Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22181) csababarca válasza dokee78 (#22177) üzenetére


csababarca
őstag

illetve az esküvői balhékor, amikor kitör a verekedés ő hozza ki Rhaenyrát a tömegből.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#22182) updog


updog
senior tag

HotD 1x08

Jó kis konfliktusépítős epizód volt, sajnálom hogy már csak két rész van, kíváncsi vagyok meddig jutnak a sztorival mielőtt pihi lesz.

Daemon egy huszárvágással megoldotta Hullámtörő problémáját, jó kör volt :D

Viserys bevonulása (már a "felkonferálás" is) abszolút epic volt, és az arcok... színészek ismét csillagos ötös. Mondjuk Otto szövege ("mindent a birodalomért teszünk" kicsit unalmas már, még ha igaza is van és őszintén is gondolja(/ná) akkor is).

A rész 80%-ig elérve az avatatlan néző kb. eljuthatott egy hasonló gondolatig, mint anno a Trónok harcánál az első évad egy részénél - aki nem ismerte a sztorit - , "jó fej ez a Ned, remélem ő lesz a király :DDD --> "Remélem tényleg kibékül a család és él mindenki boldogan" :D Na persze, majd a Tűz és jég világában így lesz....

Az "Erős" poén magyarul persze nem szólt olyan nagyon ;] De megadta a célegyenesre ráfordulás alaphangulatát. Az új Aemond nagyon beteg, külsőben és viselkedésben is van némi hasonlóság az évad eleji Daemonnal szerintem.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#22183) dudu5130 válasza updog (#22182) üzenetére


dudu5130
őstag

Tetszett is Daemonnak az a kiállás szeritnem. Nekem úgy jött le.

(#22184) M3oH válasza dudu5130 (#22183) üzenetére


M3oH
addikt

Ha tartják nagyjából a könyvet, lesz még közös jelenetük.

(#22185) dudu5130 válasza M3oH (#22184) üzenetére


dudu5130
őstag

Mondjuk a végén ;]

(#22186) M3oH válasza dudu5130 (#22185) üzenetére


M3oH
addikt

Pontosan :B

(#22187) pulffy


pulffy
őstag

Uccsó részben valamit nem vágok...
Demon mi a toszt csinált ott a sárkányveremben Vhagarral?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#22188) csababarca válasza pulffy (#22187) üzenetére


csababarca
őstag

Az nem Vhagar volt, hogy is lehetett volna Vhagar?
Vermithor nevű sárkány volt az elvileg.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#22189) pulffy válasza csababarca (#22188) üzenetére


pulffy
őstag

Jogos, kócos fogak és a toka megtéveztettek :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#22190) dudu5130


dudu5130
őstag

Vermithor kinek a sárkánya volt előtte? Jaeherys?

(#22191) edari válasza dudu5130 (#22190) üzenetére


edari
őstag

:K

(#22192) updog


updog
senior tag

Végre sikerült átrágni magamat az évad utolsó két részén. A színészi munkák (főleg a két hölgy részéről, de bátran mondhatom úgy is hogy a mind a 2 x 2 hölgy részéről) szerintem nagyon rendben voltak az évadban, Rhys Ifans, Matt Smith nagyon jók, Criston Cole szerepében Fabien Frankel szerintem túlripacskodja magát, és Larys karaktere amilyen jól indult, a végére úgy lett túltitokzatoskodva, egyre kevésbé érdekes nekem. A mellékszereplők is elég jók. Ahogy írtam korábban, szerintem lesz Emmy ebből jövőre.

Látom a Sorozatok topicban kicsit több diszkusszió megy, igazából szerintem - teljesen jól és jogosan - látszott is hogy nem GoT remake-t akarnak csinálni 200 évvel korábban, ez külön szimpatikus a HotD.

És ha már témánál vagyunk, Martin már megint valami spinoffot akart Rhaenyra és Strong kapcsolatáról, ahelyett hogy a könyveket fejezné be, gondolom mindenki tisztában van már a környezetében (és az olvasók közül is) hogy itt nem lesz már kész nemhogy a hét könyv, de a hatodik sem már :N Ha csak nem szívat mindenkit az öreg, és rég kész van, csak poszthumusz akar durrantani, de ezt kötve hiszem.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#22193) toto0569


toto0569
addikt

[link] most találtam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.