ad találatot. :O

Win10
Chrome Verzió: 48.0.2564.116 m (64-bit)

Kérlek, foganatosítsatok intézkedést!

Köszönöm! :R

(#5619) Karolo


Karolo
csendes tag

Tisztelt Üzemeltető !

Az utóbbi hetekben - talán napszaktól függően - valami nem stimmel a beléptetéssel - böngészőtől és a telepített Win XP-k, vagy 7-es (több gépen is megpróbált) rendszertől függetlenül..
Normális esetben azt tapasztalom, hogy a belépő adatok OK-zése után egy sötétszürke lepel fedi be az addig láthatót, középen egy legyezős körforgó piktogrammal (betöltés), egy pillanatra eltűnik a szürkeség, majd még egyszer ismétlődik e folyamat - s utána immár beléptetve működik minden.
Mostanában az a gond, hogy a második menete a szürkülésnek kimarad, s az alábbi lesz látható:

Mivel "napszakosan" - de mostanában rendszeresen - tapasztalom ezt, arra gyanakszom, hogy valami hálózati baki állt elő. Ma reggel nem ment, most sikerült.

Üdvözlettel: Karolo

(#5620) Bluesummers válasza Karolo (#5619) üzenetére


Bluesummers
őstag

Szia!
Nekem ezt kb. 1 évvel ezelőtt csinálta, mostanában nem ... lehet az internet-szolgáltatódnál van valami gebasz, ha egyik-másik rendszeren sem működik. Apropó, Google fiókod van, ahol ha belépsz, behozza a felhőben tárolt adataid?

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#5621) gastex888


gastex888
újonc

Olyan problémám lenne hogy vásároltam az oldalon, értékelés felkérést küldtem az eladónak amit el is fogadott és tudtam is értékelni, viszont engem ő nem tud.
Azt mondta nekem hogy eladásnál jön még egy levél amivel ő tud értékelni (Többször is adott el terméket és mindig jött neki a második levél)
Ha nem jön meg neki ez a levél hogyan tud engem értékelni?
Előre is köszönöm a választ
Üdv: Dávid

(#5622) Bjørgersson válasza gastex888 (#5621) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5623) gastex888 válasza Bjørgersson (#5622) üzenetére


gastex888
újonc

Igen elolvastam.
Viszont a hirdetés most is jegelve van...

(#5624) Bjørgersson válasza gastex888 (#5623) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És? :)

Ha nem jön meg neki ez a levél hogyan tud engem értékelni?

Erre a kérdésedre is le van írva a válasz, biztos, alaposan elolvastad?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5625) gastex888 válasza Bjørgersson (#5624) üzenetére


gastex888
újonc

igen szerintem rendesen elolvastam (vagy nem tudom hol kell keresni)
de megköszönném a segítséged gondolom tudod mit kell tegyek

(#5626) Bjørgersson válasza gastex888 (#5625) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!

Próbáltalak rávezetni, na. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5627) gastex888 válasza Bjørgersson (#5626) üzenetére


gastex888
újonc

Nagyon szépen köszönöm :)
Soha nem találtam volna meg
De már ezt is tudom :)

(#5628) Bjørgersson válasza gastex888 (#5627) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szívesen! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5629) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Belépés után nem továbbít a prohardver.
Volt chace törlés de úgy sem. Safari böngészővel.

Chromeval simán beenged, de ha linket nyitok meg akkor a Safarit nyítja és nincs lehetőség alapértelmezett böngésző választására.

WiFi-n 4g n tesztelve sajnos ugyanaz.
iPhone 6 rol

[L:/dl/upc/2016-03/02/245322_yggstuiilctenuje_image.png](IMG:/dl/upc/2016-03/02/245322_yggstuiilctenuje_image.thumb.png)(/IMG)[/L]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#5630) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Segítséget kérnék, Hardveraprón eladott termék értékelésekor csak az 1. levelet kaptam meg, a vevői értékelőset nem, pedig rányomtam. Ki tudna ebben segíteni?

Üdv,
J.

Megvan.

[ Szerkesztve ]

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#5631) Novver


Novver
senior tag

Nem tudok hozzászólni semmilyen hirdetéshez sem a mai napon.

A hozzászólás linkelt képet (apró által használt képlink) tartalmaz

A hibaüzenet a sokszor visszatérő:

A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!

Windows 10 X64 - Edge - Internet Explorer - Chrome alatt ugyanúgy csinálja.

Szokásos cache, cookie stb törlés megvolt már. Nem segített.

Update: most vettem észre hogy a hibaüzenetkor random kijelentkeztet és újra be kell jelentkeznem.

Ha van ötlet, ne habozzatok :)
Ha megjavul akkor várok türelemmel :R

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#5632) Fecogame


Fecogame
veterán

Hirdetés hosszabbítás után a paypal oldaláról visszatérve az alábbi hibaüzenet fogad a korábbi "sikeres tranzakció" üzenet helyén:

Invalid Settings key: REMOTE_URL_PW

Ettől függetlenül a hirdetés hosszabbítása sikeres volt. Az URL-t privátban megadom ha kell, mert van benne egy token.

( 4 héttel ezelőtt is ugyanezt a hibát észleltem )

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#5633) Spiral


Spiral
csendes tag

#5618 -ra valaki?

Azóta gondosan letöröltem a sütiket, újraindítottam mindent, hátraköptem a bal vállam fölött a hold irányába és - meggyőződve arról, hogy semmilyen egyéb paraméter nincs beállítva -, újabb 200-ért megint elmentettem a keresést.

Ez lett belőle:

Az utoljára mentett keresésben láthatóan nincs semmilyen egyéb feltétel

Mégis a korábban mentett kereséseim feltételei megjelennek a feltételek között.

Most már kicsit zabos vagyok. Legalább méltassatok válaszra.

(#5634) kelly416


kelly416
veterán

Szerintem ez konkrét hiba, de ha nem, bocsánat. A felhasználónak 15 pozitív és 5 negatív értékelése van. De ha megnézem, csak a pozitívat látom. A negatív 0, azaz nulla.

(#5635) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Bugba futottam az imént.

Kép róla:

OS: Win 10 x64
Böngésző: 49.0.2623.75 m stabil.

Leírás:

Amikor rámegyek az utolsó hszemet jelző karikázott ikonra akkor rossz helyre megy a redirect. (48901 vs. 48900 - ez utóbbi a valós, olyan mintha egyel elmászna az index)

Remélem érthetően sikerült átadnom a problémát.
Ha valami plusz infó kell szóljatok! :)

Üdv. core2

(#5636) bodva


bodva
aktív tag

Sziasztok!

Az egyik eladott termékemet nem tudja a vásárló értékelni. Rányomtam az üzenetre, hogy valóban eladtam neki, de ő nem tud értékelni, illetve én sem kaptam másik levelet, hogy értékeljem őt.
Kérem valaki vegye fel velem a kapcsolatot. :R

u.i.: már nem először fordul elő ez a probléma sajnos :(

(#5637) Winner_hun válasza bodva (#5636) üzenetére


Winner_hun
félisten

Téma összefoglalót elolvastad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5638) suvomi


suvomi
csendes tag

Üdv!

PC-n hardverapróra nem tudok belépni csak logout felől (prohardver és mobilaréna esetében bejelentkező felület sincs nálam.). Kiírja, hogy sikeres és továbbít, ám nem csinál semmit. Ugyanez táblán megy. Mind a 2 esetben a legfrissebb FF-ról beszélek.
Továbbá a kilépés gomb sem működik azonnal, csak miután átugrom másik lapra és a cuccok sorbarendezése sem megy mert nem látom a lenyíló menüt.

Dani

https://www.facebook.com/groups/1737295806551859/

(#5639) Rico83


Rico83
tag

Üdv.
Értékelést kezdeményeztem, de nem érkezett meg a privát üzenet a hardveraprótól, hogy megadja a pozitívokat.
Ezt a cuccot vettem meg.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#5640) Bjørgersson válasza Rico83 (#5639) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglaló.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5641) ulukaipsz


ulukaipsz
csendes tag

Üdv!

Mobilról hosszabítottam meg ingyenesen a két hirdetésemet, melyek jegelve vannak jelenleg http://hardverapro.hu/apro/valencia_klasszikus_gitar_kivalo_allapotban__ajandek_git http://hardverapro.hu/apro/nexus_7_2013_32gb_tablet_elado egymás után kétszer is, mert nem találtam öket a hirdetéseim adminisztrációja felületen, így most májusig érvényesek, de ha aktívvá is szeretném tenni öket, már fizetnem kéne a rendszer szerint. Meg lehetne oldani az aktívvá tételt a fizetés nélkül is?

[ Szerkesztve ]

(#5642) v_tomi


v_tomi
csendes tag

Nem mükődik a privát üzenetek 2 napja!

最好的问候

(#5643) v_tomi


v_tomi
csendes tag

Már jó !

最好的问候

(#5644) Folze


Folze
aktív tag

Üdv! Ugyanaz a problémám, mint Rico83-nak, csak én EZT vettem meg. Jelentettem 2x is, ahogy ezt egy moderátor tanácsolta, de nem kaptam se privátot, se emailt!

Ilyen közel lenne már az Apophis becsapódása? Mert akkor tényleg mindegy :)

(#5645) Bjørgersson válasza Folze (#5644) üzenetére


Bjørgersson
félisten

E-mailek közt, spamben sincs értékelős üzenet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5646) Folze válasza Bjørgersson (#5645) üzenetére


Folze
aktív tag

Sehol semmi...

(#5647) kelly416 válasza kelly416 (#5634) üzenetére


kelly416
veterán

Ha butaságot kérdeztem volna, megérteném a dolgot, de nem elég, hogy nem butaság, hanem nagyon fontos dolog, hogy a piacon valakinek lenne negatív értékelése, de valamiért mégsem látszik. Kilencedik napja nem írt senki semmit erre, és továbbra sem látom, hogy milyen negatív értékelése van az illetőnek.

(#5648) domperke válasza kelly416 (#5647) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Már látszik miért is kapta az értékelését. Elveben rendezték törölve lett de a pontok rosszul szinkronizálódtak.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5649) kelly416 válasza domperke (#5648) üzenetére


kelly416
veterán

:R Köszönöm. Így azért egyből másképp nézem a termékeit. :R

(#5650) zsoltika1969


zsoltika1969
újonc

Hali,
tegnap megváltoztattam a fiókomhoz tartozó e-mail címet, de valami hiba hiba történhetett, mert azóta nem tudok belépni. Sem a régi sem az új címre nem küld ki jelszó emlékeztetőt, mindkettőre azt írja, hogy nem létező e-mail cím. Csináltam egy új regisztrációt, de jobban szeretném a régit vissza, ha lehet.
köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.