Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-09-15 21:47:44

LOGOUT.hu

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapróval kapcsolatos összes olyan általános észrevételt, javaslatot, ami nem konkrét bugreport. A konkrét bugreportoknak külön topikja van!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#609) Viktoár válasza Parci (#593) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem,én hálás lennék érte mert megszoktam hogy tudom külön up-szerint és idő szerint listázni.
Lehet hogy rosszul fejeztem ki magam,arra akartam célozni hogy például egy tegnap délután feltett hirdetés ma délelőtt már a sokadik oldalra csúszik az upok miatt.Így a több hónapos hirdetéseket látja az ember.Sőt még az is zavaró hogy mire átnézem az első oldalt és lépek a következőre,a következő oldal fele azokkal lesz tele amit előzőleg átnéztem mert közben annyi UP volt. :)

Értem a lényegét az összeolvasztásnak viszont gyakorlatban a visszájára is fordulhat.Nyílván van egy aktív réteg aki naponta többször belép az apróra hogy eladjon valamit vagy csak upolja a feltett terméket.Emiatt kialakul egy körforgás és folyamatosan az ő termékeik lesznek elől.Viszont aki nem tud belépni óránként csak reggel felad egy hirdetést és este tud gép elé keveredni annak nagyon lecsökken az esélye az eladásra mert elveszik az "éterben" a hirdetése. :)

Gondolom tisztában vagytok vele mennyire pörgős a hardverapró,régen is előfordult hogy feladtál egy hirdetést és 2 perc múlva már a második oldalon találtad csak meg.Ezekután ha még az upolás is előrébb hozza a hirdetést amikor időszerint listázzuk akkor káoszhelyzet alakulhat ki. :) (Legalábbis nálam biztosan :D )

Üdv:Viktor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.