Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:15:49

LOGOUT.hu

TRÓNOK HARCA

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) kentucky válasza Sareth (#6999) üzenetére


kentucky
őstag

Star Wars 7-ről is dobhatnának egy kritikát trailer alapján, mondjuk lehet már előre megírták ;]

kenwood: Transformers valóban elég gagyi, de szerintem sok Adam Sandler, képregényadaptáció stb. film van ami könnyed kikapcsolódást nyújt, és félre ne érts az Interstellar az egyik kedvenc filmem.

[ Szerkesztve ]

(#7002) Kvelstadt válasza Deck (#6983) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Doran nem annyira töketlen. Könyvbe mesél kicsit a teveiről. Csak rohadt turelmes és nem tesz semmit ezzel meg meg is vezet mindenkit s még a nézőket is ezek szerint. Én bírom őt.
(A rövid hajú homok csaj meg nálam az élre tört. Tietek lehet Margery meg a többi. :D )
A Bran szál meg szerintem érdekes. Bár a könyvbe alapból érdekesebb volt mert volt egy plusz érdekes karakter akit kár volt kihagyni a könyvből. Ő egy száll a régmúlt népéhez és engem az érdekel.

(#6984) V.Stryker
Nekem nincs lányom se semmilyen gyerekem de ez a jelenet borított ki eddig a legjobban a sorozatba.
A jon szitu meg ugyanaz a könyvben is. :) Kb ő meg deny a két utolsó fejezet és ugyanez a vége.

(#6986) laceszgamer
Rosszul tudom hogy martin azért jóváhagyja hogy mi kerülhet bele a filmbe? de egyébként ettől függetlenül is beteg az az ember. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7003) FireKeeper válasza Kvelstadt (#7002) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Rosszul tudom hogy martin azért jóváhagyja hogy mi kerülhet bele a filmbe?
sztem ez már nem teljesen biztos, mivel ő a Sansa-erőszakolós jelenetet se a Shireen-égetést is elítéli, valamit elég pipa a készítőkre hogy szerinte fontos szálakat és szereplőket kihagytak a soriból. csak hát gondolom úgy van a szerződése a csatornával hogy nem igazán vétózhat meg dolgokat. nem véletlen az se hogy idén egyetlen résznek se ő írta a forgatókönyvét.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7004) madgie válasza FireKeeper (#7003) üzenetére


madgie
titán

"Sansa-erőszakolós jelenet"

Nemtom, mit kell azon annyit pörögni, csúnya dolog, phejj, de ezerszer durvább dolgok történtek már ebben a sorozatban, mint hogy szanszácska csúnyáját átszakítsa végre valami. Elítélem, de nem értem, miért pont ez verte ki a legjobban a hambizabálóknál a biztosítékot.

[ Szerkesztve ]

(#7005) Sareth válasza kenwood (#7000) üzenetére


Sareth
senior tag

kenwood - „Konkretan az osszes film,ami az elso heten 50 millio felett hoz a jenkiknel,garantaltan egy nezhetetlen szemet”. Ez azért egy elég felszínes vélemény volt de legyen neked igazad kedves műkritikus kolléga :P ;] ;) :) Mielőtt még jönne hogy Transformers stílus/műfaj/zsanra felett kívánnék apáskodni, jelezném hogy nem, de azért azt kijelenteni hogy ami kint siker kint az mind hulladék, hát... :U

kentucky - Nyugi azt nem merik majd lehúzni...

(#7006) Ijk válasza madgie (#7004) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem kell ezen csodálkozni, a GTA sorozatban nem volt még nagyon füstje sem annak hogy nagyobb kaliberű fegyverrel leszakíthattad a járókelők fejét, bezzeg amikor a San Andreasba bekerüld a dugás, na akkor aztán lángra csapott, be akarták tiltani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7007) Sareth válasza madgie (#7004) üzenetére


Sareth
senior tag

Azért amiért nálunk is... A nemi erőszak, (Rape) a mai feminista társadalomban elég nagy puskaporos hordó és mindig nagyobbat robban mint pl. a gyermekét máglyára vető apa cselekedete (holott az is elég durva, ha nem nagyobb).

(#7008) deatom válasza Ijk (#7006) üzenetére


deatom
tag

Hát ez az érdekes számomra is, egy "12"-es, meg 16 karikás sorozatnál, filmnél is simán benne van az, hogy az egyik lepuffantja a másikat, trágár kifejezések, véresre verik egymást stb....de ha egy nő meg egy férfi "nekiesik" egymásnak,vagy van benne véletlen egy pucér jelenet, akkor azmá "csukd be a szemed" kategória, meg 18+......

(#7009) fateless


fateless
veterán

Mivel volt másabb a Sansa-val történt esküvő utáni eset a Dany-vel esküvő után történttől az első évadban?
Valahogy nem rémlik, hogy ott több érzelem lett volna... Max a motiváció volt különbség

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7010) kenwood válasza Sareth (#7005) üzenetére


kenwood
veterán

Szemelyeskedest be lehet fejezni!
Attol, hogy nekem a halivudi filmek 95-99 szazleka nem jon be, es a bevtelek illetve a minoseg kozott forditott aranyossagot latok,meg nem kell gunyos jelzokkel illetni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#7011) madgie válasza Sareth (#7007) üzenetére


madgie
titán

Érdemes a Gone Girl című filmet megnézni ebben a témában.

Megvolt, jó film (és árbevételtől függetlenül) tetszett :) ;)

[ Módosította: Sareth ]

(#7012) Sareth válasza kenwood (#7010) üzenetére


Sareth
senior tag

Nem tudom hol olvastál személyeskedést?!? A sorok közt esetleg? Mindegy nem annak szántam, de elnézést a félreértés miatt :B

„Mea culpa mea maxima culpa”

(#7013) jonnyjoker01 válasza madgie (#7011) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Érdekesen válaszolt Sareth erre a hszre :D

Üdv. Johnny

(#7014) madgie válasza jonnyjoker01 (#7013) üzenetére


madgie
titán

Nem gyűjti a hozzászólást, az tuti :DDD

(#7015) Sareth


Sareth
senior tag

És egy újabb nézőpont Trónok harca ötödik évad kritika ügyileg... Már csak a Sorozatjunkie-s írásra várok és teljes lesz a paletta...

forrás: Aeon Flux

jonnyjoker01 - Mi volt benne furcsa? :B :B :B

madgie - :)

[ Szerkesztve ]

(#7016) DaveNo1 válasza Sareth (#7015) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én erről az évadról annyit tudok mondani, hogy az első 7 rész valóban kicsit lapos volt, de utolsó 3 ütött.

A két top szál észak (azon belül is leginkább a fal és azon túl), valamint Essos volt, ami azért sokat elárul arról, hogy 3 húzónév határozza meg a sorozatot (Jon, Dany, Tyrion) szerintem.

You are not prepared.

(#7017) Sareth válasza DaveNo1 (#7016) üzenetére


Sareth
senior tag

A lényeget leírtad (még a három vagy mi kettő név is stimmel) mindezt csak azzal tudom megerősíteni amit már korábban is írtam :)

(#7018) laceszgamer válasza kentucky (#6996) üzenetére


laceszgamer
addikt

A könyv szerint más feje megy oda ha jól rémlik, javítsatok ha tévedek. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7019) kentucky válasza laceszgamer (#7018) üzenetére


kentucky
őstag

Az igen :D :C

(#7020) @rglaaf válasza Sareth (#7015) üzenetére


@rglaaf
veterán

már csak a Sorozatjunkie-s írásra várok és teljes lesz a paletta...

már kint is van :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#7021) Sareth válasza @rglaaf (#7020) üzenetére


Sareth
senior tag

Köszi :)

Akkor a kör bezárult: Game of Thrones: vége az 5. évadnak hiszen ezennel elméletileg az utolsó ötödik évados kritikát olvashatjuk GOT ügyben (legalábbis azoktól akiktől én szoktam repost-olni). Köszi mindenkinek aki kattintott, elolvasta a cikkeket, építő kritikájával hozzászólt, jelenlétével emelte a topik színvonalat. Fasza három hónap volt srácok :) Most akkor jöhet a malmozás (esetleges új sorozatok pótlása, darája) valamint a topikra nézve a Moment of Beauty Vs. MILF képek posztolgatása és azokra recskázás 2016 áprilisig és az első hírmorzsák megjelenésig :)

[ Szerkesztve ]

(#7022) edari válasza Sareth (#7021) üzenetére


edari
őstag

Ejnye de sok lesz ez az idő :(

(#7023) batai15 válasza Sareth (#7021) üzenetére


batai15
félisten

:R :R

(#7024) Sareth válasza edari (#7022) üzenetére


Sareth
senior tag

Dehogy sok. Ha mai napot nem számítjuk akkor már csak csekély 300 :D

batai15 - :) :B :)

Az ugrás után...

(#7025) batai15 válasza Sareth (#7024) üzenetére


batai15
félisten

xD :DDD :DDD :DDD
most nézegettem aprón könyv pakkokat nem is vészes 10+ mennek. Meg próbálok gyűjteni rá...

(#7026) edari válasza Sareth (#7024) üzenetére


edari
őstag

Akkor ne számoljuk azokat az órákat amikor alszunk. :D

(#7027) batai15 válasza edari (#7026) üzenetére


batai15
félisten

ha meg venném a könyveket akkor hamar elmenne az év-

(#7028) jonnyjoker01 válasza edari (#7026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

200 nap nem is hangzik annyira rosszul mint a 300 :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#7029) fateless válasza batai15 (#7025) üzenetére


fateless
veterán

Újként vettem boltból az 5 kötetet közel két éve 10k-ért, szóval elég drágán mérik használtan.
Reklám ON
Szukitstól vettem akcióban
Reklám OFF

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#7030) batai15 válasza fateless (#7029) üzenetére


batai15
félisten

az igen. hát nem tudom mennyi a bolti ára, de ennyiér szerintem nem lehet majd beszerezni ..

(#7031) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Utolsó rész Cersei
Testdublőr ugrott be a Trónok harca meztelen vezeklésére

Igazam volt. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#7032) batai15 válasza gyuromoj (#7031) üzenetére


batai15
félisten

élném azért! :D

(#7033) FireKeeper válasza gyuromoj (#7031) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

na jah, a 300-ban még más alakúak voltak azok a didkók :D már ha ott nem volt dublőr ugye.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7034) gerii válasza gyuromoj (#7031) üzenetére


gerii
addikt

Shame!

Több mint 100x mondta, számoltam. :))

(#7035) laceszgamer válasza batai15 (#7032) üzenetére


laceszgamer
addikt

Így se volt rossz. :D Bár nem értem minek, most aki ezt nem tudja, akkor az úgy is a színésznőhöz társítja a testet, szóval teljesen mindegy, hogy a sajátja vagy nem sokan úgy is azt gondolják, hogy saját volt.

Mondjuk Margaery is mehetne egy ilyen kört, csak dublőr nélkül. :D ;]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7036) batai15 válasza laceszgamer (#7035) üzenetére


batai15
félisten

inkább Missandei vetkőzne.. istenem aza nő.. :O :O :O

(#7037) t1 válasza batai15 (#7036) üzenetére


t1
addikt

Cersei se rossz :K

(#7038) batai15 válasza t1 (#7037) üzenetére


batai15
félisten

hát nem az biza!
Mondjuk nálam a top 3 csajok :
Mila, jonh halott csaja , és a mostani

homoki szuka

ragad rám fele a got szleng beszéd.

(#7039) Ijk válasza t1 (#7037) üzenetére


Ijk
nagyúr

Too old.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7040) t1 válasza Ijk (#7039) üzenetére


t1
addikt

:C

(#7041) batai15 válasza Ijk (#7039) üzenetére


batai15
félisten

hát azé... a jó nő olyan mint a jó bor.. a kor előre haladtával csak nemesedik. persze meg is tud poshadni.

(#7042) Ijk válasza batai15 (#7041) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a férfi. A nő a tej.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#7043) batai15 válasza Ijk (#7042) üzenetére


batai15
félisten

:DDD

(#7044) genndy válasza Ijk (#7039) üzenetére


genndy
addikt

Azért azt láttad milyen rosszul járt aki utoljára ezt mondta? ;]

Jövök megint a hülye apróságaimmal (amiket nyilván imádok, hiszen amilyen picik, nagyon meg tudják dobni a színvonalat):
Szegény vörös csaj olyat kap a vállpáncéltól, kimozdul a foga :DDD
Stannis félmosolyos-fintora a lovasokat látva;
Arya arca amikor először felnéz mérgesen (baszki olyan grimasza van, a Kör óta nem rémültem meg ennyire arctól :O );
Dinklage valyriai dumáját órákig el tudnám hallgatni. Nagyon jó orgánuma van.
Varys pici fejrázása amikor Tyrion felveti hogyan is talált rá. Nem tudom hogy az életben haverok-e, de a munkakapcsolat remek a két színész között.
A Cerseinél (meg úgy mindenkinél) másfél fejjel(!) magas barom... jó, sisak is van rajta de akkor is. Úgy kapja föl a csajt mint a pihét, pedig rajta van az a dögnehéz páncél is. Szerintem Hadeynek nagyon kényelmes helye volt ott abban a pokrócban :D

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7045) gghrtz


gghrtz
őstag

Nekem Melisandre a kedvenc sunám, meg Cersei. :C Lehet bukok egy kicsit a gonosz MILF-ekre? :Y

(#7046) tomiii. válasza genndy (#7044) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Stannisról, mikro meglátta a lovasokat, nekem ez jutott eszembe :DDD

(#7047) Gyuri27 válasza genndy (#7044) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kettőjük dumája embertelen. De mondjuk Tyrion mikor nem az alkesz törpét hozza atom. Mondjuk a piást is jól hozza, de azt nem élvezem.

A hegy egy barom állat. Simán felcsűrné helyből azt a bulát a toronyba (nem kéne vinni). :DDD

Arya mindig jó.

Kiváncsi leszek Bronn becserkészi-e a kígyót a kis vipinek.

Tulajdonképpen a kis Dzsoni család fája mi is?

Stannis mindent feláldozott és elveszített. legalább szembe nézett a sorsával "halálával". Ő nem halt meg szerintem. A sok szarért kevés vám a halál.

Jó volt az infantilis bige alakítása is. A repülés meg egyenesen lenyűgöző volt (de útáltam). Ha van idő én felvittem volna megint és lecsűröm.

Az arctalan emberes jelenet nemigen van meg. Az nekem x akta. Az is, hogy ki halt meg. Az is, hogy Arya mibe vakult meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#7048) htc07 válasza Gyuri27 (#7047) üzenetére


htc07
addikt

szpojler gomb nem dekornak van. :D

bár én már láttam, szerintem van itt még aki nem.

(#7049) FireKeeper válasza Gyuri27 (#7047) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

Tulajdonképpen a kis Dzsoni család fája mi is?
hivatalosan nem tudni, ezért nem is teszem spoilerbe, de a legnépszerűbb fan-teória az, hogy ő Rhaegar Targaryen (az őrült király fia) és Lyanna Stark (Ned húga, akinek az elrablása miatt tört ki Robert lázadása amibe végülis belebuktak a Targaryen-ek) fia, akit Ned azért hazudott sajátjának hogy így védje.

Arya mibe vakult meg.
a könyvben ez tök máshogy volt, itt a soriban vmi olyasmit vettem ki, hogy aki még nem faceless man, annak mérgezőek az arcok. gondolom amikor hivatalosan is bekerül valaki akkor van vmi rituálé/megisznak vmi löttyöt amitől immúnisak lesznek.

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#7050) Gyuri27 válasza htc07 (#7048) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ki az? Embör az illen? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.