Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) attisx válasza k-adi (#11000) üzenetére


attisx
addikt

De ő legalabb tudja, hogy mikor született... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#11002) dokee78 válasza gyuromoj (#10994) üzenetére


dokee78
félisten

Erről jut eszembe Bronnal mi lett?
Legutolsó emlékem,hogy börtönben van.

(#11003) LendvaiFeri1 válasza dokee78 (#11002) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Az egyik előzetesben benne van. Ő kapja el Podrickot.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11004) csababarca válasza dokee78 (#11002) üzenetére


csababarca
őstag

Azóta már orrba gyűrte Hotah, és ő is a hajóra felszállt, Tristan,Jaime, Mircella kíséretében.
Lehet a két homokkígyó őt is megölte, csak elfelejtették mutatni? :DDD
Nem hiszem amúgy.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#11005) dokee78 válasza LendvaiFeri1 (#11003) üzenetére


dokee78
félisten

Azt hiszem újra fogom kezdeni az egészet,ha vége a 6. évadnak.

csababarca Na erre sem emlékszem,hogy hajóra szállt.

(#11006) Kotomicuki válasza csababarca (#11004) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Én meg arra gondoltam, hogy amikor Tyrion-ék megérkeznek végre és rendet raknak westeros-on, akkor Bronn is párbaj általi ítéletet követel inkább magának, hiszen, mint Lannister(-Tyrell?) véreb (azért számítok rá még néhány, rázósabb jelenet erejéig - olyan nagy választéka már úgysem maradt a királyváriaknak, akire számíthatnak), nem kerülheti el ő sem a felelősségre vonást. Természetesen, mindezt a szokásos "úgy sincs nálam jobb embered" mosollyal az arcán mondaná Bronn (újra együtt az első pár évad nagy párosa..., csak kissé más hozzá-/fel-állásban), mire Tyrion csak int a sárkányának: "Legyen: a tied!"...

[ Szerkesztve ]

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#11007) gyuromoj


gyuromoj
veterán

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11008) jonnyjoker01 válasza gyuromoj (#11007) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:DDD :R :C Szakadok :D

Üdv. Johnny

(#11009) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11010) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Az írókon, a producereken és a showrunnereken kívül csak Kit Harington szülei és Rose Leslie tudták, hogy Havas Jon él-e az új évadban. Illetve még valaki... Egy gyorshajtás során Kitet megállította egy rendőr, és a következőket mondta neki pókerarccal:
- „Két lehetőség látok: Vagy bekísérem az örsre a kihágás miatt, vagy pedig megmondja, élni fog-e a következő évadban."
Kit erre elárulta neki az igazságot, mire a rendőr csak bólintott és azt felelte:
- „További jó utat, parancsnok."

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11011) #45997568 válasza LendvaiFeri1 (#11010) üzenetére


#45997568
törölt tag

Ez kamu, miota itt vagyok rendort elvetve latok az utakon, gyorshajtasert akkor szedik ki az embert ha mar veszelyezteti masok testi epseget is, amugy szimplan kuldenek neki egy csekket (adott esetben mellekelnek egy boritekot hogy a jogsit is kuldje mar vissza) bar meg nem volt ra pelda hogy gyorshajtas kozben megallitsanak. Nem is nagyon van ertelme meg nem is indokolt, tartsd be a szabalyokat, azert vannak.

(#11012) LendvaiFeri1 válasza #45997568 (#11011) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Nem tudhatjuk. :DDD

Apropó, Obama már látta az egészet. :O

(#11013) gyuromoj

Hát igen, már nincs olyan nagy befolyása. :D

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11013) gyuromoj válasza LendvaiFeri1 (#11012) üzenetére


gyuromoj
veterán

Most utoljára, következőt már nem hiszem hogy megkapja idő előtt. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11014) #45997568 válasza gyuromoj (#11013) üzenetére


#45997568
törölt tag

Megnezheti akar, a befolyasa meglesz hozza, az amerikai elnokok a halalukig elnokok maradnak, zseton, biztonsagi felugyelet, kivaltsagok mint egy elnoknek, titkosszolgalati jelentesek... Annyi hogy mar nem aktiv elnokkent funkcional. Na meg ha eddig is odaadtak neki akkor ezutan is mi okuk lenne megvonni tole ;)

[ Szerkesztve ]

(#11015) gyuromoj válasza #45997568 (#11014) üzenetére


gyuromoj
veterán

Akkor kapja be az összes fa*zomat. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11016) LendvaiFeri1 válasza gyuromoj (#11015) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Lel, több is van? :O ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11017) k-adi válasza gyuromoj (#11015) üzenetére


k-adi
nagyúr

LOL!

(#11018) jonnyjoker01 válasza gyuromoj (#11015) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:)) :D

Üdv. Johnny

(#11019) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Maester Pycelle shits himself.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11020) jonnyjoker01 válasza LendvaiFeri1 (#11019) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezt én is észrevettem, de zavaró volt. :N

Üdv. Johnny

(#11021) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kit Harington Says He Used His ‘Game of Thrones’ Fate to Get Out of a Traffic Ticket

“I looked at him and said, ‘I’m alive next season,’” he said. “And he says, ‘On you way, Lord Commander.’” :)) :))

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#11022) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#11021) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Jól tartotta a száját. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11023) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11024) monti0222w válasza LendvaiFeri1 (#11023) üzenetére


monti0222w
addikt

[ekkorák] körülbelül, nem mindegy, mert ekkorák az erdei európai farkasok is vannak. :D

[ Szerkesztve ]

(#11025) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

|Sorozatkommandó| Trónok Harca Nyereményjáték

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11026) Viper26 válasza monti0222w (#10956) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ebbe kár is belemenni, olyan szinten elszakadtak tőle, hogy már csak kb. a név egyezik, mert valamivel el kell adni.
Mivel nincs még 6. könyv, így én is követem, eddig fordított volt a sorrend. :)

Pixel 7 | FR955

(#11027) monti0222w válasza Viper26 (#11026) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyértelmű, csak a leírás elég pontatlan a nagyság leírásánál!
Természetesen én is a könyvet olvasnám inkább, mint a sorozatot nézném, mivel nem kérdés hogy sokkal jobb a könyv! A sorozatot is úgy nézem, mint egy különálló történetet. :K

(#11028) gghrtz


gghrtz
őstag

Attól hogy pünkösd van, még lesz Trónok harca?

(#11029) Grave_444 válasza gghrtz (#11028) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Úgy tudom lesz.

(#11030) LendvaiFeri1 válasza gghrtz (#11028) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

"Vasárnap és hétfőn pünkösd ünnepe miatt a legtöbb tévében elmaradnak a friss sorozat epizódok.
A Trónok harca viszont NEM MARAD EL és hamarosan jön a 4. epizód!"

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11031) gghrtz


gghrtz
őstag

Köszi, most már nyugodtan fogok este lefeküdni. ;]

(#11032) LendvaiFeri1 válasza gghrtz (#11031) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Érdekes rész lesz a következő. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11033) k-adi válasza gghrtz (#11028) üzenetére


k-adi
nagyúr

what we say to the god of death........... ;]

(#11034) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Trónok harca extra tananyag: Az Éjjeli Őrség parancsnokai

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11035) Gyuri27 válasza LendvaiFeri1 (#11034) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#11036) dokee78


dokee78
félisten

Ez volt már korábban?
Nem is hülyeség!

(#11037) LendvaiFeri1 válasza dokee78 (#11036) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Volt, ki is beszéltük. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11038) #45997568


#45997568
törölt tag

Jo kis resz volt, lesz itt ereszd el a hajam :DDD

(#11039) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most rakták ki a feliratot a feliratok.info-n, erre behalt az oldal... :W

szerk.:
Sikerült. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#11040) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
Topikgazda

Game of Thrones Season 6: Episode #5 Preview (HBO)

Na itt aztán lesznek történések... :DDD

Ez a Dany dolog nagyon unalmas, nem tudom hányszor fogják még elsütni ezt a "kiatűzbőlaztánmindenkikövet" dolog.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11041) Gyuri27 válasza LendvaiFeri1 (#11040) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jó volt. Nekem az utolsó jelenet kimondottan tetszett. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#11042) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#11040) üzenetére


Gretel
tag

Na, lesznek még itt érdekes dolgok. :DDD

Főleg, hogy anno Martin is elmondta, hogy Dany nem tűzálló, és ami történt Drogo máglyájánál, egyszeri incidens volt. És rendben, hogy a sorozat már jócskán eltávolodott a könyvektől, de ez így azért mégis furcsa kicsit.

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#11043) LendvaiFeri1 válasza Gyuri27 (#11041) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Tormund is nagyon kemény volt, Edd meg kb; aha, oké. :DDD

2ezer vad, Kisujj "serege", plusz akik még csatlakoznak majd... Füstölés lesz a Boltonoknak. :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11044) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#11043) üzenetére


Gretel
tag

Nagyon nézegetett Brienne felé. :D

Királyvárra leszek még majd kíváncsi. Valahogy kétlem, hogy elég lenne egy váratlan Tyrell bevonuló a vallási fanatikusokkal szemben. (Cerseinek vajon megtudja majd valaha, hogy milyen szerepet játszott a Töviskirálynő a pszichopata fiacskája elhalálozásában? :DD )
Dany meg indulhatna végre át a tengeren. Minimum az évad végén. Nehogy nekem megint elkezdjen a rabszolgakufárokkal foglalkozni (na jó, rövid távon szabad a gyilkolászás, csak menjen már, na).

steam: ziretta

(#11045) LendvaiFeri1 válasza Gretel (#11044) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Szerintem nem fog áthajókázni Westerosra.

Sansa meg Jon, jó volt látni, hogy valami jó is történik velük. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11046) Gretel válasza LendvaiFeri1 (#11045) üzenetére


Gretel
tag

Én ettől a lehetőségtől inkább félek. Vagyis inkább kezdek tartani attól, hogy tényleg marad, ahol van. Időhúzás, hajóégetés, időhúzás. Pedig ha jönnek a mások, csak kéne oda az a három nagyranőtt gyík.

Sansa és Jon... az olyan szép jelenet volt. Ebben a sorozatban ritkán(inkább soha!) látni szívmelengető pillanatot, de ez aztán az volt a javából. A Starkok meg aztán tényleg csak szívnak az elejétől fogva. Jöhetnek a szép, kellemes, délutáni családi programok. Pl: Ramsayt Szellemmel feletetni és egyéb nyalánkságok. :DDD

[ Szerkesztve ]

steam: ziretta

(#11047) S1M0N


S1M0N
senior tag

Most értem a végérére, nem volt rossz, bár kevésbé pörgős, mint az előző 3 rész, itt inkább a szervezkedések mentek.

Dany szála is megindul talán, a tüzes jelenete engem igen meglepett, végre nem csak mondta az igét, hanem keményen odavágott, ez tetszett. No meg megint leégette magáról a ruhát. :DDD

Ramsay levele is tetszett, ahogy Kisujj visszatérése is, mindenki megkezdi/folytatja a játszmáját.

Mit mondhatnék még? Várom a jövő heti részt. :K

(#11048) LendvaiFeri1 válasza S1M0N (#11047) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Sárkányok tánca - Ramsay Bolton ''Rózsaszín levele''

Kicsit bővebben. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#11049) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Végre Sansa kezd kicsit hazározottabb lenni, már ő tologatja a bábukat és nem fordítva :) Tetszett a Dany-s jelenet nagyon, nem értem Feri miért unod, eddig 2x volt ilyen a sorozatban ezt is beleértve :D Theon megint ilyen szolgáló szerű lesz szerintem elnézve a határozott nővérét/hugát (sister :U ). Nagyon remélem Dany elindul Westerosba már lassan a sárkányaival, de távol lesz az még :( Ramsay meg mehet a pics@ba lassan, Wildlingok és Baelish segítségével meg is fog történni :D

Üdv. Johnny

(#11050) LendvaiFeri1 válasza jonnyjoker01 (#11049) üzenetére


LendvaiFeri1
Topikgazda

Már megint ezzel húzza ki magát a szarból. Ismét elhiheti, hogy mekkora istencsászár, aztán majd megint szépen leül a hype körülötte. Ha ezek után nem indul meg Westeros felé, akkor semmikor.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.