Új hozzászólás Aktív témák

  • pojzon

    tag

    Szerintetek miért van az, hogy a CPU-z (legfrissebb változat) totálisan hülyeségeket ír ki a szorzóval kapcsolatban? 930-as proci esetén 22 a max a progi meg 22 meg 23 körül mozog, illetve a proci feszültségét is jó egy századdal alulméri, mint pl az everest.

    Amit még észrevettem, hogy a core temp is folyamatosan ugrál a minimum és a maximum beállítás között, tehát olyan mintha valami folyamatosan egy-egy pillanatra megtekerné a rendszert (az értékek itt legalább stimmelnek).

    Illetve, ugyan nem teljesen procitéma, de ugye a fenti progikkal meg lehet nézni a videókártya adatait is (5970) ahol az egyik magot mutatja mint tuningolt, a másik mintha alapon lenne. Elképzelhető, hogy a catalyst-féle húzóprogi csak az egyik magot és hozzá tartozó memóriát állítja?

    Az everest teljesen korrektül mutat mindent. (kikéve a vedót, mert csak annyit ír, hogy cf-ben megy).

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés