Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) pohár válasza Soucaller (#4999) üzenetére


pohár
félisten

nem, lesz ott plafon is :K

:DDD ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5002) gghrtz válasza Soucaller (#4999) üzenetére


gghrtz
őstag

En is pontosan így éreztem, és a készítőknek ez is volt a céljük, hogy az összhatás teljesen lesokkoljon, de szerintem egy picit most elvetették a sulykot ezzel a kivitelezéssel.

(#5003) Kvelstadt válasza gghrtz (#4950) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt én sem értem. Még suna is volt nem egyszer. Na nem mintha nem lenne fent az összes nude jelenete képkockánként de akkor is..

Spoiler [OFF]Még ara leszek kiváncsi hogy Cersei bevállalja e azt amit a könyvben írtak. Mert ott neki is volt egy nem rövid nude jelenete[/OFF]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5004) Bad Pritt válasza Kvelstadt (#5003) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

SPOILER

Lena Headey-ből kiindulva (300-ra szerintem sokan emlékszünk) bevállalja. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5005) Soucaller válasza brumi1024 (#5000) üzenetére


Soucaller
tag

Igen így utólag vissza gondolva, igen kellett ő is hozzá, de nem nézem vissza mert ráz a hideg ha csak a jelenetre gondolok akkor is :B
Nem is tudom kinek volt még ennyire brutális halála, így nem tudok mondani egy nevet se de ez meg marad egy jó ideig .

(#5001) pohár
Össze dörzsölt tenyérrel várom már. :DDD

(#5002) gghrtz
Mondjuk amilyen az egész sorozat összetétele elég nyers és valósághű, de ez... szavakat nem találok még mindig. olvasgatom Got facebook oldalát és mindenki hüledezik akkor nem csak nálam csapta ki a biztosítékot.

Viszont ott voltam belebotlottam egy két ilyen felcsigázó kommentbe is, mint hogy ez rész piskóta volt a következő két részhez képest. Mondjuk ebben azok tudnak bármit megerősíteni akik a könyvel rendelkeznek :))
Várjuk-várjuk.

[ Szerkesztve ]

(#5006) hNp88 válasza gghrtz (#5002) üzenetére


hNp88
aktív tag

dehogy vetették... ne nézze, aki nem bírja, ez nem gyerekmese. így is túl sok mindent hagynak ki a könyvhöz képest. :((

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#5007) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Fatality! :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5008) Kvelstadt válasza Bad Pritt (#5004) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Spoiler

[OFF]De ott sötét is volt meg nem folyamat mutatták itt meg fényes nappal és ő lesz fókuszban[/OFF]

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#5009) NyxNyxNyx válasza Bad Pritt (#5007) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

áh basszus akármikor megnézem a végét, lesokkol..

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5010) Pttypang válasza NyxNyxNyx (#5009) üzenetére


Pttypang
veterán

Micsoda pudingkeszitest lathattunk

Everybody lies.

(#5011) NyxNyxNyx válasza Pttypang (#5010) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát én nem szoktam beletörni a tálat a pudingba. Biztos valami Clegane családi recept.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#5012) hNp88 válasza NyxNyxNyx (#5011) üzenetére


hNp88
aktív tag

:DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#5013) Pttypang válasza NyxNyxNyx (#5011) üzenetére


Pttypang
veterán

En nem kezzel szoktam a pudingport osszekeverni hanem kanallal, de kanalas gyilkos mar volt, szoval az biztos nem lenne eleg, meg hulyen is nezne ki, ha azzal csinalnak ugyanezt :)

Everybody lies.

(#5014) enginev3.0 válasza Soucaller (#4999) üzenetére


enginev3.0
félisten

Számomra nem csavaros, 4 évad óta a rossznak beállított Lennisterek nyernek meg mindent, ezért sem értem mikor azt írja valaki hogy ez az író meg mer olyat lépni amit más nem. Ez az író csak egy dolgot lép meg mást nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#5015) Deck válasza enginev3.0 (#5014) üzenetére


Deck
titán

+1 Én is kezdem unni ezt.

PS5

(#5016) Soucaller válasza enginev3.0 (#5014) üzenetére


Soucaller
tag

Ebben a drámában nem hiszem hogy van jó vagy rossz.
Motiváció annál inkább.
Mert ha meg nézed az összes történetszálat és a benne levő karaktereket mindenkinek van motivációja indítéka a cselekedetére... :U

(#5017) Coccolino_O válasza Soucaller (#5016) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Pontosan. Nincsenek jók v. rosszak, csak érdekek.

Soucaller: Őt én is rühellem, de érthetőek a szándékai. Sokan mondják, hogy a Lannisterek rohadékok, de ugye ez már nem vonatkozik Jamie-re és Tyrion-ra? :)

[ Szerkesztve ]

(#5018) Soucaller válasza Coccolino_O (#5017) üzenetére


Soucaller
tag

Vagy is meg lehet érteni Cersei -t is ebben a helyzetben hiába gyűlölöm mint a ;] :U

Szerk.: De vonatkozik Jamie ugye bár ha vissza gondolsz nem volt valami nagyon könnyen lenyelhető karakter, de a "kis utazás" után teljesen meg változott mintha kicserélték volna, lehet meglátta milyen a másik oldal...

Tyrion meg könnyen meg lehetett vele találni a közös nevezőt, nem hiába utálja az egész család. :U

[ Szerkesztve ]

(#5019) madgie válasza Coccolino_O (#5017) üzenetére


madgie
titán

A rohadékok szóról inkább Walder Frey, vagy a Boltonok jutnak eszembe :))

Lannisterék már rég egy szem vékonyka kötélen egyensúlyoznak, háló nélkül, túlságosan magasan... onnan tuti zakózni fog valaki. És remélem, hogy nem Tyrion. Jaime már kapott egy fityiszt a sorstól, lovag kurafiként a kardforgató és egyéb foglalatossagban jobbik kezét elveszíteni azért elég sz@r lehet.

Meg hát Joffrey is Lannister volt végső soron. Hullanak ezek is, nincs itt kivételezés. Az adósságukról is hallottunk már, az sem megnyugtató.

(#5020) Soucaller válasza madgie (#5019) üzenetére


Soucaller
tag

Arról nem is beszélve hogy a herceget nem csak az esküvőért hívták ide, tudod a lannisterek szövetségeseket is keresnek. A tengeren túl azért van 3 sárkány és jó pár ezer katona :K

Lehet nem fog a nagy szövetségnek jól jönni hogy meg halt a herceg náluk, de mondjuk én spekulálok nem olvastam a könyvet, de nem hiszem hogy ekkora ziccer ne hagyjon volna ki a jó öreg Martin bácsi. :DDD

(#5021) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Vipera s Hegy két jó barát, együtt múlat s issza borát...

(#5022) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Hamarosan megjelenik az első dothraki nyelvkönyv

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5023) Kasya válasza leslieke (#5022) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert a Klingonhoz meg fejlodnie kell :D
A gyereket meg nem irigylem, aki a GoT alapjan kap nevet :s

(#5024) leslieke


leslieke
Jómunkásember

7,2 millió nézője volt viszont a Trónok harca legutóbbi epizódjának, amivel sorozatcsúcsot állítottak be. [link]

Kasya Én se értem az ilyen szülőket.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5025) vimes válasza pohár (#4992) üzenetére


vimes
senior tag

Kiégtem :D

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5026) Pttypang válasza whitezo88 (#5021) üzenetére


Pttypang
veterán

De azért napszemüveg van rajta ;]

Everybody lies.

(#5027) vimes válasza Pttypang (#5026) üzenetére


vimes
senior tag

Meg mufogsor :DDD

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5028) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy itt ki mennyire olvasta el a könyvet, de maga a HBO sorozat szerintem egyre jobban kezd bonyolódni, ami néha egy kicsit unalmassá teszi.
Gondolok itt arra, hogy az előző évadokba még egész jól követhető volt a különböző személyek/házak cselekedete, most meg alig kapunk pár infót a sorozatban néhányukról.
Onnantól, hogy Joffreyt megmérgezték már valahogy nem is annyira érdekes.

Live poor, die ritch.

(#5029) leslieke


leslieke
Jómunkásember

George R.R. Martin elmondta, hogy még mindig az a terve, hogy hét részben tudja le a Game of Thrones alapjául szolgáló regénysorozatot, de ahogy halad, előfordulhat, hogy többre lesz szüksége. És nem hiszi, hogy 7 évad elég lenne ahhoz, hogy a sorozat készítői elmondják a könyvek történetét.
Forrás: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5030) genndy válasza gyáliSanyi (#5028) üzenetére


genndy
addikt

Akkor viszont bele se kezdj a könyvbe. Kb. 3x annyi szereplő van valójában benne, mint amennyit meghagytak a sorozatra.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5031) vimes válasza leslieke (#5029) üzenetére


vimes
senior tag

Ha igy haladunk, meg akkor is ezt fogom nezni mire gyerekeim lesznek. Lesz ennek is vagy husz evadja... az iro se eli meg igy a sorozat veget (de lehet, h mi se :D)

[ Szerkesztve ]

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#5032) whitezo88 válasza leslieke (#5029) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Korrában azt is írták, hogy a sorozat fejeseinek előre elmondta a terveit, a "végét", hogy ha netán meghalna vagy valami, be tudják fejezni.

(#5033) brumi1024 válasza whitezo88 (#5032) üzenetére


brumi1024
veterán

Na akkor ő tud nagyon trollkodni, az összes könyvolvasót megszivathatja egy-két spoilerrel, bosszúból ;]

(#5034) brownus válasza pohár (#4992) üzenetére


brownus
veterán

hehe:D

(#5035) Pttypang


Pttypang
veterán

Spoilerkerdes!

Everybody lies.

(#5036) whitezo88 válasza Pttypang (#5035) üzenetére


whitezo88
nagyúr

talán tudok segíteni: [link] ennél többet nem tudok.

én is kérdezek kettőt, bár nem ekkora spoilerek de:

1: a kistanácsban beszélnek arról, hogy Meereenben van Dany, és Tywin azt kérdezi a Pókot, hogy a kismadaraik eljutnak-e oda, mire azt mondja, igen, majd Mace-t elküldi tintáért. 8. részben Barristan kapja meg a levelet, ami Mormontnak szól. Ez direkt akkor, tehát közvetlen kapcsolat van a 2 dolog közt?

2: apróság: ja jól emlékszem mikor a Vasbankban vannak Davosék, megmutatja a kezét, hogy nincsenek meg az ujjai végei. A jobb kezét mutatja, de az eredeti írás, könyv alapján a bal kezéről vágta le Stannis az ujjait. Erre azért lehetne figyelni ha már sok mindenben felrúgják az eredetit :D vagy a bal kezét mutatta? nem tudom megnézni most.

[ Szerkesztve ]

(#5037) genndy válasza whitezo88 (#5036) üzenetére


genndy
addikt

1. Igen, Tywin mesterkedett. Azért is adta gyerek a papírt Barristannek.
2. Jobb kezéről hiányoznak az ujjvégek. Változtattak, mert a színész balkezes :)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5038) batai15


batai15
félisten

Nem kicsit volt kemény ez a rész.Pjóler!!!!!!!!
a makulátlan szerelmi románc külön érdekes lesz a sex jeleneteknél.
oberyn halála is eléggé durva volt.
Tyrionnal mi lesz? hogy menekül meg?
pjóler vége!
Úgyis megnézed :U :U

[ Szerkesztve ]

(#5039) #57919488 válasza batai15 (#5038) üzenetére


#57919488
törölt tag

Spoiler esetleg vagy valami?! :U :F
Sokan csak a felirat keresese miatt neznek fel ...

(#5040) genndy válasza #57919488 (#5039) üzenetére


genndy
addikt

Ide, felirat miatt? Minek? Minden hétfő reggel/délelőtt már van, feliratok.info
Meg hétfő este már lemegy itthon is hivatalosan, onnantól már hadd lehessen beszélni az aktuális részről...

batai15: Tyrion? Miből gondolod hogy megmenekül? :P

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5041) leslieke válasza genndy (#5040) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én még nem láttam az utolsó részt, vagyis nekem spoiler (lenne, ha nem olvastam volna könyvet) minden. Biztos mások se tudják azonnal megnézni, gondolják ilyenkor másokra is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5042) batai15 válasza leslieke (#5041) üzenetére


batai15
félisten

Akkor nézd meg.
De bírom már a sok rinyáló embert a spoiler miatt.tudjátok mit? nem kell a topikba látogatni, és akkor tuti nem lesz az.
Más : tudom hogy a fióka nem hal meg, olvasom meg írok is a könyv topikba:D

(#5043) whitezo88 válasza batai15 (#5042) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont más meg igen. illetve még valaki, ha jól tudom.

nekem csak abból van elegem hogy tök semlegesen helyeken is DIREKT az ember arcába tolják a spoliert.

(#5044) leslieke válasza batai15 (#5042) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ha lesz időm megnézem, talán már ma este.

Mint mondtam engem nem érint a spoiler.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5045) #57919488 válasza batai15 (#5042) üzenetére


#57919488
törölt tag

batai15: 8. részhez mikor lesz felirat? 2014-06-03 15:06:17
Tehat ha valaki hetfon beirta volna spoilerben akkor meg te rinyaltal volna vagy, hogy is van ez? :U

(#5046) gghrtz


gghrtz
őstag

Szerintem zarjuk be az egesz topicot a picsaba, mert egy nagy spoiler az egesz... :U
Ha nem lattad az elozo reszt >> ne gyere ide. Ez egy GoT kivesezo topic.

(#5047) gyuromoj válasza gghrtz (#5046) üzenetére


gyuromoj
veterán

Én mindig csak azután jövök be ide, miután megnéztem az aktuális részt.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#5048) genndy válasza #57919488 (#5045) üzenetére


genndy
addikt

Akkor meg ő nem nézett körül, feliratok.info-ról:
Game of Thrones - 4x08 - The Mountain and the Viper (HDTV-KILLERS, HDTV-AFG, HDTV-FUM, 720p-KILLERS) Bruzsy & darkspell 2014-06-02
Bruzsyék hétfő reggel, legkésőbb délelőtt már lövik föl oda.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#5049) gghrtz válasza genndy (#5048) üzenetére


gghrtz
őstag

Kb 3 helyen meglehet keresni a feliratot: facebook hivatalos oldala a fordításnak, ncore, feliratok.info

(#5050) #57919488


#57919488
törölt tag

Jo hat akkor nem kell Spoiler es kesz. Gyors kikeresem a neten kik milyen sorrendben halnak meg + egyeb spoileres infokat es figyelmeztetes nelkul beirom ide mivel ez egy kibeszelo topic ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.