Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21201) #20411392 válasza Jakesz (#21199) üzenetére


#20411392
törölt tag

3:0[2,3]kor szoktam tudni elindítani, kivéve azt az egy részt, aminél előre szóltak

(#21202) Ragnar_


Ragnar_
addikt

The end is near. :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21203) raider21


raider21
aktív tag

raider21

(#21204) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Kedves Mindneki!

Örülök, hogy TG lehettem itt. Igyekeztem jól csinálni, többnyire azért remélem, hogy sikerült. Szeretném megköszönni minden új, és minden veterán tagnak, hogy benéztek ide, és hogy sikerült (többnyire ;] ) kultúráltan kibeszélni az adott epizódokat. Uborkaszezonban pedig szétoffolni. ;] Merem remélni, hogy a elkövetkezendő GOT alapjain készülő sorozatokat is megmarad ez a baráti hangulat ebben a topikban!

Raider21 kollégának külön köszönet!

Néhány órán belül lézarul egy korszak, ami alapjaiban határozta meg nem csak korunk fantasy műfaját, hanem az egész hollywoodi filmipart. Bízom benne, hogy méltó befejezése lesz eme remekműnek! Örülök, hogy elszenvedője lehettem ennek a csodának!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#21205) Maxxy10 válasza LendvaiFeri1 (#21204) üzenetére


Maxxy10
addikt

Köszönjük a munkád :R
Remélem méltó lezárást kapunk és várjuk a spin-off sorozatot. :)
Btw, ez a topic lesz a spin-off sorozathoz is?

(#21206) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#21204) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem jobb topikgazda nem is lehetett volna a topiknak! :R :O Éveken át követtem a topikot és örülök, hogy részese lehettem. Ha magának a sorozatnak a vége nem is tökéletes, de itt a topikban össze tudtunk mindig jönni és kibeszélni a dolgokat. Pozitívan merem állítani, hogy ez a legjobb hazai GoT közösség :')

Köszönjük a munkádat, remélem az előzménysorozatok is jók lesznek, de inkább azt remélem, hogy a társaság megmarad itt :R

Üdv. Johnny

(#21207) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy pár óra múlva milyen reakciókat fog kiváltani az utolsó epizód, egy icipicit bízom a pozitívabb verzióban.

Feri Neked köszönjük mindent amit tettél, tényleg életben tartottad a topicot az uborkaszezonban is, szerintem kijelenthetjük az országban biztos a legnagyobb rajongók között vagy, ha nem a legnagyobb. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21208) energy4ever


energy4ever
addikt

Na mar varjatok? :D

szerk: 75percet ir, eddig nem 80 volt? :F

[ Szerkesztve ]

(#21209) laceszgamer válasza energy4ever (#21208) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát az először 2 órásnak híresztelt részek után... 3 órakor meg kiderül, hogy 60 perces. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21210) raider21


raider21
aktív tag

raider21

(#21211) energy4ever válasza laceszgamer (#21209) üzenetére


energy4ever
addikt

Mobil appbol 75 percet ir, asztali geprol megnyitva bongeszobol 76perc. :DDD

(#21212) raider21 válasza energy4ever (#21208) üzenetére


raider21
aktív tag

Várjuk...! ;) Azok az epizód hosszok az előzetessel, következő rész ajánlóval akkorák, mint amit megadtak.

raider21

(#21213) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link]
Na mire vége kb nézhető. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21214) raider21


raider21
aktív tag

(#21215) energy4ever


energy4ever
addikt

Nezheto! :C :C :C
Vagy megsem? :F
Na mar tenyleg jo! :DD

Masnal sincs felirat? :F

[ Szerkesztve ]

(#21216) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Leshetö! :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21217) csababarca válasza energy4ever (#21215) üzenetére


csababarca
őstag

nálam sincs.
ez mi?:/

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21218) energy4ever válasza csababarca (#21217) üzenetére


energy4ever
addikt

Nalam van, csak a menuje nem jo a feliratnak. :D :DDD

(#21219) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Hát ennek vége.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21220) csababarca


csababarca
őstag

Ezer ssebből vérzik ez az utolsó rész, de végre vége.

-Sansa wtf....választják éppen királynak az öccsét, de neki megint marha fontos, hogy vele mi lesz... :U mit gondolt, hogy Bran majd letarolja Északot a király nevében? Idióta.
Istenem.
-Tyrion is wtf kategória, ostoba lett. és akkor király segítője. apagyilkos, többszörös király/királynő áruló.

-csóri Jon, de lehet hogy neki ez a boldogság.
mindenesetre elég vicces, hogy a pozitív karakterek mind révbe értek, őt meg elküldik oda ahonnan indult a sorozatban. brafó.

Ez a Bran király dolog is, bár végülis meg lett magyarázva, hogy miért jó. De az a Bran mondta, hogy ezért tette meg ezt az utat, eléggé szemenköpés a NK-s dolognak megint.

-Dany...hitt valamiben, ezért legyilkolták. ilyen ez. nem éreztem semmit a jelenetnél, mert várható volt, amikor már odalépett Jonhoz, az meg mondta hogy Te vagy a királynőm, blablaaaa.
ott vége lehetett volna a résznek, ahogy Drogon elégeti a vastrónt. az jó volt.

7/10 az évadzáró nálam, 9/10 a sorozat így, ezzel az elrontott évaddal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21221) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nos hát akkor... megint fekete leves? Vagy nem is tudom mit lehet erre írni igazából. Talán a legtöbbet az mondd el, hogy a végén úgy voltam vele, hogy végre vége, ennyit erről.
Leakek nagy része bejött, Danyt lerendezték egy csöpögősnek kinéző jelenetben, az is teljesen várható volt, hogy a trón fog elolvadni nem Jon, meg amúgy is, már alapból fura volt, sehol egy őr vagy valaki, de a végén azért megfogták Jont.
A makulátlanok meg egyre undorítóbbak voltak Szürke Féreggel az élükön, azt még kegyetlen reméltem, hogy Szürke Féreg nem éli túl, de nem jött össze.
Királyválasztás hát az meg inkább kínos volt mint jópofa, Tyrion nagyröptű beszéde sem ütött igazából, Bran a király, hurrá, meg a hat királyság. :D
Kistanács ülése: Hát úgy néz ki megy minden újra a régiben, ez aztán nagy csattanó volt, valahogy nem hiszem el, hogy tényleg ennyi tellett tőlük, meg ott is az erőltetett poénkodás kezdve a könyvvel... egy a sorozathoz méltó évad végén még tetszett is volna, de így... megint csak inkább kínos volt.
Jon vissza észak, gondolom falon túli király lesz egyszer vagy valami, aki jól járt nagyon az Sansa kb.
Áh igazából nem is nagyon lehet erről is mit mondani, mármint a részről, lezárogatták a szálakat, szevasz. Legalább tényleg egy Éjkirálynő Danyt bevágtak volna a végére, nem elszállt keletre aztán szevasz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21222) laceszgamer válasza csababarca (#21220) üzenetére


laceszgamer
addikt

"de végre vége." :U Gondolatolvasó vagy, vagy én vagyok az. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21223) csababarca válasza laceszgamer (#21222) üzenetére


csababarca
őstag

hahhaha. szerintem sokan éreznek így.

én reménykedtem, hogy kapunk valami váratlant, de nem.
csak Sansa önelégült képét kellett nézni megint. pfejj.

szomorú, hogy a történet egyik legjobb szálát, legszebben felépítettet, miszerint Jon Targaryen arra használták, hogy Dany ellen forduljon Varys, Tyrion, stb. konkrétan nulla értelme volt.
mert Jon akkor is megölte volna Danyt, ha nincs ez az egész. egy bazi nagy elvesztegetett dolog volt.

várom a spinoffokat.hátha az ad valamit pluszba erről a csodálatos világból.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21224) gghrtz


gghrtz
őstag

Sajna a leakek bejöttek. A 7. Évad 3. Részéig 10/10 a sorozat, ezzel az utolsó másfél évaddal kap egy 9/10-et. 10-10 résznek kellett volna lennie, és a cselekményre kellett volna rágyúrni a hatásvasászat helyett.

(#21225) laceszgamer válasza csababarca (#21223) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, ha ennyire képesek a könyvek nélkül, inkább ne erőltessék... Bár azon sem lepődnék meg ha el sem készülnének, szerintem már nem lesz akkora felhajtás körülöttük.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21226) raider21


raider21
aktív tag

A leak bizony bejött. Kb. az jött le, hogy Bran azért mondatta el Jonnak Samwell -el, hogy kicsoda is valójában, hogy Daenerys -el összerúgják a port, és ez legyen a vége, ami lett. Ez a majdnem Rómeó és Júlia dráma, meg, hogy Bran a király! Drogon keletre repült, az nem Essos?! Mert ha igen, akkor még feltámaszthatják Daeneryst a vörös papnők. Valószínű ezért keresi annyira Bran vargolva Drogont. Jon tuti, hogy a falon túli király lesz, szóval ugyan ott vagyunk kb. ahonnét a történet indult, csak Mások nélkül.

Trónok harca - pszichológiai vizsgálat alá vetettük Daenerys Targaryent

raider21

(#21227) csababarca válasza raider21 (#21226) üzenetére


csababarca
őstag

akkor viszont Bran egy igazi önző pöcs és mellette tömeggyilkos.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21228) fateless


fateless
veterán

Remek rész volt, szinte végig élveztem a párbeszédeket, képi világot és különösen a hangzást. Azt adta a végére, amit szerettem volna, és mivel megkíméltem magam a leak-ektől, így volt lehetőségem élvezni is.
Szívesen fogadnék egy részt a 10 évvel későbbi eseményekről, hogy kivel mi történt, akár könyvben is.
Örülök, hogy így zárták le.

"Jon Targaryen" követte példaképét és rokonát északra, ahova egyébként is vágyott, és ahol a legboldogabb szakaszát tölthette az életének. A száműzetés, ami ajándék is (mert az uralkodás az teher lett volna).

A másik két testvér is ott lehet, ahol igazán elemében érzi magát.

Amit nem értek, az Bronn helye a kistanácsban, nekem az túlzó, illetve hogy miért megy Naath szigetére Szürke Féreg. Mármint értem, hogy a szerelme emléke miatt, de nem épp egy életbiztosítás számára az a hely... Talán elfelejtették az írók...

Drogon reakciója is nagyon tetszett. Bár a korábbi Targaryen sárkányok és családtagok harcai tükrében Jon kivégzése lett volna reális a sárkány részéről. Aztán pedig elrepült Sárkánykőre, haza (logikusan, hiszen az van keletre Királyvártól a tenger mentén, az az otthona Daenerys-nek)

Bran "badass" beszólása és a királyválasztás élvezetes volt. No meg az önjelölt király lehűtése...

Tyrion székigazítása is remek visszatekintés a régi időkre, mikor először került oda.

Az kifejezetten tetszik, hogy ott ér véget az egész sorozat, ahol kezdődött. Jó keretet ad.

(De utálom, hogy most a spoiler - bár egybe teszem be alá - így szétdarabolja a hozzászólást.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21229) #20411392


#20411392
törölt tag

Nincsenek szavak. Nem azért mert olyan jó volt. Az ebben az évadban összehozott dolgokat lezárták. A nyolcadik évadnak önmagában megvan a vezérfonala, ami számomra nem illik az első 7-hez, de ez van, ezt kaptuk.

Egy drága jó barátom a rész előtt kifejtette nekem, hogy semmi értelme nem lesz annak, ha sansa vagy bran lesz a király...alig várom a véleményét este így, hogy végül mindkettő az lett :D

Nem vagyok csalódott, mert az elmúlt három rész felkészített erre. Jó emlékkel gondolok majd vissza a sorozatra, de az szerintem sokat elárul, hogy míg a big bang theory záró részét megkönnyeztem (az utolsó öt percet), addig itt egy mosoly volt összesen és csá. (Pedig azért a big bang mélyebbre süllyedt az utolsó évadokra és egy sitcomról beszélünk.)

(#21230) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Jaj mi a f@sz volt ez :U

Első 5 perc után bealudtam, a sárkányüvöltésre keltem fel, gyorsan visszatekertem az elejére :D

Valahogy irtózatosan vontatott volt ez a rész, a párbeszédek kínosak voltak és nem természetesek, poénok szintén ultragázak. Ezt a részt D&D rendezte a leakek elkerülése végett és meglátszik, a többihez képest a rendezői munka elég gyér.

Nagyvonalakban azt kell mondjam ez volt a legjobb epizód a szarabbok közül az évadban. Eltűrtem, túlestem rajta, végre vége. Nem volt ez annnnnyira rossz lezárás........

Az, hogy Bran lett a Six Kingdoms királya, tök király szerintem. Valahogy mindig úgy gondoltam ő lenne a leglogikusabb király, mivel mindent lát kb. Az hogy ez volt a terve mindvégig azt inkább elengedem a fülem mellett és betudom egy rossz viccnek. A demokrácia felvetésétől egy nagyon picit megijedtem, de örülök, hogy csak egy béna poén volt. Sansa uralkodik északon király, gratula :C Az új ruhája nagyon tetszett, szépen megcsinálták :) (próbálok pozitív dolgokat keresni csak ez jutott az eszembe sorry). Jon jól ellesz majd északon, szerintem ő is szép lezárást kapott. Dany kiérdemelte a halálát, ott látszott Jonon is, hogy eldőlt minden, amikor kimondta, hogy "They don't get to choose" (Westeros átlagemberei). Azt nagyon nem értettem miért olvasztotta el a vastrónt Drogon :F :F Rájött, hogy a vastrón megbolondította Danyt? Most akkor a sárkányok itt olyanok, mint a Skyrimban hogy teljesen gondolkodó lények akik folyamatosan obzerválják a dolgok alakulását? Mikor kezd el majd beszélni? Ja soha, mert ennyi volt, vége. Nem tudjuk meg, hogy most Targaryenül vagy valami más ősi nyelven beszél :O Tyrion mint Hand of the King... Ehhh... okés. Bran biztos tudja, hogy csak a sz@r történetírás miatt hozott rossz döntéseket. Arya lezárása kifejezetten tetszett. Már nincs értelme számára Westeroson maradni, mert mindenki meghalt a listájáról, ezért elmegy világot látni. Szerintem illik a karakteréhez. Aranyos az új felfedező ruhájában :DDD Greyworm minek megy arra a szigetre? Mégis mit fog majd ott csinálni a többi faroknélküli pasassal? Eh... Oké, Missandei emlékével majd sütkérezik a napon. Miközben felfalják a lepkék? :F Samwell bőven kiérdemelte a helyet a könyvtárban. :CGratula neki is. Bronn is megkapta amit akart, szuper.

Ez keserédes lezárás abban az értelemben, hogy keserű, mert elb@szták és édes, mert VÉGRE VÉGE.

Áh nem tudom inkább elengedem ezt az egészet.

Köszönöm hogy a közösség tagja lehettem!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#21231) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#21230) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hoppá teljesen kiment a fejemből : legjobb jelent a részben : Jon végre megsimogatta Ghost-ot! :O :R

Jaj ne találtam egy ilyen képet, kérlek valaki erősítse meg hogy ez nem igaz mert agyfaszt fogok kapni :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#21232) laceszgamer válasza jonnyjoker01 (#21230) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehet azt hitte, hogy a vastrónból állt bele teljesen véletlen. :DD Végül is arról sosem esett szó, hogy mennyire okosak a sárkányok: :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21233) fateless válasza laceszgamer (#21232) üzenetére


fateless
veterán

Jogos. Jon siratja, kiáll egy tőr a szívéből, ott pedig van rengeteg kard. Sokkal gyanúsabb, mint az, akit csókolgatott korábban, most pedig a karjában tartja és fáj neki. A sárkány talán csak egy kutya eszével bír és ennyit tud felfogni :D

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21234) raider21 válasza csababarca (#21227) üzenetére


raider21
aktív tag

Mit mond Bran Tyrionnak, amikor öt javasolja királynak, és megszsvazzák? Kb. tudom, hogy nem akarod, de jó király leszel. Erre Bran: Nagyjából azt válaszolja, hogy elfogadom. Nem ezért tettem meg azt a hosszú utat a falon túlról eddig. Vagy vmi hasonló. Lettá előre ezt a jövőképet is, hogy Jon tudj, hogy Targaryen, akkor nem biztos, hogy minden úgy alakul Daeneryssel, ahogy kellene. Valószínű ezért mondja Jonnak azt, hogy a Te döntésed! - amikor elmondja Sansának és Aryának, hogy ki is Havas valójában. Nekem ez jött le belőle.
Tényleg, Sárkánykő nem észak-keletre van Királyvártól?! De tetszik, hogy ha Sárkánykőre vitte Drogon Daenerys tetemét, hisz ott született, oda vágyott mindig. Így hazatért örökre "megpihenni"...!

raider21

(#21235) laceszgamer válasza raider21 (#21234) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor csak látta volna valaki, na meg Gendry is csak tudna róla, hogy egy sárkány portyázik arra. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#21236) fateless válasza laceszgamer (#21235) üzenetére


fateless
veterán

Azért Sárkánykő eléggé kiesik ahhoz, hogy Gendry lássa

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21237) raider21 válasza jonnyjoker01 (#21231) üzenetére


raider21
aktív tag

Agyfaszt fogsz kapni...! :P ;)

raider21

(#21238) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Dexterhez melto befejezes, annyi kulonbseggel, hogy ott jobban fogtam a fejem, itt azert mar szamitottam ra.

(#21239) raider21 válasza laceszgamer (#21235) üzenetére


raider21
aktív tag

Én Essosra, Valyriára tippeltem elsőre, meg most is. De ha Sárkánykőre vitte Drogon Daenerys tetemét, nekem az is tetszene a szimbolikája miatt.

raider21

(#21240) Imilenni


Imilenni
addikt

Nekem bejött, nem erre számítottam de ez van.
Végre vége (a romló minőség miatt).
DE :(((
Most akkor a sárkány tojásolni fog?
Akkor a Fény Ura kamuzott, Arya nem öl zöldszemet?
Aegont értem hogy megutálták a Makulátlanok, de mégis ki f*sz ellenőrizné hogy hol van Aegon?!?!
Hiszen Jaimet se száműzték azért amit tett, akkor Bran miért tette a "tesójával" ezt meg?
S még csomó megválaszolatlan kérdés...

Press "F" to pay respects.

(#21241) csababarca válasza Imilenni (#21240) üzenetére


csababarca
őstag

Még jó hogy nem Arya ölte meg, jóslat ide vagy oda. (Ezeket amúgy is rugalmasan kezelte a sorozat.)
főleg hogy amúgy Dany eredeti szemszíne lila.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21242) Imilenni válasza csababarca (#21241) üzenetére


Imilenni
addikt

A könyvben lila, itt zöld.
Ennyire erővel jósolhatott volna direkt más szemszínt (mivel Fantasy hupi rózsaszínt is akár)

Press "F" to pay respects.

(#21243) csababarca válasza Imilenni (#21242) üzenetére


csababarca
őstag

Persze de ezen nem kell fennakadni.
egy jóslat volt mely kétharmadig teljesült igazábol.
Sok lett volna már Aryából, Jonnak is kellett valami szerep erre az évadra.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21244) fateless válasza csababarca (#21243) üzenetére


fateless
veterán

Na meg aztán visszanézte-e valaki, hogy az eddigi áldozatok között nem volt-e zöld szemű

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21245) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ez a rész is nagyon szar volt. Béna párbeszédek, dögunalmas cselekmény, s persze enyhén nyitott vég. Összességében ebben az évadban csak az 5. rész tetszett. Amúgy egy fabatkát nem ért az egész.

I am having fun staying poor.

(#21246) alex devil


alex devil
senior tag

Ez volt a legunalmasabb rész.

S23

(#21247) csababarca válasza fateless (#21244) üzenetére


csababarca
őstag

Nah ez az.
amikor a Frey házat kiírtotta, ott valószínűleg zöldszemű is volt.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#21248) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nekem csak egy kérdésem van: Ez valami kibaszott paródia volt?

Megyen!

(#21249) Imilenni válasza csababarca (#21247) üzenetére


Imilenni
addikt

Akkor miért volt ennyire kihansúlyozva? Ha csak n+ gyilkosságból lett meg az az 1 zöld szem?

Press "F" to pay respects.

(#21250) csababarca válasza Imilenni (#21249) üzenetére


csababarca
őstag

Mi volt hangsúlyozva?
egyszer elmondta Melisandre az Éjkirály és a Mások miatt, utána már nem hozták fel a jóslatot.
nézők félrevezetése volt gondolom

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.